Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aqua - Aquarius
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
Aqua - Aquarius
[center][Obrazek: aquaaquarius.png]

21.03.00

Trochę z premedytacją, ale Topłyta i tak upadła, a to moja ulubiona płyta z czasów dzieciństwa i mam sentyment do kilku kawałków. Może ktoś się skusi i zagłosuje Icon_smile To nadal eurodance, ale jak na ten gatunek aranżacje są bardzo udane i obrazowe; jak to określono ładnie w recenzji na Allmusic "Aquarius will not change anybody's mind about Aqua or Europop, but it stands as a high-water mark for the genre." Zapraszam do typowania! Icon_biggrin3

1. "Cartoon Heroes"
2. "Around the World"
3. "Freaky Friday"
4. "We Belong to the Sea"
5. "An Apple a Day"
6. "Halloween"
7. "Good Guys"
8. "Back From Mars"
9. "Aquarius"
10. "Cuba Libre"
11. "Bumble Bees"
12. "Goodbye to the Circus"

Głosujemy do 12 czerwca.[/center]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #2
 
01. We Belong to the Sea
02. Around the World
03. Aquarius
04. Cartoon Heroes
05. Goodbye to the Circus
06. Halloween
07. Good Guys
08. Cuba Libre
09. Freaky Friday
10. An Apple a Day
11. Bumble Bees
12. Back From Mars
29.05.2010 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
"Back From Mars" na końcu? Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #4
 
Nie przepadam za tym utworem Icon_smile2
29.05.2010 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
Dobrze, że już porzuciłem Topłytę ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.05.2010 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
No wiesz? Jest fajna zabawa, słuchaj i typuj koniecznie! Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
1. "Cartoon Heroes"
2. "Back From Mars"
3. "Around the World"
4. "Good Guys"
5. "An Apple a Day"
6. "Halloween"
7. "Goodbye to the Circus"
8. "We Belong to the Sea"
9. "Cuba Libre"
10. "Aquarius"
11. "Bumble Bees"
12. "Freaky Friday"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
Fajna zabawa? Fajna zabawa?! Głosują 2-3 osoby przeważnie. Nawet nie chce mi się poznawać płyty. Nawet nie chce mi się swojej podliczyć. Na początku była porządna ilość osób i wtedy była fajna zabawa.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.05.2010 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Tym razem będzie inaczej, ale musisz zagłosować Icon_razz
Ostatnio też Stana zignorowałeś Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
Zignorowałem, a dlaczego widzisz powyżej^
Już bez tej smutnej emotki, pewnie tylko bym Ci zepsuł ustawienie swoim typem Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.05.2010 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Nie, nieważne, zatypuj Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
 
Co nieważne?
Może nabiorę chęci za kilka dni, ale nie obiecuję.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.05.2010 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Fakt, sami nie pociągniemy tej zabawi. Szkoda, że inni olewają Topłytę. Dwa tygodnie na poznanie jednej pozycji to chyba wystarczająco długo. Poza tym to nie przymus, tylko zabawa i jakiś rodzaj edukacji. Rozumiem, że nie każdy chce wszystkiego słuchać, ale nie sądzę, byśmy sadzili jakieś ekstremalne pozycje. Dziwne też jest to, że inni nawet swoich płyt nie chcą zgłaszać. Mamy w końcu tylu aktywnych userów, którzy spokojnie mogliby dołączyć. Dziwię się, że niektórzy nigdy nawet tu nie byli (również w początkach zabawy).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.05.2010 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Ja właśnie też! To jest jakiś paskudny fenomen, czemu na początku się kręciło, a później nagle wszystko padło w jednej chwili. Ale nawet jak się kręciło to faktycznie niektórych w Topłycie nigdy nie było, a jeśli już to tylko, żeby wtrącić się do jakiegoś konfliktu, których kilka tutaj było na początku Icon_razz
To przykre faktycznie. Ale teraz zgłosiłem populistyczną pozycję i zobaczymy co się stanie Icon_razz
Nie chciałem się posuwać do Lao Che czy Strachów na Lachy, ale chyba będę musiał Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #15
 
O! Ostatnią płytę Lao Che bardzo chętnie bym potypował, może sam zgłoszę, jak odzyskam wiarę w Topłytę Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.05.2010 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Ja nie biorę udziału w Topłytach z prostego powodu: wiele tych wynalazków pierwszy raz widzę na oczy...więc tym bardziej nie mam czasu przesłuchiwać wszystkiego od podstaw. Wolę głosować na coś, co np. znam, a słuchając ew. coś sobie uzupełnić. Też bym możliwe, że na Lao Che i Strachy zagłosował.
29.05.2010 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #17
 
Paweł napisał(a):Wolę głosować na coś, co np. znam, a słuchając ew. coś sobie uzupełnić.
A głosowałeś już na coś? Bo nie pamiętam.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.05.2010 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Paweł napisał(a):wiele tych wynalazków pierwszy raz widzę na oczy...więc tym bardziej nie mam czasu przesłuchiwać wszystkiego od podstaw
W sumie takie coś jest najfajniejsze. Głosować na kompletnie nieznane rzeczy rekomendowane przez innych. W tym zawiera się sens tej zabawy.

Gdyby nagle Topłyta ożyła na potrzeby Strachów czy Lao, a potem znów umarła, to byłoby naprawdę przykre, bo oznaczałoby, że trzeba zarzucać tutaj tylko takimi masowymi (w naszych kręgach) projektami, bo po prostu innym nie chce się wychylić nosa ze swojego podwórka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.05.2010 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #19
 
Ale przecież tak właśnie jest, nie ma co się oszukiwać Icon_smile2 Nie wszyscy są muzycznymi poszukiwaczami Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.05.2010 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):W sumie takie coś jest najfajniejsze. Głosować na kompletnie nieznane rzeczy rekomendowane przez innych. W tym zawiera się sens tej zabawy.
Tak, tylko że ja np. czasem nie mam nawet czasu, żeby przeczytać krótki opis tej płyty jaki w tych tematach się pojawia a co dopiero... dlatego po prostu nie mieszam się w to. Nie każdy jest takim szaleńcem muzycznym jak Ty...
30.05.2010 09:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości