Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floetry - Floetic (2002)
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Floetry - Floetic (2002)
[Obrazek: floetry%2B-%2Bfloetic.jpg]

Floetry było żeńskikm duetem R&B pochodzącym z Wielkiej Brytanii, ale, o dziwo, święcącym znacznie większe sukcesy w Stanach. "Floetic" to jedyny ich utwór, który załapał do brytyjskiego Top 75
Niby nic nadzwyczajnego, ale w obliczu tego, co dzisiaj stało się z R&B... Żałuję, że czasy takiej muzyki minęły, zwłaszcza, że w okresie jej popularności nie byłem nią specjalnie zainteresowany.
30.04.2011 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Ja bardzo nie lubię głosu Marshy (która nota bene wydała ostatnio dość popularną płytę), więc Flo'etry nigdy mi nie podchodziło. A z R&B nic złego się nie stało, tylko niekoniecznie te lepsze rzeczy są obecne w mainstreamowych mediach, tym bardziej w Polsce Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.04.2011 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Chyba jednak się stało, skoro tylu wykonawców poszło w jakiś pop/dance.
W takim razie, jeśli masz czas i ochotę, to wyślij mi proszę jakieś dowody na to, że dawne R&B wciąż żyje.
30.04.2011 01:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Tylko, że ten pop/dance nie nazywa się R&B Icon_wink2 Owszem coraz częściej wydaje się płyty, gdzie część kawałków to electropop czy dance, a część R&B, ale granice da się rozdzielić. Wyślę Ci wieczorem kilka kawałków tegorocznych czy obecnie będących na listach przebojów w starym dobrym stylu Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.04.2011 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości