Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 195 z 20.08.10
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 789
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 195 z 20.08.10
Tym razem top10 został zdominowany przez śpiewające panie ze szczegolnym uwzględnieniem jednej. Żadnej z nich nie udało się jednak usadowić się na czele mojej listy, bo to miejsce obroniło This I love.
W zeszłym tygodniu najwyżej notowana piosenka Katie zajęła 14 miejsce, natomiast teraz aż trzem udało się załapać do top10. Jedną z nich jakoś przeoczyłem wcześniej, ale w topie płyty zajęła drugie miejsce. Tydzień temu jednak jakoś mnie nie chwyciła i załapała się do przyszłości?. Tym razem jednak The house kompletnie oczarowało mnie pięknym klimatem i niezwykłymi brzmieniami. Uczyniło to do tego stopnia, że wylądowało na drugim miejscu. Z kolei God on the drums, devil on the bass i A moment of madness po efektownych awansach wylądowały na miejscach 6 i 9. No a czwartej piosence Katie udało się powrocić do top66.
To co nienazwane pozazdrościło innej superweterance miejsca w top10 i tak się skoncentrowało, że trafiło aż na podium.
Na pewno ten tydzień na plus może zapisać My Dying Bride. Wszystkie piosenki zespołu awansowały, a Scarborough fair skoczyło o 15 miejsc na miejsce 15.
Jak to często u mnie bywa tak i w tym tygodniu nie zabrakło wielkich skoków. Oficjalnie tym największym jest ten wykonany przez Cosmic love, ale praktycznie musi ustąpić Stingowi, gdyż jego You will be my ain true love oficjalnie debiutujące w zestawieniu jest jednak awansem z poczekalni.
A jeżeli chodzi o nowości z poczekalni, to w top66 pojawia się jeszcze Get up, stand up. Przepiękne nagranie, w którym pojawia się tylko fortepian i wokal.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 1. 89 THIS I LOVE - Guns n'Roses
2. N. 1 THE HOUSE - Katie Melua
3. 11. 150 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 2. 9 BRAXTON - Pink Freud
5. 4. 139 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
6. 14. 2 GOD ON THE DRUMS DEVIL ON THE BASS - Katie Melua
7. 3. 5 I'M MAD - The Dead Weather
8. 5. 34 FEMALE PERSECUTION - Juliette Lewis
9. 25. 7 A MOMENT OF MADNESS - Katie Melua
10. 10. 5 GASOLINE - The Dead Weather
11. 15. 9 LITTLE MONSTER - Pink Freud
12. 8. 75 HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
13. 18. 10 NERWY MIAST - Tipsy Train & Marek Ałaszewski
14. 17. 78 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
15. 30. 20 SCARBOROUGH FAIR - My Dying Bride
16. 12. 5 OLD MARY - The Dead Weather
17. 6. 14 RED EYES, BLUE SEA AND SAND - Pink Freud
18. 7. 6 HUSTLE AND CUSS - The Dead Weather
19. 28. 120 SUMMERS LOST - Hurt
20. 19. 19 (WE) WOULD YOU IF YOU COULD? - Tsigoti
21. 23. 13 MY BODY, A FUNERAL - My Dying Bride
22. 9. 81 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
23. 31. 26 THE POWER OF THE HEART - Peter Gabriel
24. 13. 8 DUST TO PEOPLE TO ASHES - Tsigoti
25. 20. 8 THREE SISTERS - The Veils
26. 38. 21 FAILURE - My Dying Bride
27. 52. 4 COSMIC LOVE - Florence + the Machine

28. 33. 5 SCORPIO SWORD - The Flaming Lips
29. N. 1 YOU WILL BE MY AIN TRUE LOVE - Sting
30. 27. 2 YOUR BATS - The Flaming Lips
31. 21. 14 PARASITIC TWINS - Dillinger Escape Plan
32. 37. 6 JADOO - Panzerballett
33. 29. 13 CHILDREN SLAVES MAKE CHILDREN TOYS - Tsigoti
34. 44. 20 WIDOWER - Dillinger Escape Plan
35. 47. 25 MY BODY IS A CAGE - Peter Gabriel

36. 22. 8 WORLD PAINTED BLOOD - Slayer
37. 24. 26 STREET SPIRIT (FADE OUT) - Peter Gabriel
38. 26. 11 GET ALL YOU DESERVE - Steven Wilson
39. 40. 25 HOPE - Orange the Juice
40. P. 34 SOLDIER OF LOVE - Sade
41. 61. 2 DIGGIN' ME DOWN - Ozzy Osbourne
42. 36. 16 KUBA - Zbigniew Hołdys
43. 42. 13 TRYNITY'S CRYING - CocoRosie
44. 48. 4 TO BE LOVED - Melissa Etheridge
45. 60. 38 ZANOSI SIĘ NA NOC - Elżbieta Adamiak
46. 34. 12 CALONYCTION GIRL - Kayo Dot
47. 32. 12 WHERE IT HURTS - Pain of Salvation
48. 41. 20 THE BLACK RAINBOW - Coheed and Cambria
49. 54. 8 BURNING HELL - Tom Jones
50. 39. 4 KIDS ON THE RUN - The Tallest Man on the Earth
51. 49. 5 CZAS I JA - Mr Gil
52. 35. 7 ZABAWA W CHOWANEGO - Kora
53. 43. 22 SAM O'TNOSC - Lao Che
54. 45. 10 ODMIENIEC - Mr Gil
55. N. 1 GET UP, STAND UP - Arno
56. 58. 6 EVERY LITTLE THING SHE DOES IS MAGIC - Sting
57. 65. 77 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
58. P. 9 I'D LOVE TO KILL YOU - Katie Melua
59. P. 19 DŁONIE - Lao Che

60. 53. 15 GÓRY MOJE W NIESKOŃCZONOŚĆ ZAKLĘTE - Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane
61. 51. 28 FOREVER ME AND YOU - Elżbieta Adamiak
62. 55. 11 FIVE LITTLE ROOMS - Menomena
63. 57. 6 BABYLON - Brendan Perry
64. 59. 14 MNIE JUŻ TU NIE MA - Mr Gil
65. P. 10 BANG BANG - Ania
66. 64. 39 KOZMIC BLUES - Katie Melua

poczekalnia:
50. TOMBOY - Panda Bear
56. EL DORADO - Iron Maiden
KING OF THOSE YOU KNOW - Cynic
HISTORIA STWORZENIA ŚWIATA - Lao Che
66. SHIVA MANTRA - Richard Bona
FLASHBUL AND ORGASM - miRthkon
63. GIVE UP THE REST - Klone
THE FIRST DAY OF SPRING - Noah and the Whale
IT HITS DEEP - The Veils

out:
16. SALAMANDER - Sleepytime Gorilla Museum
46. I LIVE WITH YOU - Grizzly Bear
62. SLEEPING UNDER THE STARS - Pain of Salvation
OVER - Gaba Kulka

przyszłość?:
LEMONADE - CocoRosie
ANIELE ZIELONY - Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane
VANDERLYLE CRYBABY GEEKS - The National
THE PIRATE'S BRIDE - Sting
CGASING CARS - The Baseballs
BLUE BLOOD BLUES - The Dead Weather
SAVE ME - Avenged Sevenfold
THE MAN WHO WOULD BE KING - Iron Maiden
21.08.2010 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #2
Re: kajman30 nr 195 z 20.08.10
kajman napisał(a):W zeszłym tygodniu najwyżej notowana piosenka Katie zajęła 14 miejsce, natomiast teraz aż trzem udało się załapać do top10. Jedną z nich jakoś przeoczyłem wcześniej, ale w topie płyty zajęła drugie miejsce. Tydzień temu jednak jakoś mnie nie chwyciła i załapała się do przyszłości?. Tym razem jednak The house kompletnie oczarowało mnie pięknym klimatem i niezwykłymi brzmieniami. Uczyniło to do tego stopnia, że wylądowało na drugim miejscu.
2. N. 1 THE HOUSE - Katie Melua
U mnie też nie od razu trafiła do zestawienia, dopiero jako 8-ma pieśń z tej świetnej płyty. Jednak choć jako ostatnia, to ma szanse być w czołówce z tej płyty. Fajnie, że ją doceniłeś. Zła wiadomość że na razie tylko my ją mamy, a że u mnie staże utworów na liście są raczej nieduże, to i u Ciebie na razie nie ma szans na dłuższy pobyt. Tym bardziej że już 3 tygodnie jest u mnie w "30".

kajman napisał(a):The house kompletnie oczarowało mnie pięknym klimatem i niezwykłymi brzmieniami.
to Katie potrafi Icon_wink2
22.08.2010 10:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 789
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: kajman30 nr 195 z 20.08.10
pabloyd napisał(a):
kajman napisał(a):2. N. 1 THE HOUSE - Katie Melua
U mnie też nie od razu trafiła do zestawienia, dopiero jako 8-ma pieśń z tej świetnej płyty. Jednak choć jako ostatnia, to ma szanse być w czołówce z tej płyty. Fajnie, że ją doceniłeś. Zła wiadomość że na razie tylko my ją mamy, a że u mnie staże utworów na liście są raczej nieduże, to i u Ciebie na razie nie ma szans na dłuższy pobyt. Tym bardziej że już 3 tygodnie jest u mnie w "30".
kajman napisał(a):The house kompletnie oczarowało mnie pięknym klimatem i niezwykłymi brzmieniami.
to Katie potrafi Icon_wink2
Może zaczną od złej wiadomości, bo wcale nie jest zła. Tak się składa, że sporo osób z tego forum publikuje listy na forum Radioastrologa, ale publikują je także osoby, które na tym forum albo już nie postują albo nie postowały nigdy. I tam na dwóch listach znajduje się the House, a także co najmniej trzecia część mojej listy ma wsparcie tylko i wyłącznie stamtąd. Tak, że na razie nie muszę się niczego obawiać.
A jeżeli chodzi o klimat to akurat w tym utworze jest mocno różny od tego, co kojarzy się mi z Katie. Zresztą ta płyta jest chyba najbardziej zróżnicowana ze wszystkich. A w tym utworze do tej niesamowitości (bo tak to chyba najlepiej określić) bijącej z muzyki musiałem się dosyć długo przyzwyczajać.
22.08.2010 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #4
Re: kajman30 nr 195 z 20.08.10
kajman napisał(a):Może zaczną od złej wiadomości, bo wcale nie jest zła. Tak się składa, że sporo osób z tego forum publikuje listy na forum Radioastrologa, ale publikują je także osoby, które na tym forum albo już nie postują albo nie postowały nigdy. I tam na dwóch listach znajduje się the House, a także co najmniej trzecia część mojej listy ma wsparcie tylko i wyłącznie stamtąd. Tak, że na razie nie muszę się niczego obawiać.
Czyli zła wiadomość nie jest zła, bo jest nieprawdziwa Icon_biggrin3
22.08.2010 03:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
Re: kajman30 nr 195 z 20.08.10
kajman napisał(a):
pabloyd napisał(a):
kajman napisał(a):2. N. 1 THE HOUSE - Katie Melua
kajman napisał(a):The house kompletnie oczarowało mnie pięknym klimatem i niezwykłymi brzmieniami.
to Katie potrafi Icon_wink2
A jeżeli chodzi o klimat to akurat w tym utworze jest mocno różny od tego, co kojarzy się mi z Katie. Zresztą ta płyta jest chyba najbardziej zróżnicowana ze wszystkich. A w tym utworze do tej niesamowitości (bo tak to chyba najlepiej określić) bijącej z muzyki musiałem się dosyć długo przyzwyczajać.
Miałem na myśli, że Katie potrafi oczarować pięknym klimatem. Robi to ze mną już od kilku lat Icon_biggrin3 a na "The House" nigdy nie patrzyłem jako na "mocno różniący się" od jej dotychczasowej twórczości.
22.08.2010 03:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości