Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 188 (11.07.10)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Heh, dokładnie. Dziwne, że nie możesz się przekonać. To łatwo przyswajalna, konkretna muzyka. Żadna ciamciaramcia.
No niestety. Może kiedyś się zdobędę na posłuchanie płyty i wtedy coś stamtąd wyciągnę Icon_wink
saferłel napisał(a):Na pocieszenie dodam, że to na pewno nie ostatni ich numer tutaj Icon_smile
No proste. Na to liczę.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.07.2010 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Panda Bear - Tomboy - nie za bardzo jeszcze rozumiem, o co chodzi w tym nagraniu,
ja równiez
saferłel napisał(a):ale jest świetne.
zgadza się

[Obrazek: kleschko.png]
13.07.2010 11:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Toro Y Moi - Leave Everywhere na drugim - fantastycznie, Tame Impala - Solitude Is Bliss - genialnie, DOM - Living In America, Best Coast - Boyfriend, The Pains Of Being Pure At Heart - Say No To Love i to wszystko w pierwszej dziesiątce !!! Podaj mi częstotliwości i czas nadawania twojej listy. Dalej też masakra: !!!, Menomena, Washed Out & Caroline Polachek (nawiasem mówiąc piękna pieśń) Keep rockin'

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
14.07.2010 06:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
A DOM-ek też mi się spodobał Icon_smile2 Zastanawiam się tylko, czy tekst do tej piosenki jest ironiczny, czy też oni naprawdę tak myślą Icon_biggrin3
14.07.2010 12:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Cytat:A DOM-ek też mi się spodobał Icon_smile2 Zastanawiam się tylko, czy tekst do tej piosenki jest ironiczny, czy też oni naprawdę tak myślą Icon_biggrin3
Są z Ameryki, więc...

dziobaseczek napisał(a):Podaj mi częstotliwości i czas nadawania twojej listy
Mam nadzieję, że w sobotę Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.07.2010 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
chyba wiesz co w tym tygodniu wywołało u mnie największy uśmiech Icon_smile2. na początku miałem się po prostu ucieszyć, że zapostowałeś listę płyt, ale potem zobaczyłem co w niej jest i... Icon_biggrin3. tym bardziej, że napisałeś, że to podsumowanie trzech tygodni i poziom jest wysoki. ja obydwie te płyty Offspringa uwielbiam. "Ignition" poznałem już po zapoznaniu się ze "Smash", bo dzięki niej poznałem zespół. a potem przyszedł "Ixnay". niedługo będzie podsumowanie mojej listy płyt i tam Offspring jakoś skromnie powinien dać o sobie znać Icon_wink2.

kurczę, do tej pory zapominam zapoznać się z Tired Pony... A teraz przez tydzień nie będzie mnie w domu. więc jeszcze poczeka Icon_wink2.
Archive to jedyna nowość jaką znam. ale jak zwykle, jeśli chodzi o nich, jest mi obojętna. a zresztą wkurzyli mnie, że nie zagrali "Again" na Open'erze Icon_razz.
16.07.2010 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Cytat:chyba wiesz co w tym tygodniu wywołało u mnie największy uśmiech
Massive Attack Icon_smile?

ku3a napisał(a):chyba wiesz co w tym tygodniu wywołało u mnie największy uśmiech Icon_smile2 . na początku miałem się po prostu ucieszyć, że zapostowałeś listę płyt, ale potem zobaczyłem co w niej jest i... Icon_biggrin3 . tym bardziej, że napisałeś, że to podsumowanie trzech tygodni i poziom jest wysoki. ja obydwie te płyty Offspringa uwielbiam.
Mi też się bardzo podobają. Nawet grałem fragmenty w programie swego czasu Icon_smile2 Pierwszy etap kariery u Offspring uważam za najlepszy. W tym momencie znam już wszystkie albumy, ale te po 98 są na bardzo słabym poziomie. Z drugiej strony ulubioną płytę ciężko mi wskazać. Chyba ''Ignition''...bardziej surowa, mroczna od innych.

ku3a napisał(a):kurczę, do tej pory zapominam zapoznać się z Tired Pony...
Spokojnie, to nie jest jakiś wybitny projekt. Zapewniam, że są tu lepsze nowości nie-rockowe Icon_razz2

ku3a napisał(a):a zresztą wkurzyli mnie, że nie zagrali "Again" na Open'erze Icon_razz .
Archive ma na szczęście kilka lepszych numerów od ''Again'', chociaż tego numeru akurat w Polsce nie powinno zabraknąć. Dziwne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2010 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Z drugiej strony ulubioną płytę ciężko mi wskazać. Chyba ''Ignition''...bardziej surowa, mroczna od innych.
Bardziej... brudnaaaaa!
[Obrazek: diabelek.gif]
saferłel napisał(a):Archive ma na szczęście kilka lepszych numerów od ''Again''
Jawne świętokradztwo.
17.07.2010 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości