Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 196 (06.09.10)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
furbul napisał(a):Oby.
Cytat:Tu już nie byłbym taki entuzjastyczny.
To by ironicznie...Nie sądzę, by Skunk zrobił rozpierduchę tak balladowym albumem.

Cytat:Dodaje im jaj Icon_razz
Nie potrzebnie.

Cytat:Ja mam nienaturalnie wysokie wymagania na pięć gwiazdek, więc nie byłbym taki tego pewnyIcon_wink
No to dasz mnie. Chociaż o ile ''5'' zawyżasz, to z niższymi ocenami idziesz w zupełnie innym kierunku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.09.2010 05:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
no ładnie to Belle & Sebastian sobie poradziło, ciekawe jak będzie dalej. ściągnąłem je i przesłuchałem już, ale na razie jeszcze szala nie przechyliła się w żadną ze stron.
Maniki już mocno w dół. u mnie wciąż na mocno wznoszącej fali, ale ciekaw jestem ile to jeszcze potrwa. z jednej strony można by powiedzieć, że to pewnie już koniec dobrego, bo sam nie obstawiłbym, że dojdą u mnie aż do piątego, ale z drugiej strony, skoro tego nie dało się przewidzieć, to tym bardziej nie da się przewidzieć kolejnych losów i chyba wszystko się może zdarzyć. w każdym razie z optymizmem czekam na płytę.
10.09.2010 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #23
 
co się dzieje? czemu nie publikujesz tutaj swojej listy?
taki dobry lider a szkoda, że nie pokazał się całemu forum Icon_biggrin3
25.09.2010 12:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości