Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 59 z 28.12.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 59 z 28.12.07
Wreszcie zabieram się do dłuższego komentarza – może znajdą się ze 2 czy 3 osoby, które go przeczytają.
Lista zdecydowanie pod znakiem nowości – w zeszłym tygodniu nie było żadnej, a w tym jest aż 9 (w tym 6 zupełnie znikąd). A zdecydowana większość z nich nie szoruje dołów listy, bo ósma jest na 35 miejscu. Ale ścisła czołówka wydaje się być poza zasięgiem konkurencji. Jak zwykle u mnie jest sporo wielkich ruchów, ale wydaje mi się, że zdecydowanie mniej niż zazwyczaj. Tym razem jest tylko jeden powrót i to na 50 miejscu.
1. Niezaprzeczalnie najwięcej w tym tygodniu namieszał Serj Tankian. Wprawdzie awans The unthinking majority o 2 miejsca zupełnie na to nie wskazuje, ale już skok Feed us z 30 na 13 już zdecydowanie tak. A do tego jeszcze na 25 debiutuje Elect the day.
2. Nieco podobnie ma się sprawa z Avenged Sevenfold. Nie dość, że M.I.A. awansuje z 11 na 7 miejsce (najwyższe w moim zestawieniu) to jeszcze A little piece of Heaven jest nowością na 19 miejscu. A pierwsze 2 nagrania z płyty nie zapowiadały nic ciekawego, trzecie byłâ€Śo znacznie ciekawsze, ale nic nie zapowiadało, że jest tam tak totalnie pokręcony utwór.
3. Pierwsze wrażenie nie było zachwycające, ale potem wzięło mnie. Ten czad, zmiany tempa i w ogóle... I chociaż Liquid eternity znam dopiero 2 dni z małym hakiem, to już wystarczyło do debiutu na 6 miejscu.
4. Pierwsze poznane nagrania z płyty Autor nie wzbudzały mojego zachwytu. Potem znalazłem takie, które było o krok od pojawienia się na mojej liście i nadal nie może go zrobić. A potem usłyszałem Encore jeszcze raz i powaliło mnie. Efektem debiut na 18 miejscu.
5. Wprawdzie Mary Pickford (used to eat roses) w zeszłym tygodniu chyba osiiągnęła szczyt swoich możliwości i ostro spadła, ale za to zadebiutowało What a wonderful world.
6. To co nienazwane i Zrób co możesz nadal okupują szczyt listy, ale poza tym nie jest to najlepszy tydzień Anny Marii. On wszystko o nas wie, nieco spuściło z tonu, jedna piosenka wypadła z zestawienia, a kolejna nadal tkwi w poczekalni. Ale żeby wszyscy mieli taki brak sukcesów...
7. Pozostało już tylko 2 Ellingów, ale chyba nie mogą narzekać, bo Tight i A new body and soul tylko zamieniły się 3 i 4 miejscem.
8. Na 33 i 34 miejscu debiutują 2 polskie piosenki nieco podobne w klimacie i obie z poczekalni. To Futerko oraz Kocham i nie kocham cię.
9. Bo odejściu Toola zdecydowanym weteranem zestawienia jest The funeral, który zalicza już 39 tydzień w zestawieniu. A do tego nadal jest na 10 miejscu.
10. W zeszłym tygodniu piękny skok z 24, a w tym Alone with the sea udało się utrzymać 5 miejsce. To w obecnej sytuacji aż, a nie tylko.
11. Dwa miejsca w dół spadło natomiast Innuendo. Ale 8 miejsce to też znakomity wynik.
12. Największy skok w zestawieniu (o 19 miejsc) raczej niespodziewanie zaliczyło Tall tales taste like sour grapes.
13. Pierwsze nagranie z ostatniej płyty Paradise Lost było na mojej liście, kolejne trochę mnie rozczarowało, ale już Praise lamented shade nie miało problemów z debiutem na mojej liście.
14. Broken promise znudziło się 13 miejsce i postanowiła wrócić do 10. I udało się, bo jest na 9 miejscu.
15. Jakoś słabo kojarzę poprzednie nagrania Fuel. Angels take a soul zapamiętam na pewno znacznie lepiej, chociażby dlatego, że załapało się na moją listę.
16. Solar winds wieją coraz mocniej, ale na razie wystarczyło to im na 11 miejsce, ale o powrót do 10 będzie jednak trudno.
17. Nadal 3 piosenki White Stripes w zestawieniu, a kolejna tuż za nim. Ale awansowało tylko Rag and bone.
18. Można powiedzieć, że na początku jest koalicja smoothjazzowa, potem koalicja ciężkiego (nie zawsze) rocka, a za nim na 12 awansowało Jammin’.

1. 1. 17 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 13 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 4. 11 TIGHT - Kurt Elling
4. 3. 11 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
5. 5. 3 ALONE WITH THE SEA - Hurt
6. N 1 LIQUID ETERNITY - Ayreon
7. 11. 19 M.I.A. - Avenged Sevenfold
8. 6. 3 INNUENDO - Queensryche
9. 13. 27 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
10. 10. 39 THE FUNERAL - Band Of Horses
11. 14. 20 SOLAR WINDS - Devin Townsend
12. 17. 4 JAMMIN' - Eliane Elias
13. 30. 4 FEED US - Serj Tankian
14. 9. 10 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
15. 20. 28 RAG AND BONE - The White Stripes
16. 8. 7 BIRDS - Bic Runga
17. 19. 31 LIGHTS - Archive
18. N 1 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
19. N 1 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold

20. 18. 3 ON WSZYSTKO O NAS WIE - Anna Maria Jopek & Oscar Neves & Mino Cinelu
21. 40. 11 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
22. 23. 9 INTENSION - Tool
23. N 1 WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
24. 26. 12 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
25. N 1 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
26. 16. 18 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
27. 35. 3 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
28. 24. 9 CONQUEST - The White Stripes
29. 28. 6 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
30. 46. 18 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
31. 31. 4 LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
32. 21. 7 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
33. N 1 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
34. N 1 KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem
35. N 1 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost

36. 39. 8 WHAT IF - Coldplay
37. 22. 25 ME AND MRS JONES - Michael Buble
38. 41. 13 UNFURL - Katatonia
39. 38. 7 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
40. 32. 9 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
41. 27. 27 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
42. 36. 6 SONG FOR HER - Manu Katche
43. 33. 13 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
44. 37. 4 NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
45. 47. 7 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
46. 45. 9 NIEPRZYGODA - Happysad
47. 43. 32 ICKY THUMP - The White Stripes
48. N 1 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
49. 25. 3 RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
50. P 13 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS


poczekalnia:
CIVILIANS - Joe Henry
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
WAY DOWN IN A HOLE - Tom Waits & Kronos Quartet
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
29. SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
44. ANESTHETIZE - Porcupine Tree
KOMBINAT - Agressiva '69
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
34. JAK GDYBY NIGDY NIC - Voo Voo
49. SIC! - Hey
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
50. IF HEARTACHES WERE NICKLES - Joe Bonamassa
48. GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
INNOCENCE - Bjork
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
NEON BIBLE - Arcade Fire
HJOMALIND - Sigur Ros
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
SANTA BARBARA - Talia
DARLING - Sons and Daughters
NANTES - Beirut
WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS - The Beatles
LONDYN 8:15 - IRA
DOWN HERE - Stateless
THE BLEEDING - Five Finger Death Punch

leżakownia:
7. 32 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
12. 10 UNDUN - Kurt Elling
15. 9 PREY - Recoil
42. 11 ARC OF THE CURVE - Fish
GARDENS OF LIFE 2 - Ceti
CIAŁÓ I KREW - Ceti
SEX CHANGES - The Dresden Dolls
28.12.2007 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Bardzo się cieszę z nowości na miejscach 18, 19 i 48 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Szczególnie cieszy mnie 48, bo to dla mnie spora niespodzianka.
Serj Tankian i Fair To Midland sporo zyskują Icon_biggrin3
Świetnie sobie radzi Hurt i utrzymuje miejsce w pierwszej piątce Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
28.12.2007 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
A ja nowości albo nie znam albo nie lubię. Posłucham z czystej ciekawości najwyżej i w koncu tego Avanged Sevenfold bo leży płyta na dysku...
Szkoda, że Innuendo spada, w sumie ono jest blaskiem pierwszej 10...a nie przepraszam moje ukochane Broken Promise. Żałuję ogromnie, że tego nie wprowadziłem, teraz za późno, bo i masa nowości jest i to sie wszystko nakłada i nie ma sensu tego wprowadzać tym bardziej że konkurencja bardzo silna. Szkoda, wielka szkoda, wspaniały track. Nudzi mnie już to Lights trochę. Bardzo wysoko cenicie ten zespół, mi owszem podoba się ale 31 tyg to naprawdę mistrzowie tyle u mnie...nie wytrzymają (najwyżej 27)
Trójka za bardzo namieszała wam w głowach tym ich kawałkiem...jak...mu tam było Again chyba (teraz moje zachowanie zdaje sie wskazywać, że nie szanuje tej piosenki Icon_razz2 - ale nie, naprawdę jest ok tylko przeceniana według mnie)
Dobrze, że powraca Iliketrains. Katie Melua faktycznie chyba osiągnęła już wszystko bo leci na łeb na szyję. Eh no i ten Godsmack, którego zapomniałem posłuchać. Oj Suede zdominowało mi absolutnie muzyczny czas w tym tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.12.2007 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
trzeba było całą płytę Serja Tankiana wrzucić do 50tki, ciekawie by było Icon_mrgreen
Icon_razz
28.12.2007 08:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Listoholik napisał(a):trzeba było całą płytę Serja Tankiana wrzucić do 50tki, ciekawie by było Icon_mrgreen
Icon_razz
Nic z tego! Empty walls mi się nie podoba Icon_lol
28.12.2007 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
mrsap napisał(a):1. Bardzo się cieszę z nowości na miejscach 18, 19 i 48 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
2. Szczególnie cieszy mnie 48, bo to dla mnie spora niespodzianka.
3. Serj Tankian i Fair To Midland sporo zyskują Icon_biggrin3
4. Świetnie sobie radzi Hurt i utrzymuje miejsce w pierwszej piątce Icon_biggrin3
1. Nic dziwnego. Chyba już te utwory na jakieś liście już widziałem. Icon_confused2
2. No fakt, pozostałe komentowałem wcześniej, a tej wtedy jeszcze nie znałem.
3. Fair tylko powraca na zajmowane kiedyś pozycje, ale Serj ma faktycznie znakomity tydzień.
4. Rewelacyjny kawałek. Powinien długo się utrzymywać w 10.
28.12.2007 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):1. A ja nowości albo nie znam albo nie lubię. Posłucham z czystej ciekawości najwyżej i w koncu tego Avanged Sevenfold bo leży płyta na dysku...
2. Szkoda, że Innuendo spada, w sumie ono jest blaskiem pierwszej 10...
3. a nie przepraszam moje ukochane Broken Promise. Żałuję ogromnie, że tego nie wprowadziłem, teraz za późno, bo i masa nowości jest i to sie wszystko nakłada i nie ma sensu tego wprowadzać tym bardziej że konkurencja bardzo silna. Szkoda, wielka szkoda, wspaniały track.
4. Nudzi mnie już to Lights trochę. Bardzo wysoko cenicie ten zespół, mi owszem podoba się ale 31 tyg to naprawdę mistrzowie tyle u mnie...nie wytrzymają (najwyżej 27)
Trójka za bardzo namieszała wam w głowach tym ich kawałkiem...jak...mu tam było Again chyba (teraz moje zachowanie zdaje sie wskazywać, że nie szanuje tej piosenki Icon_razz2 - ale nie, naprawdę jest ok tylko przeceniana według mnie)
5. Dobrze, że powraca Iliketrains.
6. Katie Melua faktycznie chyba osiągnęła już wszystko bo leci na łeb na szyję.
7. Eh no i ten Godsmack, którego zapomniałem posłuchać.
8. Oj Suede zdominowało mi absolutnie muzyczny czas w tym tyg.
1. Podejrzewam, że A7F może Ci się nie spodobać, ale czasami mnie zaskakujesz.
2. Spada, ale jest w 10 i raczej nie zamierza jej opuszczać.
3. Ja też żałuję, że się w odpowiednim momencie nie dołączyłeś, bo może by trochę pobyło na forumowej, a jak dla mnie to nr1 w karierze Placebo.
4. Myślę, że nawet bez Trójki poznalibyśmy Archive. A utwór jest znakomity i zasłużenie jest w moim zestawieniu. A 31 tygodni to nie najlepszy wynik nawet w tym notowaniu.
5. Pytanie tylko czy na długa. Utwór świetny, ale konkurencja ogromna.
6. Może jeszcze podniesie głowę, ale zbyt wysoko to nie zajdzie.
7. Najwyższa pora.
8. Przyznam, że Suede kojarzę tylko z utworów, które były na LP3, ale zawsze było to coś, czego na liście nie chciałbym widzieć.
28.12.2007 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ale sypło nowościami Icon_mrgreen Icon_eek2 Icon_biggrin3 Najbardziej kibicuję Ewie Bem

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
28.12.2007 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):8. Przyznam, że Suede kojarzę tylko z utworów, które były na LP3, ale zawsze było to coś, czego na liście nie chciałbym widzieć.

Łeee 4 piosenki tylko i to wcale nie najbardziej reprezentatywne dla grupy. Chociaż wszystkie lubię bardzo Icon_wink Dziwne, spodziewałem się z tuzina....gdzie Beautiful Ones, Filmstar, Animal Nitrate czy We Are The Pigs...w sumie Suede klasą byli na pierwszych 3 płytach, a z nich tu tylko widzę świetny debiut-singiel So Young i Lazy. Trójka ich kompletnie nie doceniła, podobnie jak innych brit-popowo-rockowych wyjadaczy, których próżno szukać w archiwum Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.12.2007 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Hoho, bardzo czerwono w tym tygodniu Icon_mrgreen Tym bardziej cieszy to, że wśród tych debiutów są też dwa "moje" Icon_biggrin3 Tak coś mi się wydawało że Ayreon Ci się spodoba, ale nie przypuszczałem że aż w takim stopniu Icon_wink2 Nowości z poz. 19, 25 i 48 też cieszą moje oko Icon_smile2 Do tego dochodzą bardzo ładne "zielone" skoki i świetna forma Devina Icon_biggrin3 I w związku z tymi wszystkimi pozytywnymi wydarzeniami, mogę przymknąć oko na dotkliwy spadek TON Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
28.12.2007 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Konrad napisał(a):Ale sypło nowościami Icon_mrgreen Icon_eek2 Icon_biggrin3 Najbardziej kibicuję Ewie Bem
Dzięki! Może to jej doda skrzydeł?
29.12.2007 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):w sumie Suede klasą byli na pierwszych 3 płytach, a z nich tu tylko widzę świetny debiut-singiel So Young i Lazy.
Jeszcze było She's in fashion i Positivity. Ale to przede wszystkim So young spowodowało, że szczerze znielubiłem ten zespół.
29.12.2007 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Hoho, bardzo czerwono w tym tygodniu Icon_mrgreen
2. Tym bardziej cieszy to, że wśród tych debiutów są też dwa "moje" Icon_biggrin3
3. Tak coś mi się wydawało że Ayreon Ci się spodoba, ale nie przypuszczałem że aż w takim stopniu Icon_wink2
4. Nowości z poz. 19, 25 i 48 też cieszą moje oko Icon_smile2
5. Do tego dochodzą bardzo ładne "zielone" skoki i świetna forma Devina Icon_biggrin3
6. I w związku z tymi wszystkimi pozytywnymi wydarzeniami, mogę przymknąć oko na dotkliwy spadek TON Icon_wink2
1. Miałem sporo czasu, trochę nowych rzeczy posłuchałem i stąd taki efekt.
2. Zawsze byłeś dobrym przewodnikiem. Oczywiście nie wszystko mi pasowało, ale wiele świetnych rzeczy załapałem.
3. Widzę, że coraz bardziej łapiesz pewne meandry mojego gustu. Ja też na początku myślałem, że nie tak bardzo...
4. No cóż 19 i 48 to mrsapowe, więc chociażby z tego powodu mnie to nie dziwi. Polecam Ci 19 (także z jego listy) bo jest skrajnie odmienna od kilku innych nagrań z tej płyty, ma niesamowity nastrój i może się spodobać.
A 25 poznałem dziei ku3ie i od razu chwyciło.
5. No cóż, znowu trafiłem w Twój gust, chociaż myślę, że mówisz o tych dwóch wyższych skokach. A Devin? No cóż, to jest klasa i jeżeli bardzo dobrze się wsłucham, to musi być wysoko.
6. Czasami (a nawet bardzo często) spadki nie są efektem słabszej formy, tylko nagłego wzrostu formy konkurencji. A jak jest 9 nowości, to coś musi spaść.
29.12.2007 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):Wreszcie zabieram się do dłuższego komentarza – może znajdą się ze 2 czy 3 osoby, które go przeczytają.
zawsze czytam w calosci!

czesto moi faworyci nie radza sobie u Ciebie tak jak bym chcial, ale to notowanie nalezy do tych, w ktorych ruchy ciesza mnie najbardziej Icon_smile2.
rewelacyjny wynik "M.I.A."! Icon_smile2
fantastyczny skok "Feed Us"! Icon_smile2
piekny debiut "Elect The Dead"! Ogromnie mnie on ucieszyl, naprawde Icon_smile2.
"Broken Promise" znowu do gory i znowu w dziesiatce! Icon_smile2
29.12.2007 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):1. czesto moi faworyci nie radza sobie u Ciebie tak jak bym chcial, ale to notowanie nalezy do tych, w ktorych ruchy ciesza mnie najbardziej Icon_smile2.
2. rewelacyjny wynik "M.I.A."! Icon_smile2
3. fantastyczny skok "Feed Us"! Icon_smile2
4. piekny debiut "Elect The Dead"! Ogromnie mnie on ucieszyl, naprawde Icon_smile2.
5. "Broken Promise" znowu do gory i znowu w dziesiatce! Icon_smile2
1. Raz jednym podobają się ruchy na mojej liście, raz innym. A jedynym, który zawsze jest z nicha zadowolony, to ja. Icon_lol
2. Przyznam się, że gdy dwa miesiące temu ta piosenka grzała poczekalnie, nie byłem w stanie przewidzieć, że może zrobić jeszcze taką furorę, chociaż czasami wydawało mi się, że zbyt surowo ją traktuję.
3. To było przynajmniej dla mnie do przewidzenia. Tydzień temu jakoś dziwnie tak nisko utknęła.
4. No cóż, chyba wiadomo, komu ten debiut zawdzięcza. Przyznam się, że trochę mnie ten utwór zaskoczył po 3 poprzednich.
5. To utwór, który trzeba słuchać, kiedy jest się w dobrej formie. Gdy się jest zmęczonym, nie wszystkie niuanse dochodzą.
29.12.2007 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):kajman napisał/a:
Wreszcie zabieram się do dłuższego komentarza – może znajdą się ze 2 czy 3 osoby, które go przeczytają.

zawsze czytam w calosci!
To już dwie osoby się znalazły. Icon_wink2

"Broken Promise" tyle samo oczek w górę, co u mnie. Icon_smile2
W ogóle na miejscach 7-10 jest znakomity dla mnie zestaw piosenek. MIA!!!, Innuendo!!!, Broken Promise!!! i The Funeral. Icon_biggrin3

kajman napisał(a):40. 32. 9 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Fajny wykonawca. Jak u mnie zadebiutuje, chyba skorzystam z patentu. Icon_smile2 Ale coś niziutko jest u Ciebie.
02.01.2008 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Gary napisał(a):1. "Broken Promise" tyle samo oczek w górę, co u mnie. Icon_smile2
2. W ogóle na miejscach 7-10 jest znakomity dla mnie zestaw piosenek. MIA!!!, Innuendo!!!, Broken Promise!!! i The Funeral. Icon_biggrin3
3.
kajman napisał(a):40. 32. 9 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Fajny wykonawca. Jak u mnie zadebiutuje, chyba skorzystam z patentu. Icon_smile2 Ale coś niziutko jest u Ciebie.
1. Tylko u mnie trochę w innym miejscu. Ale skok u Ciebie bardzo mnie cieszy także z wiadomych powodów.
2. Fakt, to zdecydowanie Twoje klimaty i trzy z nich są obecnie także u Ciebie.
3. Piosenkę znam dzięki Trójce, ale słucham wersji Gruzowej, więc taką decyzję podjąłem.
03.01.2008 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości