Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje Zmian w forum
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
To chyba nie jest rzecz, którą można zgłosić do tematu ''Propozycje Zmian w Forum''. Przecież to nie jest zależne od nikogo innego tylko od tych osób. Niektórzy nie postują, bo z pewnych powodów odeszli z forum, inni nie mają czasu - niezależnie od powodu jest zamrażarka, z której zawsze można wyciągnąć listę, jeśli osoba wróci na forum i zechce dalej uczestniczyć w postowaniu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #42
 
A przy okazji kto zajmuje się aktywowaniem nowych użytkowników ? to pytanie do moderatorów. Pisać proszę na PRV
30.03.2010 08:27 PM
Cytowanie selektywne
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
 
Dział radiowy miał zostać przesunięty na forum Radia Orbit i tam być w Archiwum, ale Konrad nie miał czasu się tym zająć, dlatego tutaj został. Myślę jak jest nowy admin, to można to będzie wreszcie zrobić i wtedy spokojnie można skasować/przesunąć tutaj do Archiwum cały ten dział.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.03.2010 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Miszon napisał(a):Dział radiowy miał zostać przesunięty na forum Radia Orbit i tam być w Archiwum, ale Konrad nie miał czasu się tym zająć, dlatego tutaj został. Myślę jak jest nowy admin, to można to będzie wreszcie zrobić i wtedy spokojnie można skasować/przesunąć tutaj do Archiwum cały ten dział.
Dokładnie. Także miał o tym pisać. Konrad nie miał czasu/chęci na to by to zrobić, a więc teraz mam nadzieję nowy Admin nam to umożliwi. Jednocześnie mam nadzieję na bardzo dobre stosunki między naszymi forami, bo wciąż to w dużym sensie jest "Radio Mycharts", gdzie prowadzący to w 100% forowicze mycharts.pl

Po za tym zgadzam się, że trzeba zrobić porządek z niektórymi działami. Niektóre zmniejszyć, a niektóre uwydatnić. Moim zdaniem dział "Listy poszczególnych użytkowników" powinien być powiększony na rozmiar taki, jaki jest po kliknięciu w niego. jest to forum, gdzie właśnie to jest istotą, a więc powinno być bardziej widoczne. Natomiast inne powinny być właśnie zmniejszone.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
31.03.2010 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #45
 
tadzio3 napisał(a):dział "Listy poszczególnych użytkowników" powinien być powiększony na rozmiar taki, jaki jest po kliknięciu w niego. jest to forum, gdzie właśnie to jest istotą
Bardzo dobry pomysł
31.03.2010 03:36 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Moim zdaniem pomysł jest zły, bo wtedy forum zostanie rozciągnięte w pionie na zbyt dużą skalę. Przynajmniej dla mnie byłoby to bardzo niewygodne rozwiązanie. W końcu mamy na mycharts.pl naprawdę dużo list, a pewnie będzie ich więcej. Obecna forma jest dla mnie idealna. Panel jest bardzo poręczny i fajnie zrealizowany. Może listy i są istotą forum, ale mam wrażenie, że gdyby taki zabieg został wprowadzony, to reszta zawartości forum zostałaby nieco zmarginalizowana.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2010 03:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
saferłel napisał(a):Moim zdaniem pomysł jest zły, bo wtedy forum zostanie rozciągnięte w pionie na zbyt dużą skalę.
W tej chwili nie ma aż tak dużo lis by było to takie męczące. Oczywiście z chciałbym by było ich bardzo dużo, ale póki co na to się nie zanosi.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
31.03.2010 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Ja bym nie spekulował na ten temat. To jest jakby niezależne od żadnych czynników. W ostatnim czasie kilka osób od nas odeszło (kto by się spodziewał, prawda?), teraz niektórzy decydują się na nowo odrestaurować swoją pozycję na mycharts.pl, a także przybyło nam nowych list w ostatnich, powiedzmy, 2 miesiącach. +/- ta liczba ciągle utrzymuje się na pewnym stałym poziomie, nawet rośnie i sądzę, że teraz już nie będzie drastycznych załamań.
Naprawdę wygodnie ogląda Ci się w taki sposób w jaki proponujesz rozwiązać kwestie ''List Poszczególnych Użytkowników''? Mi nie, ponieważ muszę sporo się nalatać zanim dopadnę do interesującego mnie działu (a od razu dodam, że mam naprawdę duży monitor) i nie mam ogólnego wejrzenia na forum, tak jak to jest w tym momencie. Poza tym taki ''kafelkowy'' układ jest chyba przyjaźniejszy w wyglądzie, a przecież również umożliwia sprawdzenie, do którego działu przybyły nowe posty itd...Dodam jeszcze, że występuje w nim bardzo funkcjonalny przypis ''ostatni post''. Tym bardziej upraszcza to dotarcie do naj-najświeższego postu Icon_wink Przy rozwinięciu tego panelu wszystko jest brzydko skotłowane na boku, moim zdaniem niewyraźnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2010 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #49
 
saferłel napisał(a):Moim zdaniem pomysł jest zły, bo wtedy forum zostanie rozciągnięte w pionie na zbyt dużą skalę. Przynajmniej dla mnie byłoby to bardzo niewygodne rozwiązanie. W końcu mamy na mycharts.pl naprawdę dużo list, a pewnie będzie ich więcej. Obecna forma jest dla mnie idealna. Panel jest bardzo poręczny i fajnie zrealizowany.
Zgadzam się.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.03.2010 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #50
 
No to nie ma co kombinować.
Proponuje jedynie usuwać tę zbędne tematy o których piałem, oczywiście bez krzywdy dla Radia Orbit. Z drugiej strony co stoi na przeszkodzie aby umieścić do radia gdzieś większy link czy nawet baner, tak jak radio umieszcza Forum Mycharts.
31.03.2010 04:41 PM
Cytowanie selektywne
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #51
 
saferłel napisał(a):No tak, ale radiomycharts to chyba wyjątek, bo jak wiadomo przeniesione zostało na nowe forum. Ten dział faktycznie powinien zostać przesunięty na ''tyły'' forum i w jakiś kompaktowy sposób zapakowany Icon_wink
Mysle ze dogadamy sie z nowym "Maszynista" Icon_wink zebym sobie ten dzial mogl przeniesc na forum RO i wtedy tu zniknie.

https://radio-orbit.pl/
31.03.2010 10:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
tadzio3 napisał(a):Moim zdaniem dział "Listy poszczególnych użytkowników" powinien być powiększony na rozmiar taki, jaki jest po kliknięciu w niego
nie wiem w czym problem... wystarczy kliknąc w preferencje , które znajdują się po lewej stronie na działem KTO JEST NA FORUM. Tam wybrać
Wyświetlanie for i kategorii
Icon_arrow Drzewo , bo teraz masz pewnie Standardowo
i już będziesz miał listy rozwinięte. Rozwinie się wszystko, ale to już chyba nie ma takiego znaczenia. Zresztą w tych Preferencjach można sobie ustawić wiele innych rzeczy wedle własnych ... preferencji Icon_razz Ja kiedyś miałem ustawione "drzewo", ale to jednak jest za dużo kręcenia kółkiem Icon_wink2

emigrant napisał(a):Z drugiej strony co stoi na przeszkodzie aby umieścić do radia gdzieś większy link czy nawet baner, tak jak radio umieszcza Forum Mycharts.
ja jestem za tym, aby taki banerek był dokładnie w miejscu gdzie na RO jest banner do mycharts.pl Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.03.2010 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
Yacy napisał(a):nie wiem w czym problem... wystarczy kliknąc w preferencje
A nawet o tym nie wiedziałem Icon_wink2 Całkiem dobrze by było, gdyby nie to, że nie da się zwinąć "Zamrażarki", która akurat przeszkadza.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.04.2010 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #54
 
A ja bym wprowadził jakieś logo forum. Icon_wink2
01.04.2010 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #55
Nowy Serwer
Witam

Forum już zostało przeniesione na nowy serwer, pracuje bez zakłóceń.

Nie da się ukryć iż zmieniła się kolorystyka na forum. Teraz tak będzie forum wyglądało, oczywiście to jeszcze nie koniec prac nad wyglądem, ale to już będzie wprowadzane stopniowo.

Dodane zostały Avatars-y do wyboru w kilku kategoriach.
Czekam na wasze opinie

Pozdr.
06.04.2010 11:42 AM
Cytowanie selektywne
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #56
 
Całkiem całkiem jednak ten kolor wiśniowy czcioonki i fioletowy nie dokońca mi leży Icon_razz
06.04.2010 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #57
 
w sumie kolor lepszy niż ten, mdły poprzedni Icon_wink2
06.04.2010 11:54 AM
Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Mi się jak na razie wszystko podoba - co też może oznaczać, że póki co nie zauważyłem jeszcze błędów Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.04.2010 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
sexy Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.04.2010 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #60
 
Jest dobrze. Ja jestem zadowolony z nowego wyglądu Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
06.04.2010 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwer forum rado 30 29 415 23.06.2011 01:02 AM
Ostatni post: rado
  Reklama w forum rado 86 23 432 26.01.2011 12:29 AM
Ostatni post: rado
  Wasze propozycje i sugestie Konrad 90 23 894 07.04.2010 10:47 PM
Ostatni post: Yacy
  Forum przestaje istnieć tadzio3 59 14 848 07.04.2010 10:44 PM
Ostatni post: Yacy
  Forum awaryjne kajman 24 6 501 13.12.2009 12:47 AM
Ostatni post: furbul
  Już 38 list na forum Konrad 24 7 306 07.04.2008 09:41 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości