Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glastonbury 2010
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Glastonbury 2010
[Obrazek: pyramid570a.jpg]

Są już pierwsze oficjalne listy wykonawców, którzy w ciągu trzech czerwcowych dni wystąpią na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali na świecie.

Pełną listę wykonawców znajdziecie tutaj - http://www.glastonburyfestivals.co.uk/news/

Warto dodać, że w przypadku dwóch najbardziej obleganych (no, dodajmy też scenę Johna Peela) scen są jeszcze wolne miejsce, więc to nie koniec emocji. Mam nadzieję, że wrzucą jeszcze kogoś MEGA, bo już nie ma ani Verve, ani Blur...wygląda, że Stevie Wonder (gra ostatni) największą gwiazdą, ale to jakoś tak...no nie wiem. Brakuje mi kogoś super-wielkiego. Myślałem, że Pulp się reaktywuje i on wystąpi w niedziele wieczorem.
Ciekawych artystów znajdziemy również na tych mniejszych platfmormach (Beach House, The xx, Archie,)

Mam nadzieję, że znów będzie mi dane zrobić audycję pofestiwalową Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2010 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Stevie Wonder JEST superwielki Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2010 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Z całym szacunkiem, ale nijak mi on pasuje do Glastonbury. Wiem, że był popularny w UK, ale czy nadaje się na główną gwiazdę festiwalową?

Z drugiej strony w tamtym roku był Neil Young i Bruce Springsteen. Też grali na zakończenie dwóch pierwszy dni. Pewnie się udało, więc kolejny transfer z USA zorganizowano.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2010 03:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
W ogóle jak zobaczyłem kto tam występuje, to brakło mi słów... Icon_surprised
Nie wiem czy chciałbym mieć okazję tam być, bo pewnie nie zdecydowałbym się co chcę zobaczyć.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2010 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
ja tak samo... świetne zespoły... bardzo chciałbym tam być... jak znajdę czas to chyba posłucham sobie kilku zespołów, których nie znam, bo te co znam to brzmią rewelacyjnie... szkoda, że Glastonbury nie odbywa się w Polsce Icon_razz
15.04.2010 04:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Ja, tak jak pisałem, oczekuję jeszcze kilku gwiazd, ponieważ zestaw Muse-U2-Dizzee Rascal-Willie Nelson jakoś mało jest dla mnie przekonujący. Pyramind Stage to największa scena, a wcale nie skupia najlepszych artystów. Ze ''światowców'', który obecnie bardzo lubię jest tam jedynie S.Sisters i Faithless (oni zawsze potrafią rozbudzić publiczność).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2010 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Ej, Willie Nelson jest przecież świetny Icon_surprised
Ja bym wiele dał, żeby zobaczyć go na żywo. Nadal daje czadu!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2010 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Wiem, ty będziesz do upadłego bronił country i czarnych artystów Icon_wink2 Każdy lubi to, co lubi.
Ja liczyłem na trochę bardziej ''żywy'' zestaw, bez wspomnianych zespołów. Kolorowo itd... Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2010 05:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Bez przesady, nie każde country jest dobre i nie każdego będę bronił Icon_smile2 Ale generalnie tak Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2010 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Bono bolą plecy, więc zamiast U2 na Glastonbury wystąpi Gorillaz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.05.2010 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Piwo dla tego kto wie gdzie obejrzeć Glasto albo posłuchać relacji Icon_sad

Aczkolwiek teraz, znając pełny line-up, naprawdę uważam, ze ta edycja jest dosyć słaba. Co to ma znaczyć, że Other Stage w każdym dniu prezentuje się bardziej okazale niż Pyramid, gdzie grają Snoop Dog, Shakira, Willie Nelson, Coline Rae, Fema Kuti.....sorry, ale jednak ten festiwal ma jakąś tradycję grania. A w tym roku dziwnie to wygląda, po prostu dziwnie, nie ujmując nic talentowi takiego Stevie Wondera (żeby nie było).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2010 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
 
nie wiem czy widzieliście to:
http://www.youtube.com/watch?v=bEYXnt5RFVk
świetne Icon_exclaim
29.06.2010 02:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
hmmmm... skąd wiedziałem, że to będzie Muse? :->

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.06.2010 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Guardian przygotował relacje z wszystkich koncertów, warto poczytać - http://www.guardian.co.uk/music/glastonb...ne/reviews

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.07.2010 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości