Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory Prezydenckie 2010
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #101
 
aaktt napisał(a):To ciekawe. Ja eliminację zacząłem właśnie od Olechowskiego i Napieralskiego, ale potem przybył pan Komorowski w swojej karocy i w mgnieniu oka ich wyprzedził 500(2)
O Napieralskim nie wiedziałem wiele. W miarę kampanii nieco się dowiadywałem, aż w końcu dotarły do mnie jego piosenki, teledyski. Uznałem, że ten pajac mojego głosu nie dostanie.

A tak przy okazji już jestem na liście dodatkowej tu gdzie teraz mieszkam i na wybory na pewno pójdę Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.06.2010 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
 
A gdyby grał Depeche Mode, to by dostał?

Moim zdaniem te piosenkowe chwyty są całkiem sympatyczne. Napieralski chce być cool i czasem mu to wychodzi bardzo zgrabnie. Zwróćcie też uwagę, że bardzo często pojawia się sam, bez ochrony. Samotnie udziela wywiadów, bez wszędobylskiego ''dworu'', jest faktycznie aktywny, niezależny, do ludzi. To w nim mi się podoba w pewnym sensie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2010 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #103
 
saferłel napisał(a):A gdyby grał Depeche Mode, to by dostał?
Nie. Jeśli wydaje mu się, że tak chce trafić do młodych, że młodzi pomyślą "o! fajna piosenka! fajniutkie piosenkareczki! zagłosuję na niego bo jest fajny, a to przecież najważniejsze!" to się myli. Piszę oczywiście o sobie Icon_wink

A swoją drogą strona muzyczna tej piosenki jest nawet niezła.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.06.2010 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
 
A ja się właśnie dowiedziałem, że Andrzej Olechowski.....był w młodości didżejem i prowadził audycje w Trójce m.in z Mannem Icon_surprised

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2010 11:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #105
 
Good for him Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.06.2010 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
 
Niestety jego pasja do muzyki skończyła się na starym rocku (tym, którego słucham z Mannem) oraz śpiewających paniach w stylu Celine Dion i Edyta Górniak. Andrzej, Andrzej....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2010 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #107
 
I menedżerem któregoś z zespołów klasycznych. Czerwono-czarnych? Jakoś tak. I współpracownikiem SB, co niestety odbiera mu nieco punktów.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.06.2010 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #108
 
saferłel napisał(a):Ostatnio w wynikach głosowania studentów Mikke spisywał się bardzo dobrze, ale to pokazuje, że młodzi ludzie mają bardzo niepoważny stosunek do polityki Icon_wink
Tu bym się nie zgodził. Poważnie uważam, że pan JKM w bardzo wielu sprawach ma rację. I ma odmienne spojrzenie na politykę niż reszta
Yacy napisał(a):a ja dzisiaj słyszałem ja JKM mówił, że zamast więzienia chciałby kary chłosty. Icon_smile2 zależnie od winy lżej lub mocniej uderzać będzie ... siepacz Icon_razz a myślałem, że mu przeszło Icon_smile2
Taka chłosta to może działać skuteczniej niż np. 3 miesiące w więzieniu Icon_wink2 . Dostanie mocno to mu się na drugi raz odechce Icon_wink2
11.06.2010 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #109
 
Ale to nie po chrześcijańsku! Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.06.2010 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #110
 
furbul napisał(a):Ale to nie po chrześcijańsku! Icon_wink2
A owszem Icon_smile

saferłel napisał(a):Ostatnio w wynikach głosowania studentów Mikke spisywał się bardzo dobrze, ale to pokazuje, że młodzi ludzie mają bardzo niepoważny stosunek do polityki Icon_wink
A Ty masz najwyraźniej niepoważną wiedzę o polityce, skoro wypisujesz takie farmazony Icon_neutral3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2010 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
 
Ojej, jaki oburzony. Emotki to ty widzisz?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.06.2010 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #112
 
Nie tyle oburzony, co uważam takie wartościowanie za nieposiadające solidnej argumentacji Icon_smile

Korwin jest dziwny, w niektórych kwestiach ma nietypowe podejście do sprawy, ale w tych kluczowych zdaje się proponować racjonalne rozwiązania, którym jednak nie jest po drodze do podporządkowania się, często absurdalnym, socjalistycznym dyrektywom UE.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2010 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #113
 
i tu zgadzam się jak najbardziej z aaktem. JKM ma swoje wejścia jak np. z ograniczeniem kobiet. Dla mnie to najmądrzejszy facet tych wyborów.
11.06.2010 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #114
 
A co jest takiego dobrego w ograniczaniu kobiet?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.06.2010 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #115
 
Mikke zawsze miał więcej u studentów (dajmy na to globalnie 1-2%, a u nich 6-7%).

Aczkolwiek o ile pamiętam po ostatniej klęsce w wyborach obiecywał, że już nie będzie więcej kandydował Icon_wink2 . Ogólnie jest wyrazisty, ale powiedzmy sobie szczerze - jest świrem i może jest inteligentny, ale realnego podejścia do życia i polityki to on nie ma. W dodatku im starszy tym dziwniejsze pomysły prezentuje i to raczej dziwniejsze zdecydowanie w złym znaczeniu (a kiedyś były to nawet niezłe pomysły, w sensie że można było z nich wycisnąć jakieś elementy do wykorzystania).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.06.2010 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #116
 
furbul napisał(a):A co jest takiego dobrego w ograniczaniu kobiet?
ja zrozumiałem, że mike'owi chodziło o to, że to właśnie jest zły pomysł. zresztą ja też uważam, że to jakaś kompletna głupota, chociaż rozumiem w postawach jakiego myślenia jest osadzona, ale ta kontrowersyjna i niepotrzebna opinia na pewno nie przysporzy mu większej ilości głosów Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2010 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #117
 
Tym lepiej Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.06.2010 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #118
 
Jeśli głos lub jego brak zależy od jakiejś głupiej pioseneczki... no to gratuluję Icon_wink2
12.06.2010 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #119
 
To zależy jakiego chcesz mieć prezydenta i jak poważnie podchodzisz do wyborów. Ja staram się je traktować poważnie, nie wiem jak Ty. Ta głupia pioseneczka trochę mnie nim zainteresowała i chyba podtrzymam swoją opinię na jego temat.
A jeśli Ciebie przyciąga ta pioseneczka, to ja Tobie gratuluję dojrzałości ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.06.2010 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #120
 
To interesujące, że młodzi ludzie w ogóle rozważają poważnie możliwość głosowania na Napieralskiego, który (pomijając już, że jest lewakiem), swego czasu był przedstawiany jako "polski Zapatero", a wystarczy choć trochę się orientować, żeby widzieć co socjalistyczne rządy zrobiły z Hiszpanią - abstrahując od rozluźnienia obyczajów, zniszczenia wieloletnich tradycji kulturowych - wpędziły kraj w katastrofę gospodarczą. I to będzie cud, jeśli w najbliższych latach wszystko się nie sypnie, bo obecnie naprawdę stoją na przepaścią i mimo wprowadzenia restrykcyjnych programów oszczędnościowych, bardzo możliwe, że i tak w nią spadną. Zresztą ostatnie rządy SLD w Polsce nie były o wiele bardziej udane.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2010 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA oetam 82 12 568 08.07.2010 08:39 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości