Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 195 (29.08.10)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
aaktt napisał(a):Ja kiedyś miałem podobnie, ale z czasem jak zacząłem poznawać reguły zacząłem je stosować.
Ja też poznałem tu kilka reguł i wprowadziłem do obiegu, ale akurat zapis listy pozostaje bez zmian od dawna. I nikt nigdy na niego narzekał (co i tak było dużym osiągnięciem). Za twoich czasów było podobnie, no ale że user Paweł zawsze ma jakieś problemy i najczęściej porusza tego typu problemy... Icon_smile2

Cytat:Twój numer 1 sprzed tygodnia Icon_razz
''Sunday'' trzeba było wybrać, ''Sunday''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.09.2010 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):user Paweł zawsze ma jakieś problemy i najczęściej porusza tego typu problemy... Icon_smile2
O mnie chodzi? Co ja?
03.09.2010 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
O! To ja tu jeszcze nie komentowałem? ;] Nadrobię, zanim wkleisz nowe Icon_wink

saferłel napisał(a):01. 24. 02. The Raveonettes - Breaking Into Cars
Jak już kilka osób pisało, również zaznaczę, że się nie spodziewałem. Ale miła to niespodzianka, bo piosenka bardzo udana. U mnie też dziś/jutro Raveonettes Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):02. 01. 04. Hurts - Wonderful Life
Ciekawe czy zepchną niespodziewany numer 1 po jednym tygodniu. Jakiś czas temu była taka sytuacja z Eny Łicz Łej Icon_wink2
saferłel napisał(a):05. 18. 03. Veronica Falls - Beachy Head
O proszę. Ładnie. Ja jeszcze się nie przekonałem do Veronici do tego stopnia, aby dać ją w tym tygodniu do Top 5, ale jest fajne i spoko ;]
saferłel napisał(a):12. 04. 07. Klaxons - Echoes
Boleśnie. Bardzo niedobrze. Dlaczego tak szybko wykopałeś z Top 10? :/
saferłel napisał(a):20. NE. 01. Cee-Lo - Fuck You
Super. Wprawdzie coś tam się obiło, że lubisz, ale nie spodziewałem się hot szota ;P
saferłel napisał(a):33. 27. 16. Flying Lotus & Thom Yorke - ...And The World Laughs With You
A ja ostatnio powróciłem do płyty Lotusa, trochę bardziej się do niej przekonałem i dzięki temu triumfalnie powróciła ona do mojego Top 100 ;D I może tej piosence dam szansę na liście ;]
saferłel napisał(a):40. NE. 01. Benjamin Biolay - Si Tu Suis Mon Regard
U mnie nie udało się w tym tygodniu mu zadebiutować, choć był bardzo bardzo blisko.
saferłel napisał(a):54. 63. 23. Skunk Anansie - Squander
saferłel napisał(a):57. 66. 50. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
A cóż to za nagła, niespodziewana, szokująca i wprawiająca w osłupienie rewitalizacja podwójna? Icon_mrgreen

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
03.09.2010 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Cytat:A cóż to za nagła, niespodziewana, szokująca i wprawiająca w osłupienie rewitalizacja podwójna? Icon_mrgreen
Massive wypadli, więc cała energia skupiła się na tych dwóch kawałkach Icon_razz
03.09.2010 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #25
 
Cała energia? One są w szóstej dziesiątce.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
03.09.2010 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
furbul napisał(a):U mnie też dziś/jutro Raveonettes Icon_mrgreen
Wiem nawet z jakim utworem.

furbul napisał(a):O proszę. Ładnie. Ja jeszcze się nie przekonałem do Veronici do tego stopnia, aby dać ją w tym tygodniu do Top 5, ale jest fajne i spoko ;]
Wyrośli mi na najciekawszych debiutantów tego roku. Może przed premierą albumu wprowadzę jeszcze jedno nagranie.

furbul napisał(a):Boleśnie. Bardzo niedobrze. Dlaczego tak szybko wykopałeś z Top 10? :/
W tym tygodniu wypadli mniej przekonująco od reszty. Po prostu. Może to przez te nowe ustawienia w głośnikach Icon_biggrin

furbul napisał(a):I może tej piosence dam szansę na liście ;]
Chyba jedyny możliwy wybór na listę przebojów, hehe.

furbul napisał(a):U mnie nie udało się w tym tygodniu mu zadebiutować, choć był bardzo bardzo blisko.
Biorąc pod uwagę nieprzychylną opinię po pierwszym kontakcie, to i tak dobrze.

furbul napisał(a):Super. Wprawdzie coś tam się obiło, że lubisz, ale nie spodziewałem się hot szota ;P
U mnie nie ma żadnych hot szotów Icon_razz2 Po prostu wysoko debiutuje ;P

furbul napisał(a):A cóż to za nagła, niespodziewana, szokująca i wprawiająca w osłupienie rewitalizacja podwójna? Icon_mrgreen
''Squander'' na fali ''My Ugly Boy'', doniesień związanych z płytą itd...Grizzly Bear to już legenda. Nie wiem do czego są zdolni, ale to typowe 10,5/10.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.09.2010 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Cytat:Cała energia? One są w szóstej dziesiątce.
Ale ile tygodni już są! Wiesz ile samozaparcia trzeba, by utrzymywać kawałek przez tyle tygodni? (zwłaszcza ten 50-tygodniowy) Icon_mrgreen
03.09.2010 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Po prostu. Może to przez te nowe ustawienia w głośnikach Icon_biggrin
Oby. Bo nie chcę mi się wierzyć, że ta piosenka tyle straciła ;]
saferłel napisał(a):Chyba jedyny możliwy wybór na listę przebojów, hehe.
Był jeszcze chyba "Do the Astral Plane".
saferłel napisał(a):Biorąc pod uwagę nieprzychylną opinię po pierwszym kontakcie, to i tak dobrze.
Opinia była przychylna. Jak najbardziej pozytywna. A to, że czepiałem się języka to tylko detal ;]
saferłel napisał(a):U mnie nie ma żadnych hot szotów Icon_razz2 Po prostu wysoko debiutuje ;P
Jedno naprawdę nie wyklucza drugiego.
prz_rulez napisał(a):Wiesz ile samozaparcia trzeba, by utrzymywać kawałek przez tyle tygodni?
Myślę, że samozaparcia akurat bardzo niewiele. Sympatii musi być pewnie opór Icon_wink W sumie rekord u mnie jest niewiele mniejszy od WYWotO u saferłela.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
03.09.2010 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Cytat:Jedno naprawdę nie wyklucza drugiego.
Nie lubię tych amerykanizmów Konrada Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.09.2010 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
Przecież spolszczyłem ;D

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
03.09.2010 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
No dobra, zawsze może być GORĄCY STRZAŁ.
03.09.2010 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Cieszą mnie aż dwa utwory Hurts, ale tej nowości nie znam. Szkoda, że OMD trochę spada. Aby udzielić szerszego komentarze będę musiał się przygotować, bo wiele tu niesinglowych utworów jak zwykle.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
04.09.2010 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości