Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Jesus & Mary Chains - Upside Down: The Best Of
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
The Jesus & Mary Chains - Upside Down: The Best Of
[Obrazek: upside-down-mary-chain-best-of.jpg]

Najdziwniejsza kompilacja, która zostanie wydana w najbliższych dniach. Nowa pozycja od Jezusów to nie tylko największe przeboje, ale również bardzo precyzyjna selekcja najciekawszych kawałków z całej kariery Szkotów. 44 kompozycje na dwóch dyskach - imponujące. Niestety zestaw nie zawiera żadnej nowej piosenki (tzn. jest jedna - 33 1/3, ale została nagrana kiedyś-tam), więc nie mam pojęcia co członkowie grupy robią od 2007 roku, od kiedy znów grają razem :/ Dla mnie rzecz bezwartościowa. Polecam wszakże laikom. Jest tu wszystko czego potrzeba do szczęścia.

CD 1:

1. Just Like Honey
2. April Skies
3. Blues From A Gun
4. Far Gone And Out
5. Some Candy Talking
6. Come On
7. Head On
8. I Love Rock ‘n’ Roll
9. All Things Must Pass
10. Reverence
11. Sidewalking
12. Cracking Up
13. Upside Down
14. Never Understand
15. The Hardest Walk
16. Happy When It Rains
17. The Perfect Crime
18. Sometimes Always
19. Almost Gold
20. Darklands
21. 45 RPM
22. Head

CD 2:

1. Half Way To Crazy
2. You Trip Me Up
3. Rollercoaster
4. Birthday
5. Happy Place
6. Something I Can’t Have
7. I Hate Rock ‘n’ Roll
8. Tower Of Song
9. Vegetable Man
10. In A Hole
11. Kill Surf City
12. 33 1/3
13. Cherry Came Too
14. Between Planets
15. Moe Tucker
16. Little Stars
17. God Help Me
18. New York City
19. Nine Million Rainy Days
20. Drop
21. Black
22. Psychocandy

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.09.2010 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Kolejna tegoroczna kompilacja od grupy, której za cholerę nie znam Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2010 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
I trzecia od kolejnej grupy, którą uważam za kultową Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.09.2010 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Cholera, się porobiło Icon_wink2
Ale wiesz, ja zaczynam od lat 60tych, więc minie jeszcze trochę zanim dotrę do tych Twoich rewelacji z lat 90tych Icon_smile Ja w ogóle mam wielkie problemy z dużą częścią rocka z tego okresu, coś mi w nim nieprzyjemnie buczy Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2010 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Oto chodzi, żeby buczało. To jest w tym najlepsze Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.09.2010 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
No wiem, wiem. Kiedyś jakoś bardziej lubiłem takie dźwięki, ostatnio coś mi nie idzie. Nawet Grinderman i Dead Weather, którzy generalnie wydali porządne płyty, nie mogą sobie znaleźć miejsca u mnie na liście Icon_neutral3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2010 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Cóż, na pocieszenie zostaje Ci kompilacja od Dixie Chicks, też chyba wydają w tym samym czasie co Suede, PSB i M&J Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.09.2010 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Ich już się nasłuchałem za dwa światy, nic nadzwyczajnego na tej kompilacji nie znajdę Icon_wink2
PSB najpierw sprawdzę, ostatnio mam nie najgorszą passę do synth popu, choć nowe OMD średnio mi wchodzi, ale jednak mimo wszystko Icon_smile2
A Ty przesłuchaj w końcu tego Ryuichi Sakamoto, z toppowania na Astrologu, bo ktoś musi ratować honor elektronicznych utworów w tym głosowaniu Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2010 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
Re: The Jesus & Mary Chains - Upside Down: The Best Of
saferłel napisał(a):więc nie mam pojęcia co członkowie grupy robią od 2007 roku, od kiedy znów grają razem :/ Dla mnie rzecz bezwartościowa.

a koncerty to z nieba spadna ? pawel myslisz ze to tak latwo zagrac koncert ze swoim materialem jak sie go lata nie gralo? tak samo jest chocby z BLUR,Suede czy Soundgarden. dla ciebie rzecz bezwartosiowa ale uwierz ze sa osoby ktore zespolu wogole nie znaja, i dlam nie od best of najlepiej jest wlasnie poznawac wykonawcow. bo to sa z reguly single, najlatwiej je przyswoic, zainteresowac publicznosc. myslisz ze jakby blur wydal na bestce takie caramel, albo battle albo jets, albo resigned, to by zainteresowal tym szersza publike ?
01.10.2010 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
aaktt napisał(a):A Ty przesłuchaj w końcu tego Ryuichi Sakamoto, z toppowania na Astrologu, bo ktoś musi ratować honor elektronicznych utworów w tym głosowaniu Icon_razz
Oczywiście, że przesłucham. Tylko boję się, że kawałki, które na czele głosowania ma kajman i Astrolog będą mocno zaniżały jego wartość Icon_razz2

aaktt napisał(a):PSB najpierw sprawdzę,
Akurat ich zestaw - jak już pisałem - jest najbardziej ''lewy'' i nieprecyzyjny niestety. Polecam Suede. Tam jest wszystko.

bugman napisał(a):a koncerty to z nieba spadna ? pawel myslisz ze to tak latwo zagrac koncert ze swoim materialem jak sie go lata nie gralo?
Man, miałem na myśli pracę w studio! Zespół koncertuje Icon_smile

bugman napisał(a):dla ciebie rzecz bezwartosiowa ale uwierz ze sa osoby ktore zespolu wogole nie znaja
I właśnie dla nich jest taka płytka. O tym napisałem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.10.2010 11:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mary Komasa - Disarm prz_rulez 0 503 28.10.2019 11:15 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Zola Jesus - Okovi prz_rulez 1 707 17.11.2017 09:34 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości