Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
340 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Gary napisał(a):To w niewłaściwym dziale piszesz. Z takimi życzeniami to piętro wyżej.

zdecydowanie tak. Bo mi się zdażyło pisać do NIedźwiedzia w sprawie Band Of Horses, ale to było ze 2-3 miesiące temu. A Ku3a poszedł i THE FUNERA jest w zestawie Icon_smile2

A co do Red Hot Chilli Peppers to myślę że tu jednak będzie działał wg schematu singel - propozycja na lp3. Co innego gdyby nie wydawali singli przez dłuższy czas ale to chyba nie grozi. Chociaż na razie nie ma zapowiedzi kolejnego singla - chyba Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Lista bardzo dobra, jednak The White Stripes spada z pierwszego, ale to nie szkodzi, nowy numer jeden może być, może się przekonam do tej piosenki. Nowości muszę przyznać że nie znam.

Może wpuścisz na swoją listę Enrique Iglesias'a, przeglądałem Twoje stare notowania i znalazłem tam w 27 notowaniu PRZYJACIEL POTRZEBNY OD ZARAZ - Kaja Paschalska, a w 35 notowaniu MOI LOLITA - Alizee, a to bardzo podobne klimaty.
03.07.2007 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
coscie sie tak poumawiali z tym "Icky Thump" Icon_razz
jak widac z mojej listy, "No Cars Go" mi sie bardziej podoba, ale z sukcesu "Intervention" tez sie ciesze. Za to "Keep The Car Running" niespecjalnie mnie rusza.
a tego Maximo Park to jeszcze nie znam...
widze, ze propozycje do "Naszej listy 2" radza sobie niezle.
"The Funeral" ma szanse pobyc chyba jeszcze dlugo Icon_wink2
nastepna lista gdzie debiutuje "Stadium Arcadium". Pewnie jakos wlasnie teraz zaczyna sie koncert.
pomimo takiego nawalu forumowych, i nie tylko, nowosci Renata Przemyk trzyma sie bardzo ladnie. Jej wynik jestem w stanie zrozumiec. O wiele wieksza niespodzianka jest dla mnie 27 tygodni "Set The Fire...". Bo pol roku Comy nie dziwi ani troche Icon_smile2.
Poise Rite to prawde mowiac nie za bardzo mi sie podoba. A przynajmniej po dwoch przesluchaniach.
Mam nadzieje, ze "Surrender" jeszcze zlapie troche powietrza w pluca.
03.07.2007 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Yacy napisał(a):
Gary napisał(a):To w niewłaściwym dziale piszesz. Z takimi życzeniami to piętro wyżej.

zdecydowanie tak. Bo mi się zdażyło pisać do NIedźwiedzia w sprawie Band Of Horses, ale to było ze 2-3 miesiące temu. A Ku3a poszedł i THE FUNERA jest w zestawie Icon_smile2
z jednej strony tak, bo udalo mi sie z niejedna piosenka, a z drugiej strony nie udalo sie z piosenkami z "Naszej listy"... XIII. Stoleti i Hot Blood odpadly od razu, ale na Mew i Thirteen Senses byly jakies szanse. Nie udalo sie...
03.07.2007 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
gabram napisał(a):27 notowaniu PRZYJACIEL POTRZEBNY OD ZARAZ - Kaja Paschalska, a w 35 notowaniu MOI LOLITA - Alizee, a to bardzo podobne klimaty.
było też Ich Troje z wakacyjnym przebojem - autentycznie nie pamiętam tytułu "Jolka piosenkę Ci napisałem Icon_redface2 - tylko że to było 300 notowań temu czyli 5/6 lat. Byłem młody .... Myślę że na każdej liście są jakieś wpadki.
Alizee - zawsze lubiłem francuzeczki Icon_wink2 Kaja - po jakiejś imprezie została u mnie płyta i tak jakoś poszło...
Większe sznse u mnie miałbu Julio czyli senior Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):z jednej strony tak, bo udalo mi sie z niejedna piosenka, a z drugiej strony nie udalo sie z piosenkami z "Naszej listy"... XIII. Stoleti i Hot Blood odpadly od razu, ale na Mew i Thirteen Senses byly jakies szanse. Nie udalo sie...
Jakby to powiedzieć...
BAND OF HORSES to dla mnie o wiele większa nagroda niż Mew ... Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Było mi smutno Icon_mrgreen że taki hicior Mojej Listy nie znajdzie się na lp3. Teraz też może się nie znaleźć - ja go jeszcze w PRIII nie słyszałem Icon_cry - ale przynajmniej są jakieś szanse...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
ku3a napisał(a):"The Funeral" ma szanse pobyc chyba jeszcze dlugo
jakby coś się wydarzyło na lp3 - to znając inne przykłady - może jeszcze dużo żdziałać...
ku3a napisał(a):nastepna lista gdzie debiutuje "Stadium Arcadium". Pewnie jakos wlasnie teraz zaczyna sie koncert.
a ja właśnie zakończylem CALIFORNICATION - mnóstwo wspomnień z tą płytą i przez to pewnie dla mnie najważniejsza ich płyta Icon_wink2
ku3a napisał(a):Poise Rite to prawde mowiac nie za bardzo mi sie podoba. A przynajmniej po dwoch przesluchaniach.
a mnie wzięło dopiero po3-4 razie i zobaczymy co dalej...
ku3a napisał(a):Mam nadzieje, ze "Surrender" jeszcze zlapie troche powietrza w pluca.
mam właśnie całą płytę niedaleko odtwarzacza więc może i to sie na tym utworze odbije. Raczej pozytywnie ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):z jednej strony tak, bo udalo mi sie z niejedna piosenka, a z drugiej strony nie udalo sie z piosenkami z "Naszej listy"... XIII. Stoleti i Hot Blood odpadly od razu, ale na Mew i Thirteen Senses byly jakies szanse. Nie udalo sie...
I tak dużo Ci się udało Icon_smile2 "RUTH", "My Humps" i "Pogrzeb" - o tym (zwłaszcza o pierwszym) nawet nie śmiałem marzyć. Fajnie, że Ci się udało wkręcić te 3 piosenki. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 (I jednocześnie zazdroszczę, że mogłeś już w tym tygodniu na to zagłosować) Icon_wink2
03.07.2007 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Gary napisał(a):(I jednocześnie zazdroszczę, że mogłeś już w tym tygodniu na to zagłosować)
a kajman pisał ... Icon_biggrin3 zresztą zawsze pisze aby poczekać. Ja tak sobie wszystko ustawiam ze głosuję dopiero w czwartki n nawet piątki. I to jest bardzo dobre posunięcie szczególnie w tym tygodniu... Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):a kajman pisał ... Icon_biggrin3 zresztą zawsze pisze aby poczekać. Ja tak sobie wszystko ustawiam ze głosuję dopiero w czwartki n nawet piątki. I to jest bardzo dobre posunięcie szczególnie w tym tygodniu... Icon_smile2
Sobota-Niedziela to tradycyjny termin mojego głosowania. Lepiej wcześniej, niż później zapomnieć Icon_smile2 Za tydzień sobie to odbiję z nawiązką. Icon_cool2
03.07.2007 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):Jakby to powiedzieć...
BAND OF HORSES to dla mnie o wiele większa nagroda niż Mew ... Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
no to ogromnie sie ciesze Icon_biggrin3 .
bo prawde mowiac o to BOH walczylem tylko dla Was. Mi osobiscie to sie nigdy nie spodobalo az tak, zeby wejsc do mojej trzydziestki. Choc wrazenia mam pozytywne i od czasu do czasu sobie to wlaczam i z przyjemnoscia slucham.
Gary napisał(a):I tak dużo Ci się udało Icon_smile2
no wiem, nawet nie smialem marzyc, ze uda sie az z trzema. Chcialem, zeby chociaz z jedna sie udalo. Mimo wszystko zal jest. Nastepnym razem postaram sie dowiedziec jakie powinny byc te piosenki, zeby mialy wiecej szans. Mysle, ze zadecydowal ich wiek. Choc w sumie BOH i RUTH sa w podobnym wieku.
Cytat:Ja tak sobie wszystko ustawiam ze głosuję dopiero w czwartki n nawet piątki. I to jest bardzo dobre posunięcie
jak dla mnie wcale nie Icon_razz.
w czwartek to pol biedy, ale bardzo duzo ludzi glosuje w piatek i to juz dla mnie wcale nie jest wygodne. Jestem w pracy, roznie to bywa z czasem, a musze sobie tak wszystko poukladac, zeby ok. 14.00 zamknac glosowanie, skonczyc liczenie, napisac jakis sensowny komentarz i przed 16.00 opublikowac wyniki. Przyznam, ze czasem to jest bardzo trudne. I im wiecej liczenia piatkowych glosow tym gorzej...
Gary napisał(a):Sobota-Niedziela to tradycyjny termin mojego głosowania. Lepiej wcześniej, niż później zapomnieć Icon_smile2
i takie podejscie mi sie podoba Icon_mrgreen

a juz normalnie rozwalil mnie jeden koles, ktory nie zaglosowal ktoregos razu, przez co Kwitki nie byly na pierwszym i potem napisal, ze zwyciezca jest wielkim farciarzem. A nie zaglosowal, bo... zaspal! Powstrzymalem sie od sarkastycznych uwag. Czy ktos kaze kolesiowi glosowac zawsze w piatek?! Jak wiedzial, ze bedzie szedl na Juwenalia, a potem bedzie spal do popoludnia, to mogl chyba zaglosowac wczesniej! Szkoda gadac.
04.07.2007 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
ku3a napisał(a):ak dla mnie wcale nie

obiecuję że od jutra - jest już środa - będę głosował najpóźniej we czwartki Icon_smile2
a niech tam - przełączam sie na forum lp3 i głosuję...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2007 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
super! Icon_biggrin3
04.07.2007 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
wrzuciłem nie w ten temat

Ale już założyłem nowy temat i podsumowanie półrocza jest:


MOJA LISTA od stycznia do czerwca - podsumowanie

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.07.2007 05:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości