Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 874 - 09.12.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 874 - 09.12.2007
Zespol nie jest za bardzo znany, ale uwazni "sluchacze" mojej listy mogli sie spodziewac, ze znajdzie sie u mnie na pierwszym. I stalo sie - Totentanz na szczycie Icon_exclaim Dokonali tego calkiem sami, bez zadnej pomocy z zewnatrz, bez promocji w zadnych mediach. Lionel Richie o dziwo bronil sie bardzo zaciekle. Mi samemu wydawalo sie, ze w tym tygodniu bedzie chodzilo tylko o to, by z pierwszego spadl o jak najmniej oczek, a tymczasem poradzil sobie fantastycznie i stoczyl wyrownany boj o zwyciestwo. Metallica wciaz w fantastycznej formie, no ale tak sie zlozylo, ze dwoch rywali bylo w jeszcze lepszej. Pierwsza osemka wciaz strasznie ciasna i w tym samym skladzie co ostatnio. Niektorzy niezasluzenie sa nizej niz tydzien temu, za to inni zasluzenie awansowali. Najbardziej "Piosenka starych kochankow", z czego ogromnie sie ciesze, bo osme miejsce, to bylo zdecydowanie za malo jak na jej mozliwosci i forme ktora prezentowala. Serj Tankian, choc staral sie jak mogl, nie dal rady wspiac sie wyzej.

Czy nie ma wiec nadziei, ze cos sie zmieni i czy bedzie mozna emocjonowac sie tylko przemieszczeniami w ramach osemki? Alez nie! Wchodzi bowiem zespol ktora namiesza i to zdrowo! Czy ktos jeszcze pamieta jak w listopadzie pisalem o Normalsach, ktorych widzialem na zywo jako support Comy? Zrobili na mnie piorunujace wrazenie i choc ciezko mi bylo szczegolowo oceniac material ktory wtedy na zywo uslyszalem, poniewaz wszystkie kawalki slyszalem pierwszy raz w zyciu, to jeden zrobil na mnie szczegolnie duze wrazenie i wiedzialem, ze jak tylko zapoznam sie z plyta, to to bedzie kandydat na wysokie miejsca na mojej liscie. Plyte przesluchalem w tym tygodniu, no i prosze - jest dokladnie tak jak sie spodziewalem! "Nie ma mowy" - to zrobilo na mnie takie kolosalne wrazenie na koncercie i tak samo jest teraz. Zapamietajcie ten tytul, bedzie u mnie w najscislejszej czolowce przynajmniej przez pare tygodni! Juz teraz wchodzi do pierwszej dziesiatki, do ktorej niemal nie sposob sie teraz dostac! Czy to zasluga tekstu? O tak, przede wszystkim!... :roll:

Wspomne jeszcze o calej plycie Normalsow, bo historia warta jest wzmianki. Od razu po koncercie zamowilem sobie pierwsza ich plyte w Merlinie. Przewidywany czas skompletowania zamowienia - 7 dni roboczych. Dobrze, zaczekam. 7 dni minelo, przychodzi odpowiedz, ze tego tamtego, ale przepraszamy, bo mamy problemy z ta pozycja. Dobrze, zaczekam. Mija kolejny tydzien i tym razem odpowiedz juz ostateczna, ze zamowienia nie da sie skompletowac i wycofuja ta pozycje z oferty. No wiec co, trzeba szukac dalej. Eureka - moze chlopaki sprzedaja plyte poprzez swoja strone. Szukam, wchodze i co znajduje :?: Szok! Na stronie zespolu cala plyte mozna sobie sciagnac... za darmo Icon_exclaim Sciagnalem. Choc na razie zdolalem tylko raz przesluchac, to jednak od razu zalapala sie do dziesiatki! Polecam!

W piatek bylem w pubie ze znajomymi z pracy (tfu, z bylem pracy...). W pewnym momencie zaczelo sie karaoke. Raczej malo mnie interesowalo, bo ludzie spiewali jakie pierdy, a poza tym stali jak wmurowani ze wzrokiem wbitym w ekran z tekstem. Az tu nagle wyszedl na scene jeden koles i zaczal spiewac "God Save The Queen" Sex Pistols. Nie tylko spiewac! Zaczal skakac po calej scenie, machac lapami i sprawil, ze wreszcie zaczalem podrygiwac w rytm kawalka. No dobra, byl czlonkiem ekipy prowadzacej zabawe i niejako wodzirejem, ale nie zmienia to stanu rzeczy, ze byl po prostu 1000 razy lepszy od kazdej innej osoby, ktora wystepowala. Choc juz wczesniej ten kawalek mi sie podobal, to tego wieczoru nastapil przelom. Potem LP3, potem sciagnalem sobie, zeby jeszcze kilka razy posluchac i nie moglo byc innego efektu niz debiut dzisiaj na mojej liscie Icon_smile2.

Troche sie balem, ze solowe nagrania Dave'a Gahana nie beda na mnie robic specjalnego wrazenia. Balem sie, bo choc do "Kingdom" podchodzilem wiele razy i od roznych stron, to jednak nie zdolalo mnie nijak do siebie przekonac. Pierwszy singiel, wiec teoretycznie powinien byc najlepszy kawalek na plycie. Okazalo sie jednak, ze moim zdaniem jest chyba... najslabszy! Od pierwszego przesluchania calej plyty wiedzialem, ze wspominane juz tutaj na forum "Saw Something" trafi mnie bardzo mocno. "Kingdom" probowalo przez wiele tygodni i guzik osiagnelo, a ta druga juz w tym tygodniu kiedy uslyszalem po raz pierwszy, znajduje sie w trzydziestce. I tyle jesli chodzi o nowosci w tym tygodniu. Mialo byc wiecej, ale juz po prostu nie mial wiecej kto wypasc...

Notowanie 874:

01. 03. 03. 03. Całkiem sam - Totentanz
02. 01. 08. 02. Goodbye - Lionel Richie
03. 02. 05. 05. Brothers In Arms - Metallica
04. 08. 04. 04. Piosenka starych kochanków - Raz Dwa Trzy
05. 04. 16. 16. M.I.A. - Avenged Sevenfold
06. 05. 04. 04. Let's Dance To Joy Division - The Wombats
07. 07. 15. 15. If You Were A Sailboat - Katie Melua
08. 06. 09. 09. Długa droga w dół - Happysad
09. 09. 03. 03. Empty Walls - Serj Tankian
10. NN. 01. 01. Nie ma mowy - Normalsi

11. 12. 08. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad
12. 15. 03. Pavietrany šar - NRM
13. 16. 03. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
14. 18. 03. No Jesus Christ - Seether
15. 21. 14. Take Her Back - The Pigeon Detectives
16. 11. 05. Wired - New Model Army
17. 17. 07. Endlessly - Muse
18. 25. 02. The Bleeding - Five Finger Death Punch
19. 13. 11. Nieprzygoda - Happysad
20. 22. 05. Tears Fall - David Knopfler & Jule Neigel
21. 20. 02. Prisoners - Clawfinger
22. 14. 13. Sing For Absolution - Muse
23. 10. 05. Król - Zespół Reprezentacyjny
24. 19. 13. Milowy las - Happysad
25. NN. 01. Saw Something - Dave Gahan
26. NN. 01. God Save The Queen - Sex Pistols
27. 27. 03. Wspomnienia - Suchy Chleb Dla Konia
28. 24. 02. Sang Real - Dredg
29. 26. 02. Rise River Rise - Corrosion Of Conformity
30. 23. 27. Map Of The Problematique - Muse

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

28. 06. Jeżozwierz - Lipali
29. 03. The Racing Rats - Editors
30. 02. Jaan Pehechaan Ho - Mohammed Rafi

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w
dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w
trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 862:

01. 02. 03. 03. Nieból - Totentanz
02. 01. 05. 05. Elect The Dead - Serj Tankian
03. 03. 13. 13. Nieprzygoda - Happysad
04. 04. 05. 05. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
05. 05. 08. 08. Pictures - Katie Melua
06. 06. 02. 02. Into The Labyrinth - Dead Can Dance
07. 09. 08. 03. All The Lost Souls - James Blunt
08. 07. 09. 09. Ship Of Dreams - David Knopfler
09. 08. 13. 13. Absolution - Muse
10. NN. 01. 01. Soliloquium - Normalsi
10.12.2007 04:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
 
Kilka zaskoczen - prawie wszystkie ubieglotygodniowe nowosci spadaja, Krolem rzucilo ostro, Muse zdecydowanie w odwrocie. I tylko zgodnosc wciaz zerowa Icon_wink2

PS Kuba, a co Ty - spac nie mozesz? Icon_razz2
10.12.2007 09:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):Wspomne jeszcze o calej plycie Normalsow...
...Szukam, wchodze i co znajduje :?: Szok! Na stronie zespolu cala plyte mozna sobie sciagnac... za darmo Icon_exclaim
Dzięki, skorzystam Icon_smile2
ku3a napisał(a):26. NN. 01. God Save The Queen - Sex Pistols
U mnie na 24 Icon_smile2

.
10.12.2007 11:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Kiefer napisał(a):Muse zdecydowanie w odwrocie
no niestety, juz prawdopodobnie ostatni raz na liscie, ale za to zaczyna swoje drugie polrocze Icon_smile2.
Kiefer napisał(a):I tylko zgodnosc wciaz zerowa Icon_wink2
za to pomysl, ze jakby zsumowac nasze dwie listy, to jaki bogaty zestaw by wyszedl Icon_smile2.
Kiefer napisał(a):PS Kuba, a co Ty - spac nie mozesz? Icon_razz2
nie rozumiem, skad takie pomysly? Icon_wink2
moge, moge, tylko w innych godzinach Icon_wink2
stavanger napisał(a):Dzięki, skorzystam Icon_smile2
ciekaw jestem czy sie spodoba.
10.12.2007 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Zmienił się lider na lepsze. Może i u mnie wejdzie. Metallica ciafle w top 3, ale spada.....niedługo wypadnie a ty możesz sobie pisać, że byli w genialnej formie, tylko te 30 kawałków trochę lepszych Icon_razz2 Zaczynam się troszkę denerwować o nią. Szkoda, że Wombats nie wbili na podium. Raz Dwa Trzy przesłuchałem i muzycznie ta płyta porządnie utyka :/ Co z tego, że teksty są ciekawe....Z nowości poznałbym chętnie tych Normalsów. Pozostałem bardzo dobre. Muse ostro spada jak na siebie i czyżby nie doszło do 30 tyg? Jeszcze tydzień temu byłem przekonany o tym, że im się uda.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.12.2007 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Zaczynam się troszkę denerwować o nią.
mysle, ze niepotrzebnie Icon_smile2
saferłel napisał(a):Szkoda, że Wombats nie wbili na podium.
ale juz na nim byli Icon_smile2
saferłel napisał(a):Raz Dwa Trzy przesłuchałem i muzycznie ta płyta porządnie utyka :/ Co z tego, że teksty są ciekawe...
ja znam tylko 3 "single". Jedna piosenka tragiczna, jedna nijaka i jedna cudo.
saferłel napisał(a):Z nowości poznałbym chętnie tych Normalsów
bardzo prosze, wrzucilem.
10.12.2007 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Numeru 1 i najwyższej nowości nie znam

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
10.12.2007 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
Re: notowanie 874 - 09.12.2007
Jak przeczytałam Twój komentarz, nie mogłam sie powstrzymac, żeby od razu nie odpisać Icon_smile2
ku3a napisał(a):Zespol nie jest za bardzo znany, ale uwazni "sluchacze" mojej listy mogli sie spodziewac, ze znajdzie sie u mnie na pierwszym.
tak, tak.... spodziewałam się, powiem nawet - myślałam, że stanie sie to tydzień temu Icon_wink2

ku3a napisał(a):Metallica wciaz w fantastycznej formie, no ale tak sie zlozylo, ze dwoch rywali bylo w jeszcze lepszej.
troche szkoda Metalliki, mnie nadal kręci ten kawałek Icon_razz
chyba zasługuje na miano najlepszego coveru utworu z repertuaru Dire Straits. A może znasz, Ku3o, jeszcze jakieś równie ciekawe?

ku3a napisał(a):Troche sie balem, ze solowe nagrania Dave'a Gahana nie beda na mnie robic specjalnego wrazenia. Balem sie, bo choc do "Kingdom" podchodzilem wiele razy i od roznych stron, to jednak nie zdolalo mnie nijak do siebie przekonac. Pierwszy singiel, wiec teoretycznie powinien byc najlepszy kawalek na plycie. Okazalo sie jednak, ze moim zdaniem jest chyba... najslabszy! Od pierwszego przesluchania calej plyty wiedzialem, ze wspominane juz tutaj na forum "Saw Something" trafi mnie bardzo mocno. "Kingdom" probowalo przez wiele tygodni i guzik osiagnelo, a ta druga juz w tym tygodniu kiedy uslyszalem po raz pierwszy, znajduje sie w trzydziestce.

Miło to słyszeć! Icon_biggrin3
Właściwie nie miałam wyobrażeń co do tego, czy Dave zawojuje Twoją listę, dlatego tym bardziej bardzo się cieszę, że miałam w tym malutki udział Icon_smile2

W moim przypadku było tak, ze prawde mówiąc, już przy pierwszym przesłuchaniu stwierdziłam, że cała "Klepsydra" jest niesamowicie niezwykłą płytą.. Jak na razie nadal mnie fascynuje... Icon_mrgreen
10.12.2007 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Ku3a kiedy Ty spisz ???? Icon_wink2
Cytat: Wysłany: Dzisiaj 3:23 notowanie 874 - 09.12.2007
Totentanz na pierwszym . Bardzo mi sie podoba. Normalsi to najwyższa nowośc i której niestety nie znam lub nie kojarzę . No i zadebiutowali Pistolety Icon_mrgreen Pavietrany šar zanotował u Ciebie awans (a u mnie debiut PIEŚNI PADZIEMNYCH ŽYCHAROĹŹ) Ogólnie lista bardzo sympatyczna. (z małym wyjątkiem The Wombats.... Icon_wink2 No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.... Icon_biggrin3
10.12.2007 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Lilian napisał(a):troche szkoda Metalliki, mnie nadal kręci ten kawałek Icon_razz
mine przeciez tez! Icon_smile2
Lilian napisał(a):chyba zasługuje na miano najlepszego coveru utworu z repertuaru Dire Straits. A może znasz, Ku3o, jeszcze jakieś równie ciekawe?
na szczescie drugi znany mi cover "Brothers In Arms", czyli Gregorian, tez jest niezwykle ciekawy. I to sa chyba 2 najlepsze znane mi covery DS. Ciesze sie, ze obydwa dotycza wlasnie BIA. Ale moze inni znaja jakies wykonania ktorych ja nie znam.
Aro napisał(a):Ku3a kiedy Ty spisz ???? Icon_wink2
heh, niedlugo juz wszystko powinno wrocic do normy Icon_razz. A dzis ulozylem sie ok. 19 do lektury na lozku i... obudzilem sie po 2 godzinach Icon_redface2 . Przysnac w dzien zdarza mi sie mniej wiecej raz na kwartal...
Aro napisał(a):Normalsi to najwyższa nowośc i której niestety nie znam lub nie kojarzę
no to zapraszam na chomika.
Aro napisał(a):Ogólnie lista bardzo sympatyczna.
wiem Icon_wink2.
dzieki Icon_smile2.
10.12.2007 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Dzisiaj krótko
Muszę zapoznać się z Normalsami. Wciąz słyszę różne pochlebne oceny o tym zespole.
Jak zwykle ciesze się z wysokich pozycji i liczebności Happysadów.
Szkoda, że Metallica spada. Myślałem, że to będzie numer 1 na kilka(naście) tygoodni Icon_wink2 A ostatni tydzień to wypadek przy pracy. Po za tym NRM coraz bliżej top 10 Icon_smile2
A Sex Pistols nie był nigdy moim faworytem, tak jak i ta piosenka, aczkolwiek nie jest ona by najmniej koszmarkiem.
O, już Mohammed rafi spadł...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.12.2007 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ooo.. "Saw Something" już na liście. Całkiem szybko, ale o ile dobrze kojarzę, ty nie przejmujesz się terminami wydania singli.

Ku3a może spać nie może, albo... może przeniósł się do innej strefy czasowej. 3 w nocy w Polsce to u mnie 10 rano. Ale już za kilka dni będę musiał się przestawić..
11.12.2007 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
top2 rewelacyjny!!!
A z całego top10 tak naprawdę nieprzekonuje mnie jedynie pozycja nr 10. Ale może korzystam z Twojej podpowiedzi i zajrzę na ich stronę
cały czas zaskakuje mnie w sumie średnia forma DDWD Icon_eek2 Po takich zapowiedziach myślałem że będą na 1 kilka tygodni. A w tej chwili u mnie są wyżej (6) niż u Ciebie. Icon_wink2

szkoda mi też spadającch NMA...

EDITORS... Icon_frown

A wpłytach NIEBÓL Icon_lol Icon_lol Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.12.2007 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
tadzio3 napisał(a):O, już Mohammed rafi spadł...
nie przestal sie podobac. Po prostu te 3 nowosci MUSIALY wejsc i ktos niestety musial wypasc. Padlo m.in. na niego. I tak mialo byc wiecej nowosci, ale juz naprawde nie mial kto sie wysmyknac.
1981 napisał(a):Całkiem szybko, ale o ile dobrze kojarzę, ty nie przejmujesz się terminami wydania singli.
w najmniejszym stopniu nie Icon_cool2
za to przejmuje sie tym co mi sie bardzo podoba Icon_mrgreen
1981 napisał(a):Ku3a może spać nie może, albo... może przeniósł się do innej strefy czasowej.
albo przygotowuje forme na zlot Icon_wink2 Icon_lol
Yacy napisał(a):cały czas zaskakuje mnie w sumie średnia forma DDWD Icon_eek2 Po takich zapowiedziach myślałem że będą na 1 kilka tygodni.
na razie doszli do drugiego. Teraz jakby chwilowy kryzys, ale bardzo bym chcial, zeby bylo jeszcze lepiej. Kryzys, ale forma i tak ogromnie wysoka, bo teraz byc w dziesiatce to naprawde cos. Kazda piosenka z dziesiatki prezentuje forme, ktora powinna dawac miejsce przynajmniej w piatce...
Yacy napisał(a):A wpłytach NIEBÓL Icon_lol Icon_lol Icon_lol
no co ja poradze Icon_biggrin3
11.12.2007 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Nowości takie sobie. Normalsi to tak trochę Mi Perfect przypominają po jednym przesłuchaniu tego kawałka. Icon_razz2
ku3a napisał(a):30. 23. 27. Map Of The Problematique - Muse
U mnie też długo był.
11.12.2007 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Zmiana lidera jak najbardziej na plus Icon_smile Najwyższej nowości jeszcze nie znam, ale sądząc po paru ich innych kawałkach które słyszałem, jest szansa że mi się spodoba Icon_wink2 Natomiast na pewno podobają mi się awanse na 14 i 18 Icon_smile2 A Dredg i COC chyba dość szybko zakończą karierę...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
11.12.2007 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Chociaż numeru 1 nie znam to dla mnie twoja lista jest bardzo interesująca. Dzięki twojej liście odkryłem kilka fajnych kawałków, mam nadzieję, że Twój numer 1 będzie kolejną taką piosenką. Saw Something - Dave Gahan - czy to jest nowy singiel :?:
16.12.2007 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
 
gabram napisał(a):Saw Something - Dave Gahan - czy to jest nowy singiel :?:
mogę odpowiedzieć? Icon_smile2
Premiera w poniedziałek 14 stycznia 2008r.
od niedawna można tez oglądać teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=NxTNsc3U53c
Icon_smile2
16.12.2007 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Bardzo cieszą mnie sukcesy Normalsów i Totentanz. Ci drudzy u mnie już w tym tygodniu debiutują na liście płyt i na liście utworów.
Szkoda, że Dredg i COC już spadają, ale cieszę się, że Ci podeszły do gustu. Nie wymagam od staroci, żeby sobie dobrze radziły, szczególnie że sam żadnych nie wpuszczam na swoją listę Icon_wink2
"Nie ma mowy" to jeden z moich ulubionych utworów z płyty Normalsów. Będę kibicował.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.12.2007 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Lilian napisał(a):od niedawna można tez oglądać teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=NxTNsc3U53c Icon_smile2
a dzieki, klipu jeszcze nie widzialem Icon_smile2
17.12.2007 04:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości