Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Dylemat
Ten problem istniał już wcześniej, ale tydzień temu wyszedł wyjątkowo wyraźnie.
Zdarza się, że lista ukazuje się z niewielkim poślizgiem. Obliczając Forumową w czwartek po południu siłą rzeczy nie jestem w stanie ich złapać (poza wyjątkowymi sytuacjami). Wtedy wyniki naszego podsumowania nie do końca oddają sumę naszych gustów (czyli jak ktoś kiedyś ładnie napisał - nie są reprezentatywne). Z drugiej strony wrzucanie wyników Forumowej z poślizgiem w sytuacji, kiedy część forumowiczów na nie czeka (doskonale to rozumiem, bo sam się kiedyś denerwowałem, że ma poślizg) też nie jest dobrym rozwiązaniem. Chciałbym wysondować, jaka jest wasza opinia na ten temat. Podaję trzy (a właściwie 4, bo 3 z podpunktami) warianty i proszę za opowiedzeniem się za jednym z nich.
1. Forumowa obejmuje okres postowania do nocy środa/czwartek i ukazuje się w czwartek po południu.
2. Forumowa obejmuje okres postowania do nocy piątek/sobota i ukazuje się w sobotę koło południa.
3a. W czwartek ukazuje się lista prowizoryczna, a w sobotę albo uzyskuje status oficjalnej albo ukazuje się oficjalna z późniejszymi zmianami.
3b. W czwartek ukazuje się lista oficjalna, a w sobotę nieoficjalna wersja poprawiona.
Wersja 3a od 3b różni się tylko tym, że w każdym przypadku inna lista zostaje zaliczona do podsumowań listy, a poza tym będzie to wyglądało identycznie.
Jeżeli uważacie, że dwa dni dla spóźnialskich to za dużo i można publikować wersję poprawioną/anex już w piątek to też proszę o informacje.
Proszę o dodatkowy komentarz czy w przypadku wariantu 2 lub 3 mam podać uzupełnione wyniki Forumowej z poprzedniego tygodnia (było sporo spóźnień).
Oczywiście wszystko to dotyczy terminu postowania list, a nie ich datowania, bo w tym przypadku granicą jest środa (chyba że zostanę poinformowany że lista z datą z kolejnego tygodnia ma być wliczona do poprzedniego - ogólnie wolałbym tego nie robić, ale taka sytuacja miała miejsce).
28.12.2007 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
W miom przekonaniu najlepszym wariantem jest wariant pierwszy. Zawsze umieszczam moją listę na czas, najpóźniej we wtorek.
28.12.2007 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
1 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2007 12:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
1
28.12.2007 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
1

Zawsze w piątki daje, a jak nie wyjdzie to góra w sobotę więc... Icon_razz
28.12.2007 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Stanowczo wariant 1 Icon_exclaim
28.12.2007 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
1
28.12.2007 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
1.
28.12.2007 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
1

kajman, a czym mam liczyć podsumowanie roku 2007 na forumowej czy sam chcesz liczyć :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
28.12.2007 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
To ja powiem 2, bo będzie nudno jak wszyscy tak samo zagłosują Icon_razz Icon_mrgreen

.
29.12.2007 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Ja jednak wybiorę 1
29.12.2007 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Mi to naprawdę obojętne, niech będzie 2. Tzn obojętne czy 1 czy 2, bo na pewno 3a i b odpadają. Po co kilka różnych wersji, po co komplikacje....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.12.2007 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
chyba jednak 1...ewentualnie 3b
30.12.2007 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bigmisiek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 387
Dołączył: Oct 2007
Post: #14
 
1
02.01.2008 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Moim zdaniem najlepiej by było aby lista była (w miarę Twoich możliwości rzecz jasna kajman) postowana w jeden konkretny dzień a jeżeli ktoś się spóźni z notowaniem to policz jego głosy z ubiegłego tygodnia (bez żadnych połowicznych pkt jak to kiedyś sugerowałem) - no chyba że masz na tyle czasu aby siedzieć na notowaniem trzy dni i się bawić w czekanie czy zapostują wszyscy czy nie.

A jak już mam wybierać opcję z tych co podałeś to nr 1

PS. Nawet nie wiem po co tu piszę skoro i tak swojej listy nie postuje tu od dość dawna Icon_lol

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.01.2008 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości