Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 60 z 4.01.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 60 z 4.01.08
Zeszły tydzień na mojej liście był pod znakiem wielu nowości i to na wysokich miejscach. Tym razem pokazały, że stać je na wiele. Wprawdzie jedna wypadła z pięćdziesiątki, a druga spadła o kilka oczek, to pozostałe 7 awansowało. I to najczęściej dosyć sporo. A nowości tym razem są tylko 4 (i dwa powroty) i nie zaszły specjalnie wysoko.
1. Piosenka Siedzimy tu przez nieporozumienie powinna zadebiutować u mnie z 2 miesiące temu, ale różne przeszkody spowodowały, że stało się to dopiero teraz (a i tak zorientowałem się w ostatniej chwili, że spełnia warunki do debiutu). A tymczasem od tygodnia w moim zestawieniu jest kolejna piosenka Strachów Encore jeszcze raz, która totalnie mnie zaskoczyła. Efrektem awans na miejsce 7, przesłuchanie oryginału i stwierdzenie, że z świetnej piosenki Jacka zrobiono coś jeszcze lepszego.
2. Nie mniej powodów do zadowolenia może mieć Avenged Sevenfold. Po świetnym debiucie A little piece of heaven dokłada 8 oczek lądując na 11 miejscu, a M.I.A. awansuje kolejny raz i jest już piąta.
3. Najwyższa nowość z zeszłego tygodnia pokonuje Hurt i koalicję Ellingów i melduje się na najniższym stopniu podium. Liquid eternity to dla mnie rewelacja, szczególnie że Ayreon na NL4 podobał mi się, ale nie zachwycił.
4. Kiedy pierwszy raz przesłuchałem Dig, Lazarus, dig pomyślałem sobie, że może w przyszłym tygodniu. Ale przesłuchałem jeszcze raz i... a potem okazło się to być najwyższą nowością.
5. Anna Maria Jopek jest niezagrożona na szczycie z dwoma piosenkami, trzecia lekko awansowała, ale do tego zadebiutowało Skłamałabym.
6. Katie Melua w duecie z Evą Cassidy awansowała tylko o jedno miejsce, ale za to w Mary Pickford (used to eat roses) przezwyciężyła chwilowy kryzys i wystrzeliła na 19 miejsce.
7. Dwie poznane piosenki Dolores wyjątkowo mnie zniechęciły, ale mimo to zdecydowałem się posłuchać Black widow i zostałem całkowicie zaskoczony. No i mamy kolejny debiut w mojej 50.
8. Są takie piosenki, które gdzieś przepływaję obok i tylko jeżeli całkowicie się w nie wsłucham, to... awansują znacznie, jak to teraz uczyniło Intension.
9. No cóż, nie można nie wspomnieć wykonawcy, który podobnie jak Anna Maria umieścił 4 piosenki w zestawieniu. To White Stripes, z których najefektowniej pokazał się nie powrót na dół listy, lecz skaczący bardzo w górę Icky thump.
1. 1. 18 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 14 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 6. 2 LIQUID ETERNITY - Ayreon
4. 3. 12 TIGHT - Kurt Elling
5. 7. 20 M.I.A. - Avenged Sevenfold
6. 5. 4 ALONE WITH THE SEA - Hurt
7. 18. 2 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
8. 4. 12 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
9. 10. 40 THE FUNERAL - Band Of Horses
10. 9. 28 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
11. 19. 2 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
12. 13. 5 FEED US - Serj Tankian
13. 22. 10 INTENSION - Tool
14. 11. 21 SOLAR WINDS - Devin Townsend
15. 8. 4 INNUENDO - Queensryche
16. 17. 32 LIGHTS - Archive
17. 20. 4 ON WSZYSTKO O NAS WIE - Anna Maria Jopek & Oscar Neves & Mino Cinelu
18. 15. 29 RAG AND BONE - The White Stripes
19. 32. 8 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
20. 16. 8 BIRDS - Bic Runga
21. 12. 5 JAMMIN' - Eliane Elias
22. 23. 2 WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
23. 14. 11 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
24. 29. 7 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
25. 27. 4 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
26. 21. 12 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
27. 33. 2 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
28. 26. 19 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
29. 35. 2 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
30. 25. 2 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
31. 37. 26 ME AND MRS JONES - Michael Buble
32. N 1 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave
33. N 1 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy

34. 24. 13 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
35. 44. 5 NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
36. 47. 33 ICKY THUMP - The White Stripes
37. 31. 5 LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
38. 41. 28 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
39. 36. 9 WHAT IF - Coldplay
40. 28. 10 CONQUEST - The White Stripes
41. 39. 8 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
42. 48. 2 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
43. 45. 8 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
44. N 1 SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
45. P 10 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
46. N 1 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
47. 43. 14 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
48. P 20 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
49. 30. 19 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
50. 38. 14 UNFURL - Katatonia


poczekalnia:
40. ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
46. NIEPRZYGODA - Happysad
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
42. SONG FOR HER - Manu Katche
34. KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
50. SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
WAY DOWN IN A HOLE - Tom Waits & Kronos Quartet
CIVILIANS - Joe Henry
KOMBINAT - Agressiva '69
SIC! - Hey
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
49. RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
IF HEARTACHES WERE NICKLES - Joe Bonamassa
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
DARLING - Sons and Daughters
JAK GDYBY NIGDY NIC - Voo Voo
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
INNOCENCE - Bjork
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
HJOMALIND - Sigur Ros
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
NANTES - Beirut
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
DOWN HERE - Stateless
NEON BIBLE - Arcade Fire
SANTA BARBARA - Talia
LONDYN 8:15 - IRA

leżakownia:
WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS - The Beatles

nieszczęśliwa siódemka:
THE BLEEDING - Five Finger Death Punch
03.01.2008 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
znow notowanie ktore bardzo mi sie podoba.
"M.I.A." juz prawie na takim miejscu ktore w pelni mnie usatysfakcjonuje Icon_wink2.
"Broken Promise" wciaz w dziesiatce, a A7F i Serj otwieraja drugą Icon_smile2.
szkoda tylko, ze "Elect The Dead" spada o 5...
04.01.2008 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):1. znow notowanie ktore bardzo mi sie podoba.
2. "M.I.A." juz prawie na takim miejscu ktore w pelni mnie usatysfakcjonuje Icon_wink2.
3. "Broken Promise" wciaz w dziesiatce,
4. a A7F i Serj otwieraja drugą Icon_smile2.
5. szkoda tylko, ze "Elect The Dead" spada o 5...
Dziwiłbym się, gdyby było inaczej.
2. Ale o kolejny awans będzie bardzo trudno.
3. Na 10 miejscu, które ciężko będzie utrzymać. Chociażby dlatego, że:
4. Serj i szczególnie A7F są tuż za nią, a jest jeszcze Tool i Queensryche, które mam wrażenie nie powiedziało ostatniego słowa.
5. Nie można mieć wszystkiego.
04.01.2008 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yes, Nick Cave mnie ogromnie cieszy! Prawdę mówiąc czułem, że się u ciebie pojawi Icon_wink Tylko czemu nie dopisałeś....& The Bad Seeds, wszak to poprawna nazwa....ja uważam, że Nick bez zespołu nie byłby taki dobry Icon_wink
Twój numer 3...to właśnie dziś zgrałem sobie ich album, posłuchamy zobaczymy - według rate your music z ocen ludzi wychodzi, że to najlepszy album 2008 Icon_wink
Dla pewności spoglądam na świetne miejsce Placebo i Michaela Icon_smile Mam nadzieję, że posiedzą jeszcze dłuuugo na liście. Strachy jako druga nowość mogą być. Świetny skok Melue - kto by się spodziewał :O W górę też weterani z TWS.
Powroty dobrze mi znane i lubiane. Dolores z Black Window. Nie myślałem że taki pop ci się spodoba. Ta piosenka wyróżniała się z płyty....ale tak jak niestety oba single nie trafiła na moją listę. Ale o Dolores nie zapominam. Ostro spada za to Conquest. Gdyby spadło z listy to TWS byli by nadal przez tych samych dziadków reprezentowani...co mi jednak nie przeszkadza. Wolę dużo dobrego starego materiału niż Buble czy Tankiana Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Fajne to notowankoIcon_biggrin3 trochę mało z tego znam ale jest ok Icon_smile2
05.01.2008 04:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Vanessa napisał(a):Fajne to notowankoIcon_biggrin3 trochę mało z tego znam ale jest ok Icon_smile2

Icon_arrow Vanessa to się nazywa poprawność polityczna. Kajman obraca się wciąż wokół jednych i tych samych artystów i ciągle są powroty starych grzybów a nowości spadają :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.01.2008 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
44. N 1 SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
Na razie słabo ale liczę na spory awans Icon_biggrin3 (choć wiem że to jeden ze słabszych dla Ciebie z plyty).
15. 8. 4 INNUENDO - Queensryche - byłem niemal pewien że u Ciebie odniesie mały sukces . Myslałem o TOP 5.
05.01.2008 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Chciałem dodać że chwyciła mnie Laura Veirs, także u kajmana też można znaleźć fajne kąski Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.01.2008 04:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
Cytat:7. 18. 2 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
O wiele bardziej cieszy niż debiut z miejsca 33 Icon_cool2

.
06.01.2008 02:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Dla pewności spoglądam na świetne miejsce Placebo i Michaela Icon_smile Mam nadzieję, że posiedzą jeszcze dłuuugo na liście.
Ja tu o tym decyduję. Icon_cool2
Póki co to "kastracja" na razie im nie grozi, bo u mnie zaliczyli drugi awans z rzędu w tym tygodniu. To, że są nadal w pierwszej dziesiątce to wielki sukces tej piosenki. Icon_smile2 Już pewnie "RUTH" minęli w podsumowaniu listy.

kajman napisał(a):5. 7. 20 M.I.A. - Avenged Sevenfold
Szkoda, że tylko na 3 listach, bo mógłby być spory przebój forumowej.
06.01.2008 02:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):1. Yes, Nick Cave mnie ogromnie cieszy! Prawdę mówiąc czułem, że się u ciebie pojawi Icon_wink 2. Tylko czemu nie dopisałeś....& The Bad Seeds, wszak to poprawna nazwa....ja uważam, że Nick bez zespołu nie byłby taki dobry Icon_wink
3. Twój numer 3...to właśnie dziś zgrałem sobie ich album, posłuchamy zobaczymy - według rate your music z ocen ludzi wychodzi, że to najlepszy album 2008 Icon_wink
4. Dla pewności spoglądam na świetne miejsce Placebo i Michaela Icon_smile Mam nadzieję, że posiedzą jeszcze dłuuugo na liście.
5. Strachy jako druga nowość mogą być.
6. Świetny skok Melue - kto by się spodziewał :O W górę też weterani z TWS.
7. Dolores z Black Window. Nie myślałem że taki pop ci się spodoba. Ta piosenka wyróżniała się z płyty....ale tak jak niestety oba single nie trafiła na moją listę. Ale o Dolores nie zapominam.
8. Ostro spada za to Conquest. Gdyby spadło z listy to TWS byli by nadal przez tych samych dziadków reprezentowani...co mi jednak nie przeszkadza.
9. Wolę dużo dobrego starego materiału niż Buble czy Tankiana Icon_wink
1. Coraz więcej osób ma przeczuia. Może byście za mnie ułożyli listę Icon_lol
2. Z przyzwyczajenia. Nigdy tego nie pisałem.
3. Ciekawym Twojej opinii. A na Merlinie tego nie mają Icon_exclaim
4. Odpowiedział Ci już ktoś inny. Icon_biggrin3
5. Mogą, ale zdecydowanie wolę te wyżej.
6. Podejrzewałem, że do góry, ale nie wpadłem, że aż tak. Ale tak wyszło.
7. Dla mnie chyba największe znaczenie ma jakość tematu. A ten jest interesujący.
8. Conquest był u mnie w zestawieniu znacznie przed You know. Więc kto tu jest dziadkiem :?:
9. Buble i jeden z Tankianów to u mnie stary materiał. I uważam, że dobry. Icon_confused2
06.01.2008 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Konrad napisał(a):Kajman obraca się wciąż wokół jednych i tych samych artystów i ciągle są powroty starych grzybów a nowości spadają :roll:
Trochę przesadzasz. W 20 jest 7 piosenek o stażu 2-5 tygodni i 5 z nich awansuje. U Ciebie 5, z czego awansują 4. Największy staż w 20 (i nie tylko) to 40 tygodni, a u Ciebie 41 (o INXSie może nie będę...).
06.01.2008 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Ja ci ułoże listę kajmanie z Nickiem na czele Icon_wink A płyte Ayreon sobie dziś na mp3 już wgrywam i przesłuchuje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.01.2008 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):44. N 1 SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
Na razie słabo ale liczę na spory awans Icon_biggrin3 (choć wiem że to jeden ze słabszych dla Ciebie z plyty).
15. 8. 4 INNUENDO - Queensryche - byłem niemal pewien że u Ciebie odniesie mały sukces . Myslałem o TOP 5.
44. Uważam, że dla tej piosenki to i tak wyjątkowo dużo, ale awans (chociaż raczej niewielki) nie jest wykluczony.
15. Myślę, że jeszcze się podniesie, ale o TOP5 to będzie piekielnie trudno.
06.01.2008 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Konrad napisał(a):Chciałem dodać że chwyciła mnie Laura Veirs, także u kajmana też można znaleźć fajne kąski Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Chyba nie tylko, bo całkiem niedawno była (wyłącznie u mnie) Gloria Estefan, którą ostatnio gdzieś zobaczyłem. Icon_smile2
06.01.2008 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
stavanger napisał(a):
Cytat:7. 18. 2 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
O wiele bardziej cieszy niż debiut z miejsca 33 Icon_cool2
Cieszę się, że Ciebie cieszy. Przyznam się, że raczej jest niemożliwe, żeby debiut z 33 w którymkolwiek notowaniu wyprzedził obecny numer 7.
06.01.2008 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Gary napisał(a):
saferłel napisał(a):Dla pewności spoglądam na świetne miejsce Placebo i Michaela Icon_smile Mam nadzieję, że posiedzą jeszcze dłuuugo na liście.
Ja tu o tym decyduję. Icon_cool2
Póki co to "kastracja" na razie im nie grozi, bo u mnie zaliczyli drugi awans z rzędu w tym tygodniu. To, że są nadal w pierwszej dziesiątce to wielki sukces tej piosenki. Icon_smile2 Już pewnie "RUTH" minęli w podsumowaniu listy.
kajman napisał(a):5. 7. 20 M.I.A. - Avenged Sevenfold
Szkoda, że tylko na 3 listach, bo mógłby być spory przebój forumowej.
Ten awans u Ciebie bardzo mnie cieszy, bo daje mu przypuszczalnie więcej czasu na mojej liście niż mógłbym przypuszczać 2 tygodnie temu.
Minęli, a że 60 stuknęła, to wrzucę niedługo podsumowanie.
Też żałuję, że obecnie nikt więcej na tą piosenkę A7F nie głosuje.
06.01.2008 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
kajman napisał(a):Też żałuję, że obecnie nikt więcej na tą piosenkę A7F nie głosuje
Gdzie te czasy, że w trójkę z Purhem i mrsapem praiw co tydzień umieszczaliście Toola w drugiej dziesiątce. :roll:
06.01.2008 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Też żałuję, że obecnie nikt więcej na tą piosenkę A7F nie głosuje
Gdzie te czasy, że w trójkę z Purhem i mrsapem praiw co tydzień umieszczaliście Toola w drugiej dziesiątce. :roll:
Z jednej strony to były piękne czasy, a z drugiej to mimo wszystko teraz jest chyba ciekawiej. Poza tym M.I.A. na Forumowej całkiem nieźle sobie razdi jak na dzisiejsze warunki. No i chyba wtedy liczyliśmy 30, a nie 40. Gdyby teraz liczyć to to byłaby 12 miejsc wyżej.
06.01.2008 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
Re: kajman30 nr 60 z 4.01.08
kajman napisał(a):1. 1. 18 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 14 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
duet niezmiennie na czele...

kajman napisał(a):9. 10. 40 THE FUNERAL - Band Of Horses
kolejny awans!!!

kajman napisał(a):22. 23. 2 WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
a myślałęm że będzie spory skok... a u mnie obroniła się na 30!

kajman napisał(a):27. 33. 2 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
wyżej, wyżej!!!

kajman napisał(a):46. N 1 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
właśnie przeszukałem Jej płytę pod kąem wyciągniecia z tej płyty jakiegoś kawałka. Mam rzy typy, ale nie ma tam Czarnej wdowy. I właściwie nie wiem co z tego będzie bo to jednak nie Cranberries. A podobno Dolores dogrywa wokale do 3 nagrań które miały się w 2003 ukazać na ich 6 płycie!!! Icon_biggrin3 Może z tego będzie płyta, może nie ale nowe utwory Cranberries - to brzmi niewiarygodnie zachęcająco!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.01.2008 10:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości