Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skunk Anansie - Wonderlustre
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Skunk Anansie - Wonderlustre
[Obrazek: 33988_439839597418_171527662418_651.jpg]

Jedna z ikon rocka lat 90. wraca po ponad 10-letniej hibernacji! Icon_smile

''Wonderlustre'' ukaże się już 13 września, a bezpośrednią zapowiedzią czwartej studyjnej płyty anglików będzie singiel ''My Ugly Boy'', którego zespół włączył do swojej letniej, festiwalowej trasy po Europie. Data premiery nagrania nie jest jeszcze znana, ale podejrzewa się, że ''My Ugly Boy'' trafi do radia na początku sierpnia.

Oto prawdopodobna tracklista:

01. God Loves Only You
02. My Ugly Boy
03. Over The Love
04. Talk Too Much
05. The Sweetest Thing
06. It Doesn’t Matter
07. You’re Too Expensive For Me
08. My Love Will Fall
09. You Saved Me
10. Feeling The Itch
11. You Can’t Always Do What You Like
12. I Will Stay But You Should Leave

Mam nadzieję, że ruch SA zainspiruje kilka wiadomych zespołów, by też odświeżyły sobie w pamięci drogę do studia nagraniowego Icon_wink2

Singiel ''My Ugly Boy'' w wersji koncertowej prezentuje się naprawdę przyjemnie. Solidny wybór na małą płytkę, gdzie od początku słychać o co w tym wszystkim chodzi. SA w formie. Miejmy nadzieję, że będzie ładnie śmigał po listach jeszcze przed zakończeniem okresu wakacyjnego.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.07.2010 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
saferłel napisał(a):Singiel ''My Ugly Boy'' w wersji koncertowej prezentuje się naprawdę przyjemnie
wczoraj w Rockiestrze w wersji live from Open'er Icon_wink2
06.07.2010 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
To chętnie posłucham powtórki. Tylko nie wiem kiedy, bo najbliższe dwa tygodnie to moja zerowa aktywność na RO, minimalna tutaj itd...Możesz mi ewentualnie podesłać swoje Openerowe nagrania na PM. Jakbyś miał Massive Attack, Trickyego, Skunk właśnie, Kasabian, Pavement, Yesayer, Pearl Jam (chociaż mam akurat rip z Trójki) itd., to chętnie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.07.2010 05:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Coś temat wymarły się zrobił. Czyżby tak małe było zainteresowanie SA na forum Icon_wink?

Może poprawi tę sytuację fakt, że płyta jest już załadowana na myspace grupy - http://www.myspace.com/skunkanansiemusic

Słuchajcie do woli.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.09.2010 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
plyta srednia. spodziewalem sie po tkaim come backu czegos wiecej. czegos na miare my hotel tv, charie, lately, weep, hedonism nie ma!

plyta fajna do duptania noga w aucie ;p 3/5
11.09.2010 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Ja raz przesłuchałem myspace'owy rip i wystarczy. Chciałem tylko poznać fundament tej płyty i na razie jest mógłbym poprzeć opinię bugmana. Skunk Anansie nigdy nie nagrali bardzo dobrej/świetnej płyty, ale po dobrych singlach ''best-of'owych'' oraz ''My Ugly Boy'' liczyłem na kilka bardziej wyrazistych kompozycji.
Mam nadzieję, że odsłuch w HQ zmieni nieci moją opinię.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.09.2010 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
Płyta jak najbardziej poprawna. Co prawda miałem duże oczekiwania wobec niej, ale jakoś mocno się nie rozczarowałem. Słucha się bardzo przyjemnie.
Jest łagodniej niż kiedyś, ale to nie jest zarzut.
Po pierwszym odsłuchu robi wrażenie całkiem solidnej.
Najlepsze w tej chwili wydają się: My Ugly Boy, Over the Love i The Sweetest Thing.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.09.2010 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
ja tez zwrocilem uwage na slitest fink.

ze nie jest mocniej to ok ? mi wlasnie brak tego w tych piosenkach. wiekszosc na 1 kopyto niestety. gdzie jest ten zadzior w glosie lysej?
12.09.2010 01:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości