Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.E.M w Dublinie
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
R.E.M w Dublinie
Co prawda pewnie nikogo z nas tam nie ma, nie jest to jakieś znaczące widowisko w tym roku dla mas, być może nikt nawet z tego forum narazie nie wiedział o tym, ale postanowiłem, że napisze bo sądze że warto.

W sumie każdy kogo interesuje to co się dzieje z R.E.M-em, jego nową płytą itp powinien z zainteresowaniem przeczytać.

A więc R.E.M daje jedyne w tym roku koncerty. Wszystkie w Irlandii, wszystkie w Dublinie i wszystkie w tym samym miejscu. Nazywa się to R.E.M Live In Dublin Rehearsal.
To wyjątkowa gratka dla fanów, ponieważ to jedyne występy jakie w tym roku zespół planuje!!!. Grupa gra od 2 dni. Dziś 3 noc. Tracklista ta sama (na 90%) każdego wieczoru.

Grupa zdecydowanie podkreśla podtytuł występu - This Is Not A Show. I jest w tym trochę racji, bo ludzie nie doczekają się Losing My Religion, The Sidewinder Sleeps Tonite czy Imitation Of Life.
Tracklista ułożona pod fanów

Proszę tylko spojrzeć: http://www.murmurs.com/forum/attachment....1183396994

Ponieważ, tytuły z tej kartki są w skrótach to dla nie wtajemniczonych powiem, że nowe kawałki to odpowiednio - 1,2,4,5,7,9,10,12,14,15

Jak widać zespół gra naprawdę mase nowych kompozycji. Podobno rewelacja. Kto był - zachwyca się. Już mówi się, że płyta najlepsza od...ho ho ho itp itd.

Ja jestem bardzo zaintrygowany Icon_smile Już się doczekać więc nie mogę, gdy usłysze ich nowy singiel...może gdzieś pod koniec lata.....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2007 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości