Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 182 (29.05.10)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Ja mam wydanie ''normalne'' bez tego ''Cottonfields''. Chyba go w ogóle nigdzie nie ma.
A opis ''Surf's Up'' wcale mnie nie przeraża, wręcz przeciwnie Icon_wink Lubię takie ponure klimaty, o ile ponury nie oznacza w przypadku BB snucia miłosnych ballad Icon_wink Zresztą nawet mając takie wyjątki nie mógłbym odmówić sobie grania muzyki od tego zespołu właśnie latem.

A swoją drogą to jak u ciebie nierówna płyta dostaje 4, to coś z jej nierównością musi być nie tak Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.05.2010 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
 

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.05.2010 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
Re: DLP - Notowanie 182 (29.05.10)
saferłel napisał(a):Obrazek


AP. PP. LT.


01. 02. 07. Blur - Fool's Day
02. NE. 01. Arcade Fire - The Suburbs
03. 01. 05. The National - Afraid Of Everyone
04. 03. 05. Gorillaz - Plastic Beach
05. 15. 02. Menomena - Five Little Rooms


pawel kocham cie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 5 fantastycznych trackow (tylko ze ja bym wolal ten 2 numer AF ale ten co jest i tak nie jest zly Icon_biggrin)
30.05.2010 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Cieszy mnie Morcheeba, Katie Melua i Alice In Chains w tym zestawie. Lista utworów jak zwykle jest tak oryginalna, że napewno z większościa nieznanych utworów nie zapoznam się z braku czasu

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.05.2010 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #25
 
Blur wiadomo - zobacz na którym u mnie? , a to co drugim tez się odsłuchuje...tak, że kto wie. Z prezentowej przesyłki zapewne coś się u mnie pojawi. Jeszcze raz dzięki.
31.05.2010 12:29 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
emigrant napisał(a):Blur wiadomo
No właśnie nie wiadomo (czyt. wstęp), ale pogodziłem się z tym, że od początku byli numerem jeden, no cóż Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.05.2010 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
no i jest Blur na pierwszym Icon_smile2.
saferłel napisał(a):a patrząc na całą tę historię stwierdzam, że tytułowym głupcem zostałem ja Icon_wink
hehe. lubię jak ktoś ma dystans do siebie. plusik Icon_smile2.

wreszcie jakaś normalna ludzka sytuacja i jednocześnie wchodzą 2 utwory jednego wykonawcy Icon_mrgreen . oby częściej. ciekawe czy po takim debiucie AF będzie w stanie długo się utrzymywać w czołówce, bo przecież zwykle w takich sytuacjach jak coś piorunująco szybko się spodobało, to i szybko traci, zobaczymy.
fajnie, że Lao się w miarę utrzymuje w tych dolnych rejonach, a nie od razu wylatuje z hukiem.
szkoda, że dziś nie będzie NSM. a to se przynajmniej jakiś film obejrzę Icon_wink2.
02.06.2010 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):wreszcie jakaś normalna ludzka sytuacja i jednocześnie wchodzą 2 utwory jednego wykonawcy
Heh, bo to podwójna strona A, singiel zwiastujący. To trochę nietypowa sytuacja. Oba utwory są świetne, więc je wpuściłem jako zapowiedzi płyty, na którą i tak trochę jeszcze poczekamy. Dlatego to wszystko tak się ułożyło. Nie uważam by normalnym czy nienormalnym było wpuszczanie jednego/dwóch/trzech kawałków na listę. Każdy robi tak jak lubi i jak mu się przede wszystkim podoba.

ku3a napisał(a):oby częściej.
Pisałem już na jakiej zasadzie wracam do płyt i wybieram swoje single. Nie mam potrzeby wrzucania od razu całej płyty, a ponieważ potrafię w miarę szybko uporać się z materiał, to kolejne powroty do danej płyty skutkują pojedynczymi przedstawicielami. Kto najmocniejszy ten wygrywa. Muzyki jest wystarczająco dużo, poziom jest wysoki, nikt nie ma monopolu - i to jest fajne Icon_smile2

ku3a napisał(a):ciekawe czy po takim debiucie AF będzie w stanie długo się utrzymywać w czołówce, bo przecież zwykle w takich sytuacjach jak coś piorunująco szybko się spodobało, to i szybko traci, zobaczymy.
Zwykle utwory debiutujące w top 3 nie kończą u mnie najlepiej, to fakt Icon_wink Są wyjątki jak np. ostatni singiel PSB, ale często zauważam to samo co ty. Problem w tym, że tak jak wspomniałem już wyżej u mnie odsłuchiwanie muzyki jest niezwykle dynamiczne, zawsze jest coś pod ręką. Różne style, nurty, artyści....Nie jestem typem gościa, co może bezboleśnie przesłuchać swój ukochany kawałek 30 razy z rzędu, kolejnego dnia wyrobić 100% normy, a nazajutrz następne 200 (tutaj oczywiście od razu przychodzi mi na myśl Jacek i ''One Caress'' Icon_biggrin). Poczułbym się w takiej sytuacji autentycznie zmęczony. Tak bliski kontakt zabiłby piosenkę.....a ''The Suburbs'' ma już limity odsłuchów na 4 tygodnie do przodu. Chyba w tym tkwi tajemnica ''sukcesu'' debiutów w top 3 i murowanych pewniaków Icon_wink

ku3a napisał(a):Lao się w miarę utrzymuje w tych dolnych rejonach, a nie od razu wylatuje z hukiem
Lao trzyma, już nie na najwyższym poziomie, bo ciągle te świeżynki nie dają im odetchnąć, ale jednak Icon_smile Taki ''Czas'' to znakomity singiel. Zawsze jak słucham, to powtarzam sobie, że i tym razem nie pozwolę mu opuścić listy. Chciałbym, żeby poszedł w górę, ale to niestety niemożliwe Icon_sad Tak to już jest. Masz 10 świetnych kawałków na identycznym poziomie, więc co ma iść do góry, co ma stać? Pewnie podświadomie skłaniam się ku tym nowościom, z którymi w danym momencie jest najlepszy kontakt i dlatego starsze hity lecą w dół...ale powoli Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2010 06:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #29
 
beach boys?? hmmm a myslałem że mas bdb gustIcon_sad
05.06.2010 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Już nie mam Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.06.2010 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
Marek napisał(a):beach boys?? hmmm a myslałem że mas bdb gustIcon_sad
A ja nigdy nie miałem złudzeń, że nie masz pojęcia o muzyce. I proszę - okazuje się, że miałem rację! Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.06.2010 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #32
 
.......
05.06.2010 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości