Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metallica, 28.05.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Metallica, 28.05.2008
Metallica w maju w Polsce Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
taka informacja pojawila sie na CGM!
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
17.12.2007 05:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
 
Tez sie dzis o tym dowiedziałam Icon_biggrin3
super, niesamowite! Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
18.12.2007 01:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Szkoda. Icon_frown
Znowu nie będę mógł pojechać. Icon_cry
20.12.2007 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
I co ktoś z naszego grona tam jest.....jeśli tak to niech wie, ze jest takie słowa jak CHOLERNA ZAZDROŚĆ Icon_razz2 Jeszcze nawet dzisiaj coś mnie olśniło by może poszukać biletu....ale 300zł, bez jaj...i to na płytę.
Ale The Police już za miesiąc Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.05.2008 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):ale 300zł, bez jaj...i to na płytę
oczywiscie, ze na płytę. niby gdzie indziej mozna byc na koncercie?! Icon_cool2
na miejsca siedzace bede chodzic jak bede po 50-ce Icon_cool2
saferłel napisał(a):I co ktoś z naszego grona tam jest...
nie moglo mnie tam nie byc Icon_biggrin3
30.05.2008 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
A ja dzisiaj u kumpla na komórce widziałem i troszkę słyszałem wstęp do One Icon_wink2
Mam jeszcze zobaczyc kilka innych fragmentów. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.05.2008 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
Na youtubie jest sporo filmików, wystarczy wpisać: Metallica Chorzów 2008
Icon_wink2

.
30.05.2008 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Też mi moi znajomi ze szkoły pokazywali filmiki, właśnie z One Icon_wink
Na płytę to poszedłbym w ostateczności za 100zł, ale za 300 Icon_biggrin Ja za to nie wyobrażam sobie bycia na płycie w ścisku, stania 7 godzin i do tego nie mając gwarancji, że nie utknę gdzieś w połowie całej ''stawki'' To nie byłoby przyjemne. Zawsze poluje na najlepsze miejsca siedzące i cieszę się muzyką w spokoju.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.05.2008 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
no to by Ci sie nie podobalo tam gdzie stalem Icon_razz.
kilka razy podeptali mnie po nogach; co chwile zmienialo sie miejsce pobytu, bo ciagle sie tlum przesuwal; raz dostalem niechcaco z lokcia w brzuch jak w mgnieniu oka przede mną zrobil sie młyn pogujących. to tak w skrocie. jednym slowem (dwoma) - bylo warto! Icon_mrgreen
to byl koncert Metalliki, a nie konkurs szopenowski Icon_cool2 .
30.05.2008 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Jeszcze nawet dzisiaj coś mnie olśniło by może poszukać biletu....ale 300zł, bez jaj...i to na płytę.
Za jeden wielki zespół, to faktycznie byłaby przesada. Ale za dwa wielkie (Metallica, Machine Head) i jeden nieco mniejszy (Mnemic) byłbym w stanie tyle zapłacić, gdybym dysponował własnymi pieniędzmi Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
31.05.2008 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Widać, że mamy zupełnie dwa różne punkty widzenia Icon_wink Ja zdecydowanie nie chciałbym się znaleźć w takiej sytuacji jaką pobieżnie nam tu przedstawiłeś Icon_wink Powtórzę jeszcze raz: ja wybieram się na koncer słuchać i spokojnie patrzeć i cieszyć się tym bez żadnych innych okoliczności dodatkowych, ale jak widać, są też żądni krwi fani Icon_razz2 ustawiający się pod sceną.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.06.2008 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ja absolutnie nie jestem żądny krwi i sam raczej jeśli juz to sobie skacze sam, a nie pcham sie w tlum pogujacych, a chodzi mi tylko o to, ze uczestniczenie w tym tam od srodka daje mi najwiecej frajdy Icon_smile2. i zawsze uwazalem, ze im blizej sceny, tym wieksza frajda Icon_smile2.
01.06.2008 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Na płytę to poszedłbym w ostateczności za 100zł, ale za 300 Icon_biggrin Ja za to nie wyobrażam sobie bycia na płycie w ścisku, stania 7 godzin i do tego nie mając gwarancji, że nie utknę gdzieś w połowie całej ''stawki''
żaden zespół nie jest wart dla Ciebie takiego poświecenia? Icon_razz

saferłel napisał(a):Zawsze poluje na najlepsze miejsca siedzące i cieszę się muzyką w spokoju.
a jeśli będziesz sie wybierał na koncert Depeszów, to tez zamiast poszalec troche na płycie podczas tak niepowtarzalnego zjawiskowego wydarzenia, wolałbyś siedziec na trybunach? Icon_mrgreen
10.06.2008 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Jasne, tak jak pisałem - wolę obejrzeć i posłuchać koncert niż pchać się w tłumie :/ Nieważne jaki zespół by grał zawsze polowałbym na najlepsze z możliwych miejsca siedzące. Sama piszesz o tym, że to byłoby POŚWIĘCENIE Icon_razz2 Ja tam nie chcę tego doświadczyć. Po prostu dla mnie to mało komfortowe by było z kilku przyczyn.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2008 07:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Ale nigdy nie poczujesz tej niesamowitej energii tłumu! Tej pasji, gdy wszyscy śpiewają razem z wokalistą. Poczucie wspólnoty! Bezcenne.

A jak ktoś chce posłuchać w spokoju... polecam fotel. Nie koncert. Icon_razz
No ale jak kto woli.
10.06.2008 08:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Sama piszesz o tym, że to byłoby POŚWIĘCENIE Icon_razz2
miałam na myśli - ze to "poświecenie dla Ciebie" - dlatego jest tam taka emotka " Icon_razz " Icon_wink2

ja osobiście zawsze chcę byc blizej ulubionego wykonawcy który gra koncert Icon_smile2
nie wyobrażam sobie zebym miala siedziec na koncercie DM!!! Icon_mrgreen
jakbym chciała siedzieć to puściłabym sobie w domu DVD
(Kuba tak chyba mawia Icon_wink2 I ja się z tym zgadzam w pełni Icon_smile2
o właśnie, 1981 tez podobnie myśli Icon_wink2 )

a btw - na Metallice podobno na trybunach słabo było słychac, odwrotnie niz na płycie.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.06.2008 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Lilian napisał(a):jakbym chciała siedzieć to puściłabym sobie w domu DVD
(Kuba tak chyba mawia Icon_wink2 I ja się z tym zgadzam w pełni Icon_smile2
dobrze pamietasz Icon_mrgreen
tak wlasnie odpowiedzialem babce ktora sprzedajac mi bilet spytala sie czy na plyte czy na trybuny Icon_razz
10.06.2008 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Widzę, że jestem więc w zdecydowanej mniejszości ;] Cóż skoro teraz takie miejsca wybieram to mój nawyk raczej się na pewno nie zmieni, gdyby było odwrotnie to może, może, ale jak będę stary dziadek to kręgosłup zupełnie nie będzie funkcjonował Icon_razz2
A zresztą, mi tam odpowiada to w 100%. Widać, że wy nigdy nie byliście na trybunach to nie wiecie Icon_razz2 Koncert jest ok, nie żadne DVD Icon_razz2
PS - a na The Police kupuje bilety prawie na samym środku trybun Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.06.2008 08:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Widać, że wy nigdy nie byliście na trybunach
oj, i to ile razy!
(ale nie na koncercie Icon_lol )

widac, ze nigdy nie byles na plycie, to nie wiesz Icon_mrgreen .
11.06.2008 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Nie byłeś na płycie/trybunach - i tak w kółko można Icon_razz2...
Byłem na płycie kiedyś i nie powiem by było komfortowe, mimo, że tłum wcale nie był wielki i nie było nawet ścisku w ogóle, ale...skończmy temat. Wracam szukać info o jakiś fajnych koncertach na Śląsku Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2008 06:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości