Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tom Dice - Teardrops
emigrant
Unregistered

 
Post: #1
Tom Dice - Teardrops
Tom Dice to tegoroczny reprezentant na Eurowizję z Belgii. Początkowo myślałem, że jest wysyłany do Oslo z typową pościelówą mogącą zagwarantować Belgii dobrą pozycję. Może i tak?
Jednak przesłuchując te płytę zostałem zaskoczony i to bardzo pozytywnie. To taki belgijski David Gray i przez cały czas słuchania tej płyty ani razu ten fakt mi nie przeszkadza.
24.05.2010 04:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
przesłucham na pewno Icon_wink2
Me and My Guitar przypominało mi trochę połączenie Johna Mayera i Ronana Keatinga, może z odrobinką Oasis z "Wonderwall"
słuchałem jego kilku wykonań chyba w "Idolu" - super Icon_biggrin3
24.05.2010 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #3
 
a nie wiecie gdzie można pobrać całą płytkę ? Icon_smile

przeszukalem google ale same jakies z rejestracją Icon_neutral3 A na rapidzie i megaupload pousuwane.
01.06.2010 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #4
 
Posłuchałem, dla mnie średnia. Kilka przyjemnych utworów (szkoda, że pierwszy kawałek to właściwie 'intro', liczyłem, że pojawi się gdzieś potem w pełnej wersji bo podoba mi się bardzo), większość ani ziębi ani grzeje, jeden dramatyczny (w sensie dramatycznie zły.) "A soldier for his country" - nie cierpię takich piosenek z przelewającym się patosem. Sama w sobie jeszcze nie jest tragiczna, ale w połączeniu z odgłosami poligonu - jakieś strzały, krzyki dla mnie robi się niestrawna.
09.06.2010 08:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #5
 
przemek napisał(a):"A soldier for his country" - nie cierpię takich piosenek z przelewającym się patosem. Sama w sobie jeszcze nie jest tragiczna, ale w połączeniu z odgłosami poligonu - jakieś strzały, krzyki dla mnie robi się niestrawna.
Być może masz rację ale wyróżnia się muzycznie na tle reszty. Mnie tam się podoba. Tom jest jeszcze młody więc można mu wybaczyć niekoniecznie udane porywania się na takie tematy.
31.10.2010 04:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Poprawiłem tytuł tematu, bo były jakieś hece z cudzysłowem Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.10.2010 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Emmelie De Forest - Only Teardrops prz_rulez 2 736 14.06.2013 10:44 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości