Ankieta: Czy jeste
Tak, bo cz
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blog mrsap.blogspot.com
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
blog mrsap.blogspot.com
Postanowiłem wybudować sobie własny kącik w internecie. Zrobiłem to już wprawdzie dosyć dawno, ale dopiero teraz zacznę tam cokolwiek pisać. Powody są dwa. Po pierwsze: jest teraz więcej czasu, bo mam wolne, a po drugie: jest o czym pisać, bo zbliża się koniec roku i trzeba go podsumować od strony muzycznej. Dotychczas skupiałem się na liczbach. Prezentowałem punktowe podsumowania roku i ewentualnie jakieś bardziej opisowe podsumowania płyt. Tym razem wszystko będzie miało inny kształt. Zamierzam podsumować każdy miesiąc z osobna. Każdy z miesięcy niesie za sobą jakieś wspomnienia, ale nie będę się skupiać na swoim życiu prywatnym - ewentualnie czasem wstawię jakieś wyjaśnienie. Skupię się głównie na muzyce. Będę miał spore ułatwienie w postaci last.fm, które pokazuje mi dokładnie czego kiedy słuchałem. Już teraz mam gotową listę utworów, o których chciałbym napisać. Lista ta jest bardzo długa, więc nie ma sensu przynudzać o tym na forum. Kto chce niech zagląda i czyta. Może znajdą się tacy, co będą chcieli zapoznać się ze wszystkim. Dla całej reszty przygotuję coś co od lat mnie najbardziej fascynuje, czyli punktowe podsumowanie roku. Nie zabraknie też listy najlepszych płyt roku 2007. Lista ta będzie z pewnością tak długa, jak jeszcze nigdy dotąd, bo w tym roku przesłuchałem o wiele więcej całych płyt niż w poprzednich latach. Duża zasługa w liście płyt, którą zacząłem prowadzić w tym roku. Nie będzie jednak podsumowania punktowego płyt 2007, bo lista płyt nie ukazywała się od początku roku. Poza tym punktowe podsumowania zawsze promują te płyty, które ukazały się na początku roku.

Pierwsze podsumowania pojawią się na blogu dzisiaj. Postaram się podsumować kilka pierwszych miesięcy.
Zapraszam!


EDIT:

Dołączam ankietę w sprawie niezwykle dla mnie istotnej. Zastanawiam się nad sensem publikowania tutaj poczekalni.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
25.12.2007 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
a to ja zapraszam już teraz na moje PROPOZYCJE I KALKULACJE odnośnie PRZEBOJU ROKU 2007

linki:
http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=203
http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=935


wejdźcie i napiszcie koniecznie co sądzicie na temat moich typów Icon_smile2


http://lista-lista.bloog.pl
25.12.2007 08:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
mrsap kilka dni temu napisał(a):Mam nawet swojego bloga na blogspot, ale jedna rzecz tam mnie kiedyś denerwowała - coś było nie tak z polskimi znakami. Z tego co widzę, to teraz jest w porządku, więc pomyślę o tym, żeby się tam przenieść.
Dziś o północy słowo stało się ciałem Icon_smile2
Ciekawe jak będzie się temu blogowi powodziło Icon_wink2
Na pewno zarzucę tam jaką notkę raz na jakiś czas Icon_smile2

mrsap.blogspot.com

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
25.06.2008 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
bede zaglądac Icon_smile2.
na razie podoba mi sie to, czego akurat spodziewalem sie na Twoim blogu - przyjemna dla oka czcionka i kolory.
25.06.2008 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Już pojawił się pierwszy artykuł Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.06.2008 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):bede zaglądac Icon_smile2.
na razie podoba mi sie to, czego akurat spodziewalem sie na Twoim blogu - przyjemna dla oka czcionka i kolory.
czcionka ok, ale to czarne tło bym zmienił mimo wszystko na coś bardziej pozytywnego Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.06.2008 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Cóż... Dla mnie właśnie taki wystrój jest najbardziej pozytywny Icon_wink2
Miało być granatowe tło, ale czarne lepiej się zlewa z bannerem Icon_wink2

Te białe litery na czarnym tle doskonale współgrają np. z muzyką Staind, o której piszę. Takie światełka nadziei Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.06.2008 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
mrsap napisał(a):Cóż... Dla mnie właśnie taki wystrój jest najbardziej pozytywny
nie waż się zmieniać tej czernii!!! Icon_smile2 Jest super!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.06.2008 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
mrsap napisał(a):Te białe litery na czarnym tle doskonale współgrają np. z muzyką Staind, o której piszę. Takie światełka nadziei Icon_wink2
Ale te litery nie są białe tylko kremowe Icon_biggrin3
Zresztą jak chcesz Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.06.2008 12:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Blogspot zdążył już mi podpaść. Sugeruje mi datę "25 czerwiec 2008". Niby drobiazg, ale właśnie takie drobiazgi mnie najbardziej wkurzają Icon_evil

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.06.2008 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
A co w tym złego, że sugeruje poprawną datę? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.06.2008 01:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
aaktt, Jesteś pewien, że tak poprawnie brzmi data? Icon_wink2
26.06.2008 09:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
mnie tez takie rzeczy wkurzaja Icon_confused2
26.06.2008 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowanie 200 notowań mrsap's chart mrsap 80 68 111 17.08.2009 02:45 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Wszystkie notowania mrsap's chart mrsap 3 1 807 05.07.2007 09:58 AM
Ostatni post: tadzio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości