Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 193 (16.08.10)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
Notowanie pełne zaskoczeń. Głównie pozytywnych. Głównie spowodowanych brakiem poprzedniego notowania na forum.
saferłel napisał(a):01. 01. 05. Klaxons - Echoes
Na początku nie sądziłem, że tak weźmie Cię nowy Klaxons. Miłe zaskoczenie.
saferłel napisał(a):02. 16. 02. Hurts - Wonderful Life
To też mnie zdziwiło. Kiedy ja ich polubiłem, Ty za nimi nie przepadałeś. Teraz mnie lekko znudziły single, a Ty się nimi zachwycasz Icon_wink
saferłel napisał(a):04. 15. 03. The Roots & John Legend - The Fire
To nadal wygląda bardzo egzotycznie u Ciebie. Zwłaszcza w czołówce.
saferłel napisał(a):05. 26. 03. Skunk Anansie - My Ugly Boy
Moje narzekania chyba pomogły. To przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Świetnie! Ale jak to teraz wygląda: u Ciebie wyżej niż u mnie?
saferłel napisał(a):07. 05. 06. Morcheeba - Self Made Man
To też zaskakuje. Bardzo dobrze sobie radzi u Ciebie Morcheeba.
saferłel napisał(a):13. 28. 02. Manic Street Preachers - (It's Not War) Just The End Of Love
To również miło widzieć tak wysoko.
saferłel napisał(a):15. NE. 01. Klaxons - Venusia
Ja, tak jak zapowiadałem, poczekam na cała płytę. Chyba nawet nie sprawdzę teraz tej Venusii. W końcu to już tylko tydzień.
saferłel napisał(a):16. 08. 10. Toro Y Moi - Leave Everywhere
Szkoda.
saferłel napisał(a):20. 10. 07. Tricky - Murder Weapon
Bardzo szybko zaczął mocno spadać. A tak go chwaliłeś Icon_razz2
saferłel napisał(a):30. 20. 06. Panda Bear - Tomboy
I to dziwi. Myślałem, że to będzie przebój u Ciebie. A Slow Motion będzie?
saferłel napisał(a):42. 36. 05. Crystal Castles - Baptism
Niespodziewanie słabo sobie radzi Baptism.
saferłel napisał(a):66. 66. 48. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
Naprawdę bardzo mnie ciekawi, czy zdołają utrzymać się jeszcze przez cztery tygodnie.

aaktt napisał(a):
Cytat:Beach House - Silver Soul
Do tej płyty muszę wrócić - może dlatego, że wczoraj wypadła z mojego top 100 płyt roku, a może właśnie z powodu tego zachwalanego przez Ciebie numeru. Choć to też nie moje klimaty, nie łapię ochów i achów na ich temat i nie podoba mi się okładka "Teen Dream" Icon_razz
Z tego, co wiem nowym singlem jest "Lover of Mine".

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.08.2010 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
furbul napisał(a):
aaktt napisał(a):
Cytat:Beach House - Silver Soul
Do tej płyty muszę wrócić - może dlatego, że wczoraj wypadła z mojego top 100 płyt roku, a może właśnie z powodu tego zachwalanego przez Ciebie numeru. Choć to też nie moje klimaty, nie łapię ochów i achów na ich temat i nie podoba mi się okładka "Teen Dream" Icon_razz
Z tego, co wiem nowym singlem jest "Lover of Mine".
Dobrze wiedzieć, dzięki.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2010 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #23
 
saferłel napisał(a):01. 01. 05. Klaxons - Echoes
02. 16. 02. Hurts - Wonderful Life
03. 03. 04. Scissor Sisters - Any Which Way
podoba mi się Twoje podium i to bardzo Icon_wink2 choć nie wiem czy to nagranie SS u mnie zadebiutuje
saferłel napisał(a):15. NE. 01. Klaxons - Venusia
przesłuchałem i faktycznie perkusja kojarzy się z początkami Muse Icon_wink2
saferłel napisał(a):13. 28. 02. Manic Street Preachers - (It's Not War) Just The End Of Love
pięknie. Poprzednia płyta Maniców jednak trochę mnie rozczarowała, ale teraz czuję, że ta nowa będzie świetna Icon_smile2
17.08.2010 12:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #24
 
michal91d napisał(a):Poprzednia płyta Maniców jednak trochę mnie rozczarowała, ale teraz czuję, że ta nowa będzie świetna
Porównywanie czegokolwiek nowego ze starszymi rzeczami mija się z celem, niestety, bo tak naprawdę MSP skończyli się na This Is My Truth Tell Me Yours. Wolałbym żeby jakość zastąpiła ilość. Moim marzeniem jest to bym się mylił, (It's Not War) Just The End Of Love jest kolejną nadzieją na to. Żeby wróciło to co najlepsze, piękne melodie, nie wypocone (Gold Against The Soul), genialny klimat (The Holy Bible), nie wspominając o kosmicznej przebojowości (Generation Terrorists).

Klaxons - Venusia klaxonsi w wybornej formie
Hurts - Wonderful Life - ulubiony utwór "my charts -owców" wreszcie sieje spustoszenie

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
18.08.2010 09:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
aaktt napisał(a):Ja kiedyś też sporo takich robiłem. Do niektórych zresztą nadal sporo wracam Icon_smile
Ten mój jest kiepski, bo chociaż ma 44 pozycje Icon_razz2, to nie zawiera ''Mercy In You'' (!!!).

furbul napisał(a):Na początku nie sądziłem, że tak weźmie Cię nowy Klaxons. Miłe zaskoczenie.
Zawsze byli dobrze notowani na mojej liście. Nic dziwnego.

furbul napisał(a):To też mnie zdziwiło. Kiedy ja ich polubiłem, Ty za nimi nie przepadałeś. Teraz mnie lekko znudziły single, a Ty się nimi zachwycasz Icon_wink
Teraz jest ich prime time. Na dobrą sprawę cała zabawa zaczyna teraz Icon_smile Singiel wychodzi bodajże 23.

furbul napisał(a):To nadal wygląda bardzo egzotycznie u Ciebie.
Postaram się to zmienić, chociaż lepiej mieć jest jeden świetny zespół nieco innych od głównego nurtu upodobań, niż dziesięć ''tylko'' dobrych.

furbul napisał(a):Moje narzekania chyba pomogły.
Albo raczej wersja 320 kb/s Icon_biggrin

furbul napisał(a):Świetnie! Ale jak to teraz wygląda: u Ciebie wyżej niż u mnie?
To nie ma absolutnie znaczenia. Możesz odbić się przy okazji płyty, co pewnie uczynisz Icon_wink

furbul napisał(a):Bardzo dobrze sobie radzi u Ciebie Morcheeba.
Jak za starych czasów, 96, 98....Gdybym wtedy prowadził listę....ah.

furbul napisał(a):Bardzo szybko zaczął mocno spadać. A tak go chwaliłeś Icon_razz2
Tricky to kapitalny artysta, który ma ostatnio problemy z nagrywaniem świetnych rzeczy. Ten singiel coś ruszył. To już wielki sukces.

furbul napisał(a):A Slow Motion będzie?
Nie mam go w folderze z nowościami. Może dodam jak wrócę ze wsi. Ma czas.

Cytat:Niespodziewanie słabo sobie radzi Baptism.
Faktycznie. Muszę z tym coś zrobić.

aaktt napisał(a):Dobrze wiedzieć, dzięki.
Ale są lepsze piosenki, które mogą stać się singlami raz-dwa. Po co jakieś ''Lover Of Mine'' promować na siłę Icon_smile

dziobaseczek napisał(a):Porównywanie czegokolwiek nowego ze starszymi rzeczami mija się z celem, niestety, bo tak naprawdę MSP skończyli się na This Is My Truth Tell Me Yours. Wolałbym żeby jakość zastąpiła ilość. Moim marzeniem jest to bym się mylił, (It's Not War) Just The End Of Love jest kolejną nadzieją na to. Żeby wróciło to co najlepsze, piękne melodie, nie wypocone (Gold Against The Soul), genialny klimat (The Holy Bible), nie wspominając o kosmicznej przebojowości (Generation Terrorists).
Sama prawda Marcinie, chociaż ja uważam, ze odbili się za czasów ''Send Away''. To była płyta przełomowa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.08.2010 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Ja kiedyś też sporo takich robiłem. Do niektórych zresztą nadal sporo wracam Icon_smile
Ten mój jest kiepski, bo chociaż ma 44 pozycje Icon_razz2, to nie zawiera ''Mercy In You'' (!!!).
O, ja robiłem raczej takie, które mieściły się na jednym CD Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2010 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Zawsze byli dobrze notowani na mojej liście. Nic dziwnego.
Ja tych czasów nie pamiętam Icon_wink Ale kiedyś mi przybliżałeś ich historię u Ciebie, więc już wiem.
saferłel napisał(a):Teraz jest ich prime time. Na dobrą sprawę cała zabawa zaczyna teraz Icon_smile Singiel wychodzi bodajże 23.
No i przede wszystkim właśnie teraz odnoszą sukces u Ciebie ;P
saferłel napisał(a):Postaram się to zmienić, chociaż lepiej mieć jest jeden świetny zespół nieco innych od głównego nurtu upodobań, niż dziesięć ''tylko'' dobrych.
Można mieć dziewieć "tylko" dobrych + jeden świetny.
saferłel napisał(a):Albo raczej wersja 320 kb/s Icon_biggrin
Pewnie nigdy się nie dowiemy ;P
saferłel napisał(a):Możesz odbić się przy okazji płyty, co pewnie uczynisz Icon_wink
Nie wiem. Nie wiem. Skąd taka pewność ;P
saferłel napisał(a):Ale są lepsze piosenki, które mogą stać się singlami raz-dwa. Po co jakieś ''Lover Of Mine'' promować na siłę Icon_smile
A "Lover of Mine" jest złe? Chyba nie.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.08.2010 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Klaxonsi szaleją. postaram się szybko zapoznać z tą nową piosenką. "Echoes" mi się podoba, ale piszę to od kilku tygodni, a efektów nie widać. ale to są ciągle miejsca 51-55, więc ciągle jest duża szansa na pojawienie się. może będę musiał sobie to częściej pograć. teraz, po ich koncercie na Open'erze, na pewnie pilniej będę się im przyglądać, a może i całą płytę przesłucham Icon_wink2.
nowe Mańki mnie na początku nie przekonywały - ot, taka tam piosenka bardzo dla nich charakterystyczna. i często taka opinia zostaje do końca i już z tego się wyciągnąć nie da, ale w tym przypadku wczoraj mnie nagle złapało podczas słuchania i zapisałem sobie do poważnych kandydatów do debiutu Icon_wink2. zresztą ja z płytą wiążę duże nadzieje. poprzednia płyta była trochę inna i ja inaczej ją traktowałem, ale "Send Away The Tigers" - przecież wielki przebój u mnie i jeśli chodzi o albumy, i poszczególne utwory, przecież kilka na raz było na liście i to na wysokich miejscach.
19.08.2010 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):może i całą płytę przesłucham Icon_wink2 .
Może? Nie żartuj Icon_wink2 Ja już dzisiaj będę słuchał całej Icon_wink

ku3a napisał(a):nowe Mańki mnie na początku nie przekonywały - ot, taka tam piosenka bardzo dla nich charakterystyczna. i często taka opinia zostaje do końca i już z tego się wyciągnąć nie da, ale w tym przypadku wczoraj mnie nagle złapało podczas słuchania i zapisałem sobie do poważnych kandydatów do debiutu Icon_wink2 . zresztą ja z płytą wiążę duże nadzieje. poprzednia płyta była trochę inna i ja inaczej ją traktowałem, ale "Send Away The Tigers" - przecież wielki przebój u mnie i jeśli chodzi o albumy, i poszczególne utwory, przecież kilka na raz było na liście i to na wysokich miejscach.
Deja vu. Mam wrażenie, że kilka tygodni temu czytałem identyczny post w twoim wykonaniu. To była pierwsza myśl, gdy przeczytałem powyższy tekst.
W każdym razie ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej nowej pozycji

furbul napisał(a):Można mieć dziewieć "tylko" dobrych + jeden świetny.
Nie ma tak dobrze, niestety.

furbul napisał(a):Skąd taka pewność ;P
Tak sobie strzelam Icon_wink

furbul napisał(a):A "Lover of Mine" jest złe? Chyba nie.
Pewnie, że nie Icon_wink2 Ale czy lepsze od ''Silver Soul''?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.08.2010 05:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Nie ma tak dobrze, niestety.
Jasne, że jest. Poznanie tych dziewięciu "dobrych" wykonawców hip hopowych wcale nie umniejszy poziomu ani rangi The Roots.
saferłel napisał(a):Pewnie, że nie Icon_wink2 Ale czy lepsze od ''Silver Soul''?
Nie wiem. Bardzo dawno "Silver Soul" nie słyszałem. Jednak "Lover of Mine" jest na tyle dobre, by byc poważnym kandydatem na nowość u mnie. Właśnie układam notowanie i akurat o włos się nie udało, ale za tydzień ma również bardzo duże szanse.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.08.2010 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Mam wrażenie, że kilka tygodni temu czytałem identyczny post w twoim wykonaniu.
naprawdę? kurczę, nie pamiętam. jakoś musiałem wtedy pisać myśląc o czymś innym, bo w ogóle tego nie zarejestrowałem...
a tych nowych Mańków jeszcze nie znam, mam nadzieję, że też mi się spodobają Icon_smile2.
20.08.2010 09:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Nowych, czyli ''War'' czy ''Solitude''?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2010 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
"Solitude"
21.08.2010 09:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości