Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /06.08.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /06.08.10r./
O.. właśnie za oknem jest mega burza. Dziś krótszy komentarz bo jakoś mi się szczerze mówiąc nie chce pisac. A i na liście mało zmian, właściwie taki troszkę przestój. Ze znaczących ruchów jedynie Kylie spada, ale i tak wystarczająco słabo, żeby zaznaczać ją odpowiednim kolorem. Czołówka ta sama. W poczekalni właściwie dużo nagrań, ale wiele z nich to takie, które chyba są za słabe, by wejść na listę.

Nowości. Borysewicz ucieszy Miszona. Bardzo fajny kawałek, chociaż wspominałem już gdzieś, że dla mnie troszkę przydługi. Pozostałe dwie nowości to czysta komercha, ale te kawałki jeszcze ujdą.

NA NASŁUCHU
No tak. Tradycyjnie zaczynamy od Radia Kampus. Tam dostałem małą propozycję, żebym zajął się realizacją dźwięku. Fajna robota, oczywiście nie wiążę z tym przyszłości, ale porobić coś takiego fajnie, zwłaszcza, że i tak teraz jeszcze nie ma szans na prowadzenie audycji. Więc pewnie za jakiś czas spróbuję swoich sił w realizowaniu audycji. Ostatnio robiłem materiał na temat czytania książek wśród studentów. Odwiedziłem dwie klubokawiarnie, własciciel jednej z nich za wywiad nawet zaproponował mi picie za darmo. Icon_razz Teraz we wtorek idę po kolejny materiał do zrobienia, więc nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy coś mojego na antenie będzie leciało.

Za to w Radiu Orbit dzieje się dzieje. Wczoraj była specjalna audycja w związku z tym, że wczoraj o 21.00 minął głównie rok od rozpoczęcia mojej przygody za sterami Radia Orbit. Nie wiem czy audycja będzie powtarzana, znając drwyciora pewnie nie, ale jeszcze dziś umieszczę link na forum Radia Orbit w temacie wczorajszej audycji żebyście mogli sobie odsłuchać tą audycję. O ile macie ochotę. Kolejna audycja 'Puls Muzyki' za tydzień w czwartek o 20.00. Co planuję? Nic szczególnego a co za tym idzie zagram to, na co nie miałem ostatnio czasu. Będzie sporo nagrań alternatywnych, które poznałem własnie dzięki Radiu Kampus. Wiele z nich przewinęło się ostatnio przez listę. O.. własnie piorun strzelił. Icon_razz Wspomnę, że Radia Orbit możecie słuchać za pośrednictwem strony http://www.radioorbit.pl .

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 13. Robert Gawliński - Kalejdoskop bardo
02. 02. 10. Pearl Jam - Just Breathe
03. 03. 09. Lena Meyer - Landrut - Satellite
04. 06. 03. Scissor Sisters - Fire With Fire
05. 04. 10. Gogol Bordello - My Companjera
06. 05. 07. Katy Perry & Snoop Dogg - California Gurls
07. 07. 14. Robbie Williams - Morning Sun
08. 11. 03. Muniek - Dzieje grzechu
09. 09. 04. Gorillaz - On Melancholy Hill
10. 10. 04. Keane & Tigarah - Ishin Denshin (You've Got To Help Yourself)

11. 12. 07. K'naan - Wavin' Flag (the Celebration Mix)
12. 15. 05. Hurt - Statek kosmiczny miłość
13. 08. 10. Kylie Minogue - All the Lovers
14. 14. 04. Rusko - Dial My Number
15. 16. 02. The Futureheads - I Can Do That
16. NE. 01. Jan Borysewicz - Znowu odchodzą
17. NE. 01. Enrique Iglesias & Pitbull - I Like It

18. 19. 04. Jack Johnson - You And Your Heart
19. NE. 01. Eminem - Not Afraid
20. 20. 02. Wdowa - Pali się dach


WYPADLI:
Małe Instrumenty - Ostry film zaangażowany
Muse - Neutron Star Collision (Love is Forever)
Morcheeba - Even Though

POCZEKALNIA:
Agnieszka Chylinska - Wybaczam ci
Lady Gaga - Alejandro
Shakira & Freshlyground - Waka Waka (This Time for Africa)
Antoine Clamaran - Live Your Dreams
Remady P&R - No Superstar
Pearl Jam - Amongst the Waves
Niwea - Miły, młody człowiek
Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji
Wildboyz & Ameerah - The Sound of Missing You
Junior Caldera & Sophie Ellis-Bextor - Can't Fight This Feeling
Palikot Band - Nie zagłosuję na Jarka
Kele - Tenderoni
L.Stadt - Ciggies
No!No!No! - Doskonały pomysł
Volver - Volveremos
Yolanda Be Cool - We No Speak Americano
Eliza Doolittle - Skinny Genes
Flo Rida & David Guetta - Club Can't Handle Me
Małe Instrumenty - Ostry film zaangażowany
06.08.2010 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
koniecznie spróbuj z realizacją dźwięku! jestem pewien, że bardzo Ci się to przyda! dużo można się nauczyć.
Paweł napisał(a):Odwiedziłem dwie klubokawiarnie, własciciel jednej z nich za wywiad nawet zaproponował mi picie za darmo. Icon_razz
daj cynk co to za miejsce, to też pójdę zrobić jakiś wywiad Icon_wink2.
Paweł napisał(a):Teraz we wtorek idę po kolejny materiał do zrobienia, więc nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy coś mojego na antenie będzie leciało.
koniecznie do jakiejś klubokawiarni Icon_wink2.

ale ten znienawidzony przez Ciebie Robbie się trzyma Icon_wink2.
09.08.2010 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #3
 
muzycznie to staly w uczuciach Icon_wink2 W sumie cale top 10 bez zmian Icon_razz A moze Maroon 5 zadebiutują?
09.08.2010 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):koniecznie spróbuj z realizacją dźwięku! jestem pewien, że bardzo Ci się to przyda! dużo można się nauczyć.
Wiem. Można wtedy poznać pracę takiego prezentera od kuchni bo przecież jest się razem z nim. A zresztą w stacjach komercyjnych prezenter jest też realizatorem, więc warto tym bardziej umieć.
ku3a napisał(a):daj cynk co to za miejsce, to też pójdę zrobić jakiś wywiad Icon_wink2 .
Kaffka to jest ul. Oboźna 3 bodajże... to jest uliczka odchodząca od ul. Zajęczej na Powiślu. Swoją drogą fajne miejsce. Icon_wink2
ku3a napisał(a):koniecznie do jakiejś klubokawiarni Icon_wink2 .
Nie, robię na czwartek materiał na temat historii PC-tów. Wybieram się jutro do wyższej szkoły technik komputerowych. Icon_wink2
mike napisał(a):A moze Maroon 5 zadebiutują?
Nieee!! Chociaż w sumie jeszcze niedawno pisałem, że Gawlińskiego nienawidzę. Icon_razz
10.08.2010 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 476
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
Re: Paweł TOP 20 /06.08.10r./
Robert trzyma się mocno, myśle że dotrwa przynajmniej do 25 tygodni.
Na 12 Hurt, kiedyś był to mój ulubiony polski zespół, gdzieś od "Załogi G" do "Na dysku C i D". W tej chwili nie przekonuje mnie to co robią.
Miejsc 10, 14, 16 i 20 nie znam Icon_redface2
W poczekalni kibicuje przede wszystkim Pearl Jam

Paweł napisał(a):Pozostałe dwie nowości to czysta komercha
Eminem to nie jest 100% komercha, chociaż grają to w komercyjnych rozgłośniach. Poza tym jest blisko debiutu u mnie.
10.08.2010 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
 
07. 07. 14. Robbie Williams - Morning Sun
NO NO NO, ja uwielbiam ten kawałek (może dlatego, że jestem fanem Roba Icon_biggrin), ale u mnie wypadł już 2miesiące temu po 17 tyg Icon_smile
10.08.2010 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
 
tych dwóch niższych nowości bardzo nie lubię... Icon_confused2
Paweł napisał(a):Nieee!! Chociaż w sumie jeszcze niedawno pisałem, że Gawlińskiego nienawidzę. Icon_razz
o tak, Robbiego też miało nie być, a jest... mam nadzieje, że Marooni jednak się pojawią Icon_razz (zresztą tak samo jak Hurts Icon_razz )
Gorillaz w górę, w górę Icon_cool2
11.08.2010 12:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości