Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 183 (06.06.10)
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #61
 
saferłel napisał(a):!!! - AM/FM
Tylko nie wrzucaj tego do playlisty Radia Orbit, bo potem będę się głowił w 'Top Orbit', jak ten zespół przeczytać. Icon_lol Jak to się czyta?
18.06.2010 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Chyba nie śledzisz uważanie playlisty radia orbit, bo ten kawałek już tam jest i był grany w Top Orbit jak miałeś przerwę ;]

Słuchaj NSM to się dowiesz jak się czyta ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.06.2010 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #63
 
exclamation mark! exclamation mark! exclamation mark! 500(2)

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.06.2010 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
A gdzie tam ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.06.2010 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #65
 
chik chik chik Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.06.2010 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Zepsułeś zabawę Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2010 12:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #67
 
Mało zabawna była i tak Icon_biggrin3
Nową listę proszę, miała być podobno dzisiaj i co? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.06.2010 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Jednak nie ułożyłem. Musiałem trochę płyt posłuchać. Może jutro będzie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2010 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #69
 
Za rok, może dwa... Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.06.2010 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
Nie znoszę tej piosenki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2010 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #71
 
Ja znoszę, ale też raczej ciężko Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.06.2010 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #72
 
saferłel napisał(a):Chyba nie śledzisz uważanie playlisty radia orbit, bo ten kawałek już tam jest i był grany w Top Orbit jak miałeś przerwę ;]
No fakt. A wiesz dlaczego miałem przerwę od Top Orbit? No właśnie...dlatego nie dziw się, że nie śledziłem, bo gdybym śledził nowości to równie dobrze mógłbym poprowadzić Top Orbit. Icon_razz
No to zmienię moje zdanie. Powiem tak: mam nadzieję, że po wypadnięciu ten kawałek nie wróci do playlisty RO, żebym nie musiał się trudzić w TO. Icon_razz
saferłel napisał(a):Słuchaj NSM to się dowiesz jak się czyta ;P
Nie ma to jak reklama. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Zepsułeś zabawę Icon_wink2
aaktt napisał(a):Mało zabawna była i tak Icon_biggrin3
Wrzucam do dziesiątki najzabawniejszych ripost roku na Mycharts. Icon_lol
saferłel napisał(a):Jednak nie ułożyłem. Musiałem trochę płyt posłuchać. Może jutro będzie.
Pewnie... płyty są bardzo ważne. Rodzisz się, całe Twoje dzieciństwo jest nagrane na płycie. Słuchasz muzyki całe życie na płycie. Umierasz przykryty płytą. A takie refleksje mi się nasunęły. Icon_razz
Bierz się za listę a nie!...
19.06.2010 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
Paweł napisał(a):Wrzucam do dziesiątki najzabawniejszych ripost roku na Mycharts. Icon_lol
Obiektywnie pisząc, to nie widzę w niej niczego wyjątkowego ;] Mam nadzieję, że reszta tego top 10 dużo ciekawsza Icon_razz2

Paweł napisał(a):mam nadzieję, że po wypadnięciu ten kawałek nie wróci do playlisty RO, żebym nie musiał się trudzić w TO. Icon_razz
Spoko, na pewno jeszcze jakiś singiel ze ''Strange Weather, Isn't It?'' pojawi się w playliście i będzie zgłoszony do programu Icon_wink

Paweł napisał(a):Pewnie... płyty są bardzo ważne.
Oczywiście. Nie sztuką jest nagrać jeden utwór, który będzie numerem jeden na liście. Sztuką jest nagrać płytę, która wygra podsumowanie roku. Teraz świat kręci się wokół cyfrowych singli i pojedynczych kawałkach. Niewiele osób słucha całych albumów. To duży błąd. Niestety ciężko będzie zawrócić tę tendencje. Ale niech głupcy tracą.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2010 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #74
 
saferłel napisał(a):Obiektywnie pisząc, to nie widzę w niej niczego wyjątkowego ;]
Domyślam się. Ale mnie to jakoś rozśmieszyło. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Spoko, na pewno jeszcze jakiś singiel ze ''Strange Weather, Isn't It?'' pojawi się w playliście i będzie zgłoszony do programu Icon_wink
To ja po prostu zamiast zapowiedzieć nazwy zespołu będę krzyczeć, że teraz zagramy zespół, który nagrał taką i taką piosenkę. Icon_razz

saferłel napisał(a):Oczywiście. Nie sztuką jest nagrać jeden utwór, który będzie numerem jeden na liście. Sztuką jest nagrać płytę, która wygra podsumowanie roku. Teraz świat kręci się wokół cyfrowych singli i pojedynczych kawałkach. Niewiele osób słucha całych albumów. To duży błąd. Niestety ciężko będzie zawrócić tę tendencje. Ale niech głupcy tracą.
A wg Ciebie lepiej jak zespół wydaje rzadko płyty, ale które naprawdę zawierają bogatą ilość utworów czy jak zespół wydaje co roku po 5-10 utworów?
19.06.2010 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #75
 
saferłel napisał(a):
Paweł napisał(a):Wrzucam do dziesiątki najzabawniejszych ripost roku na Mycharts. Icon_lol
Obiektywnie pisząc
Ja za to na swoją analogiczną listę wkleję sobie ten fragment, bo wybitnie zabawne jest poprzedzanie własnej opinii słowem "obiektywnie" Icon_mrgreen
To tak na przyszłość. Jednostka nie może być obiektywna - może się starać, dążyć do tego, próbować, ale nawet jeśli by się jej udało to nie wiem czy możliwa będzie równie obiektywna weryfikacja takiego stanu rzeczy Icon_smile
Obiektywizm to fikcja, możemy próbować przyjmować punkty widzenia innych, ale prezentacji swoich własnych wniosków czy też pojęć, które nie są niepodważalnymi faktami naukowymi nie można podciągnąć pod obiektywizm Icon_smile
To moje subiektywne odczucie w kwestii obiektywizmu Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.06.2010 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #76
 
aaktt napisał(a):Ja za to na swoją analogiczną listę wkleję sobie ten fragment, bo wybitnie zabawne jest poprzedzanie własnej opinii słowem "obiektywnie" Icon_mrgreen
Dobra dobra, a może Saferłel rzeczywiście akurat tu pisał obiektywnie? Hę? Icon_lol
19.06.2010 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Mógłbyś oszczędzić mi swojej filozofii w mundialowy wieczór Konradzie, aczkolwiek pewnie spotkałeś się już zmojej strony z określeniem ''pisząc obiektywnie w całym swoim subiektywizmie'' Icon_wink2 Potraktuj to więc jako kolejną wypowiedź tego typu. Założyłem z góry, że riposta Pawła ma niewielkie szanse spodobania się innym. To coś między FAKTEM, a byciem niezwykle prawdopodobnym (ale jeszcze sygnowanym subiektywną opinią). Oczywiście możesz tkwić przy swojej fikcji obiektywnej. Nie będę się sprzeczał, pewnie jest w tym dużo racji.

A wszystko to oczywiście z '' Icon_wink2 ''

Ogólnie (uprzedzając dalsze pytania) preferuję świetne płyty co 3-4 lata niż mierne wydawnictwa co rok, nawet gdyby były okraszone świetnymi, pojedynczymi singlami. W płycie siła Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2010 10:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #78
 
saferłel napisał(a):Mógłbyś oszczędzić mi swojej filozofii w mundialowy wieczór Konradzie, aczkolwiek pewnie spotkałeś się już zmojej strony z określeniem ''pisząc obiektywnie w całym swoim subiektywizmie'' Icon_wink2 Potraktuj to więc jako kolejną wypowiedź tego typu. Założyłem z góry, że riposta Pawła ma niewielkie szanse spodobania się innym. To coś między FAKTEM, a byciem niezwykle prawdopodobnym (ale jeszcze sygnowanym subiektywną opinią). Oczywiście możesz tkwić przy swojej fikcji obiektywnej. Nie będę się sprzeczał, pewnie jest w tym dużo racji.
Hę?

Albo jestem za głupi, albo to nie ma za grosz sensu. Przynajmniej ja go nie wyłowiłem Icon_wink2
Czym jest "moja fikcja obiektywna"?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.06.2010 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Hę to mój autorski tekst.

To ty pisałeś, że ''obiektywizm jest fikcją'', a ja to żartobliwie ubrałem jako ''twoją fikcje obiektywną'' Icon_smile
Poza tym nie wiem co innego mogło się zmylić. Może wziąłeś tę całą dyskusję zbyt poważnie?
Zdanie rozpoczęte od ''Obiektywnie pisząc'' miało być z mojej strony pewnym żartem, a potem to ty pociągnąłeś cały filozoficzny post...Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2010 01:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #80
 
saferłel napisał(a):Hę to mój autorski tekst.
Oj wcale nie Icon_smile

Cytat:''Obiektywnie pisząc'' miało być z mojej strony pewnym żartem, a potem to ty pociągnąłeś cały filozoficzny post...Icon_smile
Wiem, rozumiem, ale to się kłóci trochę z moją logiką, więc miałem nadzieję to wyjaśnić Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.06.2010 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości