Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALAN WILDER wraca do Depeche Mode ?!
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
ALAN WILDER wraca do Depeche Mode ?!
za onet.pl

Alan Wilder wróci do Depeche Mode?


Muzyk pojawił się gościnnie u boku starych kolegów podczas lutowego koncertu w Londynie. Krótka reaktywacja najwyraźniej spodobała się Wilderowi. - Fajnie było znów spotkać tych kolesi - wyjawił artysta. - To było dla mnie bardzo ważne wydarzenie. Kiedy już stanąłem z nimi na scenie, czułem się, jakbym nigdy nie odchodził. Wszystko było dokładnie takie, jak zapamiętałem. Nie wykluczam, że jeszcze to powtórzymy.

Artysta stoi obecnie na czele projektu Recoil, którego ostatnia płyta to "subHuman" z lipca 2007 roku.


na polskiej stronie nic nie ma, oficjalnej tu nie mogę odpalić. Ale na tyle spodobał mi się ten nius, że się nie mogłem oprzeć... Sam w to nie wierzę, ale ... perspektywa powrotu do muzyki z okolic SOFAD jest kusząca Icon_razz. W końcu jak mawia Stelmi "Alan to najbardziej "progresywny" członek DM".
A może to, że sukcesy ostatnich płyt DM i Recoil były sporo mniejsze od oczekiwanych powoduje, że oni sami kombinują jak nawiązać do lat 80/90-tych ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.04.2010 08:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Onet.pl jak zwykle na czas Icon_razz2 Ten występ miał chyba chyba z 2 tygodnie temu, przynajmniej wtedy dostałem niusa.
Nie sądzę, by zdecydowali się na powrót. Nawet słabszy i mniej ''sukcesywyny'' (jak to pięknie ktoś na tym forum napisał Icon_wink2 ) album DM nie będzie spoiwem między Wilderem, a resztą. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko jakiejś industrialnej płycie z mocnym, rockowym akcentem, ale to nas chyba już nie czeka...nigdy Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2010 08:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Do premiery kolejnej płyty Depeche Mode (o ile w ogóle jakaś powstanie) zostały jeszcze 3 lata, więc mnóstwo może się zmienić. Nawet skład personalny. Nawet potencjalna obecność Wildera.
Ja też popierałbym ewentualne zjednoczenie Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.04.2010 09:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ja myślę, że jeśli powstanie jeszcze jakieś DM, to chyba powinno wcześniej. To już starsi panowie i powinny się sprężać. Wszyscy oldboye teraz tak robią.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2010 09:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
PSB? Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.04.2010 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Nie tylko.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2010 09:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
REM?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.04.2010 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Nie tylko, ale podajesz dobre, najbardziej ewidentne dla mnie przykłady. R.E.M. wraca z nowym albumem....już pod koniec tego roku Icon_eek2 Będą świętowali 30 lecie istnienia. Poza tym Peter Buck pracuje dodatkowo z The Decemberists, więc i od nich możemy się czegoś spodziewać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2010 09:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 653
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
furbul napisał(a):Ja też popierałbym ewentualne zjednoczenie Icon_wink
Ja jestem zdecydowanie przeciw, bo dla mnie DM z Wilderem i bez Wildera jest zespołem co najwyżej przeciętnym, a podejrzewam, że takie połączenie stanowiloby kres Recoil, które wprawdzie znam za słabo, ale znane mi utwory z ostatniej płyty to dla mnie rewelacja.
20.04.2010 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Hehe, Recoil <<<<<<<<<<<<<<<< DM Icon_wink
Recoil bardzo muli, nie twierdzę, że momentami nie jest dobry (bdb kawałek z NL), ale jednak to DM łączy rozrywkę z epickim wykonaniem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2010 07:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
 
Poza tym dołączenie Wildera do DM wcale nie musi oznaczać koniec Recoil.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.04.2010 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Ja myślę, że jeśli powstanie jeszcze jakieś DM, to chyba powinno wcześniej. To już starsi panowie i powinny się sprężać. Wszyscy oldboye teraz tak robią.

martin powiedzial ze podczas trasy powstalo kilka nowych numerow (fakt ze w fazie demo ale zawsze)

ale predzej bedzie solowy dave i martin niz nowa plyta depechow. ich plyty stawiam na 2011/2012 rok to dm 2013/2014.

i w ogole co za gdybanie czy powstanie ? sotu to dobra plyta zeby nie powiedziec bardzo dobra, a na zywo to w ogole mistrzostwo swiata ! FENOMENALNY ZESPOL!

1 co sie zgodze ze cos na miare sofad czy ultry to bym nie pogardzil ;]
22.04.2010 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
Ja byłbym bardzo zadowolony, gdyby wyjść miała płyta Dave'a niedługo ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
22.04.2010 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BLUR wraca saferłel 23 7 810 21.02.2012 11:48 PM
Ostatni post: saferłel
  Top 20 Depeche Mode saferłel 6 3 102 18.05.2009 11:04 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości