Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nightwish - Once
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
''Nemo'' nie jest wybitnie różny od reszty nudnego materiału, ale przynajmniej ma melodię i jest w pewnym sensie chwytliwy. To zaważyło, że jest pierwszy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.09.2010 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Rewelacyjna płyta! Ogromnie mi się podoba - niestety zabolały mnie niektóre komentarze zamieszczone w tym temacie. Ja rozumiem, że płyta może się nie podobać, ale kategoryczność niektórych sądów jest porażająca.
Chyba muszę to odchorować. Icon_frown
A może za bardzo się przejmuję... Słucham "Once" po raz kolejny i zachwyca mnie bogactwo dźwięków, pięknych melodii, żaru w głosie Tarji. A piosenka zaśpiewana po fińsku kompletnie rozkłada mnie na łopatki - naprawdę ciężko mi zrozumieć, że w tylu zestawach znalazła się na ostatniej pozycji!


1. Ghost Love Score
2. Creek Mary's Blood
3. Kuolema Tekee Taiteilijan
4. Nemo
5. Wish I Had an Angel
6. Dark Chest of Wonders
7. Planet Hell
8. The Siren
9. Higher Than Hope
10. Dead Gardens
11. Romanticide
12.09.2010 02:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Oto wyniki - bardzo zaskakujące! Byłem pewien, że "Nemo" wygra, a tu wielka niespodzianka: "Creek Mary's Blood" na prowadzeniu, mimo że nie wygrało u żadnego głosującego! "Nemo" znalazło się na szczycie u 6 osób...
Byłem też przekonany, że "Kuolema Tekee Taiteilijan" będzie niziutko, a okazało się, że nie jest najgorzej.

1. 89. "Creek Mary's Blood"
2. 87. "Nemo"
3. 76. "Planet Hell"
4. 74. "Dark Chest of Wonders"
5. 63. "Wish I Had an Angel"
6. 56. "The Siren"
7. 53. "Ghost Love Score"
8. 44. "Kuolema Tekee Taiteilijan"
9. 42. "Dead Gardens"
10. 41. "Higher Than Hope"
11. 35. "Romanticide"


[Obrazek: 9c249e68000d57aa.jpg]
12.09.2010 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
1981 napisał(a):Byłem pewien, że "Nemo" wygra, a tu wielka niespodzianka
To wszystko przez Kajmana! Icon_razz
1981 napisał(a):Byłem też przekonany, że "Kuolema Tekee Taiteilijan" będzie niziutko, a okazało się, że nie jest najgorzej.
A ja się bardzo zdziwiłem, że forowicze tak nisko oceniają ten utwór. Myślałem, że może to być pretendent do pierwszej trójki.
14.09.2010 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości