Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /28.05.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /28.05.10r./
Ja obchodzę takie małe święto listowe dziś... Bo dokładnie dzisiaj mija 129 notowań mojej listy! Icon_mrgreen Dlaczego ja o tym święcie wspominam. Otóż dzisiaj mała zmiana jest jeśli chodzi o moją listę i tak sobie pomyślałem, że do wprowadzania zmian nie trzeba szczególnych momentów...moja prywatna lista i stwierdziłem, ze to czas na małą zmianę. Wiele osób się dziwiło, dlaczego niezałapane piosenki już nie przechodziły do propozycji do następnego notowania. Otóż od dziś funkcjonuje nowa mini-lista a raczej taki spis piosenek pod nazwą POCZEKALNIA. O czym on informuje? Ano o utworach, które nie dostały się do tego notowania a były także w propozycjach. Miały po prostu mniej szczęścia. Ktoś by spytał, czym się różni to od Niezałapanych. Otóż do tej pory po każdym notowaniu zerowałem listę propozycji i od nowa wpisywałem przez cały tydzień utwory do najbliższego notowania. Teraz poczekalnia będzie stała, tzn. nie będę zerował, tylko od czasu do czasu usuwał z niej utwory, które mi się np. znudzą. Czyli zwykła poczekalnia, przy czym utwory, które dziś się np. nie załapały dzięki temu będą miały szansę na wejście za tydzień, gdyż kwalifikują się automatycznie do propozycji za tydzień (chyba, że je wyrzucę bo mi się nagle znudzą np. ). Myślałem nad tym, by ta poczekalnia to były miejsca 21 - 30 np. czy coś takiego, ale stwierdziłem, że na razie przynajmniej niech będzie taka wersja. Utworów w poczekalni mało, ale ona będzie się sukcesywnie rozrastać.

A co na liście? Wiele ruchów spodziewanych. Gratuluję Robbiemu objęcia prowadzenia, jednak Donkeyboy dzielnie czuwa na srebrzystym fotelu. Myślę, że to notowanie jest zdecydowanie dla Saferłela... patrzę w tym momencie na dwie ostatnie nowości... no a może Saferłel lubi też trzecią? Icon_smile2

A... we wtorek zdaję egzamin teoretyczny z prawa jazdy. Trzymajcie kciuki. Icon_smile2

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 02. 04. Robbie Williams - Morning Sun
02. 01. 10. Donkeyboy - Ambitions
03. 03. 11. Muniek - Święty
04. 04. 14. Strachy Na Lachy - Radio Dalmacija

05. 08. 08. Train - Hey, Soul Sister
06. 10. 03. Robert Gawliński - Kalejdoskop Bardo
07. 05. 11. Muchy - Notoryczni Debiutanci
08. 06. 13. Timbaland & Katy Perry - If We Ever Meet Again
09. 08. 36. Trail - Prism

10. 12. 02. Macy Gray - Beauty In The World

11. 09. 06. Urszula - Każdy Z Nas
12. 16. 02. Czesław Śpiewa - W Sam Raz
13. 20. 05. Jason Derulo - Watcha Say
14. 11. 09. Ania Dąbrowska - Suicide Is Painless
15. 17. 03. Czesław Śpiewa - Kiedy Tatuś Sypiał Z Mamą
16. NE. 01. Shakira - Gypsy
17. 15. 07. Inna - Amazing
18. NE. 01. Blur - Fool's Day
19. 14. 14. Strachy Na Lachy - Ostatki - Nie Widzisz Stawki
20. NE. 01. Goldfrapp - Alive


WYPADLI:
Black Eyed Peas - Rock That Body
Aura Dione - I Will Love You Monday
Lao Che - Zima Stulecia


POCZEKALNIA:
Alanis Morissette - I Remain
U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Live U2360 Remix)
The Gossip - Heavy Cross
Agnieszka Chylińska - Wybaczam Ci
Wildboyz & Ameerah - The Sound Of Missing You
28.05.2010 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Oczywiście, że lubię wspomniane nowości ;] Bardzo ładnie się teraz prezentują wkomponowane w listę. Lider ok, ale chyba poprzedni podobał mi się nieco bardziej. Macy Grey jeszcze nie słuchałem, ale wątpię by przebiła Janelle w kategorii r'n'b i tym podobne. Swoją drogą mógłbyś właśnie posłuchać nagrać od J.Monae. Konrad promuje na swojej liście, ale nie za dobrze to na razie idzie. A warto!
Trzymam kciuki za prawo jazdy. Rozumiem, że w Warszawie to jest dosyć potrzebna sprawa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.05.2010 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Robbie na pierwszym! Icon_biggrin3
póki tej poczekalni nie liczysz, to ta zmiana jest mało ważna Icon_wink2.
28.05.2010 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
Paweł napisał(a):01. 02. 04. Robbie Williams - Morning Sun
02. 01. 10. Donkeyboy - Ambitions
nawet mnie spadek Donkeyboy z pierwszego nie martwi Icon_wink2 fajnie, że Robbie na czele Icon_wink2
Paweł napisał(a):13. 20. 05. Jason Derulo - Watcha Say
In My Head chyba trochę lepsze...
Paweł napisał(a):18. NE. 01. Blur - Fool's Day
najlepsza nowość w tym tygodniu Icon_wink2 Shakira niezła, ale jednak to nie to co kiedyś
jeszcze 16 tygodni i będzie roczek Trail Icon_razz
fajnie, że pojawia się poczekalnia, ale mógłbyś wyzerować Wildboyz Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):A... we wtorek zdaję egzamin teoretyczny z prawa jazdy. Trzymajcie kciuki. Icon_smile2
będę trzymał Icon_wink2 ja już mam to za sobą - nie jest tak źle Icon_biggrin3
28.05.2010 03:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Swoją drogą mógłbyś właśnie posłuchać nagrać od J.Monae.
Hm... mógłbym, ale jakoś mi się nie śpieszy bo nie wiem kto to taki nawet. Icon_wink2
Cytat:Trzymam kciuki za prawo jazdy. Rozumiem, że w Warszawie to jest dosyć potrzebna sprawa.
Nie sądzę, w Warszawie jest bardzo dobrze rozbudowana komunikacja miejska. Icon_wink2 Ale jednak prawko wypada mieć. Icon_razz Głównie, żeby się poruszać poza Warszawę.
Cytat:fajnie, że pojawia się poczekalnia, ale mógłbyś wyzerować Wildboyz Icon_mrgreen
Oni tak tylko na chwilę. Icon_wink2
michal91d napisał(a):będę trzymał Icon_wink2 ja już mam to za sobą - nie jest tak źle Icon_biggrin3
Mam nadzieję.
29.05.2010 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Z pierwszej dziesiątki najbardziej podoba mi się Train, a z drugiej Blur.
A z poczekalni chyba nic.... ups!
29.05.2010 02:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Top 2 świetne!
Nowości też! Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
29.05.2010 09:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 076
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Wolałem Donkeyboy na 1-szym

plus za Blur, Goldfrapp, Train i Gawlińskiego.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.05.2010 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości