Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /27.08.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /27.08.10r./
To już ostatnie notowanie w czasie tegorocznych wakacji. Jakie było to lato? No muszę przyznać, że bardzo emocjonujące. Zmiany na liście też emocjonujące. Dużo się dzieje. Kumka Olik mnie ostatnio z tym kawałkiem bardzo wciągnęli. Zapowiedź nowej płyty MSP na drugim. A na trzecim zapowiedź także nowej solowej płyty Serja. Obie płyty ukażą się we wrześniu. No i dochodzimy do nowości. Bo ta już na miejscu czwartym. W środę odebrałem najnowszą płytę Klaxons "Surfing the Void". 10 utworów na niej. No jest czego słuchać nie powiem. Nie słuchałem jeszcze wszystkich utworów, ale jak zaznajomię się z wszystkimi nagraniami to postaram się wrzucić jakąś recenzję na forum. Póki co wchodzi i to z hukiem nagranie promujące ten krążek. Saferłel pisał, że to takie noisowe granie... no coś w tym jest. Fajnie chłopaki grają, ale głowa trochę boli.

Dwie ostatnie nowości to coś z Radia Kampus. Elektroniczne brzmienia, zwłaszcza ten ostatni. Faithless myślę, że będzie wam bardziej znany. Nie wiem jak mogę ten rodzaj muzyki w zasadzie nazwać. A skoro nie wiem, to się w nazywanie nie bawię bo już znam was, tylko czekacie na to. Icon_lol

NA NASŁUCHU

W Radiu Kampus parę zmian się powakacyjnych szykuje. Ale na razie mam wolne do 5 września.

Za to w Radiu Orbit się dzieje sporo! Od 1 wrzenia rusza nowa ramówka. Ja także mam w nią wkład. Od 1 września od poniedziałku do piątku o 20.00, 21.00, 22.00 i 23.00 będą nasze Radioorbitowe Serwisy Muzyczne, które poprowadzą serwisanci z Redakcji Informacji, na której czele stanąłem. Ja także będę prowadził serwisy. W przyszłym tygodniu usłyszycie mnie w środę w serwisach 20.00, 21.00, 22.00 i 23.00 oraz w czwartek w serwisach o 21.00 i 23.00. Ponadto Puls Muzyki lekko zmienia swoją zawartość. Pomijam to, że teraz będzie w czwartki 20.05 - 21.00 czyli 5 min krócej. Za to w audycji usłyszycie rozszerzenie tego, o czym zapoznają was serwisanci w serwisach. Będzie także informator, ale co to będzie to jeszcze usłyszycie w swoim czasie. Zapraszamy do słuchania Radia Orbit. Słuchać nas możecie na http://www.radioorbit.pl .

No i jeszcze ogłoszenie.

OGŁOSZENIE!
Radio Orbit poszukuje chętnych osób do współpracy na stanowisko:
* Prowadzący (nie musisz być doświadczony, wystarczy, że masz trochę czasu i masz jakiś pomysł oraz chęci na własną audycję, oferujemy pomoc oraz miłą atmosferę i satysfakcję z wyników)
* Dziennikarz (prowadzenie wiadomości muzycznych, nie musisz być doświadczony, wystarczy że chcesz i będziesz się starał to robić jak najlepiej Icon_smile )
* Promocja/Strona i inne (cokolwiek to będzie, zapraszamy) .


Chętni - proszę zgłaszać się do mnie na PW (ja odeśle do odpowiedniej osoby) lub bezpośrednio do Klaudiusza Maliny (nick na forum mycharts to drwycior).

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 03. Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji
02. 11. 02. Manic Street Preachers - (It's Not War) Just the End of Love
03. 15. 02. Serj Tankian - Left of Center
04. NE. 01. Klaxons - Echoes
05. 07. 05. Wdowa - Pali się dach
06. 13. 03. De Mono - Póki na to czas
07. 02. 03. Volver - Volveremos
08. 03. 13. Pearl Jam - Just Breathe
09. 06. 16. Robert Gawliński - Kalejdoskop bardo
10. 10. 06. Scissor Sisters - Fire With Fire

11. 08. 06. Muniek & Anna Maria Jopek - Dzieje grzechu
12. 04. 08. Hurt - Statek kosmiczny miłość
13. 09. 07. Jack Johnson - You And Your Heart
14. 14. 07. Rusko - Dial My Number
15. 16. 04. Jan Borysewicz - Znowu odchodzą
16. NE. 01. Faithless - Not Going Home
17. 05. 07. Gorillaz - On Melancholy Hill
18. NE. 01. Sebastien Tellier - Fingers of Steel
19. 17. 04. Enrique Iglesias & Pitbull - I Like It
20. 18. 04. Eminem - Not Afraid


WYPADLI:
Projekt Warszawiak - Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka
Keane & Tigarah - Ishin Denshin (You've Got To Help Yourself)
Gogol Bordello - My Companjera

POCZEKALNIA:

Agnieszka Chylinska - Wybaczam ci
Lady Gaga - Alejandro
Shakira & Freshlyground - Waka Waka (This Time for Africa)
Antoine Clamaran - Live Your Dreams
Remady P&R - No Superstar
Niwea - Miły, młody człowiek
Wildboyz & Ameerah - The Sound of Missing You
Palikot Band - Nie zagłosuję na Jarka
Kele - Tenderoni
No!No!No! - Doskonały pomysł
Yolanda Be Cool - We No Speak Americano
Eliza Doolittle - Skinny Genes
Flo Rida & David Guetta - Club Can't Handle Me
Eldo - Pożycz mi płuca
Skunk Anansie - My Ugly Boy
Happysad - Made in China
Sabaton - Uprising
Buldog - Do generałów
Muchy - Notoryczny debiutanci
Marina & The Diamonds - Oh No!
Robbie Williams - Morning Sun
Metronomy - Holiday
B-complex - Beautiful Lies
Asia - Holy War
Cypress Hill- Armada Latina
Projekt Warszawiak - Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka
27.08.2010 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #2
 
Ciekawe co będzie za tydzień na szczycie? Icon_biggrin3
28.08.2010 03:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
emigrant napisał(a):Ciekawe co będzie za tydzień na szczycie? Icon_biggrin3
Ja glosuję, aby to był numer 2 albo 4 Icon_wink

Nie wyrzucaj jeszcze Iglesiasa Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.08.2010 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
O! Sebastien Tellier! I to jeszcze we wspaniałym "Fingers of Steel" Icon_surprised Nie spodziewałem się go tutaj Icon_wink2 Bardzo bardzo bardzo ucieszyła mnie ta nowość. Klaxons na #4 też, ale jednak nieco mniej Icon_wink2 Szkoda tylko, że Gorillaz tak na łeb, na szyję Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.08.2010 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #5
 
nuda Icon_razz a Volveru nienawidzę xD Zresztą przekonasz się niebawem dlaczego na antenie pewnej telewizji xD
28.08.2010 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
furbul napisał(a):Nie wyrzucaj jeszcze Iglesiasa Icon_razz
Nie wyrzucę. Icon_wink2

Za tydzień co najmniej 10 nowości. Domyślcie się czemu. Icon_wink2
28.08.2010 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
W sumie ten Iglesias to ewidentny hit, co by tu nie mówić o otoczce (nawiązuję do mojego krótkiego opisu ''nowoczesnych przebojów'' z ostatniego notowania DLP). Osobiście twierdzę, że słuchanie tego nagrania jest dla mnie przyjemniejsze niż np. kontakt z Kumką Olik czy Volver. Akurat wychwalanego przez Konrada francuzika nie znam Icon_razz2, ale pozostałe dwie nowości wielce ok. Niestety nadal mam uraz do Faithless za słaby album, więc wspieram mocniej Klaxons. Kurcze jakby zostali liderem, to wynik taki jak u mnie, a my raczej się rozmijamy stylistycznie Icon_wink Dlaczego przy Muńku nie masz dopisanej AMJ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.08.2010 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Manic i Klaxons - te nagrania najbardziej mnie ruszają z twojej listy. Są u mnie na podium!

Faithless gościło u mnie z tym kawałkiem kilka tygodni temu i doszło aż do drugiej pozycji! U ciebie raczej tak nie będzie - z powodu wyżej wymienionych zespołów właśnie...
29.08.2010 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Dlaczego przy Muńku nie masz dopisanej AMJ?
A nie wiem. W sumie mogę poprawić.
29.08.2010 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
 
furbul napisał(a):Nie wyrzucaj jeszcze Iglesiasa Icon_razz
wyrzuć, wyrzuć! Icon_razz
świetna najwyższa nowość Icon_biggrin3
bardzo dobry skok MSP, mogliby w końcu strącić Kumkę z pierwszego
pozostałe nowości nie dla mnie
29.08.2010 01:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Paweł napisał(a):03. 15. 02. Serj Tankian - Left of Center
uszczypnij mnie, bo nie wierzę Icon_razz
30.08.2010 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości