Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 183 (06.06.10)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #141
 
Tkk_Bolly napisał(a):Właśnie wysuzkałem w necie electro-pop i widzę, że to szerokie pojęcie
Jak Ty musisz szukać co to jest electropop, to o czym my w ogóle rozmawiamy?

Cytat:Aktualna Waka, waka również jest w jej stylu więc za bardzo nie rozumiem fali krytyki spadającej na ten poczciwy kawałek
Ale ja nie napisałem, że lubię jej styl. Napisałem wręcz, że miała lepsze i gorsze numery np. takie "Beautiful Liar" też było dla mnie zawsze nie do przejścia.

Cytat:Kozopodobnego Icon_mrgreen Podrzuccie taki numer Arcade Fire gdzie słychac ten głos.
Ach, ja pisałem o Shakirze oczywiście. Mój błąd, nie zauważyłem, że piszecie o AF.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.07.2010 07:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #142
 
saferłel napisał(a):W takim razie jak nazwiesz to coś, co ja nazywasz ogólną przebojowością w twoim wypadku?
To, że myślę o utworze, że jest przebojowy. Na pewno wiąże się z tym najczęściej łatwość w odbiorze czy może nawet możliwość bezproblemowego zaśpiewania. W sumie jednak brak mi wyczucia, czy utwór może się stać przebojem czy nie.
05.07.2010 09:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #143
 
A to, że Shakira ma kozopodobny głos to się nie zgadzam. Icon_razz No a Beautiful liar to z tego co pamiętam bardziej utwór Beyonce i Shakira tam tylko użyczyła głosu do duetu.
A na tych wszystkich odmianach popu to przyznaje, że się średnio znam, electro pop zawsze kojarzył mi się głownie z la Roux, no ale nie z Katy Perry czy z Shakirą to się zdziwiłem... No, ale jak się okazuje Shakira go nie gra. W takim razie utwory typu "She wolf" i "Did it again" to jaki styl muzyczny?

Pati Yang
05.07.2010 10:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #144
 
Electropop, Dance-Pop

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.07.2010 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości