Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belle and Sebastian Write About Love
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Belle and Sebastian Write About Love
[Obrazek: bs.jpg]

Cztery lata czekania i nic. Gdy jednak kilka dni temu w internecie pojawiły się pierwsze wzmianki na temat nowej płyty szkotów, wszystko nabrało tempa i wyjaśniło się w mgnieniu oka. Dzisiaj o ''Belle & Sebastian Write About Love'' wiemy już niemal wszystko. Następca ''The Life Pursuit'' ukaże się 11 października pod skrzydłami wytwórni Rough Trade. Co prawda tracklista nie została jeszcze opublikowana, ale po okładce widać, że zespół jest w swojej tradycyjnej, wysokiej formie Icon_smile Wokalista grupy, Stuart Murdoch, ujawnił również, że na płycie pojawią się goście specjalni m.in Stevie Jackson oraz Sarah Martin. Produkcją materiału zajął się Tony Hoffer, znany ze współpracy z Beckiem, Davem Gahanem/Depeche Mode, Air czy Black Rebel Motorcycle Club.

Formacja pracuje również nad pobocznym projektem, który jest zapowiadany jako talk-show (cokolwiek by to miało znaczyć). Na stronie oficjalnej można zapoznać się z krótkim snippetem związanym z tym wydarzeniem, gdzie za ścieżkę dźwiękową posłużyły fragmenty jednej z nowych kompozycji - ''I Want The World To World''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.08.2010 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Znając życie we wrześniu już będzie w necie Icon_smile
Mnie oni jakoś do tej pory nie potrafili urzec, ale kto wie - może ta płyta to zmieni.
Boli mnie to "about" małą literą na okładce Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2010 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Spoko, oni są ze Szkocji Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2010 07:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
W miniony piątek, dzięki tzw. kontrolowanemu wyciekowi, dostały się w moje ręce dwa nowe utwory z najnowszej płyty - ''I Want The World to Stop'' i ''I Didn't See It Coming''. Zespół wyemitował za pośrednictwem jednego z kanałów telewizyjnych specjalny program promocyjny poświęcony płycie. W tej chwili zapis tego wydarzenia dostępny jest na stronie http://www.belleandsebastian.com.

Akcja to dość specyficzna, ponieważ na początku przenosimy się do studia nagraniowego, gdzie zespół w wyreżyserowanym na swoje potrzeby show prezentuje nagranie ''I Want The World to Stop''. Nie jest to wersja ''live'', lecz rzecz jak najbardziej studyjna, na którą nakłada się jedynie aplauz publiczności. Gospodarzem całego programu jest sam menadżer ''Belle & Sebastian'', a w studio towarzyszy mu przeszkolona publiczność. Następnie dostajemy sporą porcję migawek z prób do ''talk show'' oraz rozmów z zespołem. Dowiadujemy się m.in. o aspekcie finansowo-marketingowym ''Belle & Sebastian Write About Love'', poznajemy opinie muzyków na temat obecnej sytuacji na rynku muzycznym oraz oglądamy wspaniały pokaz zdjęć przysłanych przez fanów z całego świata z okazji premiery albumu. W międzyczasie o pracy nad materiałem opowiada producent płyty, Tony Hoffer. Wszystko na poważnie, lecz w scenerii na pół-serio Icon_wink2 Czemu to ma służyć? Prawdopodobnie wszystko okaże się w momencie, gdy w internecie odnajdą się kolejne części serii filmów ''o miłości' Icon_wink2
Sam też zapewne wszystkiego jeszcze nie wypałem, szczególnie że kontakt z językiem angielskim w wykonaniu szkotów jest dosyć surrealistycznym przeżyciem Icon_lol Polecam!

...a przede wszystkim chciałem napisać, że single są świetne! Wielka forma! Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.09.2010 04:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
aaktt napisał(a):Znając życie we wrześniu już będzie w necie Icon_smile
Zgadza się Icon_biggrin3

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.09.2010 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Zmieniłem nazwę tematu, bo coś się brzydko ucięło Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.09.2010 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bic Runga - Belle Szymek79 1 735 23.11.2011 07:32 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości