Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /01.10.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /01.10.10r./
Kolejny tydzień mija, w zasadzie to teraz pozdrawiam wszystkich studentów, którzy zaczynają rok akademicki. Ja rok szkolny mam już od miesiąca.

Lider niezmiennie ten sam, ścisła czołówka bez większych zmian. Na uwagę zasługuje zespół Mama Selita, który wydał w tym roku swoją debiutancką płytę. Pochwalić także muszę De Mono, ten kawałek jakoś zyskał w moich uszach ostatnio.

No tak... kiedyś na forum dziwiłem się, co to za Hurts, że tak za tym zespołem wszyscy szaleją a ja pierwsze słyszę o nich. Posłucham żeby zobaczyć co to jest, myślałem, że może to rzeczywiście jakieś znane tylko nie wiedziałem kto to śpiewa. Jednak nie, nie znałem tego. Dopiero czas musiał minąc, żebym to polubił. No i minął ten czas, polubiłem, wynikiem czego mamy debiut Hurts na Paweł TOP i to w pierwszej piętnastce.

Na listę trafia także Grzegorz Markowski, który nagrał niedawno płytę w duecie z Ryśkiem Sygitowiczem. Z tej płyty już gościliśmy jeden utwór na liście, teraz mamy drugi o jakże prostym tytule. Sam utwór to ballada, której się bardzo miło i przyjemnie słucha. Delay Lama to stwór kampusowy, coś elektronicznego, zresztą.. posłuchajcie sami. No i na koniec coś bardziej komercyjnego, Eminem w duecie z Rihanną... niektórzy mówią, że to jeden z hitów tego lata. Nie mógłbym nazwać osobiście hitem lata czegoś co poznałem na początku września. Icon_wink2

Dziękujemy za to przepięknej balladzie Pearl Jamu, która po długim pobycie na liście wypada z niej.

NA NASŁUCHU
Dobra... trochę do opowiadania w sumie mam. Od najbliższego poniedziałku zmienia się dużo w Radiu Kampus. Nowa ramówka, nowe twarze, nowe jingle, podkłady... jednym słowem totalna zmiana. A co ze mną? Dalej będę od czasu do czasu przygotowywać materiały do 'Studenterii', ale z rzadszą częstotliwością. Poza tym będę robił 20-minutowe reportaże o młodych zespołach muzycznych do Magazynu Muzycznego. Gdyby ktoś z was znał jakieś ciekawe kapele najlepiej z Warszawy, które np. przymierzają się do nagrania swojej pierwszej płyty to zachęcam do zgłoszenia się do mnie, bo poszukuję własnie takich zespołów. Oprócz tego dostałem propozycję stałego cyklu antenowego w postaci felietonu, to już tak za mikrofonem radia. Myślę, że jest to propozycja fajna, tylko, że na razie muszę przejść ćwiczenia z logopedą. Na razie póki co zajmuję się realizacją, już sporo wejść udało mi się zrealizować i dobrze mi to wychodzi nawet. Poznałem też tam wiele ciekawych ludzi. Icon_smile2

Mówiłem, że byc może będę miał felietony własne w ProRock radiu, ale to już nieaktualne.

No to życzę miłego przeglądania listy!


Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 04. Fake Blood - I Think I Like It
02. 03. 03. The Cuts - Smutna dziewczyna
03. 04. 04. Wildboyz & Ameerah - The Sound of Missing You
04. 05. 06. Sebastien Tellier - Fingers of Steel
05. 02. 05. Dubska - Bialy czarny dla Kai
06. 08. 02. Pectus - Oceany
07. 17. 02. B-Complex - Beautiful Lies
08. 19. 02. Mama Selita - Rocky
09. 20. 08. De Mono - Póki na to czas
10. 07. 08. Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji

11. 09. 10. Wdowa - Pali się dach
12. 10. 06. Palikot Band - Nie zagłosuję na Jarka
13. 16. 07. Manic Street Preachers - (It's Not War) Just the End of Love
14. NE. 01. Hurts - Wonderful Life
15. 11. 08. Volver - Volveremos
16. 06. 03. Kobranocka - Intymne życie mrówek
17. 13. 06. Faithless - Not Going Home
18. 15. 05. Hajer Boss - Bynajmniej to nie wyścig
19. 12. 05. Sabaton - Uprising
20. 14. 07. Serj Tankian - Left of Center

21. 25. 05. Marina & The Diamonds - Oh No!
22. 18. 12. Rusko - Dial My Number
23. 28. 09. Eminem - Not Afraid
24. 24. 03. Monika Brodka - W pięciu smakach
25. NE. 01. Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz - To
26. 26. 09. Enrique Iglesias & Pitbull - I Like It
27. NE. 01. Delay Lama - Welcome
28. 21. 21. Robert Gawliński - Kalejdoskop bardo
29. NE. 01. Eminem & Rihanna - Love the Way You Lie
30. 23. 05. Eldo - Pożycz mi płuca


WYPADLI:
Hurt - Statek kosmiczny miłość
Metronomy - Holiday
Vampire Weekend - White Sky
Pearl Jam - Just Breathe
01.10.2010 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Ależ się ten Tellier zadomowił Icon_biggrin3
Fajnie, że zamieniłeś Hurt na Hurts Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.10.2010 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
A pamiętam, że Hurts Ci się nie podobało. Fajnie, że zmieniłeś zdanie Icon_wink2
Marina do góry! Oby tak dalej Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
03.10.2010 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
chris975 napisał(a):A pamiętam, że Hurts Ci się nie podobało.
Może inaczej. Kiedy na forum był taki szał za Hurts to ja nie znałem w ogóle tego. Stąd moje słowa... wiadomo, że po pierwszym przesłuchaniu różne mogą być oceny, a dopiero po którymś tam przesłuchaniu można powiedzieć, że coś jest dobre albo wręcz przeciwnie.
03.10.2010 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Paweł napisał(a):Dalej będę od czasu do czasu przygotowywać materiały do 'Studenterii', ale z rzadszą częstotliwością.
no jak chcesz robić coś więcej to nie możesz sadzić takich byków Icon_wink2.

pozdrów ode mnie Mateusza Tomaszuka Icon_smile2.

Paweł napisał(a):Gdyby ktoś z was znał jakieś ciekawe kapele najlepiej z Warszawy, które np. przymierzają się do nagrania swojej pierwszej płyty to zachęcam do zgłoszenia się do mnie, bo poszukuję własnie takich zespołów.
polecam Carnival Of Bullets Icon_mrgreen .
04.10.2010 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):no jak chcesz robić coś więcej to nie możesz sadzić takich byków Icon_wink2 .
Jakich byków?
ku3a napisał(a):pozdrów ode mnie Mateusza Tomaszuka Icon_smile2 .
Nie znam, chociaż chyba gdzieś widziałem jakiś jego folder na służbowym komputerze. Icon_razz
Cytat:polecam Carnival Of Bullets Icon_mrgreen .
Popatrzę. Icon_wink2 A coś więcej o tym zespole chcesz powiedzieć czy sam sobie mam poszukać?
04.10.2010 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Jakich byków?
eee, Ty chyba faktycznie teraz nie żartujesz...
na dobry początek poczytaj sobie co to jest pleonazm Icon_wink2.
Paweł napisał(a):A coś więcej o tym zespole chcesz powiedzieć czy sam sobie mam poszukać?
o więcej szczegółów zapytaj ksch Icon_mrgreen .
04.10.2010 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):eee, Ty chyba faktycznie teraz nie żartujesz...
Z czym mam nie żartować? :roll:
ku3a napisał(a):na dobry początek poczytaj sobie co to jest pleonazm Icon_wink2 .
Wiem co to jest pleonazm...np. akwen wodny.
Tylko dalej nie wiem co u mnie w zdaniu było złego.
Ja napisał(a):Dalej będę od czasu do czasu przygotowywać materiały do 'Studenterii', ale z rzadszą częstotliwością.
Dalej będę przygotowywać materiały do Studenterii, też od czasu do czasu czyli że nie jakoś regularnie tylko w wolnych chwilach, ale tym razem trochę rzadziej. Co jest nie tak? :roll:
05.10.2010 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
Częstotliwość może być mniejsza, ale nie rzadsza.

ku3a, nie pastw się ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.10.2010 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Paweł napisał(a):Wiem co to jest pleonazm...np. akwen wodny.
Tylko dalej nie wiem co u mnie w zdaniu było złego.
no to chyba bardziej nie pomogę, tym bardziej że:
furbul napisał(a):ku3a, nie pastw się ;P
Icon_wink2
05.10.2010 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Cytat:Częstotliwość może być mniejsza, ale nie rzadsza.
Jejku, tak strasznie ciężko mi się zgaduje te Twoje zagadki Kuba. :roll: Ok, w takim razie mniejsza.

Swoją drogą jestem zszokowany, że chce Ci się wyłapywać takie różne lapsusy.
06.10.2010 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ja tego nie wyłapuję, nie wczytuję się i doszukuję literek, tylko czytam i mnie razi, więc od razu piszę Icon_wink2.
ale może kiedyś w ważniejszej sytuacji, w Kampusie czy gdzieś tam, użyjesz w poprawnej formie, a tak to byś zrobił błąd i moje zwrócenie uwagi się do czegoś przyda Icon_wink2.
06.10.2010 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Kobranocka i Dubska mocno spadły. A szkoda.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.10.2010 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):ja tego nie wyłapuję, nie wczytuję się i doszukuję literek, tylko czytam i mnie razi, więc od razu piszę Icon_wink2 .
ale może kiedyś w ważniejszej sytuacji, w Kampusie czy gdzieś tam, użyjesz w poprawnej formie, a tak to byś zrobił błąd i moje zwrócenie uwagi się do czegoś przyda Icon_wink2 .
Ja napisałem 'rzadsza częstotliwość' gdyż korzystam równolegle i to od bardzo dawna z forum komunikacyjnego i tam nikogo to nie razi, bo mamy swoje różne terminologie dlatego się tak z tym pospieszyłem.
07.10.2010 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
to nie jest żadna terminologia, tylko błąd językowy
07.10.2010 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Dobra, nic już nie piszę. :roll:
08.10.2010 07:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości