Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
340 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
340 MOJA LISTA
Notowanie z 2007-07-02

poz ub tyg UTWÓR - Wykonawca

01 06 03 INTERVENTION - Arcade Fire
02 01 09 ICKY THUMP - The White Stripes
03 03 05 BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
04 04 08 ERA RETUSZERA - Katarzyna Nosowska
05 02 08 KEEP THE CAR RUNING - Arcade Fire
06 07 04 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
07 05 09 ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman
08 09 09 SLEEPDRIVING - Grand Archives
09 08 22 THE FUNERAL - Band Of Horses
10 10 08 LEAVING EDEN - Antimatter

11 13 12 BĘDĘ Z TOBĄ - Katarzyna Groniec
12 11 15 THE PRAYER - Bloc Party
13 16 03 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
14 14 14 ORDINARY DAY - Dolores O'Riordan
15 12 10 1000 PEOPLE - Blackfield
16 20 02 A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars
17 15 08 COMFORT YOU - Eskimo Joe
18 24 03 BURN THE LIARS - The Earlies
19 -- 01 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chilli Peppers
20 18 26 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ... - Coma

21 17 18 69 MOLES - George Dorn Screams
22 19 06 LOVE IS DEAD - Brett Anderson
23 21 08 KONIEC KRYZYSU - Pustki
24 26 02 ISOLATION - Snow Patrol
25 28 02 ZAMYŚLONE GŁOWY - Dzioło
26 22 35 GITES - Renata Przemyk
27 25 27 SET THE FIRE TO THE THIRD BAR - Snow Patrol & Martha Wainwright
28 -- 01 ARMOR AND SWORD - Rush
29 23 10 24 GODZINY - Cała Góra Barwinków
30 27 04 SIGNAL FIRE - Snow Patrol

31 33 HOLD ON - Razorlight
32 --- BACK TO THE RIVER - Riverside
34 38 FOLLOW ME - Thirteen Senses
35 34 ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
50 --- WISH UPON A DOG STAR - Satellite Party
36 40 NIEJEDNA RZEKA - Etna
37 36 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS (ZANE LOWE) - Editors
38 37 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
39 35 DANCE TONIGHT - Paul McCartney
40 --- BREATHE DAMMIT BREATHE - Oh Juliet

41 41 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
42 --- KILL THE PAIN - The Poise Rite
43 --- MAYBE TONIGHT - Colors In The Air
44 --- KINGDOM OF RAIN - Soulsavers
45 --- I SING I SWIM - Seabear
46 --- OPEN YOUR HEART - LavenderDiamond

47 45 AUTUMN SONG - Manic Street Preachers
48 --- DONALD PLEASANCE - Flotation Toy Warning
49 46 SURRENDER - Billy Talent
50 40 DANCEFLOOR POLAND - Sztywny Pal Azji

Statystyka TOP30
Nowości: 2 Skoki: 9 Spadki: 15 Pozostało 4


Moje wypadki z TOP30
z 29 po 12 tyg. THE ROAD I MUST TRAVEL - The Nightwatchman
z 30 po 13 tyg. KAŻDA CHWILA - eM



.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Dzisiejsze notowanie jest trochę nietypowe. I to z kilku powodów:
- jest to właściwie TOP50, bo poczekalnia (alfabetyczna w ilości sztuk 25) jest również ale tylko na blogu)
- po raz pierwszy w tym roku Moja Lista, która ma daty poniedziałkowe, została ułożona ... właśnie w poniedziałek
- z powodu braku czasu – to by było na tyle jeśli chodzi o komentarz...

Może tylko jedno zdanie: na początku tygodnia nr 1 to był nadal ICKY THUMP, w środę wskoczył Arcade Fire ale KEEP THE CAR RUNNING, gdybym układał w piątek to wygrałaby Nosowska. Wygrał „młodszy” Arcade Fire, ale gdybym układał jutro to jest taki utwór, który mógłby wygrać...
Ostatnie zdanie – bardzo podoba mi się najnowsza płyta The Smashing Pumpkins – ZEITGEIST.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ładnie, ładnie, bardzo ładnie. Top 10 prawie bezbłędny. Nie znam 10, a 9 już słabo kojarze. Ale mam ją na dysku i postanowiłem że sie zapoznam i dam kolejną szanse Icon_wink
Fajne nowości w podstawowej 30. Rush wydał właśnie na singlu Spindrift (ah lepiej nie mógł wybrać), więc i u mnie ten zespół się pojawi za tydzien.
Renata Przemuk 35 tyg. no no no.
Tego Snow Patrol nie kojarze, to jakiś nie-singiel z nowej płyty. Czy coś starego?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2007 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Tego Snow Patrol nie kojarze, to jakiś nie-singiel z nowej płyty. Czy coś starego?
jeśli Ci chodzi o ISOLATION to jest kolejny cover utworu Johna Lennona.
saferłel napisał(a):Nie znam 10, a 9 już słabo kojarze.
Band Of Horses właśnie pojawił się w zestawie lp3 Icon_biggrin3 więc mam nadzieję że przez jakiś czas będzie go można słuchać w Trójce Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Czyli jednak trend? Icon_wink2 No dobra Ci, u których "Icky thump" w tym tygodniu z 1 na 2 w przyszłym notowaniu na moją komendę w tył zwrot! Icon_lol

Nowy numer 1 też jest świetny choć ja szczerze mówiąc liczyłem, że to będzie piosenka na literę "T". Icon_smile2 No, ale.... co się odwlecze... Szkoda, że jednak to najlepsze Arcade Fire nie ma u Ciebie szans Icon_frown

Cieszą mnie nowości w tym tygodniu, których zrobiło się bardzo dużo. Oczywiście najlepsza jest ta najwyższa. Icon_smile2 Poza Red Hotami cieszy debiut The Poise Rite, Riverside....i to właściwie wszystkie, które znam. Icon_redface2 Mógłbym prosić Rush na skrzyneczkę. Icon_smile2

Słucham 1 utworu....u mnie kropeczka. Icon_wink2 no tak 80% kropeczki.
02.07.2007 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
Ah, rozumiem. Będę musiał sobie legalnie z Itunes ten album zgrać Icon_razz2

...nagle mnie naszło coś...

Policzę twoją listę (sposobem kajmana) i zobaczymy ile pkt dostanie Icon_smile

.........71


Trochę mi to zajęło Icon_smile

Liczyłem tak jak w instrukcji kajmana tylko, że ten mnożnik x5, x4, x3, x2 stosowałem do każdej piosenki - nie tylko skrajnych czyli rewelacja i koszmar.
W sumie co ciekawe tylko 1 utwór z twojej listy dostał odemnie minusowe punkty Icon_smile Była trochę zer. Ale czołowa trójka szczególnie pozwoliła na dobry wynik (top 3 wyniósł 22 pkt)
02.07.2007 09:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ten gość wyżej to ja Icon_smile


Aha dodam jeszcze do wypowiedzi gościa, że mnożnik stosowałem jeszcze przy utworach których nie znam i niektóre zgarniały nawet 3 pkt Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2007 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Jeśli liczyłeś top50 to minusowa Justyna Icon_smile2 zapewne a jeśli top30 to Pustki? Nie wiem Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Liczyłem top 30 Icon_smile

Minusowa była Groniec. Pustki dostały 0.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2007 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Gary napisał(a):Mógłbym prosić Rush na skrzyneczkę.
Niestety listonoszowi torba się urwała i nic z tego...

Ale dzielny chomik wciągnął to bez mrugnięcia okiem. Icon_wink2
KLIKNIJ

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nic dziwnego skoro taka ciężka ta przesyłka. Icon_smile2
02.07.2007 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Rush coś słabawo Icon_confused Ale za to Redhoci bardzo ładnie Icon_smile2 Cieszy też nowy Riverside. Nowy lider niestety mnie zupełnie nie przekonuje, ale przekonuje mnie ładny awans FTMidland Icon_smile2 Super też że pojawia się Satellite Party ale na którym w końcu miejscu? Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
02.07.2007 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: 340 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):01 06 03 INTERVENTION - Arcade Fire
02 01 09 ICKY THUMP - The White Stripes
Totalna załamka. Gdyby to jeszcze chociaż No cars go wyprzedziło Ickyego to jeszcze byłbym w stanie przeboleć, ale żeby Intervention na 1 :?: Icon_exclaim :?: Icon_exclaim :?:
02.07.2007 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
p.u.r.h. napisał(a):Rush coś słabawo Icon_confused Ale za to Redhoci bardzo ładnie Icon_smile2 Cieszy też nowy Riverside. Nowy lider niestety mnie zupełnie nie przekonuje, ale przekonuje mnie ładny awans FTMidland Icon_smile2 Super też że pojawia się Satellite Party ale na którym w końcu miejscu? Icon_mrgreen
Chyba powinno być tak (to jak sądzę to na czerwono).
32 32 --- BACK TO THE RIVER - Riverside
33 34 38 FOLLOW ME - Thirteen Senses
34 35 34 ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
35 50 --- WISH UPON A DOG STAR - Satellite Party
36 36 40 NIEJEDNA RZEKA - Etna
bo jak widzisz zaginęło mu miejsce 33.
03.07.2007 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
To świetnie, że lista się powiększyła Icon_biggrin3 Przy okazji pojawia się mnóstwo anonimowych dla mnie zespołów... Ale jeśli one wszystkie mają brzmieć tak jak anonimowy Antimatter, to nawet lepiej, bo nie starczyłoby mi miejsc na liście Icon_mrgreen

Z tych co znam jest Riverside, który jednak lepiej brzmi na liście z tym właściwym singlem. No i Red Hot Chili Peppers. Bardzo się cieszę, że udało nam się tutaj przyśpieszyć wydanie tego singla Icon_lol

W drugiej dziesiątce cieszą awanse Fair To Midland i 30 Seconds To Mars. "Dance Of The Manatee" jest już więc prawie w Top10 Icon_biggrin3
Za to cała pierwsza dziesiątka jak zwykle na bardzo wysokim poziomie i tylko jednego utworu nie znam Icon_razz
Cieszy pierwsze miejsce "Intervention" (i triumf nad "No Cars Go" :mrgreenIcon_smile. Pewnie wkrótce u mnie przebije się do Top 50.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
03.07.2007 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
p.u.r.h. napisał(a):Super też że pojawia się Satellite Party ale na którym w końcu miejscu?

na 35 Icon_redface2 kolejność dobra tylko z cyferkami coś się porobiło

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
kajman napisał(a):
Yacy napisał(a):01 06 03 INTERVENTION - Arcade Fire
02 01 09 ICKY THUMP - The White Stripes
Totalna załamka. Gdyby to jeszcze chociaż No cars go wyprzedziło Ickyego to jeszcze byłbym w stanie przeboleć, ale żeby Intervention na 1 :?: Icon_exclaim :?: Icon_exclaim :?:

mrsap napisał(a):Cieszy pierwsze miejsce "Intervention" (i triumf nad "No Cars Go" :mrgreenIcon_smile. Pewnie wkrótce u mnie przebije się do Top 50.

no to w końcu dobrze czy nie dobrze Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 10:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
mrsap napisał(a):Ale jeśli one wszystkie mają brzmieć tak jak anonimowy Antimatter, to nawet lepiej, bo nie starczyłoby mi miejsc na liście Icon_mrgreen
nic nie stoi na przeeszkodzie aby je poznać. Myślę że tak pół na pół mogło by Ci przypaść do gustu - a może się mylę? Icon_smile2
mrsap napisał(a):Z tych co znam jest Riverside, który jednak lepiej brzmi na liście z tym właściwym singlem.
no mnie jakoś nie przekonali. A właściwie powinienem napisać że gdybym nie słyszał BACK TO ... to pewnie debiutowali by singlem, a tak no niestety nie ma teraz czasu/miejsca na dwa Riversidy...
mrsap napisał(a):W drugiej dziesiątce cieszą awanse Fair To Midland i 30 Seconds To Mars. "Dance Of The Manatee" jest już więc prawie w Top10 Icon_biggrin3
nie wiem jaki napój preferujesz ale przynajmniej ze słyszenia pewnie wiesz że "prawie robi wielką różnicę" Icon_mrgreen w tej chwili nie potrafię powiedzieć czy stać ich na TOP10, bo np. w przypadku RED HOT jestem pewien że będą...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 10:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #19
 
Yacy napisał(a):19 -- 01 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chilli Peppers
Bardzo dobra nowośc, może z okazji kocertu dałoby się to wrzucić do trójkowego zestawu :roll: :?:
Yacy napisał(a):32 --- BACK TO THE RIVER - Riverside
A tu równie dobra nowość Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):50 40 DANCEFLOOR POLAND - Sztywny Pal Azji
Szkoda, że już w dół Icon_confused2

.
03.07.2007 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
stavanger napisał(a):Yacy napisał/a:
19 -- 01 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chilli Peppers
Bardzo dobra nowośc, może z okazji kocertu dałoby się to wrzucić do trójkowego zestawu :roll: :?:
To w niewłaściwym dziale piszesz. Z takimi życzeniami to piętro wyżej. Icon_wink2
03.07.2007 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości