Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piosenki, których się wstydzimy, bądź już nielubimy.
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Piosenki, których się wstydzimy, bądź już nielubimy.
Chciałbym, azeby uzytkownicy wypisali, bądź opisali piosenki, których z dzisiejszej perspektywy wstydzicie się lub co najmniej dzisiaj już nie zagościłyby na liście osobistej. Myślę, że są takie utwory u was. Zajrzyjcie do swoich archiwów i podzielcie się z nami tymi piosenkami.
U mnie nawet dużo jest takich. Na razie jednak nie wypiszę ich, bo nie mam przed sobą katalogu piosenek, które dotarły u mnie do top 10.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.07.2007 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
A tak co mi na myśl przyszło to numer jeden na mojej liście Scootera z piosenką "How Much Is The Fish" chyba w 98 roku... Icon_confused

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.07.2007 11:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
u mnie, szczegolnie w poczatkowych latach listy i glownie w okresie wakacyjnym, bylo nawet sporo dyskotekowych rzeczy. Ale niektorych wcale sie nie wstydze, do tej pory mi sie ogromnie podobaja, jak np. Vanilla Ice, Ice MC, Right Said Fred, Rednex, Dr Alban itd.

byli jednak tez wykonawcy, ktorzy dzisiaj juz na pewno by nie trafili na moja liste i to moze w tych kategoriach bede raczej rozpatrywac ta sprawe. Np. takie Łzy, ktorych jedna plyta bardzo mi sie podoba, potem poszly w kierunku, ktory calkowicie mi sie nie podobal i teraz juz by nie weszli. Byl tez Ricky Martin, bo mocno mnie wzielo na "Livin' La Vida Loca" i mialem jakies mile z tym skojarzenia. Raczej nie widze mozliwosci, zeby teraz znowu sie pojawil na mojej liscie. Chyba podobnie by bylo z Captain Hollywood Project. A w plytach kiedys bylo Top One Icon_razz.
04.07.2007 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Czwarte miejsce "Shut Up" The Black Eyed Peas w 15. notowaniu mojej listy... Po tym jak lista zmieniła profil na bardziej rockowy, już takie wpadki się nie zdarzały...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
04.07.2007 11:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Takich których bym się wstydził, nie było. Takie których bym teraz zupełnie nie lubił też raczej nie. Ale były takie których teraz bym raczej nie wstawił na chart np. "Pretty Fly" albo "Nookie" Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.07.2007 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Ale niektorych wcale się nie wstydze, do tej pory mi sie ogromnie podobaja,
U mnie równiez jest wielu wykonawców, których się nie wstydzę. W zasadzie większość wykonwaców po prostu byłaby znacznie niżej na ogonie listy, a nie w czubie.
Łzy ani Ricky nigdy nie dotarł do top 10, chciaz pewnie zagoscili na liście.
A ja np nie wstydzę się obecności na mojej liście Ich Troje, czy Virgin

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.07.2007 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):A w plytach kiedys bylo Top One
Dobrze że nie pisałem jeszcze wtedy notowań Ciao Italia by była moze nie na pierwszym ale ... Icon_wink2 Były wakacje i tak jakoś to mi się podobało...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2007 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):A ja np nie wstydzę się obecności na mojej liście Ich Troje, czy Virgin
Virgin - pierwsza płyta - mam ją do teraz. Tam śpiewała jeszcze Dorota a nie Doda Icon_mrgreen i nie było tej całej otoczki.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2007 12:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Virgin - pierwsza płyta - mam ją do teraz. Tam śpiewała jeszcze Dorota a nie Doda i nie było tej całej otoczki.
Gdzieś mam ten album, całkiem dobre piosenki, ale bez rewelacji. U mnie na liście była piosenka z drugiej płyty "Nie zawiedź mnie"- bardzo ładny utwór. Potem jeszcze "Znak pokoju" dotarł do drugiej dziesiątki.
Zgadzam się, że ta cała otoczka strasznie zniesmacza słuchanie niektórych wykonawców.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.07.2007 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
p.u.r.h. napisał(a):Takich których bym się wstydził, nie było. Takie których bym teraz zupełnie nie lubił też raczej nie. Ale były takie których teraz bym raczej nie wstawił na chart np. "Pretty Fly" albo "Nookie" Icon_mrgreen
Ja bym nie wrzucił "Pretty Fly", bo nigdy mi się nie podobał ten kawałek Icon_mrgreen Ale mogę sobie tak mówić, skoro wtedy nie prowadziłem listy Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
04.07.2007 03:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
mrsap napisał(a):Czwarte miejsce "Shut Up" The Black Eyed Peas w 15. notowaniu mojej listy... Po tym jak lista zmieniła profil na bardziej rockowy, już takie wpadki się nie zdarzały...
Ja uważam, że nie ma się czego wstydzić. Icon_mrgreen Mi ten utwór do dzisiaj się podoba tak samo jak np. "Don't phunk with my heart". W tym samym czasie też był grany niejaki K'Maro i piosenka "Femme like U" - również mi się do dzisiaj podoba.
Jeśli chodzi o wykonawców powszechnie uważanych za "obciachowych" podobali mi się i nadal podobają stare nagrania Kombi, a także nie wiem czy ktoś skojarzy Shakin' Stevens. Mam do tego jakiś sentyment. Jeśli chodzi o Ich Troje to do dzisiaj mam ich pierwszą płytę "Intro" (znalazły się na niej takie utwory jak "Prawo", "Jenny", "Ci Wielcy", "Niecierpliwy myśliwy", "Walizka" i inne), która do dzisiaj mi się podoba. Co się z nimi stało później wiadomo. Icon_smile2 Z późniejszych dokonań podoba mi się tylko piosenka "A wszystko to", a podobało przez krótki okres "Powiedz". I za to "Powiedz" to mi wstyd Icon_redface2
04.07.2007 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
u mnie w dziesiatce tez "Powiedz" bylo przez kilka tygodni Icon_mrgreen
Gary napisał(a):Mi ten utwór do dzisiaj się podoba tak samo jak np. "Don't phunk with my heart".
a "My Humps"? Icon_mrgreen
05.07.2007 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
teraz brzmi bardzo blado przy wersji Alanis Icon_mrgreen
05.07.2007 01:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):u mnie w dziesiatce tez "Powiedz" bylo przez kilka tygodni
U mnie również. Piosenka sama w sobie nie jest bardzo zła. Dzisiaj jednak miałaby duże problemy z dostaniem się na listę

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.07.2007 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
edit

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.07.2007 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ocenzurowano Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.07.2007 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
bardzo ciekawe jest dla mnie, ze Twoj trzeci post ma godzine wczesniejsza niz drugi :roll: Ciekawostka Icon_smile2
05.07.2007 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
ku3a napisał(a):bardzo ciekawe jest dla mnie, ze Twoj trzeci post ma godzine wczesniejsza niz drugi Ciekawostka
wg mniw jest minuta różnicy Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.07.2007 10:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Kurcze, forum się przycięło i kliknalem dwa razy. Pojawiły się dwa posty, a teraz juz trzy! Icon_mad
Na dodatek nie moge ich usunąc... Ewentualnie zedytuję.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.07.2007 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):
ku3a napisał(a):bardzo ciekawe jest dla mnie, ze Twoj trzeci post ma godzine wczesniejsza niz drugi Ciekawostka
wg mniw jest minuta różnicy Icon_mrgreen
owszem, ale nie w ta strone co potrzeba Icon_smile2
05.07.2007 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości