Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /17.09.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /17.09.10r./
Piątek jest a ja choruję... ot i co. No ale co tam, przynajmniej troszkę odpocznę sobie, bo ostatnio mam strasznie mało czasu przez to, że uczę się do matury. Zacząłem się solidnie uczyć gdyż stwierdziłem, że lepiej jest na spokojnie bez nerwów mały materiał, ale każdego dnia sumiennie. A że jeszcze obowiązki szkolne to czasem po prostu dnia brakuje. Ale mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu pilnego uczenia się. Zwłaszcza, że zdaję na maturze rozszerzoną historię i wos. Ambitnie, ale do odważnych świat należy! Lista ma się dobrze, jest jak najbardziej zdrowa w porównaniu do mnie. Nie wiem czy zauważyliście, ale jakoś tak się odświeżyła troszkę. Pamiętacie czasy, kiedy na mojej liście było sporo wykonawców mających staż ponad 10 tygodni? Dzisiaj poza nielicznymi wyjątkami standardem jest od 1 do 5 tygodni...

Nie wiem czy kogoś zdziwi nowy lider. Szczerze mówiąc gdyby ktoś mi powiedział jeszcze miesiąc temu, że Dubska zajmie tron na liście to bym go wyśmiał. Kawałek bardzo fajny, rytmiczny, łatwo wpada w ucho. Mi wpadł o razu. Serj jednak nie daje za wygraną i z pewnością będzie dalej walczył o najwyższy stołek. Dalej mamy najwyższą nowość. The Cuts jest zespołem, który powstał w 2006 roku czyli jakiś czas temu, ale wg mnie troszkę zbyt mało wypromowanym. A chłopaki naprawdę dają radę. Zostali nazwani przez wielu ludzi zespołem z pogranicza elektroniki i rocku, no i coś w tym rzeczywiście jest. Posłuchajcie zresztą sami 'Smutnej Dziewczyny'. O Kobranocce przypomniał mi Tadzio. Ja w ogóle myślałem, że to nagranie jest sprzed paru lat, teraz wszedłem na ich stronę i troszkę się zszokowałem. Gdy się dowiedziałem, że to jest z ich najnowszej płyty, którą wydali w tym roku to bez wahania wstawiłem kawałek na listę. Icon_smile2

Do nielicznych gwałtownych spadków można zaliczyć zespół Metronomy. To jest kampusowy kawałek, ale jakoś mi się przejadł ostatnio.

No i jeszcze spadek Mariny. Tu pewnie będzie Mike z Mycharts zły (z Mycharts bo ta lista jest publikowana na Mycharts i na Astrologu Icon_wink2 ). No i Brodka... nic nawet nie mówcie, Aaktt (bo to chyba Ty byłeś), nie wypominaj mi lepiej tamtych słów o niej, proszę Cię. Icon_razz Przyznaję teraz fakt, ten kawałek ma coś w sobie, coś co przyciąga po drugim przesłuchaniu. Natomiast mimo wszystko, nawet jeśli ten kawałek doszedłby wysoko, ja niechętnie sięgam do twórczości tej artystki. Jakoś mnie nie przekonuje, zarówno wyglądem, jak i tym, co tworzy. Jeszcze spadek Pearl Jam, ale oni to już weterani i mają prawo. A w przyszłym tygodniu postaram się nabyć płytę Maniczków, więc to, że są dziś na miejscu 30-tym nie oznacza, że za tydzień nie będą o wiele wyżej...no i może nie tylko z tym nagraniem. Icon_wink2

Jeszcze sprawy radiowe... no byłem wczoraj w Radiu Kampus na realizacji audycji. Źle trafiłem, bo uczył mnie facet, który sam pierwszy raz sam realizował (wcześniej zawsze był z kimś) więc tylko się przyglądałem realizacji. Ale fajna atmosfera jest w studiu, na biężąco obserwowałem jak np. przychodzi serwisantka sportowa podaje wiadomości, przechodzi do studia tam za okienkiem nagrywa, jedną audycję zobaczyłem na żywo. Także fajnie. Kolejny dyżur mam w niedzielę od 8 do 13, ale z racji choroby chyba przełożę sobie. Icon_wink2

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 02. 03. Dubska - Bialy czarny dla Kai
02. 01. 05. Serj Tankian - Left of Center
03. 04. 06. Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji
04. 09. 04. Sebastien Tellier - Fingers of Steel
05. 10. 02. Fake Blood - I Think I Like It
06. NE. 01. The Cuts - Smutna dziewczyna
07. 05. 08. Wdowa - Pali się dach
08. 03. 03. Sabaton - Uprising
09. NE. 01. Kobranocka - Intymne życie mrówek
10. 11. 06. Volver - Volveremos

11. 13. 04. Klaxons - Echoes
12. 17. 03. Hajer Boss - Bynajmniej to nie wyścig
13. 08. 04. Faithless - Not Going Home
14. 12. 19. Robert Gawliński - Kalejdoskop bardo
15. 19. 04. Palikot Band - Nie zagłosuję na Jarka
16. 15. 11. Hurt - Statek kosmiczny miłość
17. 06. 03. Metronomy - Holiday
18. 16. 10. Rusko - Dial My Number
19. 18. 03. Eldo - Pożycz mi płuca
20. 21. 06. De Mono - Póki na to czas

21. 28. 02. Wildboyz & Ameerah - The Sound of Missing You
22. 07. 03. Marina & The Diamonds - Oh No!
23. NE. 01. Monika Brodka - W pięciu smakach
24. 24. 07. Enrique Iglesias & Pitbull - I Like It
25. 14. 16. Pearl Jam - Just Breathe
26. 20. 03. Klaxons - Cypherspeed
27. 22. 10. Jack Johnson - You And Your Heart
28. 25. 03. Klaxons - Venusia
29. 30. 07. Eminem - Not Afraid
30. 26. 05. Manic Street Preachers - (It's Not War) Just the End of Love


WYPADLI:
Skunk Anansie - My Ugly Boy
Scissor Sisters - Fire With Fire
Jan Borysewicz - Znowu odchodzą
17.09.2010 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
No proszę, Brodka Icon_mrgreen Kto by się spodziewał takiego "nawrócenia" na ten kawałek Icon_razz
Tellier nadal bardzo ładnie w górę Icon_surprised Z Klaxons najpierw się pospieszyłeś, a teraz się tlą gdzieś w kącie listy Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2010 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ramzes Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 662
Dołączył: Jan 2010
Post: #3
 
O jaka piękna nowość na szóstym Icon_smile2 szkoda tylko, że tak późno się pojawia Icon_razz
17.09.2010 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
Paweł napisał(a):No ale co tam, przynajmniej troszkę odpocznę sobie, bo ostatnio mam strasznie mało czasu przez to, że uczę się do matury.
już? Icon_eek2
szkoda, że Manics tak polecieli Icon_confused2
17.09.2010 09:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
michal91d napisał(a):
Paweł napisał(a):No ale co tam, przynajmniej troszkę odpocznę sobie, bo ostatnio mam strasznie mało czasu przez to, że uczę się do matury.
już? Icon_eek2
No właśnie Icon_surprised
Masz cały kwiecień przecież Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2010 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Paweł napisał(a):już? Icon_eek2
A no już.
aaktt napisał(a):Masz cały kwiecień przecież Icon_biggrin3
Dziękuję postoję.
18.09.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
szkoda, że się nie udało w sobotę.
Paweł napisał(a):Ja w ogóle myślałem, że to nagranie jest sprzed paru lat, teraz wszedłem na ich stronę i troszkę się zszokowałem. Gdy się dowiedziałem, że to jest z ich najnowszej płyty
bo to tak brzmi, jakby było znane od lat Icon_razz.

aaktt napisał(a):Masz cały kwiecień przecież Icon_biggrin3
Icon_mrgreen
no właśnie, jesteś pierwszą znaną mi osobą, która uczy się do matury we wrześniu Icon_razz. wcześniej jedynie słyszałem o takich, którzy podobno w grudniu zaczęli, ale wątpiłem, żeby to była prawda Icon_wink2.

fight, Serj, fight! Icon_wink2
20.09.2010 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości