Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEY-RE-MURPED
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
HEY-RE-MURPED
28 maja ukaże się w sprzedaży płyta "RE-MURPED" - album, zawierający zremiksowane wersje piosenek zespołu Hey z krążka "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!".
Grupa Hey zdecydowała się oddać swoje nagrania w ręce znanych na polskiej scenie didżejów i producentów, którzy na nowo je zintepretowali. Remiksów z płyty "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" podjęli się m.in. Andrzej Smolik, Rawski, Plastic oraz Bueno Bros.

"To zaskakująca propozycja zarówno dla fanów Heya, jak i miłośników muzyki elektronicznej i klubowej" - zapowiada wydawca materiału, wytwórnia QL Music.


ja sie ciesze i kupuje na 100%
19.05.2010 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
W przypadku ten płyty to akurat ma sens.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2010 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
Ciekawe. Nie wiem jak to wyszło, ale ciekawe. CHoć dość zaskakujące, bo zapowiadali że szybko chcą wydać jakąś minipłytkę z dużą ilością gitar, dla odskoku od MURP.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.05.2010 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
Właśnie też liczyłem na zapowiadaną epkę z nowymi utworami.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.05.2010 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
Odrobina więcej info:

Cytat:Piosenki z płyty "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" zostały zremiksowane przez kilku polskich artystów - wśród nich są między innymi: Fox, Loco Star, Mosqitoo, Plastic, Smolik. Swoje remiksy zrobili również Paweł Krawczyk i Marcin Bors, którzy mieli znaczący wpływ na kształt oryginalnego wydawnictwa. Album "Re-Murped" trafi do sprzedaży w najbliższych dniach, a złożą się na niego dwie płyty z 18 remiksami.
okładka:
[Obrazek: 27520_145471008106_400_s.jpg]

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.05.2010 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
Miszon napisał(a):Odrobina więcej info:

Cytat:Piosenki z płyty "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" zostały zremiksowane przez kilku polskich artystów - wśród nich są między innymi: Fox, Loco Star, Mosqitoo, Plastic, Smolik. Swoje remiksy zrobili również Paweł Krawczyk i Marcin Bors, którzy mieli znaczący wpływ na kształt oryginalnego wydawnictwa. Album "Re-Murped" trafi do sprzedaży w najbliższych dniach, a złożą się na niego dwie płyty z 18 remiksami.
okładka:
Obrazek

i bedzie remix pawla ? oł yes!!! wydaje mi sie ze z tej epki zrezygnowali i bedzie plyta z remixami.w to mi graj. na heyu/nosie sie nigdy nie zawiodlem. a w ogole to marzy mi sie solo pawel krawczyk-cholernie mi sie podoba jego numer na skladance sissy records
20.05.2010 04:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Hmmm... ciekawy projekt. Nie jestem fanem ostatniej płyty Hey, ale to chętnie przesłucham Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.05.2010 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
a to opis plyty ze strony hey.pl

Piosenki z płyty "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" zostały zremiksowane przez kilku polskich artystów - wśród nich są między innymi: Fox, Loco Star, Mosqitoo, Plastic, Smolik. Swoje remiksy zrobili również Paweł Krawczyk i Marcin Bors, którzy mieli znaczący wpływ na kształt oryginalnego wydawnictwa. Album "Re-Murped" trafi do sprzedaży w najbliższych dniach, a złożą się na niego dwie płyty z 18 remiksami.

ihaaaaaaaaa. 18 piosenek 2 plyty Icon_biggrin

http://soundcloud.com/buenobros/roxy-fm-...ny-i-pabla

do posluchania 1 z remixow

D. 1
VANITAS – BUENO BROS
PIERSI ĆWIERĆ - GITBIT PAPILOT
CHIŃSKI URZĘDNIK – BUENO BROS
MIŁOŚĆ! UWAGA! RATUNKU! POMOCY! - SMOLIK
STYGNĘ - BUENO BROS
BOJĘ SIĘ â€“ LOCO STAR
KTO TAM? KTO JEST W ŚRODKU - BUENO BROS
NIE WIĘCEJ - RAWSKI

CD. 2
VANITAS - MOSQITOO
PIERSI ĆWIERĆ - FOX
MIŁOŚĆ! UWAGA! RATUNKU! POMOCY! – AGIM DZELJILJI
NIE WIĘCEJ – PABLO KRAWCZYK
MIŁOŚĆ! UWAGA! RATUNKU! POMOCY! - PLASTIC
STYGNĘ â€“ PABLO KRAWCZYK
BOJĘ SIĘ â€“ BUENO BROS
KTO TAM? KTO JEST W ŚRODKU – BOYA CHILE
NIE WIĘCEJ - GIENIA
FAZA DELTA – MARCIN BORS

ihaaaaaaaaa.kurde marzyl mi sie vanitas z tym rockowym lomotem koncertowym a chyba nie bedzie go tu. buu. no nic. tak czy siak remix vantias panow bueno bors jest mily.taki ambient/chilout-kupuje Icon_biggrin
21.05.2010 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
 
bugman napisał(a):a to opis plyty ze strony hey.pl
Spójrz 3 posty wyżej Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.05.2010 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #10
 
Remix MURP:

Icon_arrow http://www.plejada.pl/4,33693,news,1,1,p...tykul.html

średnio mi się podoba.
24.05.2010 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
 
A to ja teraz dopiero się zorientowałem, co to za dziwną muzę grali cicho po koncercie w Stodole (w sobotę też). To był jeden z tych mixów.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.05.2010 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Kilka niezłych dźwięków, ale jednak remix ''Vanitas'' lepszy (bo i sam kawałek ciekawszy). Polacy jednak mają dosyć małą wyobraźnie w tej dziedzinie sztuki tj. w remiksowanie, pracy za konsoletą itd.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.05.2010 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
http://muzyka.interia.pl/alternatywa/new...ey,1482808

http://www.plejada.pl/4,33693,news,1,1,p...tykul.html

plejada-remix MURP (remx PLASTIC)
interia-stygne (remix PABLO KRAWCZYKA)
24.05.2010 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
To prawda, ja rzadko lubię polskie remixy Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.05.2010 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #15
 
aaktt napisał(a):To prawda, ja rzadko lubię polskie remixy Icon_sad

a ile w ogole ich mozna uslyszec ? z 2 na krzyz ?
24.05.2010 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
Odnosiłem się do tego:
saferłel napisał(a):Polacy jednak mają dosyć małą wyobraźnie w tej dziedzinie sztuki tj. w remiksowanie, pracy za konsoletą itd.
Powinienem był zacytować Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.05.2010 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #17
 
znam juz 4 remixy. wszystkie dobre Icon_biggrin
25.05.2010 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości