Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 177 (24.04.10)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Damon ma nagrać mi w najbliższe 2 lata dwie płyty. To plan minimum Icon_razz2
a plan maksimum? Icon_smile2
29.04.2010 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Hmmm, 3-4 płyty, ale to raczej nierealne. EMI i względy marketingowe...
Wypada odczekać jakiś czas, chociaż z drugiej strony nie będzie trzymał nagranego już materiału przez 6-7 lat.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.04.2010 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
The National.. u mnie już wypadł, ale pojawi się inny. Może za szybko się go pozbyłem, ale w tamtym tygodniu mnie nie ruszał. A dziś przypadkowo go usłyszałem i ... fajnie zabrzmiał Icon_wink2 Cała płyta jest niezła. Ale z Boxerem się raczej nie równa.

saferłel napisał(a):23. 24. 04. Band Of Horses - Compliments
pozazdrościć! Ale ja już mam swojego ulubieńca z płyty. Świetnej płyty!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2010 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #24
 
a podpis pod fotką The National że krew Ci buzuje w żyłach to na widok tych panów?Icon_smileIcon_smileIcon_smile:)hehe
02.05.2010 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Yacy napisał(a):Cała płyta jest niezła.
A tam, moim zdaniem to płyta roku. Jest świetna, najlepsza w ich karierze. BOH ciężko będzie ich przebić Icon_wink2

Cytat:a podpis pod fotką The National że krew Ci buzuje w żyłach to na widok tych panów?Icon_smileIcon_smileIcon_smile:)hehe
Wiem, że twoja lista opiera się w 90% na kobietach, ale to nie znaczy, że wkoło są sami miłośnicy panów ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.05.2010 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Scissor Sisters - Invisible Light takiego dobrego utworu już dawno nie słyszałem. Interesuje mnie także nowy James.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2010 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Co za zapewnienie Icon_wink Czyżby nowość na pierwszym za tydzień ;P?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.05.2010 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Co za zapewnienie Icon_wink Czyżby nowość na pierwszym za tydzień ;P?

Na pierwszym to raczej nie bo tłok w top5, ale w górnych rejonach listy niewykluczone.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2010 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):
Yacy napisał(a):Cała płyta jest niezła.
A tam, moim zdaniem to płyta roku. Jest świetna, najlepsza w ich karierze. BOH ciężko będzie ich przebić Icon_wink2

Cytat:a podpis pod fotką The National że krew Ci buzuje w żyłach to na widok tych panów?Icon_smileIcon_smileIcon_smile:)hehe
Wiem, że twoja lista opiera się w 90% na kobietach, ale to nie znaczy, że wkoło są sami miłośnicy panów ;P
żartowałem przecieżIcon_smile a czemu Hole tak słabo?świetna płyta,miłe zaskoczenie...
04.05.2010 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
''Skinny'' może nie radziło sobie najlepiej (w nowym notowaniu już go nie ma na liście), ale ''Samantha'' w czołówce się plasuje, więc nie jest źle. Płyta natomiast nie podoba mi się zbytnio. Zresztą ogólnie opinie są dosyć kiepskie, nie dziwię się. Niby w starym stylu, ale rozlazłe to trochę i wymęczone. Balladki równają do dołu, brak prawdziwych petard. Mogło być lepiej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2010 06:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości