Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie 100 notowań!
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Podsumowanie 100 notowań!
Udało się! Lumen Lista doczekała 100 notowań! Z tej okazji zapraszam do specjalnej witryny, na której prezentuję sto najlepszych piosenek ostatnich stu tygodni:

Lumen Lista: Podsumowanie 100 notowań
05.12.2007 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 263
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: Podsumowanie 100 notowań!
Jopkolog napisał(a):Udało się! Lumen Lista doczekała 100 notowań! Z tej okazji zapraszam do specjalnej witryny, na której prezentuję sto najlepszych piosenek ostatnich stu tygodni:
Ja jestem jak smurf Maruda: Nie cierpię specjalnych witryn Icon_evil Ale ciekawość przeważy, szczególnie że zapowiada się bardzo ciekawie.
05.12.2007 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Szymonie,
rząd Chin nie lubi Twojej strony.
Zablokowana, ocenzurowana, niedostępna.
Buuuu.
05.12.2007 02:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
1981 napisał(a):Szymonie,
rząd Chin nie lubi Twojej strony.
Zablokowana, ocenzurowana, niedostępna.
Buuuu.
Ciekawe czemu? Icon_confused2 Specjalnie wybrałem serwer Bloggera, bo jest bardzo dostępny i z reguły szybko się otwiera... Poza tym dodałem tam kilkanaście videoclipów z YouTube. Może dlatego władze chińskie mają coś przeciwko tej stronie? Icon_eek2 Na szczęście przyjeżdżasz już niebawem do Polski, więc zapraszam do zerknięcia na podsumowanie już z kraju-raju.
05.12.2007 05:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 263
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Jopkolog napisał(a):
1981 napisał(a):Szymonie,
rząd Chin nie lubi Twojej strony.
Zablokowana, ocenzurowana, niedostępna.
Buuuu.
Ciekawe czemu? Icon_confused2 Specjalnie wybrałem serwer Bloggera, bo jest bardzo dostępny i z reguły szybko się otwiera... Poza tym dodałem tam kilkanaście videoclipów z YouTube. Może dlatego władze chińskie mają coś przeciwko tej stronie? Icon_eek2 Na szczęście przyjeżdżasz już niebawem do Polski, więc zapraszam do zerknięcia na podsumowanie już z kraju-raju.
Może nie jest to kwestia Chin. Po próbie wejścia mój komp tak oszalał, że ledwo mi się odało zapisać excela.
Tym razem mi się udało Icon_biggrin3 Mam nadzieję, że niektóre piosenki zajdą w następnym podsumowaniu znacznie wyżej, a szczególnie Twój obecny numer 1.
05.12.2007 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
słucham własnie Elaine - Jammin' i muszę napisac że Twój nr 4 z podsumowania 100 podobał mi sie o wiele bardziej.
i Belief z top"10" bardzo, bardzo mnie cieszy.

Reszta musi poczekać ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2007 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Yacy napisał(a):Twój nr 4 z podsumowania 100 podobał mi sie o wiele bardziej
Uwielbiam "Running", choć to tylko kawałek ambitnego popu. Zobaczymy jak sobie poradzi "Jammin'", w którym Eliane jest bardziej jazzująca. Pozdrawiam! Icon_biggrin3
06.12.2007 10:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
oj, szkoda, ze tu nie ma podsumowania.

prawie w kazdej dziesiatce znalazlo sie cos co lubie, a najwiecej w czwartej.
07.12.2007 02:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Jopkolog napisał(a):Uwielbiam "Running", choć to tylko kawałek ambitnego popu
właśnie leci w TuBaronie Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2 świetny kawałek Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.12.2007 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości