Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miszmasz - Notowanie 4 (24.07.2010)
pabloyd
Unregistered

 
Post: #1
Miszmasz - Notowanie 4 (24.07.2010)
Dzisiaj trzy nowości płytowe, dwie polskie: Buldog i Koniec Świata oraz jedna zagraniczna: Steve Miller Band. Najwyżej debiutuje Buldog, a z tej płyty na TOP-50 od razu 3 utwory. Zdecydowanie najwyżej oceniłem „Kamienice”. Świetny, typowo polski kawałek. Z kolei z płyty Koniec Świata 2 kawałki, z „1980 II” na czele. Album Steve Miller dobrze się słucha, ale na liście utworów nie zwojuje wiele. Na koniec ostatnia nowość na TOP-50 czyli kolejna pieśń Katie.
Wprowadziłem korekte do tytułu utworu: Boogie Town - G.Y.E. (Gave you everything), bo taki tytuł znajduje się na stronie zespołu.



nowości
awanse
spadki
bez zmian


NOTOWANIE – 4 (24.07.2010)

(poz. aktualna ; poz. poprzedni tydzień ; liczba tygodni na liście)
(w nawiasie staż na podium)

01. 03. 04. Finaliści I Jurorzy Programu „Śpiewaj I Walcz” – Tu nasz dom (3 tyg. = 1x1m. ; 2x3m.)
02. 04. 04. Scorpions – The good die young (1 tyg. = 1x2m.)
03. 01. 04. Scorpions – Lorelei (4 tyg. = 1x1m. ; 1x2m. ; 2x3m.)
04. 02. 04. Alanis Morissette – I remain (3 tyg. = 1x1m. ; 2x2m.)
05. 05. 04. Scorpions – Sly
06. 06. 04. Scorpions – The best is yet to come
07. 10. 04. Boogie Town – G.Y.E. (Gave you everything)
08. 12. 04. Katie Melua – I’d love to kill you
09. 13. 04. Katie Melua – A moment of madness

10. 07. 04. Scorpions – Raised on rock (1 tydz. = 1x1m.)
11. 18. 04. Waglewski, Abradab, Maleńczuk – Wszyscy muzycy to wojownicy
12. 19. 03. Sabaton – Uprising
13. 21. 03. Acute Mind – Misery

14. 08. 04. Asia – End of the world
15. 15. 04. Scorpions – Sting in the tail
16. 14. 04. Asia – Ever yours
17. 09. 04. Asia – Through my veins

18. 23. 04. Asia – Holy war
19. 11. 04. Asia – Emily
20. 20. 04. Scorpions – Spirit of rock
21. 25. 03. Ozzy Osbourne – Time
22. 31. 02. Asia – There was a time

23. 16. 04. Katie Melua – The flood
24. 17. 04. Katie Melua – Plague of love

25. 27. 04. Katie Melua – Twisted
26. 28. 04. Katie Melua – Tiny alien

27. 29. 03. Fiction Plane – Zero
28. 30. 03. Ozzy Osbourne – Let me hear you scream

29. ---- 01. Buldog – Kamienice
30. 36. 03. Fiction Plane – Push me around
31. 37. 02. Pineapple Thief – So we row

32. 22. 04. Asia – Finger on the trigger
33. 39. 02. Ananke – Asyż
34. 24. 04. Scorpions – No limit
35. 35. 04. Katie Melua – God on the drums, devil on the bass
36. 38. 03. Ozzy Osbourne – Let it die
37. 48. 02. Asia – I don’t wanna lose you now

38. 26. 04. Crash Test Dammies – And it’s beautiful
39. 49. 02. Boogie Town - Emily
40. 50. 02. Pineapple Thief – 3000 days

41. ---- 01. Katie Melua – The house
42. ---- 01. Buldog – Do generałów
43. ---- 01. Buldog – Chrystus miasta
44. ---- 01. Koniec Świata – 1980 II

45. 32. 04. HIM – Scared to death
46. 33. 04. Scorpions – Slave me
47. 34. 04. Muniek & Anna Maria Jopek – Dzieje grzechu
48. 45. 03. Fiction Plane – You know you’re good (la la la song)

49. ---- 01. Steve Miller Band – Tramp
50. ---- 01. Koniec Świata – Serce w Paryżu



Nowości na TOP-50:
Buldog – Kamienice
Katie Melua – The house
Buldog – Do generałów
Buldog – Chrystus miasta
Koniec Świata – 1980 II
Steve Miller Band – Tramp
Koniec Świata – Serce w Paryżu


Wypadły z listy TOP-50:
40. Crash Test Dammies – Heart of stone
41. Scorpions – Turn you on
42. Robert Gawliński – Kalejdoskop Bardo
43. Muniek – Kain i Abel
44. Urszula – Dziś już wiem
46. Shearwater – Black eyes
47. Melissa Etheridge – Only love


Albumy:

(poz. aktualna ; poz. poprzedni tydzień ; liczba tygodni na liście)
(w nawiasie staż na podium)

01. 03. 04. Katie Melua – The House (4 tyg. = 1x1m. ; 3x3m.)
02. 02. 04. Scorpions – Sting In The Tail (4 tyg. = 2x1m. ; 2x2m.)
03. 01. 04. Asia – Omega (4 tyg. = 1x1m. ; 2x2m. ; 1x3m.)
04. 04. 03. Acute Mind – Acute Mind
05. 05. 02. Pineapple Thief – Someone Here Is Missing
06. ---- 01. Buldog – Chrystus Miasta
07. 06. 03. Ozzy Osbourne – Scream
08. 07. 02. Ananke – Malachity

09. ---- 01. Steve Miller Band – Bingo !
10. 08. 03. Fiction Plane – Sparks
11. ---- 01. Koniec Świata – Oranżada
12. 09. 04. Jeff Beck – Emotion And Commotion
13. 10. 04. Joe Bonamassa – Black Rock
14. 11. 04. Slash – Slash
15. 12. 04. Melissa Etheridge – Fearless Love
16. 13. 04. Muniek – Muniek
17. 14. 04. Urszula – Dziś Już Wiem
18. 15. 04. Robert Gawliński – Kalejdoskop
19. 16. 04. Crash Test Dammies – Oooh La La
20. 17. 04. David Byrne & Fatboy Slim – Here Lies Lo
ve


Nowości na TOP-20:
Buldog – Chrystus Miasta
Steve Miller Band – Bingo !
Koniec Świata – Oranżada


Wypadły z listy TOP-20:
18. Peter Gabriel – Scratch My Back
19. Sade – Soldier Of Love
20. Amy Grant – Somewhere Down The Road




Wykonawcy:

liczenie pkt:
lista utworów i albumów: poz.1-100pkt, poz.2-90pkt, poz.3-80 pkt, poz.4-70pkt, poz.5-65pkt, poz.6-60pkt, poz.7-55pkt, poz.8-51pkt, poz.9-47pkt, poz.10-43pkt.
lista utworów: poz.11-50: 40-1 pkt (gradacja co 1 pkt)
lista albumów: poz.11-20: 40-31 pkt (gradacja co 1 pkt)


(poz. aktualna ; poz. poprzedni tydzień ; liczba tygodni na liście)
(w nawiasie ilość utworów w TOP-50 + ilość albumów w TOP-20)
(w nawiasie staż na podium)


01. 01. 04. Scorpions – 517 pkt (9 + 1) (4 tyg. = 4x1m.)
02. 03. 04. Katie Melua – 330 pkt (8 + 1) (4 tyg. = 1x2m. ; 3x3m.)
03. 02. 04. Asia – 313 pkt (8 + 1) (4 tyg. = 3x2m. ; 1x3m.)
04. 04. 03. Ozzy Osbourne – 123 pkt (3 + 1)
05. 05. 03. Acute Mind – 108 pkt (1 + 1)
06. 08. 03. Finaliści I Jurorzy Programu „Śpiewaj I Walcz” – 100 pkt (1 + 0)
07. ---- 01. Buldog – 99 pkt (3 + 1)
08. 09. 02. Pineapple Thief – 96 pkt (2 + 1)
09. 06. 02. Fiction Plane – 91 pkt (3 + 1)
10. 07. 04. Alanis Morissette – 70 pkt (1 + 0)



Nowości na TOP-10:
Buldog


Wypadły z listy TOP-10:
10. Crash Test Dammies
24.07.2010 03:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
I jak Steve Miller Band?
Dzisiaj w Media Markt zaskoczyła mnie mnogość egzemplarzy tej płyty na półkach! Bo to w sumie dość niszowe wydawnictwo, chociaż pierwsze od 17 lat od Millera. Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Pierwszy singiel ("Hey Yeah") był przeokropny, ale ogólnie płyta okazała się bardzo strawna. Będę jeszcze wracał, bo dawno w sumie nie słuchałem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.07.2010 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #3
 
aaktt napisał(a):I jak Steve Miller Band?
Dzisiaj w Media Markt zaskoczyła mnie mnogość egzemplarzy tej płyty na półkach! Bo to w sumie dość niszowe wydawnictwo, chociaż pierwsze od 17 lat od Millera. Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Pierwszy singiel ("Hey Yeah") był przeokropny, ale ogólnie płyta okazała się bardzo strawna. Będę jeszcze wracał, bo dawno w sumie nie słuchałem.
Mnie się dobrze taką muzykę słucha w ramach relaksu. Przyjemnie spędzam kilkadziesiąt minut i już Icon_wink2 Wiele na mojej liście nie osiągnie bo takich płytek jest wiele i powodów do wyróżniania nie ma, ale do odnotowania na liście owszem. A co do singla, to nawet nie wiedziałem co wybrali Icon_wink2 Sam dokonuje wyboru co z danej płyty zasługuje na wprowadzenie na moją listę.
24.07.2010 04:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
coś Acute Mind w płytach się nie może na podium przebić. dziś idę ich zobaczyć na żywo Icon_smile2.
fajnie, że Buldog się pojawia i to od razu z silną reprezentacją. wśród trzech utworów 2 które i u mnie są na liście oraz trzeci który należy u mnie do ścisłej czołówki z płyty.
27.07.2010 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
pabloyd napisał(a):Nowości na TOP-50:
Buldog – Kamienice
Buldog – Do generałów
Buldog – Chrystus miasta
Koniec Świata – Serce w Paryżu
świetne nowości!!! i kolejność odpowiednia Icon_wink2

Ananke mnie nie przekonuje. Nie pasuje mi wokal. Może to drobiazg, ale chyba nic z tego... A Boogie Town mi się podoba, ale chyba nie na tyle, aby być na Mojej Liście.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.07.2010 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #6
 
ku3a napisał(a):coś Acute Mind w płytach się nie może na podium przebić.
Ale masz wyczucie ! A może "szósty zmysł" Icon_wink2
jest już 4 dni nowego tygodnia (oczywiście tygodnia listowego: sobota-piątek) i wiele razy słuchałem tej płyty w te dni co będzie miało przełożenie na "występy" AM na liście albumów i na TOP-50 również . Szczegóły w sobotę Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):dziś idę ich zobaczyć na żywo Icon_smile2.
Ooo ! zazdroszczę. Zdasz jakąś relację tudzież recenzję ?

ku3a napisał(a):fajnie, że Buldog się pojawia i to od razu z silną reprezentacją.
I to nie koniec inwazji na TOP-50 z tej płyty ! Następne za parę notowań, bo i parę przesłuchań musi być dodatkowych i trochę wody w Wiśle przepłynąć Icon_wink2

ku3a napisał(a):wśród trzech utworów 2 które i u mnie są na liście oraz trzeci który należy u mnie do ścisłej czołówki z płyty.
rozumiem, że Kamienice to ścisła czołówka dla Ciebie z tej płyty, a dla mnie to zdecydowanie nr 1.
28.07.2010 12:40 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #7
 
Yacy napisał(a):
pabloyd napisał(a):Nowości na TOP-50:
Buldog – Kamienice
Buldog – Do generałów
Buldog – Chrystus miasta
Koniec Świata – Serce w Paryżu
świetne nowości!!! i kolejność odpowiednia Icon_wink2
Ale jesteśmy w tym temacie zgodni. Icon_biggrin3 Kamienice zdecydowanie nr 1 na płycie, co akurat Tobie nie trzeba tłumaczyć, zważywszy "performance" Kamienic na "Twojej" Icon_biggrin3
Co do pozostałych Buldogów to jeszcze nie wiem który będzie na 2-im, 3-im, 4-ym itd., bo to nie koniec debiutów Buldogów na mojej. Icon_wink2
A 1980 II widze że nie zrobiło u Ciebie kariery.

Yacy napisał(a):Ananke mnie nie przekonuje. Nie pasuje mi wokal. Może to drobiazg, ale chyba nic z tego...
Rozumiem. Wokal nie rewelacyjny to fakt, ale nie razi mnie a pieśń mi się spodobała. Kawałek pójdzie jeszcze wyżej.

Yacy napisał(a):A Boogie Town mi się podoba, ale chyba nie na tyle, aby być na Mojej Liście.
Ale który BT ? a może oba ?
28.07.2010 12:41 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Emily. Drugiego nawet nie zauważyłem Icon_wink2

Icon_redface2
czemu nie dopominasz się o pod-forum? ;-)Już zakładam!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.07.2010 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Drugiego nawet nie zauważyłem Icon_wink2
za wysoko jest Icon_wink2

Yacy napisał(a):Icon_redface2
czemu nie dopominasz się o pod-forum? ;-)Już zakładam!
a co to jest ?
28.07.2010 12:50 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
już masz. nie jesteś w "innych" tylko masz swoje podforum. jeśli chcesz inną nazwę to napisz a ja ją wprowadzę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.07.2010 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #11
 
Yacy napisał(a):już masz. nie jesteś w "innych" tylko masz swoje podforum. jeśli chcesz inną nazwę to napisz a ja ją wprowadzę Icon_wink2
Ahaaa, czyli awans Icon_biggrin3 Dzięki, nazwa zostaje.
28.07.2010 01:02 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):Ananke mnie nie przekonuje. Nie pasuje mi wokal
hmm a ja bardzo lubię specyficzna barwę głosu Adama Łassy z Abraxasa. przy okazji pisze świetne teksty,a muzyka jak zwykle trzyma poziom. Natomiast szczególnie w Asyżu ujęły mnie świetne sola i partie gitarowe .
A tak w ogole to Witam. Icon_biggrin3 jeszcze tutaj nie zaglądałem, a klimat listy całkiem całkiem Icon_wink2
I podoba mi się że nie ma tutaj żadnych ograniczeń, jeśli płyta danego wykonawcy cieszy się popularnością to czemu nie. Można wrzucić i 20 utworów z jednego albumu jeśli zachwyca. Wiem coś o tym ,choć chyba miałem zaledwie max 7 utworów z jednej płyty jednocześnie na liście. Icon_wink2
28.07.2010 07:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
pabloyd napisał(a):Dzięki, nazwa zostaje.
móWiszmasz Icon_wink2
pabloyd napisał(a):Ale masz wyczucie ! A może "szósty zmysł" Icon_wink2
po prostu pamiętam co pisałeś przy debiucie + obserwuję z zainteresowaniem dalsze poczynania Icon_smile2.
pabloyd napisał(a):Ooo ! zazdroszczę. Zdasz jakąś relację tudzież recenzję ?
postaram się jeszcze gdzieś napisać, a póki co tylko tyle, że było super. jeśli dobrze pamiętam to zagrali całą płytę i to w takiej kolejności jak na albumie, plus na koniec utwór "Beyond Believe", który ma dużą szansę znaleźć się na drugim krążku, ale muszą jeszcze trochę nad nim popracować, by trochę przearanżować. to nie moja hipoteza, tylko dowiedziałem się tego od wokalisty, bo udało się z nim spotkać i porozmawiać Icon_smile2. będzie też niespodzianka z tym związana, ale to najwcześniej za miesiąc Icon_smile2.
grali bardzo czysto i jak dla mnie to nawet mogliby nagrywać "na setkę", bo było bardzo dobre brzmienie - i instrumentów, i wokalu.
tylko jeśli chodzi o frekwencję... Pewnie wakacje plus mecz Lecha, a najbardziej słaba reklama, nie wiem czy w ogóle jakakolwiek poza informacją na myspace, sprawiła, że było 30 osób... Z czego 8 to chłopaki z 2 zespołów, które zagrały przed i po Acute.
28.07.2010 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #14
 
Aro napisał(a):A tak w ogole to Witam. Icon_biggrin3 jeszcze tutaj nie zaglądałem, a klimat listy całkiem całkiem Icon_wink2
Witaj Icon_biggrin3
W ciągu najbliższych kilku notowań znajdziesz u mnie jeszcze pare nowości, które na Twojej goszczą już od jakiegoś czasu. Wynika to z dwóch powodów:
- po pierwsze mam ciągle niemały stosik płyt z wysypu przedwakacyjnego do poznania (a poznaje je spokojnie, niespiesznie, bo nie lubie pośpiechu, masówki w smakowaniu muzyki. w końcu muzyka to nie wyczynowy sport, gdzie liczy się szybciej, dalej, wyżej),
- po drugie klimaty z Twojej listy są w kręgu moich zainteresowań, ale nie jedynych, a co za tym idzie nie zawsze mam ochotę na te klimaty, no i na liście będą różne się pojawiać.
Zapraszam więc ponownie Icon_biggrin3

Aro napisał(a):
Yacy napisał(a):Ananke mnie nie przekonuje. Nie pasuje mi wokal
hmm a ja bardzo lubię specyficzna barwę głosu Adama Łassy z Abraxasa. przy okazji pisze świetne teksty,a muzyka jak zwykle trzyma poziom. Natomiast szczególnie w Asyżu ujęły mnie świetne sola i partie gitarowe .
Napisałem już w Twoim temacie że tylko my na razie doceniliśmy Asyż. Zresztą zwykłem mawiać: po to mamy różne DNA by mieć również różne gusta (mniej lub bardziej) Icon_wink2 Mnie się Ananke podoba jako całość (którą również tworzy przecież wokal). Odnośnie samego wokalu (na tej płycie) powiem tak: dobre wrażenie jakie pozostaje po płycie u mnie nie wynika z wokalu, natomiast nigdy bym nie powiedział że jest zły lub przeszkadza w odbiorze płyty, wręcz inaczej, skoro nie zwracam na niego większej uwagi to znaczy że dobrze się komponuje w muzyce zepołu. Natomiast myśle że mogę zrozumieć częściowo (ale nie podzielić) obiekcje Yacego, gdyż wokal nie wybija się na czoło poprzez swoją siłę ekspresji, wokal nie jest jakiś wyjątkowy czy szczególnie charakterystyczny. No tak, tylko że tak można napisać o wielu wokalach. Zupełnie natomiast nie rozumiem, że ten wokal może przekreślić całość, choć znam osoby które nie mogą słuchać np. Dylana, Rush, to przecież wokal Łassy jest przyjemny, łagodny i pasuje do muzyki.
Asyż jest bardzo dobry i środkowa część z gitarkami robi na mnie spore wrażenie. Łagodny wokal w początkowej i końcowej fazie utworu pasuje według mnie idealnie.

A swoją drogą widziałeś Aro, sondę na stronie zespolu (http://www.ananke.info.pl/) na najlepszy utwór na płycie ? 55% dla Wstydu, a 16% dla Asyżu, reszta poniżej 5%.


Aro napisał(a):I podoba mi się że nie ma tutaj żadnych ograniczeń, jeśli płyta danego wykonawcy cieszy się popularnością to czemu nie. Można wrzucić i 20 utworów z jednego albumu jeśli zachwyca.
I takie podejście mi się bardzo podoba !!
Zdecydowanie dawno za sobą mam ograniczanie się tym co grają w stacjach radiowych czy też wydają na singlach.


Aro napisał(a):Można wrzucić i 20 utworów z jednego albumu jeśli zachwyca. Wiem coś o tym ,choć chyba miałem zaledwie max 7 utworów z jednej płyty jednocześnie na liście. Icon_wink2
Icon_biggrin3 to udało mi się pobić Twój rekord Icon_wink2
28.07.2010 01:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #15
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Dzięki, nazwa zostaje.
Wiszmasz Icon_wink2
Icon_lol ciekawe nawiązanie Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Ale masz wyczucie ! A może "szósty zmysł" Icon_wink2
po prostu pamiętam co pisałeś przy debiucie + obserwuję z zainteresowaniem dalsze poczynania Icon_smile2.
A to miłe Icon_smile2 Tym bardziej uśmiech zagości u Ciebie jak zobaczysz w sobotę listę albumów za ten tydzień Icon_wink2 A i lista utworów zapewne Cię zaciekawi Icon_wink2


ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Ooo ! zazdroszczę. Zdasz jakąś relację tudzież recenzję ?
postaram się jeszcze gdzieś napisać, a póki co tylko tyle, że było super.
Nie dziwi mnie to wcale. Płyta bardzo dobrze zagrana, a i kompozycje "całkiem-całkiem" smakowite.

ku3a napisał(a):jeśli dobrze pamiętam to zagrali całą płytę i to w takiej kolejności jak na albumie,
nic dziwnego, skoro na razie jeden album mają.


ku3a napisał(a):plus na koniec utwór "Beyond Believe", który ma dużą szansę znaleźć się na drugim krążku,
a to bardzo dobra wiadomość !

ku3a napisał(a):będzie też niespodzianka z tym związana, ale to najwcześniej za miesiąc Icon_smile2.
ciekawe !

ku3a napisał(a):grali bardzo czysto i jak dla mnie to nawet mogliby nagrywać "na setkę", bo było bardzo dobre brzmienie - i instrumentów, i wokalu.
tu akurat dużo też zależy od sprzętu, sali, akustyki itd. Ale świetnie że im wyszło. Osobiście bardzo nie lubie jak się robi koktajl, w którym nie mogę dostrzec składników.

ku3a napisał(a):tylko jeśli chodzi o frekwencję... Pewnie wakacje plus mecz Lecha, a najbardziej słaba reklama, nie wiem czy w ogóle jakakolwiek poza informacją na myspace, sprawiła, że było 30 osób... Z czego 8 to chłopaki z 2 zespołów, które zagrały przed i po Acute.
to akurat przykre
28.07.2010 01:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
Bardzo ciekawe nowości na liście piosenek! Ostry najazd szczególnie czworonoga Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
28.07.2010 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #17
 
Miszon napisał(a):Ostry najazd szczególnie czworonoga Icon_wink2 .
Wskoczył na trzech łapach Icon_biggrin3
28.07.2010 05:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
pabloyd napisał(a):Odnośnie samego wokalu (na tej płycie) powiem tak: dobre wrażenie jakie pozostaje po płycie u mnie nie wynika z wokalu, natomiast nigdy bym nie powiedział że jest zły lub przeszkadza w odbiorze płyty,
dla mnie wokal to także jeden z instrumentów, który jest w stanie (choć nie zawsze) zaważyć na odbiorze danego utworu.
pabloyd napisał(a):A swoją drogą widziałeś Aro, sondę na stronie zespolu (http://www.ananke.info.pl/) na najlepszy utwór na płycie ? 55% dla Wstydu, a 16% dla Asyżu, reszta poniżej 5%
przyznam się że sondy nie widziałem., aczkolwiek trochę się dziwię ze Wstyd tak dobrze sobie radzi. Wg mnie to jeden ze słabszych na płycie. Ot taka zwykła łupanka. Widać dobrze się czuję w mniejszości. Icon_wink2 Szkoda ze Mojra słabo wypadła.
pabloyd napisał(a):Zdecydowanie dawno za sobą mam ograniczanie się tym co grają w stacjach radiowych czy też wydają na singlach.
mam tak samo.
mimo to zdarzają się niezłe single. Z ostatnich ciekawszych wejść to np . El Dorado czy odgrzewany Sting.

EDIT ; Jakby co Asyż ma już 17% , kosztem Wstydu Icon_mrgreen
28.07.2010 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #19
 
Aro napisał(a):
pabloyd napisał(a):Odnośnie samego wokalu (na tej płycie) powiem tak: dobre wrażenie jakie pozostaje po płycie u mnie nie wynika z wokalu, natomiast nigdy bym nie powiedział że jest zły lub przeszkadza w odbiorze płyty,
dla mnie wokal to także jeden z instrumentów, który jest w stanie (choć nie zawsze) zaważyć na odbiorze danego utworu.
Oczywiście że może. Jest tyle wspaniałych wokalów obu płci, że nawet nie ma co wymieniać przykładów. W swojej opinii o wokalu na Malachity chciałem raczej podkreślić, że współtworzy on fajną całość niż decyduje o odbiorze całości.


Aro napisał(a):
pabloyd napisał(a):A swoją drogą widziałeś Aro, sondę na stronie zespolu (http://www.ananke.info.pl/) na najlepszy utwór na płycie ? 55% dla Wstydu, a 16% dla Asyżu, reszta poniżej 5%
przyznam się że sondy nie widziałem., aczkolwiek trochę się dziwię ze Wstyd tak dobrze sobie poradził. Wg mnie to jeden ze słabszych na płycie. Ot taka zwykła łupanka. Widać dobrze się czuję w mniejszości. Icon_wink2 Szkoda ze Mojra słabo wypadła.
I bardzo dziwne, że z taką przewagą wygrywa Wstyd. A głosowało już ponad 170 osób. Ja oddałem głos na Asyż.


Aro napisał(a):
pabloyd napisał(a):Zdecydowanie dawno za sobą mam ograniczanie się tym co grają w stacjach radiowych czy też wydają na singlach.
mam tak samo.
mimo to zdarzają się niezłe single. Z ostatnich ciekawszych wejść to np . El Dorado czy odgrzewany Sting.
pewnie, że się zdarzają.
28.07.2010 06:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #20
 
ku3a napisał(a):coś Acute Mind w płytach się nie może na podium przebić. dziś idę ich zobaczyć na żywo Icon_smile2.
Też bym poszedł. Płytę uwielbiam.
30.07.2010 10:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miszmasz - Notowanie 94 (14.04.2012) pabloyd 9 3 435 18.04.2012 07:43 PM
Ostatni post: chris975
  Miszmasz - Notowanie 93 (07.04.2012) pabloyd 2 1 929 11.04.2012 11:21 AM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Podsumowanie Marca 2012 pabloyd 0 1 523 06.04.2012 06:53 PM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Notowanie 92 (31.03.2012) pabloyd 8 3 335 02.04.2012 10:40 AM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Notowanie 91 (24.03.2012) pabloyd 6 3 363 31.03.2012 11:48 AM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Notowanie 90 (17.03.2012) pabloyd 11 5 840 22.03.2012 01:24 PM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Notowanie 89 (10.03.2012) pabloyd 11 4 186 16.03.2012 01:41 PM
Ostatni post: Szymek79
  Miszmasz - Notowanie 88 (03.03.2012) pabloyd 3 2 100 06.03.2012 01:37 PM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Podsumowanie Lutego 2012 pabloyd 0 1 552 05.03.2012 12:39 PM
Ostatni post: pabloyd
  Miszmasz - Notowanie 87 (25.02.2012) pabloyd 14 5 475 05.03.2012 12:20 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości