Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odious - Mirror Of Vibrations (2007)
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Odious - Mirror Of Vibrations (2007)
[Obrazek: Mirror%20of%20Vibrations.jpg]

1. Silver Sea
2. Poems Hidden on Black Walls
3. Deaf and Blind Witness
4. For the Unknown Is Horrid
5. Invitation to Chaotic Revelation
6. Smile in Vacuum Warnings
7. Split Punishment
8. Upon the Broken Wings
9. Dilemma

Smile In Vacuum Warnings - Mp3

Metal też może być ekscytujący!
12.07.2010 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
prz_rulez napisał(a):Metal też może być ekscytujący!
Icon_lol
12.07.2010 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Naprawdę uważam, że metal może być czymś więcej niż pustą rąbanką.
(Swoją drogą, wasze podejście do zakładanych przeze mnie tematów zaczyna mnie trochę irytować... Chyba nie ma sensu się starać...)
13.07.2010 01:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
mnie po prostu rozbawiła ta opinia.
tak samo ja mógłbym założyć jakiś wątek i napisać w nim "Muzyka z Eurowizji też może być ekscytująca!" Icon_razz
a Twoje starania szczerze doceniam!
13.07.2010 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Buhaha Icon_lol
Nie, naprawdę podoba mi się taki orientalny rock/metal, szkoda, że niewiele takich zespołów znam. Chyba muszę się podszkolić.
Swoją drogą, jeden z takich orientalnych rockowych kawałków nagrał polski zespół Planeta Icon_smile2
13.07.2010 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):Buhaha Icon_lol
no więc widzisz, tak samo zareagowałeś jak ja, a do mnie miałeś pretensje Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):Swoją drogą, jeden z takich orientalnych rockowych kawałków nagrał polski zespół Planeta Icon_smile2
nie znam. albo nie mają myspace'a, albo jakiś dziwny adres, bo nie mogę znaleźć.
13.07.2010 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Nawet nie wiem, czy zespół jest jeszcze aktywny.
http://www.youtube.com/watch?v=5vjCiJdcOU8
13.07.2010 04:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
prz_rulez napisał(a):Naprawdę uważam, że metal może być czymś więcej niż pustą rąbanką.
Fragment o pustej rąbance bardziej pasowałby to techno Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.07.2010 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Hah, mój kuzyn stwierdził z kolei, że muzyka metalowa jest zezwierzęceniem Icon_biggrin3
14.07.2010 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
Icon_lol
A mi właśnie większość takich 'techniawych' ludzi przypomina zwierzęta stadne Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.07.2010 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Zależy jakie techno, zależy jaki metal. We wszystkim można doszukać się czegoś fajnego i odwrotnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2010 05:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Zależy jakie techno, zależy jaki metal. We wszystkim można doszukać się czegoś fajnego i odwrotnie.
Też tak uważam. Posługiwanie się stereotypowymi uogólnieniami jako argumentami przeciw całości danego gatunku to głupota, a przynajmniej niekompetencja.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.07.2010 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Problem w tym, że wiele osób nie ma dostępu do ciekawych nagrań z obu tych kategorii. Szczególnie w kategorii techno ciężko doszukać się dobrych płyt. W tym wypadku niezawodna jest wyszukiwarka RYM Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2010 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Zachwalaj tego wspaniałego RYM-a, w którym nie widzę nic ciekawego, a chwilami mnie irytuje Icon_wink2
I może ktoś się wypowie w końcu na TEMAT? Icon_razz
14.07.2010 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
prz_rulez napisał(a):Zachwalaj tego wspaniałego RYM-a, w którym nie widzę nic ciekawego, a chwilami mnie irytuje Icon_wink2
To już Twój problem, że nie umiesz zrobić z niego pożytku Icon_smile
Ja też uważam, że ma zdecydowanie wiele wad, niektóre gatunki mają zdecydowanie zbyt wielu miłośników, inne zbyt mało i ta dysproporcja jest widoczna, ale zdecydowanie ułatwia poznanie wielu ciekawych rzeczy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.07.2010 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
A wszystko przez to, że taki przykładowy prz_rulez z góry skazuje go na porażkę i nie chce się zarejestrować i wyrównać tych dysproporcji. Icon_wink2

Tutaj nie ma czego zachwalać (zresztą do niczego takiego tutaj nie dochodzi). Wystarczy, że zna się praktyczne zastosowania serwisu, z którego powinien korzystać każdy fan muzyki. Inna sprawa dotyczy się dominujących tam subkultur itd.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2010 06:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
Dokładnie.

Ale to prawda, że ludzie, którzy słuchają nieco innej muzyki mają wielkie opory, żeby się tam zarejestrować, właśnie głównie przez tą dominację metalu w rankingach z ostatnich lat. Ale to w sumie głupota, bo to naprawdę funkcjonalna rzecz, zdecydowanie bardziej niż np. last.fm wg mnie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.07.2010 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Cytat:A wszystko przez to, że taki przykładowy prz_rulez z góry skazuje go na porażkę i nie chce się zarejestrować i wyrównać tych dysproporcji. Icon_wink2
A skąd wiesz, że nie mam tam konta? :->
Ale nie, ja się na takie serwisy nie nadaję. Po pierwsze, zawyżałbym średnie, a po drugie, u mnie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i ocenianie płyt zwyczajnie nie miałoby sensu...
14.07.2010 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
aaktt napisał(a):Ale to prawda, że ludzie, którzy słuchają nieco innej muzyki mają wielkie opory, żeby się tam zarejestrować, właśnie głównie przez tą dominację metalu w rankingach z ostatnich la

Zresztą generator statystyk potrafi pięknie wyciąć cały metal z podsumowań i pokazać dane top 100 bez udziału zarówno czystej formy tej muzyki, jak i jej pochodnych.

W sumie zawsze się zastanawiałem czemu z RYM-u korzysta tak wielu miłośników mocnej odmiany rocka. Ich liczba jest pewnie zbliżona do tych z bardziej ''niezależnym'' podejściem.
A osobiście brakuje mi właśnie takich osób jak prz. Otwartych na wszystko, które mogłyby wzmocnić grono fanów pop.

prz_rulez napisał(a):Po pierwsze, zawyżałbym średnie, a po drugie, u mnie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i ocenianie płyt zwyczajnie nie miałoby sensu...
Pierwszego argumentu nie rozumiem - każdy ma swoje preferencje i to, że ich nie rozumiem, nie znaczy że są błędne. Zresztą.....jak mamy się przekonać o tym wszystkim, jeśli nie spróbujesz.
Po drugie, skoro nie słuchasz całych płyt (a przynajmniej mało), bo rozumiem, że do tego nawiązywałeś, to masz do wyboru całą gamę innych opcji z ocenianiem singli na miejscu pierwszym ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2010 06:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
saferłel napisał(a):A osobiście brakuje mi właśnie takich osób jak prz. Otwartych na wszystko, które mogłyby wzmocnić grono fanów pop.
Tak, mi też. I country Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.07.2010 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości