Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /17.07.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /17.07.10r./
Lista spóźniona o jeden dzień z racji mojego wyjazdu na działkę. Ten upał jest taki męczący, że nie mam sił na nic. Na liście sporo zmian, ale takich małych, bo jak zauważyliście, poza piosenką Palikota żaden z utworów nie wykonuje jakiegoś większego ruchu w notowaniu. Nawet Pearl Jam z utworem 'Just Breathe' awansuje tylko o 5 miejsc. Tylko, bo tego słucham ostatnio na okrągło. Powróciłem sobie do płyty 'Backspacer'. Jest to zdecydowany lider tej płyty i mógł powędrować wyżej , jednak dużo nie zdziałał, bo cała pierwsza dziesiątka to są ci najwięksi obecnego tygodnia. No ten Blur to jeszcze tak się trzyma na krawędzi. Icon_razz Bear na radioastrologu (bo tą listę publikuję na radioastrologu i mycharts) pisał o tym, że smuci go fakt spadku Amongst The Waves Pearl Jamu z poczekalni. Właśnie to, że słuchałem znów tej płyty ostatnio sporo wzmocniło ten kawałek i powrócił on z powrotem do poczekalni. Jednak nie wiem, czy zdoła dotrzeć chociaż w dolny rejon listy.

Czas na nowości. Najwyższej tłumaczyć nie trzeba. Pewnie wielu z was ucieszy ten kawałek. Po prostu... spodobał mi się ten kawałek i mimo, że samego zespołu jako takiego nie znam i tylko dzięki promowaniu go przez Saferłela poznałem parę piosenek, to jednak to nagranie ma coś w sobie takiego. Rusko to uwaga... wynalazek, który poznałem dzięki Radiu Kampus. Nie wiem nic o tym wykonawcy ani o tej piosence. To jest taka po prostu alternatywna elektronika, zapraszam do przesłuchania wszystkich fanów tego typu brzmień. Mi się po prostu ten kawałek spodobał. No i trzecia nowość to kawałek z epki "The Night Train" zespołu Keane. Ta "mini" płyta wyszła 5 lipca i ma wiele fajnych nagrań. Na płycie znalazły się duety, wśród nich "K'naan ", którego "Stop For A Minute" dotarło jedynie do poczekalni". Natomiast ten długi tytuł trzeciej dzisiejszej nowości to piosenka zespołu Keane nagrana wspólnie z japońskim dj-em 'Tigarah'. O nim pewnie będzie więcej wiedział 1981. Icon_wink2 Ale polecam kawałek fanom takiego troszkę alternatywnego dance'u czy popu... przyjemny letni kawałek, szybko wpadający w ucho.

NA NASŁUCHU:

No to spróbujemy z taką formą. Kącik na nasłuchu.

A zacznę wywód od Radia Kampus. Tutaj w następny piątek tematem audycji 'Studenteria' w godz. 10.00 - 12.00 będą kierunki studiów oraz alternatywne kierunki w stylu "a jak nie ten, to który?". Przygotowuję do tej audycji materiały, poruszę w nich także temat ogólnie wyboru kierunku studiów, jako że jestem jeszcze licealistą. Takie krótkie moje materiały ukażą się w tej audycji. Dzisiaj o 19.00 w audycji 'Więcej kultury' był dłuższy mój materiał, tzn. wypowiedzi p. Emilii Skiby z Kina Lab na temat trwającego tam festiwalu. Nawet ciekawie muszę to przyznać wyszło. Wspomnę jeszcze, że Radia Kampus możecie posłuchać w Warszawie na częstotliwości 97,1FM, oraz w internecie za pomocą strony http://www.radiokampus.waw.pl .

Drugie radio to Radio Orbit. Tam jak zwykle mam swoją audycję 'Puls Muzyki' w czwartki o 20.00. Powtórka w piątki o 19.00 i w soboty o 13.00. Przygotowywujemy się powoli do rocznicowej audycji, która już 5 sierpnia. Icon_wink2 Radia Orbit możecie posłuchać na stronie http://www.radioorbit.pl .

A o to i dzisiejsze notowanie:


Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 07. Kylie Minogue - All The Lovers
02. 03. 10. Robert Gawliński - Kalejdoskop Bardo
03. 02. 06. Lena Meyer - Landrut - Satellite
04. 07. 07. Gogol Bordello - My Companjera
05. 05. 06. Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever)
06. 04. 11. Robbie Williams - Morning Sun
07. 06. 03. Morcheeba - Even Though
08. 11. 04. Katy Perry & Snoop Dogg - California Gurls
09. 09. 08. Blur - Fool's Day
10. 15. 07. Pearl Jam - Just Breathe

11. 08. 08. Goldfrapp - Alive
12. 10. 04. K'naan - Wavin' Flag (The Celebration Mix)
13. NE. 01. Gorillaz - On Melancholy Hill
14. NE. 01. Rusko - Dial My Number

15. 12. 03. Eliza Doolittle - Skinny Genes
16. NE. 01. Keane & Tigarah - Ishin Denshin (You've Got To Help Yourself)
17. 14. 04. Junior Caldera & Sophie Ellis-Bextor - Can't Fight This Feeling
18. 19. 02. Jack Johnson - You And Your Heart
19. 13. 02. Palikot Band - Nie Zagłosuję na Jarka
20. 17. 02. Hurt - Statek Kosmiczny Miłość


WYPADLI:
Macy Gray - Beauty In The World
Adam Lambert - Whataya Want From Me
Donkeyboy - Ambitions


POCZEKALNIA:
Hurt - Jesteś Mały
Agnieszka Chylinska - Wybaczam Ci
Lady Gaga - Alejandro
Scissor Sisters - Fire With Fire
Afro Kolektyw - Hymn Polskiej Reprezentacji Na MŚ RPA 2010
Rihanna - Te Amo
Kele Okereke - Tenderoni
Shakira & Freshlyground - Waka Waka (This Time for Africa)
Antoine Clamaran - Live Your Dreams
Remady P&R - No Superstar
Keane & K'naan - Stop For A Minute
Pearl Jam - Amongst The Waves
Skunk Anansie - Squander
17.07.2010 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 650
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
GORILLAZ!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.07.2010 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Top 10 bdb. Nie znam tylko nr 10 Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
19.07.2010 09:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Paweł napisał(a):Ta "mini" płyta wyszła 5 lipca i ma wiele fajnych nagrań. Na płycie znalazły się duety
Zgadzam się. Również mi się podoba ta płytka.
Paweł napisał(a):Natomiast ten długi tytuł trzeciej dzisiejszej nowości to piosenka zespołu Keane nagrana wspólnie z japońskim dj-em 'Tigarah'. O nim pewnie będzie więcej wiedział 1981.
Ja nie orientuję się w japońskiej muzyce, podobnie jak ty pewnie nie wiesz wiele o czeskiej czy słowackiej... Bliskość geograficzna nic nie znaczy.

Ale sama piosenka fajna. Taka niedzisiejsza, ale fajna. Icon_smile2
19.07.2010 09:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 650
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Ja trochę kiedyś słuchałem japońskiej i wiem tyle, że Tigarah to kobieta! Icon_razz
Taka ichniejsza wersja M.I.A. swego czasu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.07.2010 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
Paweł napisał(a):13. NE. 01. Gorillaz - On Melancholy Hill
zdecydowanie najlepsza nowość Icon_wink2
to nagranie Keane nie przekonuje mnie, a wręcz uważam, że jest najgorsze na Epce...
z poczekalni kibicuję SS Icon_wink2
dobrze, że Muse ciągle w czołówce Icon_wink2 przeboju na miarę "Resistance" lub "Uprising" jednak nie będzie...
19.07.2010 10:49 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
aaktt napisał(a):Ja trochę kiedyś słuchałem japońskiej i wiem tyle, że Tigarah to kobieta! Icon_razz
Ja tam się nie znam. Wyczytałem, że Tigarah to japoński DJ. A może po prostu DJ się nie odmienia? Ale to wtedy powinno być japońska DJ. Icon_razz Ale faktycznie wsłuchałem się i brzmi jak kobieta. Icon_razz
20.07.2010 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości