Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 183 (06.06.10)
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
U ciebie Faithless już prawie na wylocie, a u mnie dopiero debiutują. I całkiem nieźle się zapowiada ich pobyt!

Lider spodziewany - długo tam pobędzie?

Mam nadzieję, że Scissor Sisters szybciej pójdą do góry (z "Fire") i wolniej w dół ("Invisible Light").
09.06.2010 03:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Cytat:No i nareszcie coś się ruszyło. Po kilkudziesięciu tygodniach posuchy będziemy mieć wspólny utwór. Super. Trzeba to opić., Icon_biggrin3
No, faktycznie to wydarzenie. Ostatnio twoja lista bywa dla mnie jedną wielką zagadką. Ciekawe co to za kawałek Icon_wink2

Aro napisał(a):Dam im jeszcze co najmniej jedna szansę Icon_wink2
Ja jeszcze nie słuchałem płyty.

Aro napisał(a):Ciekawe czy jeszcze jesteś w stanie wycisnąć coś z ostatniej świetnej płyty.
Możliwe.

1981 napisał(a):U ciebie Faithless już prawie na wylocie, a u mnie dopiero debiutują. I całkiem nieźle się zapowiada ich pobyt!
Hmmm, mocno mnie zawiedli. Nudna, zbyt długa płyta. Gdzie te czasy...chociażby ''To All New Arrivals''? Z drugiej strony to Faithless nigdy mnie nie zachwycali swoją twórczością w XXI wieku. Tylko lata 90. + ten niezwykły wyłom w 2006 roku za sprawą ''Bombs'' i ''Music Matters'', a teraz? Szkoda gadać....

Cytat:Lider spodziewany - długo tam pobędzie?
Takie komentarze zawsze najbardziej mnie bawią Icon_smile2

1981 napisał(a):Mam nadzieję, że Scissor Sisters szybciej pójdą do góry (z "Fire") i wolniej w dół ("Invisible Light").
A ja mam nadzieję, że płyta wykrystalizuje jakiś megahit, godny numeru jeden. Pamiętam czasy ostatniego krążka. Wszystkie cztery single w top 15. Dwa numery jeden, no i nawet ''I Don't Feel Like Dancing'' się załapało na kilka notowań, wyrobiło tę 13 pozycję...chociaż swoje dni chwały miało już dawno za sobą.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Jak możesz pisać, że poziom płyt kiepski jak na czele stoi Flying Lotus Icon_surprised
A on nie wylewa za kołnierz. Muszę wrócić do tego krążka czym prędzej Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Cytat:A on nie wylewa za kołnierz.
W jakim sensie użyłeś tego związku frazeologicznego w tym wypadku?

aaktt napisał(a):Jak możesz pisać, że poziom płyt kiepski
Mała generalizacja. Pozycji 7-10 nie polecam w ogóle. 6 i 5 są ok, ale bez rewelacji (chociaż Girls nadal w swojej lidzie the best), i tylko top 3 naprawdę satysfakcjonujące, chociaż nie lśni.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 05:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
No 7-10 na sam widok nie powalają. "Re-Murped" nieciekawe?

saferłel napisał(a):
Cytat:A on nie wylewa za kołnierz.
W jakim sensie użyłeś tego związku frazeologicznego w tym wypadku?
Tak se, a co nie wolno? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
aaktt napisał(a):"Re-Murped" nieciekawe?
Jak w komentarzu - pozycja dla fanów. Wybijają się remiksy Vanitas. Natomiast zdecydowanie zbyt długi jest ten album. Upchnięto dużo naprawdę marnej jakości remiksy. Brakuje wyobraźni....

aaktt napisał(a):Tak se, a co nie wolno? Icon_mrgreen
Niby wolno, ale trochę mnie to po prostu zdziwiłeś. Chyba, że miałeś na myśli jego dziwaczną muzykę, która brzmi jakby był mocno wstawiony nagrywają ją (pewnie moja interpretacja zostanie teraz przywłaszczona Icon_razz )

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
Właśnie widziałem tracklistę "Re-Murped!" i straciłem ochotę do słuchania. Lepiej byłoby, gdyby wydali to w formie ep-ki, a dobrej niż na siłę zapychać tę płytę do ostatniej minuty.

A co do Flying Lotus, to myślałem raczej w kontekście bezalkoholowym - nie wylewa za kołnierz, czyli daje po garach pełną parą Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Tak właśnie myślałem, że użyłeś tutaj nadzwyczajnego nagięcia definicji, aby pokazać to szaleństwo muzyki Flyinga Icon_wink2

I jeszcze jedno:

aaktt napisał(a):Jak możesz pisać, że poziom płyt kiepski


Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu sytuacja diametralnie się zmieni. Back to the roots Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Wiem, widziałem te szalone noty już Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Szalone, Andrzej, no co ty ;P?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
They poppin' like crazey! Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Hehe, dont kill an elephant Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #33
 
michal91d napisał(a):
saferłel napisał(a):Poziom płyt w tym tygodniu raczej kiepski.
racja Icon_razz Icon_mrgreen

Pamiętam jak kumpel stał w kolejce po płytę ''Unu''. Jak mi powiedział, że ją rzucili do Domu Książki to też pobiegłem ale już poszedł cały nakład. To były czasy. Icon_mrgreen
A ja właśnie byłem kilka godzin temu w Brukseli. Miałem w ręku najnowszy The National, ''Taak''Sigur Ros aż w końcu wybrałem ''Treausure'' Cocteau Twins, wcześniej miałem ją jedynie na analogu.
10.06.2010 01:46 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #34
 
Spadek Blur to całkowite zaskoczenie Icon_eek2 Myślałem że przez kolejne kilka tygodni nic się nie będzie tam zmieniać. Z nowościami się zapoznam... kiedyś . No chciałbym jak najszybciej, ale ostatnio w ogóle mało słucham i się nazbierało. Szkoda 'Fazy delta'.
EDIT. Przesłuchałem AM/FM, to jednak nie dla mnie.
10.06.2010 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #35
 
O! Notowanie już jest Icon_razz
saferłel napisał(a):01. 02. 02. Arcade Fire - The Suburbs
Tak!! Najbardziej zasłużony numer jeden na DLP, od kilku/wielu tygodni. Nie umniejszając prestiżu oczywiście Icon_wink
Stagnacja straszna w Top 10.
MGMT już w Top 20. Brawo.
Janelle faktycznie dobra. Już znam Dance or Die ;]
DOM widzę, że będzie się awanturował o wyższe miejsca. Nie spodziewałem się tego, będąc szczerym.
saferłel napisał(a):53. 56. 02. Goldfrapp - Alive
Łuuuuu Jak burzaaa <ujemny entuzjazm>

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.06.2010 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
furbul napisał(a):Stagnacja straszna w Top 10.
Nie powiedziałbym. Wszystko się ''rusza'', a do 10-tki ładnie wkroczyło Tame Impala, chociaż widzę, że w kolumnie PP przypadkowo dałem im piąte miejsce zamiast piętnastego Icon_smile
furbul napisał(a):Janelle faktycznie dobra. Już znam Dance or Die ;]
A ja cały album Icon_smile2

furbul napisał(a):Nie spodziewałem się tego, będąc szczerym.
Takie nowinki zawsze mają trochę pod górę. Dobrze, że się przebijają.

furbul napisał(a):Tak!! Najbardziej zasłużony numer jeden na DLP, od kilku/wielu tygodni. Nie umniejszając prestiżu oczywiście Icon_wink
Teraz ty się postaraj.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2010 11:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):chociaż widzę, że w kolumnie PP przypadkowo dałem im piąte miejsce zamiast piętnastego Icon_smile
A właśnie! Tylko mnie w błąd wprowadziłeś.
saferłel napisał(a):A ja cały album Icon_smile2
Ja zaraz też ;P
saferłel napisał(a):Teraz ty się postaraj.
Nowość na 11, to chyba obiecujący ruch, nie uważasz?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.06.2010 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Ruch to dopiero może się im przydarzyć.

furbul napisał(a):Tylko mnie w błąd wprowadziłeś.
Specjalnie, chciałem zobaczyć czy uważnie śledzisz listę....niestety nie Icon_wink2 Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2010 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #39
 
saferłel napisał(a):Ruch to dopiero może się im przydarzyć.
Oj nie łap za słówka, bo się zemszczę!
saferłel napisał(a):Specjalnie, chciałem zobaczyć czy uważnie śledzisz listę....niestety nie Icon_wink2 Icon_smile2
Jaasne. Ja dzisiaj, po całym(!) dniu nauki, niczego nie dostrzegam. Nawet jakiegokolwiek ruchu powietrza dzisiaj nie dostrzegam. ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.06.2010 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
furbul napisał(a):Oj nie łap za słówka, bo się zemszczę!
Skoro tak to zinterpretowałeś...

furbul napisał(a):Nawet jakiegokolwiek ruchu powietrza dzisiaj nie dostrzegam. ;P
Bo go nie ma. Upał i tyle. Uff.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2010 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości