Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lilian Lista Przebojów, not. 42, 20.04.2010
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,487
Dołączył: Aug 2007
Post: #1
Lilian Lista Przebojów, not. 42, 20.04.2010
Dawno temu obiecałam relację z koncertu i jakoś tak wychodziło że nie mogłam się do tego zabrać z różnych powodów. Zmieniająca się sytuacja w pracy, połączony z tym problem z czasem, który znika nie wiadomo gdzie i kiedy, w końcu zmiana pracy. To wszystko złożyło się na spore opóźnienie.

Ale do rzeczy. Zebrałam się i postanowiłam, że w końcu to napiszę.

Bilety na ten koncert mieliśmy od miesięcy. Wyczekiwały razem z nami schowane we wiadomej skrytce. Im bliżej było daty koncertu w Łodzi, tym bardziej rosły emocje. Gdy nadszedł w końcu ten dzień, 10.02.2010, stawiliśmy się po godz. 7 na dworcu tczewskim w oczekiwaniu na transport polskimi kolejami państwowymi do Łodzi. Ponieważ spodziewaliśmy się tłumów jadących z Gdańska w tym samym celu co my, zakupiliśmy wcześniej miejscówki w klasie 1! A co! jak święto depeszowe, to trza świętować!!! Okazało się jednak że pociąg był raczej pusty, co nas zaskoczyło.
Idąc korytarzem pociągu dało się zauważyć depeszowców w każdym prawie przedziale. Tak jakby był to specjalny pociąg dla jadących na koncert DM!
W naszym przedziale niestrudzenie śpiewał Dave na zmianę z Martinem z komórki Jacka Icon_wink2
W międzyczasie zajęłam się studiowaniem specjalnej ulotki, informującej o szczegółach akcji fanów podczas występów Depeszów. Pierwsza akcja dotyczyła utworu „Home”. Mieliśmy za zadanie rozświetlić tę wielką halę przy użyciu komórek, zapalniczek, czy innych świecidełek. Kolejna akcja polegała na dmuchaniu i odbijaniu baloników podczas „Policy Of Truth”, w czasie gdy na głównym ekranie widać było kolorową kulę i odbijające się kolorowe piłeczki. [My zaczęliśmy dmuchać już podczas poprzedniej piosenki „Miles Away” Icon_mrgreen ]
Następnym punktem programu miało być chóralne odśpiewanie całego tekstu piosenki „Enjoy The Silence”, którą to niektórzy uważają za hymn DM.
Ostatnia planowana akcja [posłużę się cytatem ze strony o akcjach – tam najlepiej jest to opisane]:
„Zamiast standardowego skandowania "Depeche Mode", chcieliśmy zaśpiewać dwa wersy utworów (10.02 - Master and Servant, 11.02 - Strangelove), były grane na żywo w pierwszej części trasy i zostały usunięte z setlisty. Miał to być taki sygnał dla zespołu, że brakuje nam starych dobrych piosenek w setliście. Sygnałem był moment, kiedy przed I bisem ekipa techniczna miała zmieniać mikrofony.
Rozpoczynali fani na płycie pod sceną, reszta hali miała stopniowo dołączyć.”
A jak się udały te akcje? O tym pisałam „na świeżo” rozemocjonowana po koncercie na polskim forum Depeche Mode. Oto co wtedy napisałam:


„Było po prostu PRZEPIĘKNIE!!! nie zapomnę tego dnia do końca życia!!! Icon_smile2

Niesamowicie musiało wyglądać tyle światełek z pozycji Martina! ["Home"] Widziałam to przez chwilę na telebimie! Cudnie!
Falujące łapki przy "Never Let Me Down Again" pięknie wyglądały! Z oddali zupełnie jak kłosy zboża rozwiewane przez wiatr.
Kolorowe, fruwające wszędzie baloniki podczas "Policy Of Truth" dały świetny efekt. I świetna zabawa. A jak panowie z DM zareagowali! Icon_mrgreen
Ale najbardziej podobała mi się reakcja zespołu na nasze "Master And Servant".
Cieszę się bardzo, że akcje się udały i że panowie z DM byli zadziwieni/rozbawieni nimi!
Nieziemsko było patrzeć na reakcje Dave'a i Martina [co poniektórzy którzy byli blisko sceny dostrzegli też zmiany w zachowaniu Fletcha i pozostałych] podczas tego co wyprawialiśmy wczoraj w Arenie!
Kochani, taka gorąca atmosfera jaka była wczoraj [na pewno czuło się to na płycie!]... pięknie!
Strasznie naprawdę się cieszę, że udało się zaangażować w akcje większość osób na płycie!

Żal trochę że nie miałam biletu na dzisiaj... już dotarło do mnie że "One Caress" i "Judas" przeszło mi koło nosa. szkoda... Bardzo lubię wokal Martina. I wczoraj utwory, które wykonywał, były fenomenalnie zaśpiewane! Do Dave'a nie mam żalu, że nie szalał na maxa [chociaż to bardzo lubię ], pamiętajcie, że jeszcze niedawno były "głosy" o chorobie Dave'a i dokonanych zabiegach operacyjnych.

Tak więc jestem zachwycona koncertem, który miałam zaszczyt obejrzeć i w którym uczestniczyłam!
Czekam na kolejny występ Depeche Mode w Polsce lub niezbyt daleko od niej!”


Odśpiewanie „Enjoy The Silence” wypadło zapewne podobnie jak na innych koncertach trasy Tour Of The Universe więc nie ma co się nad tym długo rozwodzić. Refren wyszedł nam ładnie, zwrotki gorzej.

Co do kłosów zboża podczas „Never Let Me Down” to wyszło bardzo spontanicznie. Podobno była jeszcze jedna akcja nierozpowszechniania na ulotkach. Dotyczyła osób siedzących na sektorach. Przed samym koncertem siadali i wstawali na zmianę tak że powstała tzw. fala na sektorach zauważalna z daleka. Szczerze się przyznaję, że tego nie widziałam, tak byłam rozemocjonowana tym, co stanie się niedługo, po prostu totalne szaleństwo w sercu i umyśle! Icon_smile2
Na temat akcji można dowiedzieć się jeszcze tutaj: http://akcja.dmuniverse.pl/
[warto tu zajrzeć również dlatego by obejrzeć reakcje zespołu Depeche Mode na akcje fanów, szczeg. śpiewanie „Master And Servant” i „Strangelove”. Są udostępnione krótkie filmiki świetnej jakości]

Drugiego dnia był lepszy i wyraźniejszy odzew zespołu na akcje fanów. Podczas śpiewania „Strangelove” Martin był roześmiany i radosny. Dave kłaniał się publiczności bardzo nisko. Niesamowite! [ciekawe czy nastoletni duch z forum lp3 mógłby to dokładniej rozrysować? Icon_wink2]
No i ten słynny wielki balon w kształcie banana – podobno zrobił furorę. Fletch, który zwykł jadać banany podczas koncertów DM, był w świetnym humorze! <033> A Dave’owi dostało się od banana w twarz. [podobno był to niezamierzony ruch, przypadek, choć nie wyglądało to chyba najlepiej]

Co do całego koncertu był on świetnym widowiskiem. Większość starych przebojów DM było w nowych aranżacjach i wypadło bardzo fajnie w odświeżonych wersjach. Występ był wspierany przez wizualizację na ekranie i telebimach. Utwór, od którego DM zaczęli grać „In Chains” miał bardzo ciekawą wizualizację. Dwie twarze przechodzące w siebie wzajemnie – jedna młoda, czarnoskóra, druga – twarz starszego brodatego dziadka o skórze jasnej. I postać kobiety która pojawiła się na kuli. Kobieta wspinająca się, której zmieniały się co jakiś czas szaty.
„Walking In My Shoes” - na ekranie wizja czarnego kruka i wielkiego oka [wielkości kuli która tworzyła to oko] spoglądającego na publikę, a Dave zaczyna tańczyć i szaleć ze stojakiem od mikrofonu. I tak już do końca koncertu! A szaleństwo Dave’a najbardziej lubię podczas „A Question Of Time”! I było piękne tego wieczoru!
Podczas „Policy Of Truth” wspomniane już kolorowe piłeczki, a przy „Precious” – przesuwający się tekst będący tłem piosenki i nawiązujący do niej.

Setlista koncertu z 10.02.2010:

01. In Chains
02. Wrong
03. Hole To Feed
04. Walking In My Shoes
05. It's No Good
06. A Question Of Time
07. Precious
08. World In My Eyes
09. Insight
10. Home
11. Miles Away / The Truth Is
12. Policy Of Truth
13. In Your Room
14. I Feel You
15. Enjoy The Silence
16. Never Let Me Down Again

Bis:
17. Dressed In Black
18. Stripped
19. Behind The Wheel
20. Personal Jesus


Bawiłam się świetnie. Występ wypadł naprawdę niesamowicie!
Powtórzę raz jeszcze - to był najlepszy koncert, na jakim byłam dotychczas w swoim życiu! Icon_biggrin3
Czekam na kolejne w wykonaniu Depeche Mode!!! Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
20.04.2010 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,487
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
 
Wspomnienia ruszają falami, więc chciałabym jeszcze dodać, że "Enjoy The Silence" nie wyszedł jako oklepany przebój ale bardzo fajnie i świetnie sie przy nim bawiłam! Ekran wówczas przedstawiał panów z DM w kostiumach kosmonautów. Co chwila jednemu powiekszała sie głowa i wydawało się że to on śpiewa z ekranu.

Jakie są wrazenia mojego ukochanego Depeche Mode po koncertach w Łodzi?
Prosto z ich oficjalnej strony internetowej:

10.02.2010

It's rather cold in Lodz, around -10 most of the time, so i didnt take in much of the city to be honest.

There is an incredible amount of snow around, and more on the way so they say.

The venue looks rather dull from the outside, but is very impressive inside. Everything went well for the crew and it was all set up on time.

Outside there were a few hundred fans suffering the freezing temperatures, i ventured out a few times and couldnt wait to get back in the warm so i could feel my ears again.

Inside the arena we had Nitzer Ebb praticising their football skills, and most of the depeche crew were now releshing in the thought of a nice lazy morning as their stuff was all set up for the "double nighter" - the poor guys have just had to endure a 20 hour drive in the snow so they more than deserve a little rest.

I spoke to a few of the crew and was told that the last few shows had been really great, amazing crowds, so i was hoping for a good one.

Once the doors opened it started "de-peche mode de-peche mode" relentlessly from the first 15 rows - they were a very vocal crowd.

The band came on shortly after 9pm, and it was great, but after 3 or 4 tracksit went up a gear, the crowd were the best i have seen, they started singing "Master and Servant" at the band, then martin challenged them to sing the verses they did a very good job - most impressive.

The "Home" jam was a good one, Dave said it sounded like "Nitzer Ebb" - Dave even sang "Left Right Left" from "Once You Say" at the end of it - which caused much amusement to the Ebb guys who were watching from the side of the stage.

Now - the Balloons for "Policy of Truth" - I mentioned that you guys should bring more balloons, it seemed that only Lodz understood this, because there must have been just short of 1000 balloons floating around - and it was an amazing site, and was a talking point later, so well done to all of you for that !!

Dave was screaming more than i have heard before, he interacted with the audience more than i have seen before and kept smiling and pointing at fans.

I dont know why the fans chose "Master and Servant" as their chant, but it kept happening, and martin even played a little of it on his keyboard before "stripped"

It really was a perfect gig, and i cant wait for tomorow.11.02.2010

Woke up to find even more snow had arrived during the night - like there wasn't enough already !!

Got to the venue around 1pm, and because it's a "double nighter" there isn't a great deal for them to do today. The sound guys ran a quick line check, and parts of "Master and Servant" were played - that got me excited.

The doors opened at 5.30pm tonight, it was roughly -20 outside - and it seemed pointless keeping people waiting in the snow when everything was ready to go inside. The usual mad rush to the front was a spectacle, with people tripping over, screaming and yelling "de-peche mode" repeatedly.

Nitzer Ebb delivered a fantastic set, and are getting a great reaction from the crowd - and the guys can often be seen watching Depeche from the side of the stage.

The gig was again just perfect - the Polish crowd are the loudest I have heard, and so passionate for all things Depeche. I have seen some great shows on this tour, and the crowds have been fantastic - but seriously Lodz wins the Best Audience category for me, they blew me away/

Again for "Policy of Truth" we had around 1000 balloons appear like magic and disappear just as quickly , then there's the never ending chant of "de-peche mode" between each track, and if it's not the noise from the crowd it's the look on their faces - tears, laughter, amazement - everyone was loving the show, everyone was dancing, it felt like a huge party.

We didn't get "Master and Servant" tonight as had been hoped by last night's crowd, we got "Comeback" and "Judas", and we also got a fantastic performance from the band, the bands energy was feeding a crowd that were already at boiling point, the Lodz gigs were just fantastic.

The tour rolls on to Zagreb now - and I am heading home to the UK

Lodz - you were amazing.[Obrazek: 4366710344_8c36b6ba25.jpg]

Tym najbliżej wybiegu zazdraszczam, pierwszego dnia koncertów Dave przybijał piątki tym, którzy byli najbliżej.
a z drugiej strony pewnie ścisk był ogromny

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
20.04.2010 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,487
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
 
Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się dlaczego DM są jeszcze na mojej liście i to na tak dobrych miejscach. To nic, że już minęło sporo czasu po koncercie w Hali Arena. Ja nadal słucham tych kawałków a ostatnio właśnie bootlega z Łodzi. Muzyka DM stanowi dla mnie swoiste lekarstwo, jakiego nie ma w aptece. Tzw. Kompresy na stresy, jak to śpiewa Hubert Dobaczewski.
Na mnie działa w niezwykły sposób.

Kilkanaście razy przesłuchałam ostatnio całą swoją listę i [dystansując się do tego, że to moja prywatna lista] odniosłam wrażenie, że to świetny zestaw fajnych piosenek
I ciężko mi się żegnać z niektórymi z nich. Ale cóż, małe przewietrzenie się udało.


01 01 02 Depeche Mode – Policy Of Truth
02 03 02 Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03 02 02 Depeche Mode – Home
04 04 02 Depeche Mode – A Question Of Time
05 05 03 Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
06 06 11 Depeche Mode - Ghost
07 11 16 Depeche Mode - Peace
08 07 21 Depeche Mode - Agent Orange
09 09 06 Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
10 12 12 Placebo - I Feel You
11 10 12 Pidżama Porno - Gdy zostajesz u mnie na noc
12 13 35 Depeche Mode - The Things You Said
13 08 12 Strachy na Lachy - Raissa
14 15 04 Strachy na Lachy - Żyję w kraju [remade by Yacy]
15 18 06 Spięty - Trafiony-zatopiony
16 14 13 Renata Przemyk - Nie mam żalu
17 NN 01 Lao Che - Magistrze Pigularzu
18 16 20 Depeche Mode - Wrong
19 NN 01 Strachy na Lachy - Radio Dalmacija
20 NN 01 Ive Mendes - I Don't Wanna Know


Wypadki:
17 12 06 Mark Knopfler - Border Reiver
19 17 37 Depeche Mode - To Have And To Hold
20 18 04 Sade - Soldier Of Love


PS. Smutek i żal towarzyszył mi w ostatnich dniach, choć może nie widać tego za bardzo po mojej liście [to notowanie mogłoby ujrzeć światło dzienne nieco wcześniej].

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
20.04.2010 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 17,629
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
a ja nie umiem powiedzieć który koncert w moim życiu był najlepszy. musiałbym mocno pogrzebać w pamięci, ale i tak wielu szczegółów nie pamiętam i tylko jakieś ogólne wrażenia zostały.
niezła relacja z koncertu Icon_mrgreen .
fajnie, że "I Feel You" Placebo się tak trzyma, bo pamiętam co było powodem wejścia Icon_mrgreen .
o, Magister Pigularz się pojawia Icon_mrgreen .

życzę by kolejny tak piękny koncert szybko się powtórzył Icon_smile2.
20.04.2010 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 16,537
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
świetny opis DM ! Icon_smile2

Tyle DM na czele u Ciebie nie dziwi. Nawet 2 miesiące po... Icon_wink2 Zresztą przed też było nie wiele mniej Icon_razz A Policy to też mój nr 1 . Koncertu!

Fajne nowości! Strachy to mój niedawny nr 1, Ive [czytaj: Ivi Icon_smile2] ciągle na Mojej Liście, a Lao czeka w kolejce do niej na pozycji vice-lidera [z tych, które jeszcze nie były u mnie] Icon_wink2

No i cieszy niezła forma Renaty! Może po koncercie coś nowego się pojawi... W ogóle to jakoś koncertowo u Ciebie: Strachy miesiąc temu, Ive za miesiąc, a Lao za 2,5 i 4 miesiące... Tylko Mark K. wypadł. I z listy i z planów koncertowych Icon_frown

ps. i jeszcze może koncertowa Pidżamka... Icon_lol Icon_lol Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.04.2010 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,487
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):ps. i jeszcze może koncertowa Pidżamka... Icon_lol Icon_lol Icon_lol
niedawno zakupiłam jedna taką... wyjazdową Icon_wink2

to co, jeśli ktoś ma ochotę, niniejszym sezon typujący uważam za otwarty na liście Lilian! Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
11.05.2010 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,543
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
A do kiedy czas mamy?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.05.2010 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,487
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
w przyszłym tygodniu około środy powinno się pojawić kolejne notowanie, a więc do tego czasu Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
11.05.2010 11:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 16,537
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
no to zaczynam Icon_smile2

tylko 4 wykonawców, a takie trudne typowanie... Icon_smile2

01. Depeche Mode – Policy Of Truth
02. Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03. Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
04. Depeche Mode – Home
05. Depeche Mode - Ghost
06. Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
07. Depeche Mode – A Question Of Time
08. Lao Che - Magistrze Pigularzu
09. Depeche Mode - Agent Orange
10. Placebo - I Feel You

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.05.2010 09:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 17,629
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
totalna loteria Icon_mrgreen

01 01 03 Depeche Mode – Policy Of Truth
02 02 03 Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03 03 03 Depeche Mode – Home
04 04 03 Depeche Mode – A Question Of Time
10 09 07 Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
06 05 04 Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
07 07 17 Depeche Mode - Peace
08 06 12 Depeche Mode - Ghost
09 08 22 Depeche Mode - Agent Orange
10 17 02 Lao Che - Magistrze Pigularzu
13.05.2010 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,543
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
 
01 Depeche Mode – Policy Of Truth
02 Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03 Depeche Mode – Home
04 Depeche Mode - Peace
05 Depeche Mode – A Question Of Time
06 Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
07 Depeche Mode - Ghost
08 Depeche Mode - Agent Orange
09 Placebo - I Feel You
10 Depeche Mode - The Things You Said

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.05.2010 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,180
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
01 Depeche Mode – Policy Of Truth
02 Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03 Depeche Mode – Home
04 Depeche Mode - Peace
05 Depeche Mode – A Question Of Time
06 Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
07 Depeche Mode - Ghost
08 Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
09 Placebo - I Feel You
10 Lao Che - Magistrze Pigularzu

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
15.05.2010 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 2,971
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #13
 
01 Depeche Mode – Policy Of Truth
02 Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03 Depeche Mode – Home
04 Depeche Mode – A Question Of Time
05 Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
06 Depeche Mode - Ghost
07 Lao Che - Magistrze Pigularzu
08 Depeche Mode - Agent Orange
09 Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
10 Ive Mendes - I Don't Wanna Know

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.05.2010 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21,777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Śmiesznie to wygląda Icon_razz2

01. Depeche Mode - Policy Of Truth
02. Depeche Mode - Never Let Me Down Again
03. Depeche Mode – Home
04. Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
05. Depeche Mode - Peace
06. Depeche Mode – A Question Of Time
07. Depeche Mode - Ghost
08. Lao Che - Magistrze Pigularzu
09. Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
10. Strachy na Lachy - Radio Dalmacija

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.05.2010 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,913
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #15
 
01. Depeche Mode - Never Let Me Down Again
02. Depeche Mode – Policy Of Truth
03. Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
04. Depeche Mode – Home
05. Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
06. Depeche Mode – A Question Of Time
07. Depeche Mode - Ghost
08. Lao Che - Magistrze Pigularzu
09. Depeche Mode - Peace
10. Strachy na Lachy - Raissa

.
18.05.2010 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,474
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
Przydałyby się jakieś niespodzianki . Może magister P. skoczy na podium, albo Renata namiesza . Oby Icon_smile2


01. Depeche Mode - Never Let Me Down Again
02. Depeche Mode – Policy Of Truth
03. Lao Che - Magistrze Pigularzu
04. Depeche Mode - Strangelove (Maxi Mix)
05. Renata Przemyk - Zero (Odkochaj nas)
06. Depeche Mode - Peace
07. Depeche Mode – Home
08. Strachy na Lachy - Radio Dalmacija
09. Placebo - I Feel You
10. Depeche Mode – A Question Of Time
19.05.2010 08:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lilian Lista Przebojów, not. 56, 30.11.2013 Lilian 7 1,907 11.05.2014 10:04 PM
Ostatni post: Yacy
  Lilian Lista Przebojów, not. 55, 11.05.2013 Lilian 4 1,822 14.06.2013 10:51 AM
Ostatni post: Yacy
  Lilian Lista Przebojów, not. 54, 23.12.2012 Lilian 6 1,764 16.04.2013 10:55 PM
Ostatni post: Miszon
  Lilian Lista Przebojów, not. 53, 26.08.2012 Lilian 4 1,862 23.12.2012 12:40 AM
Ostatni post: Lilian
  Lilian Lista Przebojów - not. 52, 24.04.2012 Lilian 4 1,826 20.05.2012 08:54 PM
Ostatni post: Yacy
  Lilian Lista Przebojów - not. 51, 08.04.2012 Lilian 8 2,562 18.04.2012 08:03 PM
Ostatni post: Lilian
  Top Wszech Czasów Lilian (2009) Lilian 8 6,971 11.04.2012 09:50 AM
Ostatni post: LucynaJan81
  Lista Przebojów Lilian - notowanie 50, 31.12.2011 Lilian 7 2,477 14.02.2012 03:05 AM
Ostatni post: Miszon
  Czwarty Top Wszech Czasów Lilian (2010/11) Lilian 12 2,674 23.01.2012 11:34 AM
Ostatni post: ku3a
  Lilian Lista Przebojów - not. 49, 05.09.2011 Lilian 3 1,761 06.09.2011 01:36 AM
Ostatni post: Lilian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości