Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Blame Coco - The Constant
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
I Blame Coco - The Constant
[Obrazek: The_Constant.jpg]

W UK od 8 listopada, a w Szwecji od początku tego miesiąca. Debiutancka płyta Coco Sumner jest już dostępna. Ktoś przesłuchał Icon_smile? Jestem osobiście ciekawy jak córka znanego tatusia poradzi sobie solo tym bardziej, że startuje w repertuarze zupełnie niekojarzącym się z twórczością Stinga. To raczej propozycja bardziej dla młodzieży z dobrych domów Icon_wink

01 - "Self Machine"
02 - "In Spirit Golden"
03 - "Quicker"
04 - "Turn Your Back On Love"
05 - "Please Rewind"
06 - "Summer Rain"
07 - "Playwrite Fate"
08 - "The Constant"
09 - "Party Bag
10 - "No Smile"
11 - "Caesar" (featuring Robyn)
12 - "Only Love Can Break Your Heart"
13 - "It's About To Get Worse"

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.10.2010 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
jeszcze nie przesłuchałem, ale mam taki zamiar
single są dobre (niektóre nawet bardzo) Icon_wink2
12.10.2010 10:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
saferłel napisał(a):To raczej propozycja bardziej dla młodzieży z dobrych domów Icon_wink
no to ja nie jestem z dobrego domu... albo nie jestem Icon_mrgreen
singel jest nieciekawy... jakiś czas temu słyszałem Only Love Can Break Your Heart w duecie z Fyfe Dangerfield i to mi świetnie brzmiało!!! Na płycie mi się nie podoba... a szkoda...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.10.2010 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Na płycie mi się nie podoba... a szkoda...
Inne jest na płycie? Myślałem, że da to samo. Akurat tego numeru jestem szczególnie ciekawy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.10.2010 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
Tak, ten duet był fajny.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.10.2010 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Kto to? Co to?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.10.2010 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Córka Stinga Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.10.2010 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
13.10.2010 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Przesłuchałem płytę i muszę przyznać, że jest całkiem fajna Icon_wink2 Co prawda na początku (pierwsze dwie piosenki) musiałem przejść proces aklimatyzacji ze względu na głos Coco (wydawał się brzmieć jak głos bufetowej Zochy), nie tak często spotykany u kobiet, ale potem wszystko ustabilizowało się i mogłem cieszyć się muzyką.
Ciekawe, że nie poszła w ślady taty tylko przedstawiła swoisty mix różnych elementów nowoczesnej muzyki pop. Umiarkowany electropop to chyba najbardziej ogólna łatka.
Większość płyty podoba mi się, chociaż jest bez szału. Najnowszy singiel to doskonały wybór na radiową piosenkę Icon_smile

Co do ''OnlyLove Can Break You Heart'', to Byłem pewny małego liftingu względem wersji z Fyfem, ale stawiałem wciąż na klimatyczną balladę. Nie dość, że utwór okazał się kawałkiem alt.dance'owym, to jeszcze nie ma nic wspólnego z Neilem Younga. Coco postanowiła wykonać cover....coveru, czyli wersję Saint Etienne. Trochę przekształciła główny motyw klawiszowy, dodała nieco bajerów na wierzch, ale serce pozostałe jakby to samo. Jest ok. Z drugiej strony oryginał (a raczej pierwszy cover) to jeden z moich numerów wszech czasów, więc opinia pewnie surowsza niż gdyby oceniał ktoś nieznający St. Etienne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2010 11:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości