Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1012 - 01.08.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1012 - 01.08.2010
Każde notowanie ma jakieś najważniejsze wydarzenie. Tym razem zdecydowanie największym jest wielki jubileusz listy płyt Icon_biggrin3. 12 tygodni temu lista piosenka świętowała 1000. notowanie, tym razem jest to udziałem drugiej listy. Tworząc notowanie zapomniałem o tym, przez co może mniej celebrowałem przypisywanie kolejnych pozycji albumom i dopiero po stworzeniu listy przypomniałem sobie o jubileuszu i zorientowałem się, że płyta Kasabian wygrała w tak wyjątkowym notowaniu. Nie skończyłem jeszcze prezentacji podsumowania piosenek, więc podsumowanie płyt musi trochę poczekać na swoją kolej. Ale na pewno będzie, bo to doskonała okazja, a podsumowania wszystkich notowań mojej listy płyt na mycharts nigdy nie było.

Drugie najważniejsze wydarzenie, to koncert Acute Mind który miał miejsce w poprzedni wtorek. Bardzo miłe wspomnienia związane z tym wieczorem spowodowały, że wyniki osiągnięte przez zespół są zupełnie nieoczekiwane, nawet i dla mnie. Spodziewałem się, że album wejdzie po raz pierwszy do dziesiątki, ale nie spodziewałem się, że ulegnie tylko zwycięzcy! Spodziewałem się, że w piosenkach jedna może nawet powalczyć o dziesiątkę, ale nie spodziewałem się, że dwie, a ponadto skuteczność i dodatkowo lokując się w środku stawki! A wspomnienia z wieczoru są tak miłe oczywiście z powodu koncertu, ale nie tylko. Na koncercie stałem metr od barierki nie mając w promieniu metra nikogo wokół siebie, bo pod sceną stało 10 osób, reszta (jakieś 20 osób) siedziała przy stalikach pod ścianami. Dla zespołu może nie było to komfortowe (na pewno nie), ale dla mnie wręcz przeciwnie. Przecież stałem metr od barierki, a nie musiałem się martwić, że komukolwiek zasłaniam Icon_wink2. Zespół zagrał fantastycznie, wokalnie też było bez zarzutu. Najważniejsze jednak jest to, że przed koncertem udało się przez dłuższą chwilę porozmawiać z członkami zespołu. A na deser po koncercie zebrać podpisy na płycie i singlu od wszystkich Icon_smile2.

Z notowania bardzo zadowolony powinien też być zespół Gogol Bordello. Płyta szybko wspięła się do pierwszej dziesiątki i równie szybko znalazłem sobie na niej swojego prywatnego drugiego singla. Gdyby z krążka wyrzucić ze 2-3 utwory gdzieś z środka płyta, to myślę, że walczyłby on o najwyższe cele. Wśród nowości nie brak jednak również mocniejszego grania. Disturbed zapowiada nowy album, który zostanie wydany za 4 tygodnie. Po pierwszym singlu widać, że diametralnej zmiany stylu nie należy się spodziewać Icon_wink2. A nowy krążek Avenged Sevenfold już znamy. "Buried Alive" jest już także na kilku innych listach.

Notowanie 1012:

01. 01. 04. 04. Old Mary - The Dead Weather
02. 03. 02. 02. Nothing - Qube
03. 02. 20. 20. doDekafonia - Strachy na Lachy
04. 37. 01. 01. Grief and Pain - Acute Mind
05. 04. 03. 03. Where Did All The Love Go - Kasabian
06. 06. 05. 02. My Companjera - Gogol Bordello
07. 23. 01. 01. Misery - Acute Mind
08. 05. 04. 04. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
09. 09. 65. 07. All Nightmare Long - Metallica
10. 07. 07. 07. Hate Worldwide - Slayer

11. 10. 10. Nightmare - Avenged Sevenfold
12. 08. 19. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
13. 13. 11. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
14. 17. 12. Chrystus miasta - Buldog
15. 20. 05. El Dorado - Iron Maiden
16. 11. 07. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
17. 12. 25. Just Breathe - Pearl Jam
18. 18. 05. Borders Are - Serj Tankian
19. 21. 04. Girl I Love You - Massive Attack & Horace Andy
20. 15. 07. Invisible Light - Scissor Sisters
21. 16. 06. Faza delta - Hey
22. 14. 07. Ov Fire And The Void - Behemoth
23. 19. 12. Die By The Drop - The Dead Weather
24. 22. 07. Trouble Is - Turboweekend
25. 25. 20. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
26. 30. 02. Być jak Kaziemierz Deyna - Spięty
27. 27. 13. Do generałów - Buldog
28. 24. 19. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
29. 26. 45. Resistance - Muse
30. 34. 03. Deep Inside - Terminal
31. NN. 01. Buried Alive - Avenged Sevenfold
32. 29. 04. It's Not Over Yet - Klaxons
33. 31. 20. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
34. 32. 07. World Painted Blood - Slayer
35. NN. 01. Pala Tute - Gogol Bordello
36. 28. 04. You Just Can't Win - The Dead Weather
37. 36. 37. Made In China - Happysad
38. 39. 02. Beside You - Simply Red
39. 33. 14. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
40. 35. 06. Streets Of Heaven - John Illsley & Mark Knopfler
41. 38. 09. Jak mnie kochasz to mnie puść - Kumka Olik
42. 40. 15. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
43. 41. 11. Qui Êtes-Vous? - Emmanuelle Seigner & Roman Polański
44. 43. 41. Bad Company - Five Finger Death Punch
45. NN. 01. Another Way To Die - Disturbed
46. 42. 25. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
47. 44. 22. Amnezja - Kult
48. 50. 07. Head Crusher - Megadeth
49. 46. 16. Karinga - Kult
50. 48. 09. Niedojrzałość - Kumka Olik

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

45. 17. The Charade - Serj Tankian
47. 09. Podobno nie ma już Francji - Kumka Olik
49. 08. Uprising - Sabaton

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1000:

01. 01. 05. 05. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
02. NN. 01. 01. Acute Mind - Acute Mind
03. 03. 02. 02. Incubate - Qube
04. 02. 11. 11. Sea of Cowards - The Dead Weather
05. 04. 22. 22. Dodekafonia - Strachy na Lachy
06. 06. 12. 12. Chrystus miasta - Buldog
07. NN. 01. 01. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
08. 08. 49. 07. Death Magnetic - Metallica
09. 05. 02. 02. White Noise Zone - NeLL
10. 09. 63. 07. Load - Metallica

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

07. 06. 06. World Painted Blood - Slayer
10. 01. 01. Circle of Bards - Circle of Bards

--------------------------

11. World Painted Blood - Slayer
12. Nightmare - Avenged Sevenfold
13. Tales - Circle of Bards
14. Fire - Hey
15. Podobno nie ma już Francji - Kumka Olik
16. Beautiful Freak - Eels
17. Streets of Heaven - John Illsley
18. Tree Of Lie - Terminal
19. Backspacer - Pearl Jam
20. Elect The Dead - Serj Tankian
03.08.2010 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 506
Dołączył: Mar 2008
Post: #2
Re: notowanie 1012 - 01.08.2010
ku3a napisał(a):01. 01. 05. 05. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
gratuluje tysięcznego notowania!!!!
ku3a napisał(a):14. Fire - Hey
Fajnie Icon_smile2
03.08.2010 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Aż jeden wspólny obecnie (SS) Icon_biggrin3 i jeden, który u mnie juz wyleciał z zestawienia (Resistance)

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
03.08.2010 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #4
Re: notowanie 1012 - 01.08.2010
ku3a napisał(a):jest wielki jubileusz listy płyt Icon_biggrin3.
gratulacje !
kolejnego tysiaka życzę Icon_biggrin3


ku3a napisał(a):podsumowanie płyt musi trochę poczekać na swoją kolej. Ale na pewno będzie, bo to doskonała okazja, a podsumowania wszystkich notowań mojej listy płyt na mycharts nigdy nie było.
świetnie, chętnie poczytam.
03.08.2010 10:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
Re: notowanie 1012 - 01.08.2010
ku3a napisał(a):A na deser po koncercie zebrać podpisy na płycie i singlu od wszystkich Icon_smile2.
świetna pamiątka.
mam taki pełny zestaw autografów na świetnej płycie Quidam "surRevival" (a właściwie na tekturowym pudełku w którym była sprzedawana płyta).
Nomen omen to właśnie zespół Quidam był supportowany przez Acute Mind na wiosennej trasie, o której już rozmawialiśmy.


ku3a napisał(a):Na koncercie stałem metr od barierki nie mając w promieniu metra nikogo wokół siebie, bo pod sceną stało 10 osób, reszta (jakieś 20 osób) siedziała przy stalikach pod ścianami.
taki komfort niezywkle rzadko się zdarza Icon_wink2
03.08.2010 10:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Ten Qube faktycznie niezły, właśnie posłuchałem w propozycjach do zestawu. Chyba zagram jutro w RO Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.08.2010 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #7
 
Grief and Pain - Acute Mind, niżej Misery Icon_smile2 WOW Icon_biggrin3 Czy jest szansa, że uda nam się mieć jednocześnie ten sam nr 1????
04.08.2010 09:53 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
 
ku3a napisał(a):Lista płyt. Notowanie 1000:
gratulacje Icon_wink2 przy okazji bardzo dobry lider
trochę szkoda, że spada "Where Did All the Love Go", ale zdaje się, że "openerowy szał" nie będzie trwał wiecznie Icon_razz Icon_mrgreen
próbowałem się przekonać do The Dead Weather, ale nie lubię muzyki Jacka White'a Icon_wink2
04.08.2010 02:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
 
ku3a napisał(a):z notowania bardzo zadowolony powinien też być zespół Gogol Bordello.
ja w nim nic szczególnego nie widzę, ale dużo moich znajomych, mój brat, szaleją za tym i nie znają tego z LP3, tylko z internetu Icon_eek2
gratulacje z okazji 1000.notowania listy płyt Icon_exclaim
wszyscy moi faworyci na liście, niestety w dół Icon_confused2
04.08.2010 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
ku3a napisał(a):Gogol Bordello. Płyta szybko wspięła się do pierwszej dziesiątki i równie szybko znalazłem sobie na niej swojego prywatnego drugiego singla
dziś w Trójce grano "przedziwne nagranie", którym okazało się być właśnie nowe Bordello, a konkretniej: Uma Menina.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.08.2010 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #11
 
gratulacje tysiąca notowań płyt Icon_smile2 i zwycięzca fajny.
cieszę się mimo wszystko z ataku Acute Mind, bo to dwa najlepsze nagrania na płycie.
oł, Disturbed zawsze mi się źle kojarzył, nie wiem czemu...
05.08.2010 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
1000 notowań płyt. Wielkie osiągnięcie i wielkie gratulacje! Kilka razy zastanawiałem się, które to notowanie płyt już mamy, a jak sprawdzam Twoją listę to zawsze zapominałem sprawdzić. Czekam na podobne jak w przypadku piosenek podsumowanie, oraz wspominki. Icon_smile2 Ale, że Kasabian będzie numerem 1 w takim notowaniu to chyba nikt by nie zgadł, nawet Ty - jakieś 20 tygodni temu Icon_wink2 Płyta i mi się bardzo spodobała, teraz już jej długo nie słyszałem, może to nadrobię i być może też coś złapie mnie mocniej i tak by wejść na listę Icon_smile2 Ostatnio tak mam, że kiedy słucham płyty, której nie włączałem dłuższy czas, na pierwszy plan wychodzi utwór, którego wcale nie doceniałem. Czasem warto jest to robić Icon_smile2
Co do utworów, to tak jak Ty nie kojarzyłeś mojego numeru jeden tak samo mam ja. Być może słyszałem go, ale tytuł nic mi nie mówi. Podobnie nr 2. The Dead Weather jakoś nie przypadł mi do gustu. Co do Acute Mind to musze się mu bliżej przyjrzeć, bo znam go tylko z singielka, który był na LP3. Cieszyły mnie powrotne tendencje (chociaż na jeden tydzień) happysadu, Muńka, czy Buldoga. Tym razem nie jest tak źle, bo nie spadły na miejsca sprzed 2 tygodni.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.08.2010 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
marsvolta napisał(a):gratuluje tysięcznego notowania!!!!
pabloyd napisał(a):gratulacje ! kolejnego tysiaka życzę Icon_biggrin3
michal91d napisał(a):gratulacje Icon_wink2 przy okazji bardzo dobry lider
Tomekk napisał(a):gratulacje z okazji 1000.notowania listy płyt Icon_exclaim
Kertoip napisał(a):gratulacje tysiąca notowań płyt Icon_smile2 i zwycięzca fajny.
tadzio3 napisał(a):1000 notowań płyt. Wielkie osiągnięcie i wielkie gratulacje!
bardzo dziękuję Icon_smile2.

chris975 napisał(a):Aż jeden wspólny obecnie (SS) Icon_biggrin3
to nieskończenie wiele
emigrant napisał(a):Czy jest szansa, że uda nam się mieć jednocześnie ten sam nr 1????
razy więcej niż już nieraz bywało Icon_wink2.
będzie ciężko. bo teraz bez koncertowego wsparcia już tak łatwo nie pójdzie, a poza tym pierwsza trójka bardzo mocno. ale poszyjemy, zobaczymy.
Tomekk napisał(a):wszyscy moi faworyci na liście, niestety w dół Icon_confused2
nie zawsze jest niedziela Icon_wink2. choć akurat w przypadku dnia tworzenia mojej listy to nie jest prawda Icon_mrgreen .
tadzio3 napisał(a):Czekam na podobne jak w przypadku piosenek podsumowanie, oraz wspominki. Icon_smile2
będzie Icon_smile2. jak tylko skończę podsumowanie piosenek.
tadzio3 napisał(a):Ale, że Kasabian będzie numerem 1 w takim notowaniu to chyba nikt by nie zgadł, nawet Ty - jakieś 20 tygodni temu Icon_wink2
na pewno nie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Płyta i mi się bardzo spodobała, teraz już jej długo nie słyszałem, może to nadrobię i być może też coś złapie mnie mocniej i tak by wejść na listę Icon_smile2
może "Thick As Thieves", które weszło do zestawu na LP3 Icon_smile2.
mnie on złapał na Open'erze, mija kilka tygodni i wrzucają na LP3 Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):The Dead Weather jakoś nie przypadł mi do gustu.
ale ogólnie zespół czy ten numer? bo mi zespół też szczególnie nie podchodził za czasów pierwszej płyty, a teraz całkowita zmiana sytuacji Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Co do Acute Mind to musze się mu bliżej przyjrzeć, bo znam go tylko z singielka, który był na LP3.
zupełnie niereprezentatywny dla płyty Icon_smile2. nawet powiedziałbym, że najmniej pasujący. ale oczywiście znakomity, co widać na mojej liście Icon_smile2.
06.08.2010 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):ale ogólnie zespół czy ten numer?
Raczej zespół. Nie usłyszałem jeszcze kawałka, który by mi się szczególnie spodobał. Nie słuchałem żadnej płyty, ale kawałki które znam nie zachęcają do tego.
Być moze koncert sprawia, że inaczej się patrzy na zespół. Jestem tego świadom, ale że nie miałem okazji na nich być...
ku3a napisał(a):może "Thick As Thieves", które weszło do zestawu na LP3
A to pewnie się załapie Icon_smile2
ku3a napisał(a):zupełnie niereprezentatywny dla płyty
A więc w jaką stronę podąża zespół w pozostałych piosenkach?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.08.2010 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):Drugie najważniejsze wydarzenie, to koncert Acute Mind .Dla zespołu może nie było to komfortowe (na pewno nie), ale dla mnie wręcz przeciwnie. Przecież stałem metr od barierki, a nie musiałem się martwić, że komukolwiek zasłaniam Icon_wink2 .
Icon_mrgreen Icon_lol
Bardzo miły kameralny nastrój. Icon_wink2 Oj mocno Ci dali popalić, w płytach od razu na 2 Icon_smile2 a do dziesiątki wskakuje Grief and Pain Icon_biggrin3
Gratulacje z okazji kolejnego jubileuszu. Tym razem płytowego. 2 albumy Metallici w TOP 10, pewnie wszyscy będą to pamiętać Icon_wink2
Czołówka zestawienia fantastyczna. A czy wygrało Qube czy tez obronili się Dead Weather to i tak będę się cieszyć. Icon_smile2
Super ze pojawiło się Buried Alive . Icon_smile2
10.08.2010 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
tadzio3 napisał(a):Nie usłyszałem jeszcze kawałka, który by mi się szczególnie spodobał. Nie słuchałem żadnej płyty, ale kawałki które znam nie zachęcają do tego.
a czy znasz "Old Mary"? bo ja też nie byłem zachwycony pierwszą płytą. owszem, kawałki były na mojej liście, ale nie weszły do czterdziestki. a tu jest zupełnie inaczej.
tadzio3 napisał(a):A to pewnie się załapie Icon_smile2
mi się spodobało już na koncercie, a teraz do tego że się po prostu podoba dochodzą te koncertowe i festiwalowe wspomnienia Icon_smile2.
Cytat:A więc w jaką stronę podąża zespół w pozostałych piosenkach?
jest zdecydowanie mocniej i w dźwiękach, i w wokalu. jest w tym coś progresywnego, ale nie tak klasycznie.
Aro napisał(a):Gratulacje z okazji kolejnego jubileuszu. Tym razem płytowego.
dzięki Icon_smile2.
Aro napisał(a):Czołówka zestawienia fantastyczna. A czy wygrało Qube czy tez obronili się Dead Weather to i tak będę się cieszyć. Icon_smile2
Super ze pojawiło się Buried Alive . Icon_smile2
nowe notowanie powinno Ci się podobać Icon_wink2.
11.08.2010 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):a czy znasz "Old Mary"?
Chyba znam, ale nie jestem pewny czy to jest to o czym myślę Icon_wink2 Dzisiaj może w końcu zajmę się poznawaniem kilku piosenek z Twojej listy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.08.2010 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości