Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /13.08.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /13.08.10r./
Piątek trzyyyynassteeego... Dla mnie akurat takie piątki są szczęśliwe. Na liście uwaga uwaga taadaaaaam spooro zmian. Sporo... lista poprzewracała się do góry nogami. Ostatnio panował mały zastój i to była cisza przed burzą.

Do rzeczy. Na fotel lidera wkroczył mocno rockowy ( Icon_lol ) Scissor Sisters. Na podium z wielkim impetem wdarł się także Muniek. Jedynie Robert nie dał się i pozostał na podium. Awanse na piąte i szóste miejsce to kampusowe nowości, których ostatnio spooro słucham. Ogromne spadki zanotowali Gogol Bordello i Robbie Williams i oni już się pożegnają pewnie z listą. Chociaż u mnie to różnie z tym jest.

Nowości. Ostatnia nowość to De Mono, fajna wpadająca w ucho piosenka. Druga nowość to Kumka Olik. Ostatnio sporo jej leciało w Radiu Kampus i przypomniałem sobie ją na nowo. Fajna... nie? Icon_wink2 No i Volver. Kawałek muszę przyznać bardzo fajny, mimo, że taki trochę rmf-owy. Spodobał mi się ostatnio na wyjeździe.

I jeszcze zaglądamy do poczekalni. Tam pojawił się nowy Serj Tankian. Płyta wychodzi we wrześniu, jestem jej ogromnie ciekawy. Za to za troszkę ponad tydzień może uda mi się kupić nową płytę Klaxons, co może owocować na liście. Ale zobaczymy. Icon_smile2

NA NASŁUCHU
No dzieje się sporo. Zaczynamy od Radia Kampus. Robię aktualnie materiały reporterskie do Studenterii. Najbliższy mój materiał będzie w poniedziałek między 10.00 a 12.00 w audycji 'Studenteria'. Tematem tej studenckiej audycji będzie Azja. To w ramach cyklu podróżowania na studencką kieszeń. Zrobiłem sondę na starym mieście na temat z czym kojarzy się ludziom Azja. Porozmawiałem także z kustosz muzeum Azji i Pacyfiku na temat muzyki azjatyckiej. Materiały te ukażą się właśnie w tym programie, zapraszam. Kuba tak bardzo chciał, żebym pisał różne takie kwiatki z sond. Dzisiaj żadnych spektakularnych rzeczy nie było. No może fajne był dwa momenty. Idzie sobie poważny pan, podchodzę i mówię swoje trzymam mikrofon a on cisza. Idę z nim chwilę bo może po prostu myśli co powiedzieć. Ale zwyczajnie mnie zignorował i szedł dalej nie spoglądając się na mnie ani nic nie mówiąc. Icon_razz A z kolei niezły był bulwers dwóch dziewczyn, które zagadałem jak jadły lody (cos tam "o jezu człowieku nie teraz") Icon_biggrin3 . Dobra... poniedziałek, 10.00 - 12.00. Akademickiego Radia Kampus posłuchasz w Warszawie i okolicach na 97,1FM lub w internecie na stronie http://www.radiokampus.waw.pl .

Radio Orbit. Ogłoszenie ważne jest..ale to poniżej. Puls Muzyki jak zwykle w czwartki jak zwykle o 20.00. Jak zwykle zapraszam...bo to są audycje niezwykłe. Icon_wink2 Ostatnio dołożyłem do audycji podkładzik. Icon_wink2 Radia Orbit posłuchasz na stronie http://www.radioorbit.pl .

OGŁOSZENIE!
Radio Orbit poszukuje chętnych osób do współpracy na stanowisko:
* Prowadzący (nie musisz być doświadczony, wystarczy, że masz trochę czasu i masz jakiś pomysł oraz chęci na własną audycję, oferujemy pomoc oraz miłą atmosferę i satysfakcję z wyników)
* Dziennikarz (prowadzenie wiadomości muzycznych, nie musisz być doświadczony, wystarczy że chcesz i będziesz się starał to robić jak najlepiej Icon_smile )
* Promocja/Strona i inne (cokolwiek to będzie, zapraszamy) .


Chętni - proszę zgłaszać się do mnie na PW (ja odeśle do odpowiedniej osoby) lub bezpośrednio do Klaudiusza Maliny (nick na tym forum to drwycior).

A tymczasem kończę, bo dzisiaj robiąc ten materiał w klimacie tropiku troszkę się wyczerpałem. Lista poniżej Icon_smile


Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 04. 04. Scissor Sisters - Fire With Fire
02. 08. 04. Muniek - Dzieje grzechu
03. 01. 14. Robert Gawliński - Kalejdoskop bardo
04. 02. 11. Pearl Jam - Just Breathe
05. 14. 05. Rusko - Dial My Number
06. 20. 03. Wdowa - Pali się dach
07. 12. 06. Hurt - Statek kosmiczny miłość
08. 09. 05. Gorillaz - On Melancholy Hill
09. 03. 10. Lena Meyer - Landrut - Satellite
10. NE. 01. Volver - Volveremos

11. 16. 02. Jan Borysewicz - Znowu odchodzą
12. 18. 05. Jack Johnson - You And Your Heart
13. NE. 01. Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji
14. 15. 03. The Futureheads - I Can Do That
15. 17. 02. Enrique Iglesias & Pitbull - I Like It
16. 19. 02. Eminem - Not Afraid
17. 10. 05. Keane & Tigarah - Ishin Denshin (You've Got To Help Yourself)
18. 05. 11. Gogol Bordello - My Companjera

19. NE. 01. De Mono - Póki na to czas
20. 07. 15. Robbie Williams - Morning Sun


WYPADLI:
K'naan - Wavin' Flag (the Celebration Mix)
Katy Perry & Snoop Dogg - California Gurls
Kylie Minogue - All the Lovers

POCZEKALNIA:

Agnieszka Chylinska - Wybaczam ci
Lady Gaga - Alejandro
Shakira & Freshlyground - Waka Waka (This Time for Africa)
Antoine Clamaran - Live Your Dreams
Remady P&R - No Superstar
Pearl Jam - Amongst the Waves
Niwea - Miły, młody człowiek
Wildboyz & Ameerah - The Sound of Missing You
Palikot Band - Nie zagłosuję na Jarka
Kele - Tenderoni
No!No!No! - Doskonały pomysł
Yolanda Be Cool - We No Speak Americano
Eliza Doolittle - Skinny Genes
Flo Rida & David Guetta - Club Can't Handle Me
Małe Instrumenty - Ostry film zaangażowany
Serj Tankian - Left of Center
Eldo - Pożycz mi płuca
13.08.2010 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #2
 
super nr 1
13.08.2010 05:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
 
bardzo dobry numer 1 Icon_wink2
Cytat:05. 14. 05. Rusko - Dial My Number
06. 20. 03. Wdowa - Pali się dach
:roll:
nowości nie dla mnie...
wyrzuć tę Yolandę z poczekalni Icon_exclaim Icon_razz
Paweł napisał(a):Radio Orbit poszukuje chętnych osób do współpracy na stanowisko:
* Prowadzący
kiedyś nad tym myślałem, ale porzuciłem te myśli Icon_razz
17.08.2010 12:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
A jednak Wdowa, którą tak odradzałeś jeszcze niedawno, buduje sobie tu przebój. Bardzo często zmieniają Ci się sympatie wobec muzyki Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.08.2010 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
michal91d napisał(a):kiedyś nad tym myślałem, ale porzuciłem te myśli Icon_razz
a szkoda.

dobre te kwiatki z Twoich sond Icon_mrgreen . to trzeba mieć cierpliwość, żeby takiemu dziadkowi nic nie rzucić na pożegnanie. ja chyba bym się nie mógł powstrzymać Icon_wink2. "o Jezu, człowieku nie teraz" Icon_lol . "bulwers dwóch dziewczyn, które zagadałem jak jadły lody" za pierwszym razem przeczytałem "którym zaglądałem jak jadły lody" :roll: Icon_lol .
Paweł napisał(a):Tam pojawił się nowy Serj Tankian.
Serj u Ciebie na liście... A więc jednak te burze i powodzie to zwiastun końca świata Icon_wink2.

szkoda, że Gogol i Robbie tak polecieli.
17.08.2010 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
michal91d napisał(a):kiedyś nad tym myślałem, ale porzuciłem te myśli Icon_razz
A czemuż to?
furbul napisał(a):A jednak Wdowa, którą tak odradzałeś jeszcze niedawno, buduje sobie tu przebój. Bardzo często zmieniają Ci się sympatie wobec muzyki Icon_razz
A ty nie masz czasem tak, że wydaje Ci się coś słabe, ale jednak potem stwierdzasz, że coś w tym jest i nie możesz się od tego uwolnić? Icon_wink2 Na tym polega magia listy, że nigdy nie wiadomo co się z danymi kawałkami stanie. Lista byłaby inaczej nudna. Icon_smile2 Zresztą nie umiem się z tego wytłumaczyć, Ty też nie potrafiłbyś wytłumaczyć dlaczego coś lubisz a coś nie. Po prostu tak jest, coś Ci wpadło w słuch a coś nie. Możesz coś wychwalać dlaczego jest fajne ale gust jest wiadomo jak dupa. Icon_wink2

ku3a napisał(a):Serj u Ciebie na liście... A więc jednak te burze i powodzie to zwiastun końca świata Icon_wink2 .
A to niby dlaczego? Lubię Serja. Nawet myślałem, żeby zakupić we wrześniu płytę, ale jednak chyba wydam pieniądze na Maniczki. Icon_wink2
18.08.2010 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miniu Offline
Account not Activated

Liczba postów: 166
Dołączył: May 2010
Post: #7
 
Ładna lista, podjum gdyby nie nr. 1 byłoby piękne, ale patrząc na pierwsze trzy pierwsze pozycje poczekalni niedobrze mi się robi... <587>

[Obrazek: miniu86.gif]
19.08.2010 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
No proszę, Scissor Sisters, które brzmi jak Pearl Jam na szczycie Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.08.2010 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
Paweł napisał(a):A czemuż to?
właściwie do końca to nie wiem Icon_razz ale przyczyniło się do tego kilka czynników Icon_razz
19.08.2010 05:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
Paweł napisał(a):A ty nie masz czasem tak, że wydaje Ci się coś słabe, ale jednak potem stwierdzasz, że coś w tym jest i nie możesz się od tego uwolnić? Icon_wink2
Mam. Oczywiście. Choć może nie na taką skalę, żeby nie lubić, nie polecać nikomu, a potem się tym zachwycać.
I to nie był żaden zarzut Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.08.2010 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
aaktt napisał(a):No proszę, Scissor Sisters, które brzmi jak Pearl Jam na szczycie Icon_razz
Icon_razz
michal91d napisał(a):właściwie do końca to nie wiem Icon_razz ale przyczyniło się do tego kilka czynników Icon_razz
Ale i tak zapraszamy.
furbul napisał(a):żeby nie lubić, nie polecać nikomu, a potem się tym zachwycać.
Pokręciłeś trochę.
Napisałem, że ten kawałek mi się podoba, natomiast tej artystki nie polecam raczej nikomu bo mi się jej muzyka nie podoba. Tylko ten kawałek... i od razu stwierdziłem, że pewnie i ten nie za wysoko wejdzie. Ale się myliłem. Natomiast to nie jest tak, że nie polecałem nikomu TEGO kawałka, bo wszystko co jest na mojej liście to znaczy godne wg mnie polecenia. Icon_wink2
20.08.2010 10:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #12
Re: Paweł TOP 20 /13.08.10r./
Paweł napisał(a):Radio Orbit poszukuje chętnych osób do współpracy na stanowisko:
* Prowadzący (nie musisz być doświadczony, wystarczy, że masz trochę czasu i masz jakiś pomysł oraz chęci na własną audycję, oferujemy pomoc oraz miłą atmosferę i satysfakcję z wyników)
* Dziennikarz (prowadzenie wiadomości muzycznych, nie musisz być doświadczony, wystarczy że chcesz i będziesz się starał to robić jak najlepiej Icon_smile )
* Promocja/Strona i inne (cokolwiek to będzie, zapraszamy) .[/b]

Nietolerancyjne radio Icon_razz
20.08.2010 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Daj spokój. Icon_razz
20.08.2010 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości