Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 203 (23.10.10)
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 598
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #21
 
Cytat:ja mam sentymentalizm do utworu ''Babe'' Icon_biggrin3
ja też to mój ulubiony utwór TT poza tym bardziej lubiłem East 17 Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.10.2010 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
Szymek79 napisał(a):
Cytat:ja mam sentymentalizm do utworu ''Babe'' Icon_biggrin3
ja też to mój ulubiony utwór TT poza tym bardziej lubiłem East 17 Icon_wink2

tez ten numer lubie Icon_razz2

a co do bajsbandow to czesc i chwala new kidsom. ech. 7 lat mialem. caly pokoj byl w new kidsach i ace of base. co za czasy Icon_razz2

pawel do cholery gdzie BSP ?
25.10.2010 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
Brawo! Jest Shiny and Warm ;D Ja chyba jeszcze postaram się wrócić do płyty przed wyborem singla, choć raczej mój wybór się nie zmieni. Jednak w tej chwili nie ma pośpiechu, gdy "Alive" jeszcze u mnie dogorywa.
Do "Together" miałem na początku niewielkie obiekcje, ale po wielokrotnym odsłuchu bardziej przekonałem się do nagrania. Refren bardzo fajnie się nuci mimowolnie Icon_wink Był bardzo blisko debiutu w nadchodzącym notowaniu. Gdybym wyrzucił z listy jeszcze jedną piosenkę, weszłoby "Together" właśnie. Niestety, w tym tygodniu się nie udało.
Take That słyszałem raz i raczej bez emocji. Choć chciałbym posłuchać kiedyś płyty po tych odniesieniach do La Roux, Scissor Sisters i Madonny.
Bardzo dobry wybór z 'Wonderlustre". Oczywiście będę kibicował.

Chyba jednak zdecydowałem, że nie zostanę ogromnym fanem "Synchronized", chociaż nie mam piosence nic do zarzucenia. "Radioactive" niespodziewanie wysoko. Nie chwycił mnie na dłużej ten singiel. W ogóle bardzo nierówna im wyszła płyta. jest tam kilka nieporozumień, ale ogólnie bilans jest bardziej na plus niż na minus. Na chomiku przed tygodniem nie było tej piosenki Stereolab. Może wrzucisz Icon_wink
OMD, Kylie i Ou Est stoją. Mogliby się wszyscy kopnąć w górę Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.10.2010 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
furbul napisał(a):Gdybym wyrzucił z listy jeszcze jedną piosenkę, weszłoby "Together" właśnie. Niestety, w tym tygodniu się nie udało.
I tak wyczuwam pewne obiekcje Icon_razz2 Poza tym boję się, że skończą jak Discodeine, co byłoby dosyć przykre. Chyba, że nadrobisz to b-sidem ''Glad All Over'', co jest (nie)stety możliwe Icon_wink

furbul napisał(a):Take That słyszałem raz i raczej bez emocji. Choć chciałbym posłuchać kiedyś płyty po tych odniesieniach do La Roux, Scissor Sisters i Madonny.
Oczywiście. Odniesienia są świetne. Co utwór to przyrównaniu do świetnych zespołów.

furbul napisał(a):Chyba jednak zdecydowałem, że nie zostanę ogromnym fanem "Synchronized", chociaż nie mam piosence nic do zarzucenia.
Oho, o tym pisałem wyżej.

furbul napisał(a):"Radioactive" niespodziewanie wysoko. Nie chwycił mnie na dłużej ten singiel.
Drugim będzie ''Pyro''.

furbul napisał(a):Na chomiku przed tygodniem nie było tej piosenki Stereolab. Może wrzucisz Icon_wink
Nie było? Dziwne, wgrywałem. Może wytwórnia usunęła. Czasami tak robili w przypadku innych artystów.

Cytat:OMD, Kylie i Ou Est stoją. Mogliby się wszyscy kopnąć w górę Icon_wink
Oj nie wiem czy akurat w ich przypadku obecnie można liczyć na progress.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.10.2010 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):I tak wyczuwam pewne obiekcje Icon_razz2 Poza tym boję się, że skończą jak Discodeine, co byłoby dosyć przykre.
Wydaje mi się, że może być lepiej niż Discodeine, ale kto mnie tam wie ;P
saferłel napisał(a):Chyba, że nadrobisz to b-sidem ''Glad All Over'', co jest (nie)stety możliwe Icon_wink
Jest zły? Jest bardzo zły? Jest aż tak zły, że może mi się spodobać?
saferłel napisał(a):Drugim będzie ''Pyro''.
Lepszy wybór od pierwszego, ale dużo bardziej bym się ucieszył z "Mary".
saferłel napisał(a):Oj nie wiem czy akurat w ich przypadku obecnie można liczyć na progress.
Ja liczę. Progres zależy tylko i wyłącznie od Twojej dobrej woli ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.10.2010 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
furbul napisał(a):Wydaje mi się, że może być lepiej niż Discodeine, ale kto mnie tam wie ;P
Od ''Discodeine'' lepsze jest obecnie bodajże 99% listy lub generalnie ponad 95% na pewno.

furbul napisał(a):Jest zły? Jest bardzo zły? Jest aż tak zły, że może mi się spodobać?
Nie słyszałem go, ale w końcu to jedyny zespół, który ciągle przykłada wagę do dobrych stron b, a uznanie zdobył głównie przez masę świetnych bonusów tego rodzaju.

furbul napisał(a):ale dużo bardziej bym się ucieszył z "Mary".
Serio? ''Mary'' to chyba najgorszy numer na płycie Icon_cry2

furbul napisał(a):Ja liczę. Progres zależy tylko i wyłącznie od Twojej dobrej woli ;]
Może jeszcze dzisiaj wstawię nowe notowanie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.10.2010 10:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości