Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interpol - Interpol
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Interpol - Interpol
[Obrazek: 1.jpg]

7 września ukaże się czwarty studyjny album nowojorskiego kwartetu Interpol. Płyta została przygotowana w Electric Lady Studios w Greenwich i zawiera dziesięć premierowych kompozycji + dwa nagrania bonusowe, dostępne za pośrednictwem iTunes. Self-titled jest równocześnie ostatnim dziełem, w którego komponowaniu wziął udział basista Carlos Dengler. Dystrybucją ''Interpol'' ponownie zajmie się wytwórnia Matador.

Tracklista:

1. Success
2. Memory Serves
3. Summer Wel
4. Lights
5. Barricade
6. Always Malaise (The Man I Am)
7. Safe Without
8. Try It On
9. All Of The Ways
10. The Undoing

Przyznam, że po 2-3 odsłuchach jestem zrozpaczony formą Paula Banksa i spółki. ''Interpol'' walczy już tylko o honor. Nie ma najmniejszych szans na uniknięcie tytułu najgorszej płyty w ich dorobku, a dystans do trzeciego miejsca jest boleśnie daleki. Na chwilę obecną najlepiej prezentują się ''Success'', ''Lights'' (a miało być najsłabsze na płycie, eh), singlowe ''Barricade'' oraz jedyny track zasługujący na nazwanie go świetnym ''All of the Ways''.
Słucham dalej, ale nie jest dobrze Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.08.2010 05:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
O, mój ulubiony zespół wydaje płytę Icon_mrgreen
Nie, no nie są źli, tylko nie cierpię głosu wokalisty Icon_smile
Zastanawiam się czemu zawsze jest tak, że w wakacje jest muzyczna posłucha, a na jesień nagle wszystkim przypomina się, że w tym roku chcieli jeszcze wydać płytę i bam! nie można żadną miarą za nimi nadążyć Icon_smile Może posłucham, skoro twierdzisz, że brzydkie, to może mi się spodoba Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.08.2010 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Raczej nie, bo głos jest taki sam. Ale sam głos nie zapewni im dobrej płyty. Niestety. To muzyka siadła.

aaktt napisał(a):Zastanawiam się czemu zawsze jest tak, że w wakacje jest muzyczna posłucha, a na jesień nagle wszystkim przypomina się, że w tym roku chcieli jeszcze wydać płytę i bam!
Przecież są wakacje. Bardziej opłaca się wydać album we wrześniu. To po prostu lepszy marketingowo czas. Tak jest od zawsze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.08.2010 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #4
 
Wakacje to czas składanek, jedziesz nad morze, usłyszysz w dyskotece np. Alejandro i będziesz szukał składanek gdzie jest ten utwór. Kiedyś zastępowałem kolegę w jego sklepiku z płytami i wiem jak to działa. Nastolatki kupią całą płytę byle tam był tylko ten jeden przebój.
To samo było z powrotem Kombii. Był przebój Pokolenie, więc korzystając z chwili, że mogę posłuchać tej płyty nic nie płacąc - posłuchałem jej i ... zrozumiałem jak Pan Skawiński nabija sobie portfel nijaka muzyką. Reszta płyty to po prostu mdłe kawałki, ale co tam, ważne, że na tej płycie był kawałek Pokolenie. I tak się sprzeda.
A kiedy zakładał ONA twierdził, że on jest rockmanem i to jest jego prawdziwa muzyka, Chylińska go olała a on się teraz błaźni. Szacunku dla niego już nie mam.

No ale to miejsce dla Interpol .
24.08.2010 06:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #5
 
emigrant napisał(a):Wakacje to czas składanek, jedziesz nad morze, usłyszysz w dyskotece np. Alejandro i będziesz szukał składanek gdzie jest ten utwór. Kiedyś zastępowałem kolegę w jego sklepiku z płytami i wiem jak to działa. Nastolatki kupią całą płytę byle tam był tylko ten jeden przebój.
To samo było z powrotem Kombii. Był przebój Pokolenie, więc korzystając z chwili, że mogę posłuchać tej płyty nic nie płacąc - posłuchałem jej i ... zrozumiałem jak Pan Skawiński nabija sobie portfel nijaka muzyką. Reszta płyty to po prostu mdłe kawałki, ale co tam, ważne, że na tej płycie był kawałek Pokolenie. I tak się sprzeda.
A kiedy zakładał ONA twierdził, że on jest rockmanem i to jest jego prawdziwa muzyka, Chylińska go olała a on się teraz błaźni. Szacunku dla niego już nie mam.

No ale to miejsce dla Interpol .
Chylinska też sie błaźni na równi z Kombii,smutne.
24.08.2010 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #6
 
Marek napisał(a):Chylinska też sie błaźni na równi z Kombii,smutne.
Mam nadzieje, że to jednorazowy wybryk Icon_confused2
24.08.2010 07:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
a ktorys z panow byl na koncercie agnieszki ?

wracajac do tematu-niestety, najslabsza plyta interpolu. brak dobrych melodii, przebojowoci, wiekszosc konmpozycji sa nijakie. szkoda,a to mial byc 1 z najwazniejszych plyt 2010
25.08.2010 07:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Interpol - The Other Side Of Make-Believe Szymek79 7 396 15.07.2022 07:15 AM
Ostatni post: Szymek79
  Interpol - El Pintor Rincewind 0 492 06.06.2014 08:27 AM
Ostatni post: Rincewind

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości