Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 851 - 01.07.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ja Nickelback prawie w ogole nie znam, bo "How You Remind Me" skutecznie mnie wyleczylo Icon_cool2
02.07.2007 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
mrsap napisał(a):Może i tak, ale "Right In Two" nie było u mnie 20 tygodni na pierwszym Icon_wink2 Ale jest taka jedna lista, na której było Icon_exclaim No tak... Ty oczywiście myślałeś o liście kajmana.
Gdzie Ty się doszukałeś 20. Na razie tylko 18 i wcale nie jest pewne, czy uda się dociągnąć do 20. Konkurencja jest niezwykle silna.
02.07.2007 07:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Alez komentarzy do czytania. ledwo wczoraj wieczorem lista dodana, a już tyle tego wszystkiego Icon_smile2
Cóż więcej dodać. Z top 10 staram się zapoznawać się z tymi piosenkami. Tym razem dochodzi kolejny MSP. Piosenki z nowej płyty wydają się być fajne, więc i ten utwór powinien byc niezły.
"Tarantula" jeszcze nie w top 10, a szkoda.
Za to zadziwia mnie "Elizabeth", który nieoczekiwanie znalazł się tóz za pierwsza dziesiatką. A dlaczego nie ma jeszcze Draculi?
"Martyr" 40 tygodni w zestawieniu. Niewiarygodny sukces. U mnie chyba tylko jednej piosence udało się tak długo byc na liście, z tym, ze moje zestawienie obejmowało trochę więcej miejsc.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.07.2007 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
tadzio3 napisał(a):"Tarantula" jeszcze nie w top 10, a szkoda.
powoli buduje swoja pozycje, ale systematycznie, wiec mysle, ze jeszcze bedzie lepiej.
tadzio3 napisał(a):A dlaczego nie ma jeszcze Draculi?
to juz znam od dawna i podoba sie, ale nie wiem czy tak, zeby wejsc na liste. Nie slucham tego tak czesto. To jest raczej piosenka ktora kojarzy mi sie z poczatkiem weekendu i chyba wole, zeby takie skojarzenia zostaly. Moze zreszta wlasnie dlatego tak bardzo mi sie podoba. Zreszta jak znajdowala sie w szerokiej kadrze u Ciebie, to tez sie zastanawialem czy nie zaczac tego sluchac czesciej, zeby dac szanse wejscia na liste, ale zrezygnowalem z tego samego powodu.
tadzio3 napisał(a):"Martyr" 40 tygodni w zestawieniu. Niewiarygodny sukces.
owszem spory, ale oczywiscie z innego powodu przejdzie do historii Icon_mrgreen
02.07.2007 11:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
Re: notowanie 851 - 01.07.2007
ku3a napisał(a):01. 01. 03. 03. Map Of The Problematique - Muse
w związku z opererem słyszałem ich wiele razy i teraz by u mnie mieli duże szanse... ale byli wylecieli a powrotów nie ma ...
ku3a napisał(a):11. 14. 04. Tarantula - The Smashing Pumpkins
na 11 7 kapitalnych utworów!!! A na kilku listach już o 10 wyżej, myśle ze jak przesłuchasz płytę to nr 1 bedzie bardzo realny Icon_smile2
ku3a napisał(a):13. 19. 02. No Cars Go - Arcade Fire
15. 24. 03. Intervention - Arcade Fire
No u mnie zdecydowanie kolejność odwrotna i dużo większa odległość
ku3a napisał(a):17. 08. 07. Era retuszera - Nosowska
Icon_frown Icon_frown Icon_frown
ku3a napisał(a):02. NN. 01. 01. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
No teraz to rozumiem Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
haha robisz wszystko ku3a bym się jak najbardziej zdenerwował. Wprowadzasz kolejny bardzo fajny numer The Manics...ale nie najlepszy. Magiczna trójka: Indian Summer, tytułowy, The 2 Great Depression wciąż daleka od listy Icon_razz2

Lider super, drugie miejsce super, 3 średnie.
Razorlight żyją singlem sprzed roku.
Robbie Williams ze sporym wyprzedzeniem czasowym (singiel planowany we wrześniu chyba)
Tarantula blisko top 10.
Kings Of Leon z Charmer? Dobry wybór. Nowym singlem Fans, jeszcze lepszy - ciekawe czy się u ciebie pojawi.
Mam nadzieję, że z tydzień pożegnasz się z Rubym na dobre. Martyr 40 tydzień w liście - hurra. We wrześniu Gahan z nowym solowym krążkiem startuje - będzie fajnie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2007 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):ja Nickelback prawie w ogole nie znam, bo "How You Remind Me" skutecznie mnie wyleczylo Icon_cool2
No to tak jak ja Icon_cool2 No, ale jeszcze rok temu, gdy częściej mogłem słuchać trójki w pracy to Marek często i gęsto tym daniem karmił. Icon_smile2
02.07.2007 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):haha robisz wszystko ku3a bym się jak najbardziej zdenerwował.
Icon_wink2 na pewno nie celowo Icon_smile2
saferłel napisał(a):Wprowadzasz kolejny bardzo fajny numer The Manics...ale nie najlepszy.
alez nie, na liscie jest 5 najlepszych Icon_cool2
saferłel napisał(a):Magiczna trójka: Indian Summer, tytułowy, The 2 Great Depression wciąż daleka od listy Icon_razz2
owszem, ci akurat daleko Icon_razz
saferłel napisał(a):Robbie Williams ze sporym wyprzedzeniem czasowym (singiel planowany we wrześniu chyba)
naprawde?! fantastycznie!
no ale wiesz, do mnie na liste wchodzi to co MI sie nabardziej podoba i guzik mnie obchodza jakies single itp., choc oczywiscie zwykle jak cos jest wydane osobno, to ma latwiej. Jesli jednak to wyjdzie na singlu, to bardzo sie uciesze, bo to zdecydowanie najlepszy numer na plycie.
saferłel napisał(a):Kings Of Leon z Charmer? Dobry wybór.
wiem Icon_cool2
saferłel napisał(a):Nowym singlem Fans, jeszcze lepszy - ciekawe czy się u ciebie pojawi.
ma bardzo duze szanse! Ciesze sie, bo to moj trzeci ulubiony kawalek z albumu (wliczajac "On Call"). Dzieki za info.
03.07.2007 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):haha robisz wszystko ku3a bym się jak najbardziej zdenerwował. Wprowadzasz kolejny bardzo fajny numer The Manics...ale nie najlepszy. Magiczna trójka: Indian Summer, tytułowy, The 2 Great Depression wciąż daleka od listy Icon_razz2
A ja się cieszę, że tak świetnie radzi sobie "Imperial Bodybags", bo to mój ulubiony kawałek z tej płyty, tuż za "The Second Great Depression". Potem jest "AutumnSong", a następnie cała reszta na zbliżonym poziomie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
03.07.2007 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
A ja się cieszę z każdej piosenki Manics, która jest na liście. Icon_smile2

Nie wymagajmy od Ku3y, aby wprowadził wszystkie piosenki z płyty na listę. Icon_lol
03.07.2007 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Gary napisał(a):A ja się cieszę z każdej piosenki Manics, która jest na liście. Icon_smile2
a ja sie ciesze z kazdej piosenki ktora jest na liscie Icon_wink2
Gary napisał(a):Nie wymagajmy od Ku3y, aby wprowadził wszystkie piosenki z płyty na listę. Icon_lol
dzieki za zrozumienie Icon_mrgreen
03.07.2007 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
juz kilka tygodni nie wrzucalem listy tych piosenek ktore sa blisko listy, ale sie nie zalapaly. Oczywiscie propozycji jest wiele, ale tak najnajblizej byly (kolejnosc przypadkowa):

Alinka - Pogodno
Flathead - The Fratellis
Humanity - Scorpions
Working Class Hero - Green Day
Ja rodołsja w gorodie kotoryj nie gieroj - The UNB
The Road I Must Travel - The Nightwatchman
Conquest - The White Stripes
Rag And Bone - The White Stripes
Fans - Kings Of Leon
Moherowy ninja - L Dópa

Co oczywiscie wcale nie oznacza, ze nowosci w przyszlym tygodnia beda wybierane tylko z tego grona Icon_smile2.
04.07.2007 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
od piatku do prawdopodobnie srody nie bedzie mnie w domu. Bede miec dostep do netu, ale nie wiem czy przed sroda bede mogl wrzucic swoja liste z niedzieli.

druga sprawa - dostalem dzis maila z Merlina, ze opoznia sie dostawa Velvet Revolveru i ze to moze potrwac jeszcze tydzien. Kurna, a ja myslalem, ze juz od przedwczoraj bede to miec Icon_confused2 .

trzecia sprawa. Przypomnialo mi sie jak w poniedzialek mielismy w pracy imieniny jednej babki. Zebralismy sie, ciacho, pogaduchy itd. Kilka babeczek, ktore stalo kolo mnie gadalo o "Strach sie bac". Mowily jaka to fajna piosenka. Muzyka taka sympatyczna i tekst taki fajny i przesmiewczy. Spytaly sie co ja mysle. Powiedzialem. No co, przeciez same chcialy Icon_lol
05.07.2007 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
ku3a napisał(a):Kilka babeczek, ktore stalo kolo mnie gadalo o "Strach sie bac". Mowily jaka to fajna piosenka. Muzyka taka sympatyczna i tekst taki fajny i przesmiewczy. Spytaly sie co ja mysle. Powiedzialem. No co, przeciez same chcialy
Musiałeś być taki szczery?
Ja również słyszałem wiele pochlebnych opinii o tej piosence. Z tym, że ja uważam go za przyzwoity utwór i nie zaprzeczam takim opiniom Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.07.2007 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
tadzio3 napisał(a):Musiałeś być taki szczery?
musialem, bo mnie wyjatkowo denerwuje ten twor Icon_razz
ale one znaja moje opinie i wiedza, ze slucham innej muzyki niz puszczana w "normalnych" radiach. Choc ciekaw jestem co by powiedzialy jakby musialy posluchac muzyki z listy chocby P.U.R.H.a Icon_wink2.
05.07.2007 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
ku3a napisał(a):Choc ciekaw jestem co by powiedzialy jakby musialy posluchac muzyki z listy chocby P.U.R.H.a
Nic by nie powiedziały, bo by nie wytrzymały do końca Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.07.2007 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości