Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 1000 notowań
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #21
 
to z listą babć mnie rozwaliło Icon_mrgreen a i żeby odczytać coś z pierwszego notowania musiałem się namęczyć chwilę Icon_razz i w ogóle mi się podoba cała ta historia z listą.
i w ogóle ja pierwszą listę napisałem 18 marca Icon_biggrin3

w pierwszych odsłonach podsumowania dostrzegam wiele znajomych utworów Icon_wink2
18.05.2010 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
Naprawdę ciekawe historie z Twoim początkiem z układniem prywatnej listy Icon_smile
Jaką drogę musiałeś przejść, żeby w końcu móc tu nam zaprezentować to podsumowanie 19 lat .
Z pierwszej odsłony mój ulubiony przebój Alanis - "Hands Clean", Bon Jovi i "Feel", czyli moje początki z muzyką Icon_smile2
ku3a napisał(a):172. 88. 1x1. Makumba - Big Cyc (279)
U mnie w podstawówce każda klasa musiała wybrać jakiś utwór i zrobić coś w stylu "Mini-Playback" plus jakaś scenka. Nam wypadło to Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):164. 90. 1x1. The Shoop Shoop Song (It's In His Kiss) - Cher (16)
jest Cher wow Icon_mrgreen i w dodatku w najlepszym możliwym kawałku
Poza tym Placebo i Outkast - wiadomo hiciory Icon_cool2
18.05.2010 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
no to czas coś popisać Icon_smile2
zacząleś prezentację od nr 1? Icon_mrgreen chodzi mi oczywiście o wstęp. Klasyfikacja Babć - super!

ku3a napisał(a):No a kasety, wiadomo - Takt był najlepszy
ale np. Elbo były najdłuższe Icon_wink2 To tak jak potem z ruskimi CD, dodawali do zawartości płyty "bonusy" Icon_razz

198. 80. 2. Your Latest Trick - Dire Straits (1)
załapali się !!! Icon_smile2

Depesze tak pewnie do końca, z przerwami ale do KOŃCA Icon_wink2

saferłel napisał(a):Przy ''Goldeneye'' zawsze żałowałem, że nagrała ten utwór tak nielubiana przeze mnie wokalistka
a ja nie rozumiałem jak TAKA wokalistka mogła nagrać utwór do Bonda... Ale ja niestety nie jestem fanem JB. I motywów przewodnich. Chyba tylko Duran Duran i Sheryl mi się podobali.

A w kolejnej odsłonie świetne m.in. Roxette! do dziś bardzo lubię! i jedno z nowszych - Stone Sour . Jak to się stało, że to nie był u mnie hit? Nie mam pojęcia! BARDZO lubię Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.05.2010 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #24
 
ku3a napisał(a):198. 80. 2. Your Latest Trick - Dire Straits (1)
194. 81. 1x5. It's No Good - Depeche Mode (320)
176. 86. 1x1. Budzikom śmierć - Robert Chojnacki i ... (250)
172. 88. 1x1. Makumba - Big Cyc (279)

187. 83. 2. Mimo wszystko - Hey (765)
185. 84. 1x3. Feel - Robbie Williams (612)
181. 85. 2. Trudno tak - Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz (699)
176. 86. 1x1. Battle For The Sun - Placebo (941)
172. 88. 1x3. Dream On - Depeche Mode (526)

Pierwsze cztery piosenki nie miały szans sie załapać na moja listę, pozostałe doszły do 1 miejsca.
Duży plus za Roxette (wiadomo lata 90') Icon_smile2 i mały minusik za Outkast Icon_wink2

.
18.05.2010 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #25
 
ku3a napisał(a):194. 81. 1x5. It's No Good - Depeche Mode (320)
191. 82. 1x3. How Do You Do - Roxette (79)
181. 85. 1x2. Rhythm Is A Dancer - Snap (82)
181. 85. 1x2. Goldeneye - Tina Turner (248)

To miałem i u siebie.
Szczególnie duży plus za Roxette... no cóż to jeden z moich ulubionych zespołów i to bez względu na upływ czasu. Mam nadzieję, że masz więcej ich utworów w tym zestawieniu.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
18.05.2010 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
Szampan pyszny! <564> no to zdrowie listy ku3y!!! Oby trwała! Kolejnych tysięcy notowań!!! Icon_biggrin3

Musze przyznać, ze wchodziłam tu od paru dni z oczekiwaniem Icon_smile2 Świetne wspomnienia! czytając czuje samą przyjemność wyobrażając sobie ku3ę wtedy Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Właśnie sobie przypomniałem, że ja już od małego musiałem mieć nie po kolei w głowie pod tym względem, ponieważ jakoś grubo przed tym jak osiągnąłem szacowny dwucyfrowy wiek ustawiałem w kolejności swoje... babcie Icon_mrgreen . Dwie babcie plus jedna prabababcia, więc walka już była bardziej zacięta niż w przypadku tylko dwóch zawodniczek Icon_wink2 . I co jakiś czas się zastanawiałem która babcia ostatnio jak zapunktowała i jak to się ma do pozostałych Icon_razz
niezłe Icon_smile2 Icon_wink2 gdyby słowo "babcia" zamienić na "piosenka" to już jak na liście Kuby Icon_smile2
A jak babcie punktowały? zależało od tego jakie cukierki dostałeś? Icon_biggrin3

NKOTB było na Twojej liście? [pierwsze notowanie] Troszkę się zaskoczyłam ale wcale nie negatywnie. Ja też kiedyś za nimi szalałam Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):no i nauczyłem się ładniej pisać Icon_mrgreen
no, nie było tak źle. ja tam rozczytuję bez problemu Icon_wink2
chociaż teraz już pismo chyba sie wyrobiło Icon_smile2

ku3a napisał(a):No a kasety, wiadomo - Takt był najlepszy Icon_mrgreen .
to też pamiętam Icon_biggrin3 . Od nich zaczęło sie moje zainteresowanie muzyką.
Chyba nawet mam jeszcze takie Icon_mrgreen

Kuba, a jak nagrywałeś kawałki z Listy, to zapowiedzi Niedźwiedzia wycinałeś?

ku3a napisał(a):Przez ten czas mieszkałem na stałe w trzech różnych miejscach.
w tym samym mieście?

a ja czekam na "Martyra" Icon_mrgreen No i może na "I Feel You" Icon_mrgreen
to tak na szybko.
a jutro może pokomentuję więcej.
Fajnie jest! Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
19.05.2010 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):musiałem mieć nie po kolei w głowie pod tym względem, ponieważ jakoś grubo przed tym jak osiągnąłem szacowny dwucyfrowy wiek ustawiałem w kolejności swoje... babcie . Dwie babcie plus jedna prabababcia, więc walka już była bardziej zacięta niż w przypadku tylko dwóch zawodniczek . I co jakiś czas się zastanawiałem która babcia ostatnio jak zapunktowała i jak to się ma do pozostałych
Jak już się zwierzamy w tych kwestiach to i ja miałem taką manię we wczesnym dzieciństwie. Ja ustawiałem w kolejności swoich członków rodziny (rodzice + troje rodzeństwa, więc było co ustawiać Icon_wink2 ), ale też rysowałem różne obrazki i potem z nich układałem co jakiś czas "listę przebojów", rysowałem nowe, inne wypadały. Zapewne z innymi rzeczami robiłem podobnie tylko już nie pamiętam. Dlatego też już bardzo wcześnie ustawiałem piosenki w zestawienia mając co najwyżej 8 lat, a rok później była już regularna cotygodniowa dwudziestka (bo od 1995 mam zachowane notowania, mimo, ze nie było ono pierwsze)Więc tez miałem niepokolei w głowie Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.05.2010 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):176. 86. 3. Stay - Shakespeare's Sister (56)
fajnie ze załapały się dziewczynki do podsumowania. I przez ten jeden poznany utwór kupiłem potem kasetę .tak bywało....cena ok 200 tysięcy złotych Icon_wink2 a z całego albumu chyba jeszcze jeden numer mi wpadł w ucho .
na początku było łatwiej załapać się do TOP 10 niż obecnie ? .
No i ciekaw jestem czy do Top 100 załapały się utwory których max pozycja na liście była niższa od miejsca 3.
Battle wysoko przyznam się . Systemy po raz pierwszy . tym razem z Hypnotize. Strzelam ze co najmniej 2 utwory powinny się w podsumowaniu z tego albumu jeszcze znaleźć. Icon_wink2
No i nie można wspomnieć o Normalsach . U mnie niestety nigdy nie zadebiutowały , a dziś doceniam ten utwór jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
19.05.2010 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):Jak widać trochę angielskiego już wtedy liznąłem, na tyle dużo, że pokusiłem się o napisanie ze słuchu tytułów, a na tyle mało, że były to próby niemal całkowicie nieudane
Twój angielski przyzwoity. U mnie przez wiele lat było zapisywanie ze słuchu tak jak sie po polsku pisze, dlatego po latach mialem problemy z rozszyfrowaniem niektórych tytułów, które nawet w ogóle zmieniały tytuł (tak jak z AC/DC, który zauważył ktoś jak publikowałem pierwsze zachowane notowanie Icon_wink2 ) A i z polskim nie zawsze było najlepiej Icon_lol
ku3a napisał(a):Nigdy nie było przerwy
U mnie niestety była, ale nie długa. I tez piłka nożna miała wpływ. Fascynacja ją w wieku od 12 lat przez chwile przykryła tę muzyczną. Ale w piłce a jakże - siedziałem i robiłęm różne statystyki, zestawienia. Icon_mrgreen Robiłem zestawienia najlepszych piłkarzy, meczy, miałem swój ranking reprezentacji europejskich z całkiem rozbudowaną (szczególnie pod koniec) zasadą przyznawania pkt. No i z klubowami też coś tworzyem
ku3a napisał(a):Na początku, właściwie to nawet przez kilkanaście lat, lista była robiona tylko dla samego siebie, tylko dla własnej przyjemności posiadania jej, robienia cotygodniowych zestawień
U mnie aż do momentu mycharts (a wcześniej z mojego bloga) w zasadzie nikomu nie pokazywałem swoich zestawień, bo chyba miałem poczucie, że nikogo to nie będzie interesowało. Teraz po latach to nawet nie jestem pewny, czy rodzeństwo, albo rodzice wiedzą, że jeszcze prowadzę te listę Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Gdybyście jednak byli ciekawi różnych rzeczy dotyczących mojej listy, to pytajcie śmiało
Wczoraj miałem w głowie mnóstwo pytań, dzisiaj mi się ulotniły, ale jak przypomnę to chętnie zapytam Icon_smile2
ku3a napisał(a):Przez kilka lat było tak, że co tydzień nagrywałem sobie LP3 na kasety.
Ja tez tak miałem. Nagrywałem te najbardziej ulubione (bo z innych musiałem rezygnować). Potem to odsłuchiwałem przez cały tydzień. Co jakiś czas, jak piosenka się znudziła to na to miejsce nagrywałem nową i nie raz było, że ucięło mi astępny kawałek, albo po zakończeniu było jeszcze kilka końcówek poprzednich kawałków. Jeszcze gdzieś mam te kasety. teraz tyllko szkoda, że tak usilnie kasowałem głowy redaktorów, ale kiedyś oszczędzało się miejsce na kasecie. Te niektóre już tak zżarte, że szum przykrywa dźwięk piosenki.
Bywało, że miałem tylko fragment utworu, bo na Lp3 nie trafiłem na całość i słuchałem wiele razy tylko tych kilkudziesięciu sekund i na tej podstawie piosenki wchodziły na listę.
Bywało, że nie tylko z Lp3 nagrywałem, ale z samej Trójki jak coś złapałem. Pamiętam ten wyścig z czasem by szybko dojść do magnetofonu ustawić w odpowiednim miejscu i nagrać chociaż minutkę.
Czasem byłem mocno zdesperowany jeżeli piosenka, któą bardzo polubiłem nie była na LP3, a nie miałem jak jej zdobyć, to nagrywałem na magnetofon np "30 ton" Icon_mrgreen używając mikrofonu - jakość koszmarna, ale było coś słychać Icon_wink2
O tyle byłem w trudnej sytuacji, że u mine w miejscowości praktycznie nie było możliwości kupienia żadnych kaset (oprócz jakiś biesiadnych albo disco polo), więc tylko Trójka i ogólnie radio to moje okno na świat, no i 30 ton, bo mtv to ja nigdy nie miałem.
A samiutkie początki to w ogóle była masakra. Jak miałem te 9 - 12 lat to nie miałem nawet swojego magnetofonu, to moja lista bazowała tylko i wyłącznie na mojej głowie, tzn to co zapamiętałem mogło trafić na listę - i tak przez kilka lat. Bywało, że piosenkę usłyszałem raz, czy dwa i potem w ogóle nie słyszałem (miesiącami, latami), ale na liście mogła długo pobyć jak ją pamiętałem Icon_razz
W sumie do dziś mam zasadę, że na moją listę moga wejśc tylko te piosenki, któer "mam w głowie".
Ech, ale to były czasy. Icon_smile2 To się rozpisałem, a nic o zestawieniu Twoim. To moze innym razem

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.05.2010 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):A z jakiej to okazji God Save The Queen tak póżno się na liście pojawiło?

też już teraz nie pamiętam z jakiej to okazji
To chyba chodziło o reedycję płyty Sex Pistols

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.05.2010 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 504
Dołączył: Aug 2008
Post: #31
 
ku3a napisał(a):musiała być przednia zabawa przez całe popołudnie!
No niektóre rzeczy zgadywali po paru sekundach, tym bardziej jak sam pamiętałem tylko refren z tytułem. Także w max. 2 godziny się wyrabiali Icon_wink2 . I to z rana było, przed obiadem, około 11-12.
ku3a napisał(a):a top wszech czasów?
A to miejsce pierwsze widzę codziennie obok siebie Icon_wink2 . To też była bardziej sportowa, a nie muzyczna klasyfikacja - czyli jakby taki wyścig kolarski, jak czasem ktoś się zakochał chwilowo w jakiejś dziewczynie, to była tzw. "ucieczka" z peletonu. Czyli to raczej nie top wszechczasów, a klasyfikacja generalna bym to nazwał Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
19.05.2010 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
moje odpowiedzi później, na razie dalsza część podsumowania Icon_smile2.

156. 93. 1x3. Rush Rush - Paula Abdul (21)
156. 93. 2. Let's Make A Night To Remember - Bryan Adams (285)
156. 93. 1x2. Forum internetowe - Kult (557)
156. 93. 2. Without Me - Eminem (591)
156. 93. 1x2. Take Me Out - Franz Ferdinand (685)
156. 93. 2. Kill Rock'N Roll - System Of A Down (769)
153. 94. 1x4. Dude (Looks Like A Lady) - Aerosmith (184)
153. 94. 1x3. The Kids Aren't Alright - The Offspring (412)
153. 94. 1x5. Surrender - Billy Talent (844)
147. 95. 1x3. My Heart Will Go On - Celine Dion (363)
147. 95. 2. Dammit, I Changed Again - The Offspring (506)
147. 95. 1x1. Natalia w Brooklynie - El Dupa (514)
147. 95. 2. Frantic - Metallica (640)
147. 95. 1x4. Spider's Web - Katie Melua (792)
147. 95. 1x5. Szklana góra - Strachy na Lachy (880)
144. 96. 1x1. Come With Me - Puff Daddy & Jimi Page (378)
144. 96. 1x1. Sweetest Thing - U2 (394)
144. 96. 1x4. Lost In Hollywood - System Of A Down (753)
142. 97. 1x3. Scatman's World - Scatman John (229)
142. 97. 1x4. Ona Movie - Sofa (958)
19.05.2010 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #33
 
Piękne wspomnienia Icon_smile2
Gdy zobaczyłem pogrubione "feel" to się trochę przelękłem, ale gdy zobaczyłem tego Robbiego to ulżyło mi Icon_smile2
Snap? to chyba techno?
Fajnie że pojawiają sie takie świeże piosenki pokroju Sofy, lub takie cudeńka typu Eminem, El- Dupa czy Big - Cyc

Chomik Last.fm
19.05.2010 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
W okolicach 2002 też podobał mi się Eminem, ale na szczęście już mamy 2010 Icon_wink A ty teraz wstawiłbyś go na listę z tym nagraniem? Icon_wink2
Ostatnio słyszałem o 5 rano w Trójce ''Sweetest Thing''. Bardzo miłe uczucie. Szkoda, że już nawet tak nie grają. Franz Ferdinand z czasów kiedy zbawiali indie rocka - stare i jare.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2010 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
Łaaał, jakie hiciory kiedyś u Ciebie na liście bywały Icon_surprised Nieznane oblicze Ku3y Icon_biggrin
Z ostatniego rzutu wybieram "Come With Me" i "Take Me Out" Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.05.2010 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
 
saferłel napisał(a):W okolicach 2002 też podobał mi się Eminem
a kto go wtedy nie lubił :?: Icon_wink2
ku3a napisał(a):147. 95. 1x4. Spider's Web - Katie Melua (792)
zdecydowanie najlepszy utwór z tego zestawienia, choć trzeba przyznać, że konkurenci zacni Icon_cool2
19.05.2010 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
ku3a napisał(a):156. 93. 1x2. Take Me Out - Franz Ferdinand (685)
Kilka lat temu uwielbiałem tę piosenkę i do dziś niewiele się zmieniło Icon_wink
ku3a napisał(a):153. 94. 1x3. The Kids Aren't Alright - The Offspring (412)
To było z Americany, prawda? Miałem około dziewięciu lat i baaardzo lubiłem Pretty FlyIcon_wink
ku3a napisał(a):153. 94. 1x5. Surrender - Billy Talent (844)
Chyba najlepsza ich piosenka jaką znam.
ku3a napisał(a):144. 96. 1x1. Sweetest Thing - U2 (394)
Bardzo lubię.
ku3a napisał(a):142. 97. 1x4. Ona Movie - Sofa (958)
Miły akcent ubiegłoroczny.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.05.2010 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #38
 
Z ostatniej dwudziestki nie lubię lub nie znam

ku3a napisał(a):156. 93. 2. Let's Make A Night To Remember - Bryan Adams (285)
156. 93. 1x2. Forum internetowe - Kult (557)
20.05.2010 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #39
 
nie sądziłem, że Eminem był na Twojej liście Icon_wink2
z ostatniej części lubię też Katie i FF
20.05.2010 09:42 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #40
 
To ja w końcu wiem czemu zawsze takie statystki dla pierwszej 10 Icon_razz Chociaż, liczenie tylko 10, wydaje mi się trochę krzywdzące dla utworów, które duża karierę robiły poza nią, o ile takie były Icon_razz
Wspomnienie świetnie się czytało, aż żałuję, że sam wcześniej nie zacząłem tworzyć swojej listy..i znowu pozazdrościłem tamtych czasów.
Spider's Web, gdybym ja miał wtedy swoją listę to z pewnością byłoby top3 podsumowania. mam nadzieję, że i coś z nowej płyty Katie Ci się spodoba i na listę trafi Icon_smile2
czekam na wyższe pozycje.
20.05.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat płyt ku3a 184 39 295 24.12.2021 10:44 AM
Ostatni post: Miszon
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat ku3a 366 44 180 08.09.2021 10:58 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 1400 notowań płyt ku3a 155 32 769 03.09.2019 09:42 AM
Ostatni post: tadzio3
  podsumowanie 1400 notowań ku3a 307 29 543 23.07.2019 11:20 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 1000 notowań - płyty ku3a 178 26 508 18.08.2011 04:24 PM
Ostatni post: AKT!
  notowanie 1000 - 09.05.2010 ku3a 39 6 262 19.05.2010 08:49 PM
Ostatni post: Yacy
  podsumowanie 900 notowań ku3a 63 18 421 28.09.2008 04:18 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości