Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /14.05.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /14.05.10r./
No i już jestem pełnoletni... no mało generalnie się zmieniło. Icon_mrgreen Ale dziękuję wszystkim jeszcze raz za życzenia! Icon_smile2
Sporo ostatnio się działo muzycznie u mnie, co widać po długiej liście niezapałanych. Naprawdę wielki problem miałem z doborem kawałków do nowości do tej listy. Lider ten sam, ale zaskakuje miejsce drugie. Zaskakuje także dobra forma Robbiego, który wkracza z impetem do pierwszej dziesiątki. Wielkim przegranym jest 'Przesilenie'. Utwór wypadł z listy, ale aż z 11 miejsca.
Nowości...Gawliński to troszkę inspiracja listą Kuby. Przesłuchałem sobie to na spokojnie i może coś z tego będzie, aczkolwiek...sam nie wiem. Czesiek wchodzi z utworem z najnowszej płyty 'Pop'. A Jason Derulo to inspiracja listą Mike'a. Icon_wink2

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 08. Donkeyboy - Ambitions
02. 06. 10. Lao Che - Zima Stulecia
03. 02. 09. Muniek - Święty
04. 03. 09. Muchy - Notoryczni Debiutanci
05. 04. 12. Strachy Na Lachy - Radio Dalmacija
06. 13. 02. Robbie Williams - Morning Sun
07. 09. 34. Trail - Prism
08. 10. 11. Timbaland & Katy Perry - If We Ever Meet Again
09. 05. 12. Strachy Na Lachy - Ostatki - Nie Widzisz Stawki

10. 07. 06. Train - Hey, Soul Sister

11. 08. 07. Ania Dąbrowska - Suicide Is Painless
12. 12. 04. Urszula - Każdy Z Nas
13. 14. 04. Aura Dione - I Will Love You Monday
14. 16. 05. Inna - Amazing
15. 15. 02. Omar Rodriguez López & John Frusciante - 0
16. NE. 01. Robert Gawliński - Kalejdoskop Bardo
17. NE. 01. Czesław Śpiewa - Kiedy Tatuś Sypiał Z Mamą

18. 20. 03. Movetown - Girl You Know It's True
19. RE. 03. Jason Derulo - Watcha Say
20. 17. 05. Mark Oh - United


WYPADLI:
Muchy - Przesilenie
Kele Okereke - Tenderoni
Zbigniew Hołdys & T. Love - Kuba


NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:

Jay-Z & Mr Hudson - Young Forever
Colbie Caillat - I Never Told You
Asia - Holy War
The Smashing Pumpkins - Astral Planes
Edward Maya & Alicia - Stereo Love
Hurt - Jesteś Mały
No!No!No! - Doskonały Pomysł
Magda Wójcik & Marcin Rozynek - Nie Wymińmy Się
Kult - Karinga
Blur - Fool`s Day
Claudia Pavel - Don't Miss Missing You
Cheryl Cole & Will.I.Am - 3 Words
Jack Johnson - You And Your Heart
The Smashing Pumpkins – A Stitch In Time
14.05.2010 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Znam tylko 5 nagrań: 6,8,10,13 i 20 a z poczekalni tylko Blur godny uwagi (z tego co znam oczywiście) Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
14.05.2010 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
upsss... widziałem info o Twoich urodzinach i potem jakoś uciekło... ale mój Chrzestny mawiał, że życzenia przyjmuje sie nawet tydzień "po"! A prezenty nawet dłużej Icon_razz Tak więc wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu i przede wszystkim dużo Twojej MUZYKI! Icon_smile2

A na liście ciągle najbardziej cieszą mnie Strachy! Spróbuję jeszcze z Urszulą, bo kiedyś bardzo Ją lubiłem... Jeszcze dostanie ode mnie szansę. I to dziś Icon_smile2
i Asia w poczekalni!!! Chyba jeszcze u nikogo ich nie widziałem Icon_wink2 A mi najbardziej podoba się Emily! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.05.2010 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Tak więc wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu i przede wszystkim dużo Twojej MUZYKI! Icon_smile2
Dzięki. Icon_wink2
Yacy napisał(a):i Asia w poczekalni!!! Chyba jeszcze u nikogo ich nie widziałem
To dzięki temu, że grałem to w Top Orbit. Icon_wink2
15.05.2010 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
lider oczywiście świetny - u mnie ten utwór tez walczył o pierwsze miejsce Icon_wink2
nie lubię Lao...
za to cieszą mnie awanse Robbiego i Trail Icon_mrgreen
fajnie, że Kele wypadł Icon_razz
tydzień temu w poczekalni widziałem Katie... już jej nie ma... czemu? :->
trzymam kciuki za Blur Icon_wink2
15.05.2010 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Cytat:za to cieszą mnie awanse [...] Trail Icon_mrgreen
Ten kawałek jest niesamowity. Icon_razz
michal91d napisał(a):tydzień temu w poczekalni widziałem Katie... już jej nie ma... czemu? :->
Z prostego powodu...bo to nie jest poczekalnia. Icon_razz To są niezałapane.
Po każdym notowaniu listę propozycji zeruję. Przez cały tydzień spotykam się z różną muzyką, co mi się spodoba wsadzam do propozycji następnie wybieram z propozycji trzy najlepsze i wrzucam na listę. Resztę przepada. Aczkolwiek wiele utworów często słucham dlatego pojawiają się w niezałapanych np. przez parę tygodni.

Jeszcze raz powtarzam, to nie jest poczekalnia tylko lista piosenek, które nie załapały się do danego notowania. Mimo to mają szansę np. za tydzień itd. jeśli je ponownie wrzucę.

PS Ale Blur wrzucony ponownie do propozycji za tydzień. Icon_wink2
15.05.2010 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Przesłuchałem w końcu ten Trail (czy też raczej przypomniałem sobie po 30 paru tygodniach) i nie słyszę powodów, aby tak się nim zachwycać. Typowy pop/rock. Ciekawy za to wydaje się być lider. Ma w sobie dużą dawkę ''retro''. Lata 80, pop-post-punk Icon_lol itd...Podoba mi się, chociaż to również taki niezobowiązujący kawałek. Czesława wybrałeś całkiem udanego, chociaż ja na ''Pop'' mam nieco innych faworytów. Patrząc na 2-3 kawałki z poczekalni bardzo żałuję, że na listę wrócił Jason Derulo. A największą ''karierę'' w tym notowaniu zrobił Kele. Wytrzymał na liście cały 1 tydzień Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.05.2010 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Przesłuchałem w końcu ten Trail (czy też raczej przypomniałem sobie po 30 paru tygodniach)
w końcu... Icon_razz
saferłel napisał(a):Podoba mi się, chociaż to również taki niezobowiązujący kawałek.
od początku mówiłem, że Ci się spodoba... Icon_wink2
15.05.2010 09:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #9
 
Moje typy znasz... Jestem za Jasonem który jak widzę powrócił - i bardzo dobrze! Icon_biggrin3

A Czesław Śpiewa jest do dupy. Wkur*! mnie jego utwory Icon_biggrin3


Dopiero teraz widzę, ostatnie zdanie twojego komentarza. Cóż jestem zaszczycony Icon_biggrin3
16.05.2010 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Robbie pięknie!
super, że "Kalejdoskop bardo" debiutuje.
Paweł napisał(a):Gawliński to troszkę inspiracja listą Kuby. Przesłuchałem sobie to na spokojnie i może coś z tego będzie, aczkolwiek...sam nie wiem.
skoro 16. miejsce u Ciebie to nie jest coś, to o czym można powiedzieć, że coś z tego wyszło? Icon_razz

fajnie, że Czesław debiutuje.
17.05.2010 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
O! Masz Train w dziesiątce, u mnie właśnie zadebiutowali.
A ten Trail chyba trochę na siłę trzymasz. Skoro inne piosenki nie dociągają do 20 tygodni...
17.05.2010 11:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):skoro 16. miejsce u Ciebie to nie jest coś, to o czym można powiedzieć, że coś z tego wyszło? Icon_razz
No można tak powiedzieć... ale druga dziesiątka to utwory niepewne, które mogą szybko spaść. Pierwsza dziesiątka to stabilizacja, tam są ci najlepsi. Icon_wink2
1981 napisał(a):A ten Trail chyba trochę na siłę trzymasz. Skoro inne piosenki nie dociągają do 20 tygodni...
Właśnie w tym sęk, że nie! Mi się cały czas to nagranie podoba i z wielką chęcią go słucham. Pomaga mu w tym też to, że rzadko go słucham, ale gdy włączę... super! Icon_smile2
17.05.2010 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #13
 
posłuchaj sobie Goldhawks (a może już słuchałeś i niepotrzebnie polecam, no ale)
Keep the Fire (świetny numer): http://www.youtube.com/watch?v=qGbC8NYeCQc
Where in the World: http://www.youtube.com/watch?v=GbJilB8GlUY
17.05.2010 08:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
Ten pierwszy nawet fajny, ten drugi taki sobie. Nie słuchałem chyba, albo słuchałem ale słabo zapamiętałem, że już nie pamiętam. I tak nie dorówna Trail. Icon_razz
19.05.2010 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości